Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(powerpuff @ 2009 08 11, 05:51)
Na cia kaip kam. Man vienos dienos Lisabonoj tikrai mazai tongue.gif  be to turesim masiniuka tai aplink pasivazinesim-nesedesim mieste nuolat. Tai kaip del parkingo? Niekas neturi patirties? Ir dar-jei kas vaziavot Porto-Lisabona_Faro marsrutu-kokios mazdaug islaidos mokamiems keliams ir kurui? Ar kas bandet vaziuot tais nemokamais keliais? ax.gif

Vaziavom rudeni- buvo 50 euru uz visa sita atkarpa.Kuras buvo apie 1,2 euro uz litra (benzinas), dabar, aisku kaina kitokia . Vaziavom daugiausia nemokamais keliais, mes nereiklus, ju pilnai pakako.
Del parkingo Lisboa nieko nezinau, ten nesustojom... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2009 08 11, 09:06)
O kiek jus uz masinos nuoma mokat?


važiuojam aštuoniese, imam 13 dienų, tai 311 už vieną ir 330 už kitą (dyzelinę), dar + kiekvienai mašinai "casko" 10 eurų / dieną, bet dėl jo dar svarstom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2009 09 08, 20:39)
As noriu skolintis  4u.gif

dar galvojau pridėti "jei cacai nereikės" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2009 08 11, 08:12)
Vaziavom rudeni- buvo 50 euru uz visa sita atkarpa.Kuras buvo  apie 1,2 euro uz litra (benzinas), dabar, aisku kaina kitokia . Vaziavom daugiausia nemokamais keliais, mes nereiklus, ju pilnai pakako.
Del parkingo Lisboa nieko nezinau, ten nesustojom... blush2.gif

mes pavasari važiavom porto-lisabona-evora-albufeira. kelios atkarpėlės buvo nemokamos... tai keliai kainavo gal 60 eurų... mokami keliai tikrai geri. nemokamų visokių buvo... viena atkarpa buvo toookia baisi, kad Lietuvoj tikriausiai tokių jau nebėra... plius vietovės dažnai kalnuotos... Žodžiu, jei reikia nuvažiuoti nuo taško A iki taško B ir greitai, tai rekomenduočiau mokamus kelius. Mes dažnai užklausdavom "blado" kiek km ir laiko mums reiks važiuojant mokamais ir nemokamais keliais, tai kartais laiko skirtumas įspūdingas būdavo... ir šiaip bent jau mūsiškis "bladas" gana tiksliai suskaičiuodavo.
Atsakyti
Dekui, Mamicy 4u.gif Man Lonely Planet tikrai reikes, nes spalio 20-28 diena vel lankysim PT. cool.gif
Atskrendam i Faro (ko pernai nespejam), isskrendam is Porto.Kadangi MB labai nori aplankyti Gibraltara, todel sikart planuojam 3 saliu mini apzvalgine kelione-
Portugalija- Gibraltaras- Ispanija(Andaluzija)- Portugalija.Viso planuose apie 1600km per 7 dienas.

Gal kas zinote ar reikalinga tokia kortele kertant Ispanijos siena?Nelabai suprantu. g.gif Cia masina nuomojantis klausia. rolleyes.gif
Cross Border Card (Spain only) EUR 23
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2009 08 11, 05:51)
Na cia kaip kam. Man vienos dienos Lisabonoj tikrai mazai tongue.gif  be to turesim masiniuka tai aplink pasivazinesim-nesedesim mieste nuolat. Tai kaip del parkingo? Niekas neturi patirties? Ir dar-jei kas vaziavot Porto-Lisabona_Faro marsrutu-kokios mazdaug islaidos mokamiems keliams ir kurui? Ar kas bandet vaziuot tais nemokamais keliais? ax.gif
mes buvom gegužės mėn. Lisabonoj viešbutį turėjom centre, tai be problemų pasistatėm auto gatvėj (vietos buvo tikrai sočiai,kiek tik nori). keistas dalykas - parkingas mokamas, bet viešbučio savininkas sakė nemokėt. mes ir nemokėjom, tai nieko nežinau apie kainas blush2.gif

o mokamais keliais buvom vieną kartą pralėkę nesusimokėję blush2.gif pačią pirmą naktį, kai tik Lisabonoj nusileidom. bet už tai sekančią dieną, kai pravažiavom pro būdelę, mums paskaičiavo ir už tą pravažiuotą atkarpą. visa laimė, kad atkarpėlė nedidelė, nes jie kiek girdėjau skaičiuoja visą atkarpą (toji pralėkta buvo tik Lisabona - Setubalis, bet jei būtų kokia 100km doh.gif )


