Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(Redauta @ 2009 08 21, 11:40)
Sveikos,as jau po visu proceduru;0NU GALVOJAU KOJAS PAKIRS PRIE KABINETO,O BIJOJAU blush2.gif gavau atsakyma,kad isvarzele niekur nedings ji yra,o va tik erozija turiu,tai visa men Parieto kursas,po 1tab kas dien ir visa menesy,o toliau viskas gerai wub.gif Nuramino,nu gyditojas Zindzius nuostabus medikas wub.gif Taip gerai viska nupasakoja:)Taip,kad kitas vizitas gal po puse metu,gal po metu,kada tik pasiilgsiu sake:)Va tokias naujienas gavau siandiena.Sveikatytes Jums.O del omeprozolio parasysiu ryt viska ka pasakojo,kuom skiriasi nuo nexium ir pariet.Snd isvaziuojame i gamta,turim sveciu is Uk,tai reikia prablaskyti,pas save namai jau atsibodo,noriu i svecius:)))) wub.gif


o erozija cia kokioj vietoj g.gif mane ir jos atakuoja, tik nustoju vaistus gerti vel visi pojuciai grizta verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(caprice @ 2009 08 21, 13:56)
Ačiū už atsakymą. Bulvių sultys iš tiesų gerai, šitą ir aš esu bandžiusi.

Bet kad ir geriu tuos vaistus nuo rūgšties, ji vis vieną, rodos, ne nuo jų priklauso, o nuo to, kaip save kontroliuoju... Ir pastebėjau, kad be ranitidino nakčiai visai riesta būna... Gėriau ir vieną Pantoprazolį iš ryto, ir vakare dar + ranitidino, tai išvada tokia, kad be antro varianto užgraužtų mane rūgštis... Negaliu, nerimauju labai dėl stemplės, dar labiau dėl dantų, žinau, kad pastovi rūgštis jiems nieko gero...


man pastoviai stemplei erozijos doh.gif man irgi jei neisgerciau ryte ar vakare butu toks gerkles skausmas doh.gif
Atsakyti
Aha,gerkle tai tikrai skauda doh.gif turguje radau tokia bobulka alijosiu pardavinejancia,tai sutarem kad sekmadieni atnes man dideli,uz 20lt, darysiuos vel tuos stebuklingus vaistukus su alijosium... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 21, 16:22)
Aha,gerkle tai tikrai skauda doh.gif turguje radau tokia bobulka alijosiu pardavinejancia,tai sutarem kad sekmadieni atnes man dideli,uz 20lt, darysiuos vel tuos stebuklingus vaistukus su alijosium... ax.gif


Gal galėtum išsamiau papasakoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 21, 15:22)
Aha,gerkle tai tikrai skauda doh.gif turguje radau tokia bobulka alijosiu pardavinejancia,tai sutarem kad sekmadieni atnes man dideli,uz 20lt, darysiuos vel tuos stebuklingus vaistukus su alijosium... ax.gif


aha kas per receptukas ir koks jo poveikis ax.gif
Atsakyti
Tai cia as jau rasiau kazkur,na,pasikartosiu smile.gif ...reik paimt puslitrini uzsukama "sloikeli",prispaust i ji alijosiaus sulciu taip kad mazdaug per kokius du pirstus nuo dugno butu,ideti du saukstus medaus (geriau dar ne visai sukietejusio,nes sunkiai tirpsta),ir iki virsaus pripilti Rygos balzamo,uzsukti dangteli,viska supurtyti,ir kai jau istirpsta medus galima vartoti,po sauksta du kartus per diena koki pusvalandi pries valgi.Cia man vienas kolega pasake,jam jau priesopine bukle buvo,nuejo jis pas homeopata,ten ta receptuka gavo,metus gere ta bjaurasti ir po siai dienai jokiu bedu su skrandziu smile.gif As praeita ziema tik ant to gerimelio ir prasilaikiau doh.gif Gastroenterologei sakiau,tai ji sako oi labai gerai,gerk,pasirodo,alijosius labai gerai skrandziui,rugstis nuima ir gleivine gydo.O dar balzamo zolytes ir medus...O dar ir imuniteta stiprina,jokiais persalimais nesirgau...

