Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(denaxa @ 2009 09 10, 21:00)
Ryt einu pas gastroenterologa konsultacijai.Blyn,nebegales man jau tikriausiai biuletenio ilgiau testi,o i darba eiti negaliu,vis pykina,ypac tik atsikelus pora valandu kosmarai buna,o kartais ir vakare.Jei ne tas pykinimas tai puse velnio butu,galima butu gyvent doh.gif


bet idomiai cia tau, o tai gal cia visai ne gerl, o kas kita g.gif gal tikrai nerviskai cia viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 09 11, 07:36)
bet idomiai cia tau, o tai gal cia visai ne gerl, o kas kita g.gif gal tikrai nerviskai cia viskas g.gif

Man GERL ir ta bacila yra, istyre gydytoja su zarniuku doh.gif Ir dar stemples nesandarumas, kazkaip kitaip tai vadinasi blink.gif O dabar kai maziau problemu, nes labai ziuriu ka i burna dedu, nes maitinu maziuke, tai baisu kad didysis baubas diegliukai ir pilvo putimas neaplankytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 09 11, 07:36)
bet idomiai cia tau, o tai gal cia visai ne gerl, o kas kita g.gif gal tikrai nerviskai cia viskas g.gif


Visaip gali buti,tai va,gastroenterologe uzrase mane pas neurologa antradieniui,sake,kadangi pas mane toks darbas,tai cia kraujagysliu spazmai gali buti,tuo labiau,kad ir galva protarpiais tokia neaiski buna.Gerlas aisku irgi yra,bet cia jau man kruvon viskas kraunasi doh.gif Dirbciau koki kita darba tai galeciau ir dirbti,bet tai,ka dirbu dabar,su tokia savijauta neimanoma,cia jau pavojinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 09 08, 07:23)
Aš tai niekur nedingau  bye1.gif
Tik irgi sveikatėlė nelabai kokia... Vasara buvo pakankamai gera ir vaistų nedaug reikėjo, o va dabar ir vėl prasidėjo bėdos...Bjaurus daiktas tas GERL, bet ką jau čia bepadarysi  verysad.gif


o kokie simptomai tave vargina g.gif

QUOTE(denaxa @ 2009 09 11, 12:30)
Visaip gali buti,tai va,gastroenterologe uzrase mane pas neurologa antradieniui,sake,kadangi pas mane toks darbas,tai cia kraujagysliu spazmai gali buti,tuo labiau,kad ir galva protarpiais tokia neaiski buna.Gerlas aisku irgi yra,bet cia jau man kruvon viskas kraunasi doh.gif Dirbciau koki kita darba tai galeciau ir dirbti,bet tai,ka dirbu dabar,su tokia savijauta neimanoma,cia jau pavojinga  schmoll.gif

jau tikrai pavojinga tokioj busenoj vairuoti doh.gif reiktu aisku darba keisti, bet kur tai padaryti siais laikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 09 14, 12:14)
jau tikrai pavojinga tokioj busenoj vairuoti doh.gif reiktu aisku darba keisti, bet kur tai padaryti siais laikais doh.gif


Isivaizduok ,vairavau doh.gif As jau nuo liepos men.blogai jauciausi,ir dar sugebejau pries pat biuleteni issilaikyti egzamina Regitroj ant krovinines,C kat. doh.gif O po poros dienu nebepajegiau i darba iseiti doh.gif
Darbo pakeisti,deja,neiseis,visa problema tame kad dabartinis mano darbas man patinka(nors ir sunkus),negaliu be vairo.Na,nebent kada nors pavyks ant krovinines pereiti,vis ne zmones vezioti smile.gif
Atsakyti
Sveikos dar kartelį, šį kartą paklausiu jūsų apie liaudiškus vaistus. Gal kuri žinote tikslų spirito + bičių pikio + alijošiaus vaistukų receptą? Skaičiau čia tik daromą su berods Rygos balzamu, bet mama sako, kad su spiritu daroma ir be alijošiaus, tai visai pasimečiau. g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(caprice @ 2009 09 20, 21:27)
Sveikos dar kartelį, šį kartą paklausiu jūsų apie liaudiškus vaistus. Gal kuri žinote tikslų spirito + bičių pikio + alijošiaus vaistukų receptą? Skaičiau čia tik daromą su berods Rygos balzamu, bet mama sako, kad su spiritu daroma ir be alijošiaus, tai visai pasimečiau.  g.gif  rolleyes.gif