QUOTE(zuzla @ 2009 08 11, 09:16)
važiuojam aštuoniese, imam 13 dienų, tai 311 už vieną ir 330 už kitą (dyzelinę), dar + kiekvienai mašinai "casko" 10 eurų / dieną, bet dėl jo dar svarstom g.gif
mes būdami PT 3 kartus nuomavomės auto. pirmąjį - kai atskridom į Lisaboną, antrąjį - Madeiroj, ir trečiąjį - kai vėl parskridom į Lisaboną. tai per tuos kartus tiek prisižiūrėjau auto tikrinimų doh.gif iš pradžių ir aš nenorėjau imti pilno draudimo, anyta su vyru sutrizniojo. paskui jau džiaugiausi, nes kai pamačiau, kaip kruopščiai kitų žmonių atvarytas mašinas nagrinėja, kiek laiko gaišta - ne ne, tik draustis pilnu ir ramiai sau važinėtis.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 09 08, 19:33)
aš galiu paskolinti...
Gal ir aš galėčiau prie progos pasiskolinti? biggrin.gif
QUOTE(astaSL @ 2009 09 08, 21:55)
tai per tuos kartus tiek prisižiūrėjau auto tikrinimų  doh.gif iš pradžių ir aš nenorėjau imti pilno draudimo, anyta su vyru sutrizniojo. paskui jau džiaugiausi, nes kai pamačiau, kaip kruopščiai kitų žmonių atvarytas mašinas nagrinėja, kiek laiko gaišta - ne ne, tik draustis pilnu ir ramiai sau važinėtis.
Taip, priimdami mašiną, jeigu ji neturėjo pilno draudimo, labai nuosekliai ją apžiūri. Bet mes, nors ir apžiūrėjo labai atidžiai ir visus nesklandumus rado (ir įbrėžta buvo, ir spynelę keleivio kažkas įlaužė, ir kalpokas lūžo) - nieko nemokėjom. Bet tai buvo 2008 pavasarį. Dabar labai pasikeitusios taisyklės. Kalbu apie Europcar, tokie dalykai priklauso nuo nuomotojo.
QUOTE(zuzla @ 2009 09 09, 06:43)
o kaip ten dėl to užstato? taip supratau, jei neperki CDW, nuoma užšaldo sąskaitoje ~900eu? bet ar nebus taip, įbrėš kas nors ir paskui tas agentas sakys mokėkit tiek ir tiek eurų, o ginčytis nebus laiko ir teks mokėt g.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taigi tam ir užšaldo doh.gif , kad su tavim ginčytis nereikėtų. Konstatuos, kad įbrėžei/sulaužei/sugadinai/sudaužei ir nuskaičiuos pinigėlius. O kam tu įsivaizdavai tas depozitas reikalingas? biggrin.gif

QUOTE(zuzla @ 2009 09 09, 07:06)
jie tai tikrai nesiginčys, bet ginčysis tie mano bendrakeleiviai biggrin.gif tai jei pvz įbrėžė, juk nekainuoja 900 eurų blink.gif tai ką, jie visus ir pasiima???
Aišku, kad NE VISKĄ. Tiek, kiek kainuoja įbrėžimas. Bet patikėk - ne garažinio remonto kainomis skaičiuoja. biggrin.gif
Ok, ginčysis tavo bendrakeleiviai. Ir ką? Pinigai tai "užšaldyti"? Galvoji išsiginčyti su autonuoma? Na, gal jums ir pavyks. Bet realiausias variantas, kad pasiginčysit, pagaišit savo kelionės laiką ir vis tiek turėsit apmokėti nuostolius, nes pasirašot sutartį su autonuoma.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 09 09, 08:14)
Aišku, kad NE VISKĄ. Tiek, kiek kainuoja įbrėžimas. Bet patikėk - ne garažinio remonto kainomis skaičiuoja.  biggrin.gif
Ok, ginčysis tavo bendrakeleiviai. Ir ką? Pinigai tai "užšaldyti"? Galvoji išsiginčyti su autonuoma? Na, gal jums ir pavyks. Bet realiausias variantas, kad pasiginčysit, pagaišit savo kelionės laiką ir vis tiek turėsit apmokėti nuostolius, nes pasirašot sutartį su autonuoma.


aš apie ką ir šneku smile.gif nenoriu nei ginčytis nei permokėt, noriu ramia galva važinėt ar palikt mašiną bele kur... o jie nenori mokėt už tai, kas galbūt neatsitiks... nors visos statistikos, informacija, pasakojimai ką kitą byloja...