Neseniai suzinojau dar viena recepta,tik vat kur to augalo gauti doh.gif Yra tokia zole,liaudiskai "vezeliais" vadinama (racki),tai vat kazkoki jo kieki reikia uzpilti samagonu (degtine netinka) i tamsu buteli,tamsioj vietoj palaikyti 9 dienas ir taip pat vartoti po sauksta du kartus pries valgi.Tas augalas pelketose vietose auga,as tikriausiai nesu jo maciusi,gal kas zinot kas tai per zole? Tas,kas man pasake,irgi skrandi taip issigyde,du metus gere,ir jau 20 metu sveikas.Labai noreciau ta zole kazkur gauti... g.gif
Atsakyti
Na va,sulaksciau siandien i Grybo gatve del FGSo susizinot su narkoze.Tai be siuntimo kazkur apie 340lt arba brangiau,o jei su siuntimu-221lt mazdaug.Varysiu pas savo daktare siuntimo gal pirmadieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 22, 11:56)
Na va,sulaksciau siandien i Grybo gatve del FGSo susizinot su narkoze.Tai be siuntimo kazkur apie 340lt arba brangiau,o jei su siuntimu-221lt mazdaug.Varysiu pas savo daktare siuntimo gal pirmadieni ax.gif

negi tikrai nori narkozes. zmones bijo nepabusti, kartais ji palieka l;iudnas pasekmes, gal kaip nors be jos apsieitum ax.gif
**********
man bulviu sultys veikia priesingai, taip sukyla rugstys, kas visa diena valgyt nebegaliu 4u.gif
***********
Sveikatos atkritusioms 4u.gif
As pati gerai, daug atostogaujam su seima, valgau viska ir megaujuosi gyvenimu kol galiu nes manau jau pakankamai prisikentejau (tfu, tfu, tfu)
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 08 23, 12:23)
negi tikrai nori narkozes. zmones bijo nepabusti, kartais ji palieka l;iudnas pasekmes, gal kaip nors be jos apsieitum  ax.gif
**********


Bijau tos narkozes kaip velnias kryziaus (labiausiai del to kad busdama keiktis galiu ar dar kaip nors negraziai elgtis),bet be narkozes daugiau sitam tyrimui nepasirysiu,kai prisimenu tai is siaubo visi plaukai piestu stojasi,kiek proceduru man yra visokiu daryta,tai sita pati baisiausia.Siaip narkoze ten trunka gal tik kokias pora min.,tai kazkokiu pasekmiu nesukels,gal tik tai dienai,namo tik jauciu parsigauti bus sunku doh.gif na,gal dar siuntimo negausiu ir nieko neiseis doh.gif Nors pasitikrinti tai reiketu...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 23, 15:11)
Bijau tos narkozes kaip velnias kryziaus (labiausiai del to kad busdama keiktis galiu ar dar kaip nors negraziai elgtis),bet be narkozes daugiau sitam tyrimui nepasirysiu,kai prisimenu tai is siaubo visi plaukai piestu stojasi,kiek proceduru man yra visokiu daryta,tai sita pati baisiausia.Siaip narkoze ten trunka gal tik kokias pora min.,tai kazkokiu pasekmiu nesukels,gal tik tai dienai,namo tik jauciu parsigauti bus sunku doh.gif  na,gal dar siuntimo negausiu ir nieko neiseis doh.gif Nors pasitikrinti tai reiketu...