Taigi kad pagrindine sudedamoji dalis ir yra butent alijosius,jis ir uzgydo skranduka,ir dar imunine sistema stiprina,o Rygos balzame irgi yra visokiu gydomuju zoliu.As su situo misiniu per viena nakti gerkle susigydziau,taip skaudejo,kad miegoti negalejau,tai taip kas valandike dvi visa nakti virtuven sliauziojau is butelaicio patraukti to misinuko su alijosium,gurkstelejus skausmas praeina ir pavyksta uzmigti nors trumpam,o ryte pajutau kad jau nebeskauda,ir balsas atsirado,ir atsikoset pradejau,ir krutines nebeskauda,tai vat... biggrin.gif dar galima ir be alkoholio pasidaryti,medu sumaisyt su alijosium ir toki misinuka valgyti.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 09 22, 21:48)
Taigi kad pagrindine sudedamoji dalis ir yra butent alijosius,jis ir uzgydo skranduka,ir dar imunine sistema stiprina,o Rygos balzame irgi yra visokiu gydomuju zoliu.As su situo misiniu per viena nakti gerkle susigydziau,taip skaudejo,kad miegoti negalejau,tai taip kas valandike dvi visa nakti virtuven sliauziojau is butelaicio patraukti to misinuko su alijosium,gurkstelejus skausmas praeina ir pavyksta uzmigti nors trumpam,o ryte pajutau kad jau nebeskauda,ir balsas atsirado,ir atsikoset pradejau,ir krutines nebeskauda,tai vat... biggrin.gif dar galima ir be alkoholio pasidaryti,medu sumaisyt su alijosium ir toki misinuka valgyti.


Ačiū už info. wink.gif O Rygos balzamo pirkti būna pas mus? Ir kokia kaina? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sveikos

o jus gerkles zaizdelems neismeta, man toks sasiukas ar vandeninga puslele atsirado paciam gale gerkles sone g.gif gal saku reikia kazkuom paskalauti, nes jau pora savaiciu nepraeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 09 23, 13:33)
sveikos

o jus gerkles zaizdelems neismeta, man toks sasiukas ar vandeninga puslele atsirado paciam gale gerkles sone g.gif gal saku reikia kazkuom paskalauti, nes jau pora savaiciu nepraeina g.gif

As tokia pacia problema turejau, neuzgijo daugiau nei savaite. Pradzioje galvojau gal kas nugriauze ar isikandau g.gif Tik pas mane ji buvo sone prie dantu, tai jausdavosi toks trinimasis nemalonus. Ta vandeninga puslele taip ir neitrukdavo.Tai skalavau medetkomis ir ramunelemis. Dabar jau graziai atrodo, uzgijo, nera jokiu nelygumu.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 09 23, 12:42)
As tokia pacia problema turejau, neuzgijo daugiau nei savaite. Pradzioje galvojau gal kas nugriauze ar isikandau g.gif Tik pas mane ji buvo sone prie dantu, tai jausdavosi toks trinimasis nemalonus. Ta vandeninga puslele taip ir neitrukdavo.Tai skalavau medetkomis ir ramunelemis. Dabar jau graziai atrodo, uzgijo, nera jokiu nelygumu.


reiks ir man pabandyti skalavimais, as manau cia man dirgina tos rugstys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 09 23, 13:44)
reiks ir man pabandyti skalavimais, as manau cia man dirgina tos rugstys doh.gif

Man irgi vis nesiliauja rugstys kilti doh.gif Dabar ryte pastebiu, kad burnoje atsirado tokios kaip gleives. Su liezuviu perbraukus per dantis jis apsivelka. Bet gal man nuo balinancios dantu pastos. Ar taip kam nors yra buve?
Atsakyti