Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(Austejyte @ 2009 03 18, 09:17)
Jeigu gerai pamenu, tai cia bus ne semenys, o selenys. Semenys yra linu seklos, is kuriu verdam klijukus skrandziui, o selenys yra sumalti grudu luksteliai ir jie puikiai valo oragnizma  mirksiukas.gif 4u.gif

drinks_cheers.gif doh.gif jo ir kaip as cia taip doh.gif nu bet kalbejom apie lukstelius tai susigaude manau, tik ne velnio jie nemalti, taip ir paspringt galima, kai prisiklijuoja koks biggrin.gif bet veikia liuksiskai thumbup.gif
linu semenu nevirus, jokiu klijuku, nes zinau, kad ju nepaegsiu isgerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 03 17, 22:48)
beja svori meti, ar nebus tai kad ivarei stresa organizmui ir sutriko. nuotraukoje ir taip sakalys esi  unsure.gif


Nea del to tikrai nebus, nes badauti nemoku lotuliukas.gif Mano dieta maisto derinimas, nes tai tai šlamščiu kaip garvežys, už vyrą galiu 2 tiek kiek jis suvalgyti, o kai nederini maisto ir vsio.

P.S. Cia tik veidukas gerai atrodo blush2.gif O zemiau liemens vaje vaje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 03 17, 22:22)
na 5 dienos per daug. kazkiek itakoja, nu bet gal ne tiek, nes virskinimas tik nedaug sutrikes, o tik truputuka. pietu metu isgerk koki fermenta tikrai pades ir nepakenks  4u.gif semenu pavartok menesi viskas savaime susitvarkys ir dar geri zoliniai vaistukai yra lipokol berods taip vadinasi. jie ne skystina, tik sureguliuoja viska ten ir tustinimasis atsistato i vezes  4u.gif  bet semenis bus daaaaug pigiau  4u.gif


Is fermentu tiktu mezym forte?
Atsakyti
QUOTE(Ganda @ 2009 03 19, 14:54)
Is fermentu tiktu mezym forte?

ne, as kitokiu geriau, nors mezym jis irgi virskinimo fermentas, bet man visad visi medikai kitus israsydavo. galesiu vakare paziuret 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai. Nes as mezym forte labiausiai pasitikiu, tiesa pasakius, kitu nelabaiir zinau smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, jau kažkada seniau buvau prie Jūsų prisijungus.. 4u.gif

Matyt mane pavasaris labai jau neigiamai paveikė.. ir jau pora dienų sukandus dantis sėdžiu verysad.gif gal kokį mėnesį buvo labai ramu.. net pati stebėjausi..kad kaip ir viskas gerai.. bigsmile.gif bet vat.. išlindo vėl.. verysad.gif tyrimai senai daryti..reik vėl eiti tirtis..spėju , kad bus stiprus pablogėjimas.. bet šis planas nusikelia dar bent porai savaičių, nes dabar pirmoj vietoj yra kitos problemėlės sveikatos doh.gif tai vat už lango saulė šviečia, o aš nebežinau ką drayt.. kad bent truputį geriau būtų.. verysad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2009 03 22, 13:44)
Sveikutės, jau kažkada seniau buvau prie Jūsų prisijungus.. 4u.gif

Matyt mane pavasaris labai jau neigiamai paveikė.. ir jau pora dienų sukandus dantis sėdžiu verysad.gif gal kokį mėnesį buvo labai ramu.. net pati stebėjausi..kad kaip ir viskas gerai.. bigsmile.gif  bet vat.. išlindo vėl.. verysad.gif  tyrimai senai daryti..reik vėl eiti tirtis..spėju , kad bus stiprus pablogėjimas.. bet šis planas nusikelia dar bent porai savaičių, nes dabar pirmoj vietoj yra kitos problemėlės sveikatos doh.gif  tai vat už lango saulė šviečia, o aš nebežinau ką drayt.. kad bent truputį geriau būtų.. verysad.gif  cray.gif

na as tai nepamirsau taves rolleyes.gif
pagerk vaistukus, nuo skausmo ir nospos isgerk, praeis, juk visad po pablogejimo ateina pagerejimas 4u.gif Sveikatytes, kai uz lango jau smagu ir nuotaika geresne ir mes sveikesnes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 03 22, 14:56)
na as tai nepamirsau taves  rolleyes.gif
pagerk vaistukus, nuo skausmo ir nospos isgerk, praeis, juk visad po pablogejimo ateina pagerejimas  4u.gif  Sveikatytes, kai uz lango jau smagu ir nuotaika geresne ir mes sveikesnes  wub.gif



O kita savaitgali pasuks jau laika, tai vakarai bus ilgiau sviesesni, tai is vis maziau visokios depresijos puls wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Na taip,silti orai ir sauletos dieneles puikiai pakelia nuotaikyte wub.gif
Atsakyti
Kaip jusu sveikatytes?
Mano taisosi, gal todel, kad pradejau dar labiau reguliuoti maista.... O prie to ir svoris krenta, kas aktualu pavasariui thumbup.gif
Atsakyti
klaida, o kaip tu reguliuoji maista? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganda @ 2009 03 25, 02:13)
klaida, o kaip tu reguliuoji maista? smile.gif

Sumazinau maisto kieki, valgau daugiau darzoviu, skystu kruopu kosiu, tik liesa mesa, geriausiai man tinka vistienos krutineliu file. Valgau letai ir maista kramtau ilgiau. Geriu daug gryno vandens ir karta per diena stikline saltalankiu sulciu. Kadangi turiu problemu su stuburu, tai rytais pripratau daryti tempimo pratimus. Daug vaikstau.
Na buna, kad ir rukytos mesos gabaliuka suvalgau, bet ji sukramtau iki kosytes ax.gif
Atsakyti