as manau geriau 60-100 sekundziu nemalonumo, nei didele rizika ax.gif matyt daktaras nevykes buvo, nes "puciant zvakutes" nera jokiu sleikstumu mirksiukas.gif beto uzmarina gerkle, tai net neskauda. o kas liecia narkoze turiu karcios patirties savo ir savo artimuju, kur 7 min narkoze baigesi mirtimi. jinai nera toks nekaltas dalykas kaip atrodo, tai ne tik uzmigimas ir pabudimas 4u.gif geriau pabuciau salia taves ir raminciau, nei leiskis narkozes uzmigdomai unsure.gif na cia tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
O apie kokia cia procedura kalbat?kas tas fgs?jetau aš tai mirštu nuo lanzul šalutinių,patikėkit ..nemaniau kad pasireikš bet pasireiškė,ir nežinau nutraukt ar pakentėt dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 23, 16:16)
O apie kokia cia procedura kalbat?kas tas fgs?jetau aš tai mirštu nuo lanzul šalutinių,patikėkit ..nemaniau kad pasireikš bet pasireiškė,ir nežinau nutraukt ar pakentėt dar  doh.gif

kas per salutiniai, gal ten ne vaistu poveikis, o jei jo, tai pakeisk vaistuka, tikrai neverta kankintis 4u.gif
Vaziavau pro tave uzvakar, bet neturejau kontaktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 08 23, 15:24)
as manau geriau 60-100 sekundziu nemalonumo, nei didele rizika  ax.gif  matyt daktaras nevykes buvo, nes "puciant zvakutes" nera jokiu sleikstumu  mirksiukas.gif  beto uzmarina gerkle, tai net neskauda. o kas liecia narkoze turiu karcios patirties savo ir savo artimuju, kur 7 min narkoze baigesi mirtimi. jinai nera toks nekaltas dalykas kaip atrodo, tai ne tik uzmigimas ir pabudimas  4u.gif  geriau pabuciau salia taves ir raminciau, nei leiskis narkozes uzmigdomai  unsure.gif  na cia tik mano nuomone  rolleyes.gif


Na,man stemple labai spazmuoja,jokie kvepavimai nepadeda,plius skausmas klaikus skrandzio (daktaras labai zmoniskas buvo,stengesi kaip imanydamas),o dar tai,kad kokias tris dienas po to tik skystimeli galejau gerti... doh.gif Visa kita tik nurijus islekdavo atgal doh.gif O uzmarina tai tik gerkle,jos man ir neskaudejo,bet pati stemple ir skrandis...staugt norejosi nuo skausmo.Kai jau siaip ne taip istrauke ta zarna (ir ta buvo padaryti sunku,nes vos sujudinus-stemples spazmai doh.gif ),tai jau atsikelus ten dar prie kriaukles tampiausi,ziaugciojau doh.gif Na,gastroenterologe sake,kad taip buna kartais,kad tyrimo neina padaryt,ji ir pasake kad Grybo gatvej su narkoze daro.Bronchoskopija man yra dare be narkozes,tai patikek,gerokai malonesne procedura,ir nieko neskauda (nors kitiems kaip tik atvirksciai atrodo doh.gif )
Del narkozes,tai 10 metu vaiku chirurgijoj esu pradirbus,maciau,ir kaip uzmiega,ir kaip atsibunda,aisku,cia visaip gali buti,bet nuo to,kas lemta-nepabegsi cool.gif
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2009 08 23, 16:16)
O apie kokia cia procedura kalbat?kas tas fgs?jetau aš tai mirštu nuo lanzul šalutinių,patikėkit ..nemaniau kad pasireikš bet pasireiškė,ir nežinau nutraukt ar pakentėt dar  doh.gif


Keisk vaistus,nesikankink.As sitos rusies vaistu irgi negaliu vartoti,buvo israse,tai gerai,kad nakciai isgeriau,bet poveikis vis tiek kitai dienai liko,dirbau kaip sapnuodama-per smegenine gerokai "dave".
Kol kas pantoprazoliu esu patenkinta-padeda smile.gif
FGS-fibrogastroskopija ax.gif
Atsakyti