Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(wity @ 2009 06 21, 10:50)
as atrodo valgau ne tiek mazai, bet man neauga svoris isviso.. schmoll.gif kaip noreciau 5kg priaugti, bet niekaip neina, visiem tik juokas ima kai pasakai kai nori svorio priaugt rolleyes.gif sako dziaukis, kad neauga, bet kazkaip kad jau ne i zmogu panasusu esi, tai irgi ne kas g.gif



Man irgi vienu momentu svoris beprotiskai krito, jau galvojau, kad galus atiduosiu. Bet tuo metu laikiausi siaubingai grieztos dietos - viskas tik virta, troskinta, jokio riebaliuko, ka jau kalbeti apie keptus ir rukytus. Bet kai jau buvo taip silpna, kad nei 100 m negalejau normaliai pasivaikscioti, tai nusispjoviau i tas grieztas dietas ir pradejau po truputuka ir riebaliuku panaudoti ir siek tiek sunkesnio maisto. Tai dabar siek tiek tas svoris sustojo kristi. Aisku, butu neprosal dar kokius 3 kg priaugti, bet nelabai eina. Tai nors tiek gerai, kad galva bent nesisuka smile.gif
As tave labai gerai suprantu Wity, nes ir is manes pasisaipo, kai sakau, kad butu neblogai dar kelis kilus priaugti. Na, bet tu laikykis ir nekreipk i nieka demesio. Svarbiausia, kad jaustumeisi gerai, o visa kita DZIN wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 06 22, 09:45)
Man irgi vienu momentu svoris beprotiskai krito, jau galvojau, kad galus atiduosiu. Bet tuo metu laikiausi siaubingai grieztos dietos - viskas tik virta, troskinta, jokio riebaliuko, ka jau kalbeti apie keptus ir rukytus. Bet kai jau buvo taip silpna, kad nei 100 m negalejau normaliai pasivaikscioti, tai nusispjoviau i tas grieztas dietas ir pradejau po truputuka ir riebaliuku panaudoti ir siek tiek sunkesnio maisto. Tai dabar siek tiek tas svoris sustojo kristi. Aisku, butu neprosal dar kokius 3 kg priaugti, bet nelabai eina. Tai nors tiek gerai, kad galva bent nesisuka smile.gif
As tave labai gerai suprantu Wity, nes ir is manes pasisaipo, kai sakau, kad butu neblogai dar kelis kilus priaugti. Na, bet tu laikykis ir nekreipk i nieka demesio. Svarbiausia, kad jaustumeisi gerai, o visa kita DZIN wink.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2009 06 23, 00:25)

ka tokie postai turetu reiksti? g.gif
ne pirmas kur tik 1 smailikas g.gif
Atsakyti
gal kuri bandet melisu arbata ax.gif kazi ar galima jos gi kaip metos turbut g.gif
Atsakyti
argi melisos metines unsure.gif jos ramina, o tai gerai proie sios ligos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 06 23, 13:16)
argi melisos metines  unsure.gif  jos ramina, o tai gerai proie sios ligos  thumbup.gif


tai saunu, o to tos ramuneles jau iki gyvo kaulo atsibodo doh.gif
Atsakyti
Dar galima ciobrelius,jonazoles (tik ne sauletom dienom!),raudoneli,kmynus,krapus...Negalima tik metu ir pipirmeciu.Dar medetkos gerai,tik karcios labai jau jos,as ju gerti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
o ko jums bloga juoda , zalia, ir kitos arbatos. as niekad negeriau jokiu vaistazoliniu, man jos visos slykscios, tik ciobreliu skani ax.gif man nei vienas medikas nesake, kad iprastines arbatos blogai itakotu, o klausiau tai tikrai. sake tik vaisines negerti, bet cia ir taip jau suprantama, nors kam tik lengvas gerl, ir jas galima 4u.gif
Jauciuosi as puikiai, per jonines net prisilakiau lengvai biggrin.gif
Sveikateles visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 06 25, 10:00)
o ko jums bloga juoda , zalia, ir kitos arbatos. as niekad negeriau jokiu vaistazoliniu, man jos visos slykscios, tik ciobreliu skani  ax.gif  man nei vienas medikas nesake, kad iprastines arbatos blogai itakotu, o klausiau tai tikrai. sake tik vaisines negerti, bet cia ir taip jau suprantama, nors kam tik lengvas gerl, ir jas galima  4u.gif
Jauciuosi as puikiai, per jonines net prisilakiau lengvai  biggrin.gif 
Sveikateles visoms  4u.gif


aha ir as klausiau sake galima jas, bet kazkaip norisi ivairesniu ax.gif
manes ir laukia balius savaitgali, bet bijau ka stipresnio i burna paimti, vel maza erozija rado doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reniss: 25 birželio 2009 - 10:16
QUOTE(Reniss @ 2009 06 25, 11:15)
aha ir as klausiau sake galima jas, bet kazkaip norisi ivairesniu ax.gif
manes ir laukia balius savaitgali, bet bijau ka stipresnio i burna paimti, vel maza erozija rado doh.gif

as perku Skiro sveriamas arbatas, ju ten koks minimum 20 galimu. tai jei dar dadet presto, tai kiekviena diena galima gert vis naujo skonio, tai vargu ar gali atsibosti greit.
Atsakyti
o man netinka juoda arbata verysad.gif kai tik išgeriu išsyk nekas...geriausiai tinka žalia ir vaistažolinės...o labiausiai tai šalaviju...prisiauginu pati ivairiausiu vaistažoliu ir geriu geriu...o gyvenu kur pievos ir mažai mašinu tai prisirenku nuo dilgėliu iki šalpusniu...ir nereik pirkt...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 06 24, 18:58)
Dar galima ciobrelius,jonazoles (tik ne sauletom dienom!),raudoneli,kmynus,krapus...Negalima tik metu ir pipirmeciu.Dar medetkos gerai,tik karcios labai jau jos,as ju gerti negaliu schmoll.gif


Su raudoneliais, kmynais ir krapais reiktu elgtis atsargiai, nes jos skatina skrandzio sulciu issiskyrima, bent jau taip literatura raso 4u.gif
Melisa thumbup.gif ji ramina ir nekelia rugsties.
Beje skaiciau, kad vaistine gelsve mazina skrandzio rugsciu issiskyrima. Dabar auginu gelsve, tai kai isbandysiu arbata, duosiu zinoti ar padeda rolleyes.gif

Juodos arbatos as irgi negaliu gerti, nes ji tikrai kelia rugsti ir ypac stipri g.gif Tai stengiuosi jos nevartoti.
Atsakyti