Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(Tresor @ 2009 07 09, 10:23)
Malibu kokie tave skausmai kamavo?
As tai dariausi kraujo tyrimus, tai kalcis tik 1.20. Liepe pagerti kalcio, bet man skrandis vel nelabai priima smile.gif As tai jauciu koju ir ranku pirstu tokius skausmus kaip gelima..Tai truputi pamakstinu, pasukioju lyg ir geriau pasidaro. Kazkada zadejau pasitikrinti kaulu tanki vaistineje nemokamai tikrino, bet taip ir neisejo.

vaistinese iki siol tebedaro, tereikia uzsiregistruoti. man kazkokiai laidais tikrina unsure.gif siuntineja per visur, nes nenori suklysti. man skauda viso kuno kaulus daugmaz, bet ne sanarius, daugiausia slaunies kaulus, pedos virsuje, blauzdikaulius, rankuose didziausias skausmas tarp alkunes ir rieso per viduri, kartais diegia net apatinio zandikaulio kaula. jis toks gana astrus su maudimu ir jau tesiasi gana ilgai ir vis stipreja. vakar nuskausminami net nepadejo. gulin geriausia, bet privalau nuolat judeti, nes antraip bus dar blogiau.
Daug zmogeliu su tuo gyvena ir nedejuoja, tai ir as sugebesiu, jei susigyvenau su osteohondroze, kuri nekankina, nes ismokau teisingai elgtis, tai susigyvensiu ir su osteoporoze, pritaikys papildus, gal ir vaistuku reiks laikas nuo laiko, bet tikrai bus galima isvengti nemaloniu pojuciu ir progresavima. svarbu neluzinetu kaulai, tik to bijau biggrin.gif
beja gerl daznai pereina i reumata, Tresor, gal tau jis jei tai sanariai, reumata berods is spec kraujo tyrimo pasako. bet jei tai tik retkarciai ir nuolat nevargina, tai gal ir nereikia demesio kreip, nes mes zmogai linke perdetai globot save nuo ligu ir nuo mazo skausmo simtus ligu isigalvot, todel jau nebekreipiu demesio i viska taip kaip anksciau. ras, nustatys, israsys gydyma, gerai. neras, sakysiu kvaisa, reikia psichiatro lotuliukas.gif ismokau pasitiket tik 3 gydytoju nuomone, 1 niekados, todel ir gavau susni siuntimu i rankas, kad patvirtintu arba paneigtu, juk medikai irgi klysta. ryt turetu but galutines isvados, o kita savaite mano gydytojos apibendrinimas su tyrimu ataskaitom ir t.t.
ainu arbatos, o tik katik atsikeliau ir tebesedziu pusnuoge, nes iki 4 ryto knyga skaiciau biggrin.gif
Atsakyti
Mane taip pat kankina ivairios problemos su sveikata, jei ne tas tai anas..Kiti ruko, geria ir sveikut sveikutelei, o as ir prisiziuriu, vitaminus geriu, rankas po kelis kartus muiluoju, darbe jau net kiti juokdavosi is mano perdeto tvarkingumo..Bet tai skrandis tai anas..Ir vis nesibaigia. Ir blogiausia, kad gydytojai nieko neranda..Kartais man taip viskas jau nusibosta, net nenoriu eiti i tas poliklinikas.
Malibu tavo skausmai palyginus su manaisiais tai mano trupineliai. Stebiuosi tavo pozityviu mastymu smile.gif As tai su tais skausmais isgyvensiu, bet prie progos reikes pasitikrinti ir kaulu tanki ir del reumato.

