Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 13, 10:53)
aaaa.... nežinau
jų tiek daug, kad aš tuoj visus pamiršiu
va, nuotrauką įdėjau  blush2.gif  ax.gif

tai klok rastu... paciai bus idomu po kiek laiko perskaityti

prasom cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 13 kovo 2009 - 10:56
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 13, 10:56)
pasirodo, mane jau pardavė
kol buvau kelionėje, vienas artimas mano, pažadėjo, kad aš parašysiu vienam kultūrlaikraščiui apie portugaliją
Tai gal kelionė atsipirks? biggrin.gif
Kai jau parašysi, pranešk, kur galima pasiskaityti... ax.gif

SENOJI TEMA APIE PORTUGALIJĄ ČIA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 13 kovo 2009 - 13:40
pas kultūrininkus neatsiperka, nežinau, nežinau, ar rašysiu, ten juk netiks toks sitlius: ėjau, pamačiau, nufotkinau, keptas kalmaras kainavo 8 eurus, o kava 1,5 euro ir t.t.
Atsakyti
Prisiskaiciau cia tiek idomybiu pas jus...

Niu, patyrusios keliautojos, patarkit, kaip geriausia, pigiausia ir greiciausia (be jokiu nakvyniu oro uoste) pasiekti Faro is Kauno. Su Ryanair, manau...bet toliau koki marsruta pasirinkt ir kaip isigyt bilietus..nieko nesuprantu. Niekad to nedariau ir neisivaizduoju, kaip padaryti. Skrisiu geguzes 23...

Is anksto dekoju visoms patarsiancioms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2009 03 13, 14:53)
Niu, patyrusios keliautojos, patarkit, kaip geriausia, pigiausia ir greiciausia (be jokiu nakvyniu oro uoste) pasiekti Faro is Kauno. Su Ryanair, manau...bet toliau koki marsruta pasirinkt ir kaip isigyt bilietus..nieko nesuprantu. Niekad to nedariau ir neisivaizduoju, kaip padaryti. Skrisiu geguzes 23...

Is anksto dekoju visoms patarsiancioms. 4u.gif
Forget lotuliukas.gif . Iš Kauno į Frankfurtą skrenda tik vakare, tobiš nakvoti tenka oro uoste.
Šitiek apie tai rašyta, šitiek diskutuota, ir vis tiek: "niu, patarkit...", t.y. surašykit santrauką visos temos...
Nueik į Ryanair'ą ir pasistudijuok. mirksiukas.gif
Atsakyti
nebent ryainairas susimils ir padarys papildomų rytinių skrydžių į Frankfurtą thumbup.gif
Papildyta:
ai, žinokit, pagalvojau, gal ir nieko, kad debesuota buvo, kartais debesys būna įdomūs:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 13, 15:33)
nebent ryainairas susimils ir padarys papildomų rytinių skrydžių į Frankfurtą  thumbup.gif
Gal geriau vadinkim "naktinių", nes į Portą iš Frankfurto lėktuvas išskrenda 9.40, o į Faro – 6.50. Turint galvoje visas registracijas ir privalomąjį lėktuvo laukimą lotuliukas.gif , ankstokai reikėtų iš Kauno išskristi. thumbup.gif

Liūdnasai, tu labai nenusimink, rašyk tiems kultūrininkams vienos labai populiarios SM'e personos stiliuje, gal sueis? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 13 kovo 2009 - 15:41
Registruojuosi naujoj temoj. Nors mano Lisabona giliai stalčiuje, bet gal kada nors...
Papildyta:
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 13, 10:56)
pasirodo, mane jau pardavė
kol buvau kelionėje, vienas artimas mano, pažadėjo, kad aš parašysiu vienam kultūrlaikraščiui apie portugaliją


Būna, būna. Aš esu rašius apie Maltą į "Keliones ir pramogas". Dvi knygas gavau už tai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2009 03 13, 21:34)
A kur tavo pacios ispudziai?  g.gif  Galvoji siaip buvai i siltus krastus issiusta? bigsmile.gif
Jau atsigavai po keliones, gali mano tema pratesti.... ax.gif  4u.gif  (labai jau smalsumas grauzia ... ax.gif ).

papasakosiu, bet noriu susirinkti visas nuotraukas... bo mano senis fotoaparatas pasirodo nelabai jau fokusuoja... arba fotografuotoja nebesufokusavo... tai plauke isplauke viskas pas mane...kita savaite bus...
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2009 03 13, 14:53)
Prisiskaiciau cia tiek idomybiu pas jus...

Niu, patyrusios keliautojos, patarkit, kaip geriausia, pigiausia ir greiciausia (be jokiu nakvyniu oro uoste) pasiekti Faro is Kauno. Su Ryanair, manau...bet toliau koki marsruta pasirinkt ir kaip isigyt bilietus..nieko nesuprantu. Niekad to nedariau ir neisivaizduoju, kaip padaryti. Skrisiu geguzes 23...