čia ant dienų papasakojo, kaip portugalijoj iš mašinos visus daiktus ir lagaminus pavogė unsure.gif dieną doh.gif nuo šito tai tikrai niekas nenorės draustis verysad.gif bet turbūt ir draudimo tokio nėra...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 09 09, 07:19)
aš apie ką ir šneku smile.gif nenoriu nei ginčytis nei permokėt, noriu ramia galva važinėt ar palikt mašiną bele kur... o jie nenori mokėt už tai, kas galbūt neatsitiks... nors visos statistikos, informacija, pasakojimai ką kitą byloja... 
Ta prasme - parkuoti bet kur nori? Tai ten taip ir bus, o miestuose dar džiaugsiesi, radusi kur parkuoti. biggrin.gif
QUOTE(zuzla @ 2009 09 09, 07:19)
čia ant dienų papasakojo, kaip portugalijoj iš mašinos visus daiktus ir lagaminus pavogė unsure.gif dieną doh.gif nuo šito tai tikrai niekas nenorės draustis verysad.gif bet turbūt ir draudimo tokio nėra...
Teoriškai turėtų būti turto draudimas, bet įtariu dar papildomai reikia mokėti. Įdomu, kaip pavogė, nes juk turėjo bagažinę atkrapštyti. rolleyes.gif O čia pasakojimas "iš pirmų lūpų", ar "kažkas kažkam pasakojo, bet tikrai tikrai taip buvo"? biggrin.gif
Jų nuomojami automobiliai - be signalizacijų. Kiek pamenu, galima pasirinkti auto su signalizacija, bet už tai reikia papildomai mokėti. Tarkim aš jau esu įpratusi, kad jeigu mašina, tai ir su signalizacija. Todėl galvoju, kad pas juos neturėtų taip žiauriai mašinų švarinti - būtų mašinos labiau apsaugotos. Ir iš vieno atvejo gal negalima išvadų daryti. O kad jie daužo/braižo mašinas, tai jau tikrai. Bet ir ne nuostabu. Jau turbūt rašiau: temstant važiavom per kalnus, kur nė kelio ženklų nebebuvo. Tai nelabai kreipiau dėmesio, kad krūmokšnių šakos braukė per mašinos šonus. Buvau laiminga, kad manęs "nenubraukė" nuo skardžio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 09 09, 08:28)

Jų nuomojami automobiliai - be signalizacijų. Kiek pamenu, galima pasirinkti auto su signalizacija, bet už tai reikia papildomai mokėti. Tarkim aš jau esu įpratusi, kad jeigu mašina, tai ir su signalizacija. Todėl galvoju, kad pas juos neturėtų taip žiauriai mašinų švarinti - būtų mašinos labiau apsaugotos. Ir iš vieno atvejo gal negalima išvadų daryti. O kad jie daužo/braižo mašinas, tai jau tikrai. Bet ir ne nuostabu. Jau turbūt rašiau: temstant važiavom per kalnus, kur nė kelio ženklų nebebuvo. Tai nelabai kreipiau dėmesio, kad krūmokšnių šakos braukė per mašinos šonus. Buvau laiminga, kad manęs "nenubraukė" nuo skardžio.  biggrin.gif

kaip keista, mes visas 3 mašinas nuomavomės iš guerin'o, tai visos buvo su signalizacija g.gif gal čia dar nuo firmos priklauso 4u.gif
iš pradžių buvo Renault Laguna (nes pirmu etapu važiavom per šalį, su visu bagažu ir norėjom patogumo), Madeiroj - Clio, maža bet galinga, kad po kalnus duotis. o grįžus į Lisaboną - Micra. visai mažutė. tik va jos tai ir bagažinė mikro... lagaminas mūsų netilpo, teko dėt į priekį, tai ir važiavau kojas ant jo susikėlus iki viešbučio biggrin.gif bet miestui - pats tas. bet kur įlyst galima, visur telpa, pralenda.
Atsakyti
QUOTE(astaSL @ 2009 09 08, 22:55)
o mokamais keliais buvom vieną kartą pralėkę nesusimokėję  blush2.gif pačią pirmą naktį, kai tik Lisabonoj nusileidom. bet už tai sekančią dieną, kai pravažiavom pro būdelę, mums paskaičiavo ir už tą pravažiuotą atkarpą. visa laimė, kad atkarpėlė nedidelė, nes jie kiek girdėjau skaičiuoja visą atkarpą (toji pralėkta buvo tik Lisabona - Setubalis, bet jei būtų kokia 100km  doh.gif )


Tikrai taip biggrin.gif Jie tikrai paskaičiuoja už visą atkarpą. Mums buvo kažkas panašaus nutikę 2008 m. vasarą doh.gif Nesusimokėjom už mažą atkarpėlę per savo žioplumą, tai privažiavus būdelę, ir pasirodžius skaičiams kiek mes turime susimokėti mus ištiko lengvas šokas. Ačiū Dievui ir tuo metu dirbusiam vaikinui, kuris suprato mūsų kvailą istoriją ir praleido mus pro rezervuotą juostą lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ką, ir mes į Portugaliją ruošiamės smile.gif Toks klausimas kilo - ar nuomotis ir važinėti ten tinka lietuviškos vairuotojo teisės senesnio pavyzdžio, 2002?
Atsakyti
QUOTE(3vil @ 2009 09 11, 22:42)
Na ką, ir mes į Portugaliją ruošiamės smile.gif  Toks klausimas kilo - ar nuomotis ir važinėti ten tinka lietuviškos vairuotojo teisės senesnio pavyzdžio, 2002?
Taip, važinėjau su seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimu, mašiną nuomojome mano vardu.
Atsakyti