Atsakyti
Ir visos ligos tik nuo nervu... verysad.gif
Sveikos, mergaites.
Seniai jau berasiau. Malibu, dziaugiuosi, kad tu pilna optimizmo ir geros nuotaikos wub.gif Tikiu, kad pagerus vaistuku ir tavo kauliukai "atsistos i vieta" thumbup.gif
Dabar kai skrandis sutvarkytas turi nenuleisti ranku. Pries Baretta, osteoporoze yra nulis mirksiukas.gif Taip kad tikek, kaip tikejai del stemples operacijos, ir viskas bus ok thumbup.gif
Tresor, sutinku su tavim. As irgi kartais pagalvoju, kad kiti ir geria, ir ruko, ir "laukais eina" ir sveikut sveikuteliai, o mes, "teisingai" gyvenancios, turim kankintis smile.gif Taip neteinga.
Na, bet is kitos puses, nera jau taip blogai, gyvenimas tesiasi, atsiranda vis nauju galimybiu jaustis gerai, taip kad nenusimenam, pakeliam nosi aukstyn ir dziaugiames tuo ka turim, kas esam ir uz ka mus myli aplinkiniai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jei leisite prisijungsiu prie jūsų 4u.gif

Atrodo gyvenu sveiką gyvenimo būdą, o turiu sveikatos problemų unsure.gif
Pas kokius gydytojus tik nebuvau... doh.gif
Dariausi skrandžio endoskopiją, rado eroziją, ir dar tą bacilą Helicobacter Pylori.
Išrašė vaistus nuo erozijos, sakė pagerti dvi savaites ir po 2 mėnesių pasakė reiks gerti antibiotikus.
Vaistus nuo erozijos sugeriau, o pilvą vistiek skauda. Dabar mąstau ar ta bacila Helicobacter Pylori gali sukelti pilvo skausmus g.gif
Net nebežinau kur kreiptis, kad sužinoti kas yra... Jaučiu teks nelaukti ir prašyti antibiotikų, o tai su tokiu diskomfortu gyventi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2009 07 10, 10:06)
Sveikos  4u.gif

Jei leisite prisijungsiu prie jūsų  4u.gif

Atrodo gyvenu sveiką gyvenimo būdą, o turiu sveikatos problemų  unsure.gif
Pas kokius gydytojus tik nebuvau...  doh.gif
Dariausi skrandžio endoskopiją, rado eroziją, ir dar tą bacilą Helicobacter Pylori.
Išrašė vaistus nuo erozijos, sakė pagerti dvi savaites ir po 2 mėnesių pasakė reiks gerti antibiotikus.
Vaistus nuo erozijos sugeriau, o pilvą vistiek skauda. Dabar mąstau ar ta bacila Helicobacter Pylori gali sukelti pilvo skausmus  g.gif
Net nebežinau kur kreiptis, kad sužinoti kas yra... Jaučiu teks nelaukti ir prašyti antibiotikų, o tai su tokiu diskomfortu gyventi  doh.gif

As labiau linkusi butciau galvoti,kad turi bedu savo viduje,didele ytaka turi ir nerveliai,bei psichologine padetis.Pati ta turejau pries 5metelius,tai kur tik nebuvau doh.gif nieko nerado.Laikas viska sustate i vietas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2009 07 10, 09:17)
As labiau linkusi butciau galvoti,kad turi bedu savo viduje,didele ytaka turi ir nerveliai,bei psichologine padetis.Pati ta turejau pries 5metelius,tai kur tik nebuvau doh.gif nieko nerado.Laikas viska sustate i vietas thumbup.gif


Tikra tiesa, ir taip tas gyvenimas įtemptas, ir dar kai prasideda su sveikata bėdos, tai visai nervai nelaiko... doh.gif
Atsakyti
Tai jau jo man ir taip pat.... Beje ar svogunai ir svogunu laiskai ar kelia rugstinguma?o as pastebejau kad man nakvisu aliejus kapsules kelia rugstinguma!kaip taip gali but,hm... Kristina,užjaučiu del skausmu . Pati jau puse metu kenciu visokius pilvo/skrandzio skausmelius ,tai zinau kad labai nesmagu , nes su laiku apima panika kad koks vezys ir pan kad tiek ilgai nepraeina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 10 liepos 2009 - 09:50
QUOTE(lucero @ 2009 07 10, 09:46)
Tai jau jo man ir taip pat.... Beje ar svogunai ir svogunu laiskai ar kelia rugstinguma?o as pastebejau kad man nakvisu aliejus kapsules kelia rugstinguma!kaip taip gali but,hm... Kristina,užjaučiu del skausmu . Pati jau puse metu kenciu visokius pilvo/skrandzio skausmelius ,tai zinau kad labai nesmagu , nes su laiku apima panika kad koks vezys ir pan kad tiek ilgai nepraeina...


