Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(klaida @ 2009 04 18, 15:46)
Is pieno produktu tai man viskas sueina ir trintos varskytes ir jogurtukai ir kefyras...bet...reikia nepadauginti  ax.gif
Tada tau pasiseke su gydytojais, jei net po val. islaikydavo kabinete  rolleyes.gif
O kaip dabar jautiesi?

zinok ir as nejauciau nieko blogo nuo pienisku, bet rugstys apskritai kankino ir duobute skaudedavo ir papykindavo, tai gydytoja ir pasake, kad pino produktai tai daro (paastrina simptomus), nors po ju suvartojimo nieko nebudavo smile.gif tu tiesiog pabandyk 4u.gif
kaip as jauciuosi nezinau, simptomu yra visokiu, tik kitokie jie smile.gif o pooperacinis laikotarpis dingsta, griztu i vezes, tik imuniteta numuse operacija, pradejau slapinti tamsiai bordo spalva, krauju, nes pats stipriausias pusles uzdegimas ir dar angina prisikabino doh.gif geriu antibijotikus ir jauciu, kaip eda zarnyna visa jau doh.gif o dar po keliu dienu prasides maksties uzdegimas doh.gif nu bet po to busiu kaip agurcikas rolleyes.gif ryt poryt praDEsiu dietos laikytis, nes per operacija ispjove alkio jausma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 04 19, 01:03)
zinok ir as nejauciau nieko blogo nuo pienisku, bet rugstys apskritai kankino ir duobute skaudedavo ir papykindavo, tai gydytoja ir pasake, kad pino produktai tai daro (paastrina simptomus), nors po ju suvartojimo nieko nebudavo  smile.gif  tu tiesiog pabandyk  4u.gif
kaip as jauciuosi nezinau, simptomu yra visokiu, tik kitokie jie  smile.gif  o pooperacinis laikotarpis dingsta, griztu i vezes, tik imuniteta numuse operacija, pradejau slapinti tamsiai bordo spalva, krauju, nes pats stipriausias pusles uzdegimas ir dar angina prisikabino  doh.gif  geriu antibijotikus ir jauciu, kaip eda zarnyna visa jau  doh.gif  o dar po keliu dienu prasides maksties uzdegimas  doh.gif  nu bet po to busiu kaip agurcikas  rolleyes.gif  ryt poryt praDEsiu dietos laikytis, nes per operacija ispjove alkio jausma  lotuliukas.gif

Gerai, pabandysiu viena savaite jokiu pieno produktu nevalgyti. o del rugsties, tai man ji niekada nekyla, net nezinau kaip tai atrodo. Kai ko nors nepriima skrandis, atsirugstu maisto turiniu (atpilu maistu, kaip naujagimis ax.gif )
O tau cia toks pooperacinis laikotarpis, kad visos kitos bedos prasidejo g.gif Cia tipo taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 04 19, 08:21)
O tau cia toks pooperacinis laikotarpis, kad visos kitos bedos prasidejo  g.gif  Cia tipo taip turi buti?

imunitetas dingo, tai tik todel, bet dabar jau vasara ant nosies, ir valgysiu tik darzoves, tai greit nauja susiformuosiu biggrin.gif Siaip jau mazai liko tu pooperaciniu simptomu, sakyciau visai nevargina, tik kartais dar primena apioe save rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 04 19, 18:29)
imunitetas dingo, tai tik todel, bet dabar jau vasara ant nosies, ir valgysiu tik darzoves, tai greit nauja susiformuosiu  biggrin.gif Siaip jau mazai liko tu pooperaciniu simptomu, sakyciau visai nevargina, tik kartais dar primena apioe save  rolleyes.gif

Saunuole,
tikriausiai nesitikejai, kad taip greitai viskas baigsis i gera puse.
Gal ir brangiausias pakeite poziuri
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 04 19, 17:49)
Saunuole,
tikriausiai nesitikejai, kad taip greitai viskas baigsis i gera puse.
Gal ir brangiausias pakeite poziuri

sorry uz issireiskima, bet eina jis na....
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 04 19, 19:15)
sorry uz issireiskima, bet eina jis na....

Taip....tokie tie vyrai... kai sveika ir nieks neskauda, tai viskas O.K. o kai tik kokios bedos, tada pasirodo tikras charakteris verysad.gif
Atsakyti
http://www.vaikam.lt...=read&with=test jei norit geros nuotaikos- isspreskit testa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 04 18, 17:52)


Buvo jau visai neblogai man,bet vat uzvakar dirbau pirma pamaina,ir nuo puses darbo taip miegas sueme blush2.gif vnz.,nusipirkau degalineje pora pakiuku guminuku ir viska surijau (nieko padoresnio kramtomo jie ten neturejo),nuo miego padejo,bet skrandziui tai sakes buvo,rugstys kaip sukilo doh.gif penktadieni jau kentejau,nieko negrauziau,nors miego irgi norejosi labai i gala darbo doh.gif


Man sis savaitgalis irgi buvo guminuku savaitgalis, as labai megstu tuos meskucius, bet po to... sekmadieni is lovos nesikeliau, raniberla geriau ir jau i guminukus tikriausiai niekada nebeziuresiu...
Atsakyti
QUOTE(Ganda @ 2009 04 20, 11:01)
Man sis savaitgalis irgi buvo guminuku savaitgalis, as labai megstu tuos meskucius, bet po to... sekmadieni is lovos nesikeliau, raniberla geriau ir jau i guminukus tikriausiai niekada nebeziuresiu...


Jeigu suvalgyciau guminuku, tai turbut mane i ligonine isveztu doh.gif Kazkada labai juos megau, bet dabar ziureti negaliu, vien jau del to, kad ten sudetis tikra tragedija (vieni E). Tai man, kaip maisto be E salininkei (ypac be natrio glutamato), toks maistas tikras SIAUBAS blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 04 21, 07:32)
Jeigu suvalgyciau guminuku, tai turbut mane i ligonine isveztu  doh.gif  Kazkada labai juos megau, bet dabar ziureti negaliu, vien jau del to, kad ten sudetis tikra tragedija (vieni E). Tai man, kaip maisto be E salininkei (ypac be natrio glutamato), toks maistas tikras SIAUBAS  blink.gif

o man jie patinka, as juos valgau ir jei valgau, tai iskart puse kg lotuliukas.gif blush2.gif ir skrandis nestreikuoja nuo ju tik liezuvis nuo dazu buna kaip vaivorykste lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 04 21, 10:31)
o man jie patinka, as juos valgau ir jei valgau, tai iskart puse kg  lotuliukas.gif  blush2.gif ir skrandis nestreikuoja nuo ju tik liezuvis nuo dazu buna kaip vaivorykste  lotuliukas.gif


O beje, kaip jau tavo sveikatele?
Atsakyti
ui, kaip pavydu, as jau tikriausiai guminuku atsisakysiu kuriam laikui, arba visam smile.gif reikia koki jiems pakaitala susirasti , kad nereiketu gerti raniberl. hm- dziovintus obuolius? biggrin.gif
Atsakyti