Is anksto dekoju visoms patarsiancioms. 4u.gif

kadangi norai tokie jau labai nekuklus, tai galiu pasakyti kad variantas imanomas, bet nepigus, nes:
a) konkreti data (ypac sestadienis)
cool.gif is kauno (vadinasi tinka tink ryanair, o kadangi konkreti data, tai kaina greiciausiai bus bilekokia)
c) be nakvynes

imanomas variantas uz ~1700 lt zmogui su persedimu cool.gif per londona (mazdaug tiek man kainavo visa kelione, iskaitant ir lauktuves)

nepatikrintais duomenimis isskridus savaite anksciau bilieto kaina jau butu ~600 lt... o skrendant i prieki su nakvyne, kaina jau ~360 lt... zodziu norint pigiau, reik derintis prie to pigiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 14 kovo 2009 - 14:56
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 16, 10:50)
tai jeigu už bilietą moka organizatoriai, nesuki galvos, eini į kokį greitai.lt, suvedi datas ir perki užsimerkusi


as labiau megstu www.avia.lt, rimtesni jie, na cia mano nuomone. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pelytte @ 2009 03 15, 23:32)
Sesute mano dabar protugalijoi, porte. ti sake +30


aha, ten jau karsta.. siandien +27 buvo Porto..

O tavo sesuo paciame Porto mieste gyvena ar greta jo?? nes viena mergina pazistu ten gyvenancia ir ji turi sese ar dvi net g.gif
Atsakyti
Norėčiau papasakoti, kaip prieš kokius 4 metus mes į Portugaliją važiavome... dabar va supratau, po savaitės Lisabonoje... kad tai, jog sakau portugalams, taip esu buvusi Lisabonoje prieš ketverius metus yra visiškas niekis, negalima to pusdienio jokiu būdu vadinti pasibūvimu Lisabonoje.
Bet apie viską iš pradžių. Liepa. Mes važiuojame per Europą. Autobusu su miegamomis vietomis, jau pervažiavome visą centrinę Europą, Ispaniją. Jau 3 naktis miegojome autobuse, jau ir pats autobusas buvo kartą sugedęs, jau pasivijome pietietiškus karščius, kurie buvo kažkaip dingę. Jau savaitė kelyje, tai ir pykčiai visokie prasideda ir nuovargis. Na pagaliau artėjame prie Portugalijos. Prieš tai pietų Ispanijoje karštis didelis. Prieš tai stojame supermarkete ir prisiperkame besbožnai pigios sangrijos beigi vyno ir dar kažko. Rezultatas, nerealiai įkaitęs autobusas, kondicionierius neveikia. O planas buvo – pavažiuoti iki didesnio pietinio Portugalijos kurorto ir stoti, ale visas autobusas stūgauja nuo karščio, tai kai tik pervažiuojame sieną, tai stojame pirmoje vietoje, kur pamatome nuorodą: „pliažas“. Esmė ta, kad mums vėl nakvynė autobuse, tik šį kartą jis stovės aikštelėje, o 4 ryto pajudės su mumis miegančiai link Lisabonos. Na taigi va gi, puikus smėlėtas pliažas, dar ispaniškas vynas, visi ganosi prie jūros, protingi žmonės valgo keptas sardines, neprotingi riejasi su savo dabar jau ex. Paskui kas kada nori lenda miegoti į „viešbutį“. Svarbu iki 4 ryto ten sulįsti. Paskui, kaip giminės sako, pabundame autobuse, praveriam žaliuzes bei langines, nes vežti miegančius žmones griežtai draudžiama, but who cares, tai važiuojame uždengtais langais. Tai sako, tada mes matėme Lisabonos tiltus. Stojame kažkur, prieš dvi dienas buvo koks tai futbolo čempionatas, kur portugalai pralošė, kolonėlės šiek tiek nusiaubtos, bet nieko, aplinkui nors liepa, bet šaltokas rūkas, važiuojame toliau, autobusas nori maudytis, ok, maudomės, ak, tuos nuostabios uolos su nuostabiais smėlio pliažais apačioje. Atlanto vandenynas, vandens šiltumas, sakyčiau, nelabai skiriasi nuo lietuviškos jūros. O jau bangos... mes aišku visi ten ir sulendam, atbėga kažkoks gelbėtojas ir iš karto visą autobusą ištraukia, sako, durniai.
Toliau važiuojame link Cabo di Roca, vakariausio Europos krašto, rūkas baigia prasisklaidyti, gražu. Ir ta, mano jau minėta, naujųjų rusų frazė: „stolko jechali čtob posmotret v nekuda“.
Toliau važiuojame iki Sintros, nelabai žinojome, kad pagrindinės grožybės yra pilys ant kalnų, bet pati gamta iki Sintros, tai oi, kažkas tokio... tai Sintroje turime tik valandą, vieni eina į pilį, kiti ganosi po miestuką. Toliau Lisabona, nulūžtu pakeliui, per miegus girdžiu tik „prabangūs kurortai, bla bla bla, kazino, bla bla bla“, dabar jau suvedžiau, kad važiavome ta pakrante kur nuo Caiscais, pro Estorilą tikriausiai. Na ką, pažiūrime Belemą, nueiname į Jeronimo vienuolyną. Toliau mus autobusas išleidžia porai valandų centre, tai visi išsibėgioja kas kur. Mes tai einame prie Eifelio projektuoto Justos elevatoriaus, kuris tą dieną švenčia gimtadienį ir visus kilnoja nemokamai. Grožimės iš viršaus vaizdais. Lyg gražesnių nebūtų, o vaje, kai dabar pagalvoju, po savaitės Lisabonoje, kiek ten tų miraduorų, t.y. gražiojo spoksojimo vietų... doh.gif Paskui, kadangi kitą dieną mano gimtadienis, einame į „juodo katino“ parduotuvę, kuris prekiauja indais daugiausiai su katinais. Na, dar perkame fado muzikos, žiūrime į vestuves, grožimės portugališku šeštadieniu ir vakare išvažiuojame į Fatimą. Bus tęsinys dar šitos beprotiškos kelionės.
Atsakyti