Taip... ir dar kai nežinai ko griebtis... Juk visų vaistų iš eilės negersi blink.gif
Ir dar tų gydytojų reakcija tokia, lyg ko čia atėjai doh.gif
Jaunas žmogus negali sirgti...

Dar norėjau kaip tik ant dienų išvažiuoti atostogų... tai kaip aš su tokia savijauta (ypač kai nežinai ką tavo pilvas iškrės) galima kažkur važiuoti...
Išprotėt galima schmoll.gif
Atsakyti
Gal kur nors yra sąrašiukas, ką galima valgyti, o ko ne ax.gif Nes jau atrodo, kad blogai nuo visko.
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 07 10, 08:56)
Na, bet is kitos puses, nera jau taip blogai, gyvenimas tesiasi, atsiranda vis nauju galimybiu jaustis gerai, taip kad nenusimenam, pakeliam nosi aukstyn ir dziaugiames tuo ka turim, kas esam ir uz ka mus myli aplinkiniai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

pas mane optimizmo daugiau nei reikia, galiu visas apdalinti, raganiuketuke dave dali savo man, bet kad jis dauginasi pasiutusiai greit ir neber kur deti biggrin.gif
man taip smalsu kazin ka tyrimai parodytu ryjant zarna. jau taip seniai berijau, taip keista biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(lucero @ 2009 07 10, 10:46)
Beje ar svogunai ir svogunu laiskai ar kelia rugstinguma?

man net labai didindavo

QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2009 07 10, 16:03)
Gal kur nors yra sąrašiukas, ką galima valgyti, o ko ne  ax.gif  Nes jau atrodo, kad blogai nuo visko.

viskas priklauso nuo ligos sunkumo, pradzioje beveik viska galima, tik gal kokiu 10-20 produktu vengti daznai, o jei sunkesne ligos forma tai labai daug ko negalima. valgyk sveikai, mankstinkis, gera nuotaika ir viskas. sarasiukas budavo temos pirmoje zinuteje, jei sioje nera, paziurek i sena per paieska supermamoj "gerl" ar refliuksas, gerai nepamenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu ir as sia liga. Manau jau seniai bet suzinojau tik pries tris savaites. sad.gif
Man israse gert Lanzul. Nu bet nzn, dar taip niekad nesijauciau kaip vartojant tuos vaistus. Visas liezuvis nuestas, burnoje atrodo kaip nuolat ciulbciau askorbo rugsties tablete. As pasimetus. Geriu dabar ir Jadvygos ir semenis ir vandeni ir tas rugtumas nedingsta. Man taip pirma kart. Ir labai keista kad vartojant vaistus nuo siso ligos toki dalyka jauciu. Ka patrtumet. Pas daktar vel eisiu tik sestadieni.
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2009 07 15, 12:50)
Sveikos,

Turiu ir as sia liga. Manau jau seniai bet suzinojau tik pries tris savaites. sad.gif
Man israse gert Lanzul. Nu bet nzn, dar taip niekad nesijauciau kaip vartojant tuos vaistus. Visas liezuvis nuestas, burnoje atrodo kaip nuolat ciulbciau askorbo rugsties tablete. As pasimetus. Geriu dabar ir Jadvygos ir semenis ir vandeni ir tas rugtumas nedingsta. Man taip pirma kart. Ir labai keista kad vartojant vaistus nuo siso ligos toki dalyka jauciu. Ka patrtumet. Pas daktar vel eisiu tik sestadieni.

Butent apie kokia liga Jus kalbate?Gerl?Stemples diafragmos isvarza?Refliuksa?ar dar kas kita? ax.gif
Atsakyti