Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Setonas @ 2010 08 22, 17:16)
Nes cia prisiskaitai bobisku nesamoniu ir po to pats elgies atitinkamai  slap.gif


drinks_cheers.gif Va cia tai gerai pavaryta drinks_cheers.gif

Asmeniskai nebuvus Portugalijoj, svajoju ten nuvykti, tad domiuosi sia tema. Aplamai, tokiem zmonems, kaip Setonas turbut nelabai yra, ka siame forume veikti, kadangi tokiu zmoniu keliavimo stilius gerokai skiriasi nuo mamyciu, tad ir dideles dalies patarimu tikrai neverta klausytis. smile.gif

O siaip nuomone isreiksta tikrai puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2010 08 22, 17:01)
matosi, kad tokiu rasliavu rasinetojos gyvenime nebuvusios tokio dydzio miestuose kaip Lisabona, o jei ir buvusios, tai po ja nevazinejusios. Kitaip tokio marazmo nerasytu tikrai


mes važinėjom po Lisabona metro ir jokio gps nereikėjo

QUOTE(radviliux @ 2010 08 22, 17:55)
O siaip nuomone isreiksta tikrai puikiai  thumbup.gif


sakai... o sakyčiau, kad nuomonė išreikšta įžeidžiančiai g.gif

forume dalinames informacija, o kaip elgtis, klausyt ar ne patarimų jau pats žmogus renkasi ir nereikia čia dėl savo nesėkmių kitų kaltinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 22 rugpjūčio 2010 - 18:36
QUOTE(Setonas @ 2010 08 22, 18:16)
Nepirsk savo nuomones kitiems. Porto grazesnis uz Lisabona? Gal tu toje Lisabonoje nebuvus.


Man asmeniskai irgi Porto daug ispudingesnis uz Lisabona. Mane daug labiau suzavejo Sintra salia Lisabonos. O Lisabona tipiskas didelis miestas, aisku faina ir ten bet nieko ispudingo. Tarp Porto ir Lisabonos jei reiktu rinktis tai as tik uz Porto 4u.gif
Atsakyti
Jei kam įdomu, mūsų kelionės MAŽOS akimirkos iš kelionės po PORTUGALIJĄ mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti buvusiu Faro: ka galima grazaus pamatyti jame? Ir per google ieskojau, bet nieko idomaus nerandu unsure.gif Tai ar nera ar as ieskot nemoku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2010 08 22, 17:01)
Oi noreciau paziuret, kaip tokios sustruoles be GPS Lisabonoj pavazinetu. Oi noreciau ta vaizda pamatyt, net pinigu duociau uz tai.  thumbup.gif Aisku, vaziuojant is kokio Lagos link Sagres GPS nelabai reikalingas. Bet matosi, kad tokiu rasliavu rasinetojos gyvenime nebuvusios tokio dydzio miestuose kaip Lisabona, o jei ir buvusios, tai po ja nevazinejusios. Kitaip tokio marazmo nerasytu tikrai
Aš važinėjau po Lisaboną mašina. Be GPS'o. Vairavau ASMENIŠKAI. Dviejose kelionėse. IR KĄ? KLAUSIMŲ BUS?
Bandau įsivaizduot, kokia prasta tavo orientacija, jeigu tai atrodo neįmanomas dalykas ir net pinigų už pažiūrėjimą siūlai. lotuliukas.gif

Kalbant apie Sintrą... Esu ASMENIŠKAI užslipusi į kalną ir nulipusi... pėsčiomis. Nei autobusu, nei taksi nevažiavom. Nėra ten kur pasimesti ar blakutinėti.
Tai tik dar sykį patvirtina, kad jeigu esi prastos orientacijos, geriausia yra keliauti "tašių" statusu: autobusas atveža iki objekto, išleidžia, apžiūri ir vėl - į autą. Jokių nuklydimų nuo tiesaus kelio, jokių "grybavimų temstant".

Lyginant Lisaboną ir Portą... Taip, Lisabona be galo graži, bet Portas man kur kas gražesnis ir mielesnis. Ir kalbu ne apie gamtos grožį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 25 rugpjūčio 2010 - 23:18
QUOTE(Setonas @ 2010 08 22, 17:01)
Oi noreciau paziuret, kaip tokios sustruoles be GPS Lisabonoj pavazinetu. Oi noreciau ta vaizda pamatyt, net pinigu duociau uz tai.  thumbup.gif Aisku, vaziuojant is kokio Lagos link Sagres GPS nelabai reikalingas. Bet matosi, kad tokiu rasliavu rasinetojos gyvenime nebuvusios tokio dydzio miestuose kaip Lisabona, o jei ir buvusios, tai po ja nevazinejusios. Kitaip tokio marazmo nerasytu tikrai


Mes vazinejome po Lisabona be GPS, nes taip gavosi kai vaziavome i Portugalija GPS turejome ne pati geriausia, nes nebuvo Portugalijos zemelapio.Tai ne tik po Portugalija, bet ir po Lisabona vazinejome ne tik be GPS, bet ir be zemelapio. Aisku uztrunka viskas siek tiek ilgiau, bet tikrai imanoma.
Atsakyti
Planuoju ir aš savo pirmąją kelionę į Portugaliją bigsmile.gif Perskaičiau abi Portugalijos temas ir atrodo visus fotoreportažus karsta.gif Jau dbr galiu pasakyti, kad įsimylėjau šią šalį... O kas bus kai savom akim viską pamatysiu... wub.gif
Būsim Portugalijoj pilnas 8 dienas, atskrendam į Porto. Iš pradžių galvojau, kad laiko ganėtinai daug, dabar jau matau, kad jo yra laaaaabai mažai.. Planavau, kad daug pakeliausim, dabar jau galvoju, ar pačią Lisaboną pavyks normaliai pamatyt hihihi.gif Kaip visada, kuo daugiau domiesi, tuo labiau norisi kiekvieną įdomesnį ir gražesnį miestelį aplankyt ir kiekvienoj kavinukėj tradicinių patiekalų paragaut smile.gif

Na, kai jau susidėliosiu galutinį maršrutą, grįšiu pas jus su įvairiausiais klausimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*smile* @ 2010 08 31, 22:47)
Planuoju ir aš savo pirmąją kelionę į Portugaliją  bigsmile.gif  Perskaičiau abi Portugalijos temas ir atrodo visus fotoreportažus  karsta.gif Jau dbr galiu pasakyti, kad įsimylėjau šią šalį... O kas bus kai savom akim viską pamatysiu...  wub.gif
Būsim Portugalijoj pilnas 8 dienas, atskrendam į Porto. Iš pradžių galvojau, kad laiko ganėtinai daug, dabar jau matau, kad jo yra laaaaabai mažai.. Planavau, kad daug pakeliausim, dabar jau galvoju, ar pačią Lisaboną pavyks normaliai pamatyt hihihi.gif Kaip visada, kuo daugiau domiesi, tuo labiau norisi kiekvieną įdomesnį ir gražesnį miestelį aplankyt ir kiekvienoj kavinukėj tradicinių patiekalų paragaut smile.gif

Na, kai jau susidėliosiu galutinį maršrutą, grįšiu pas jus su įvairiausiais klausimais smile.gif



Oj, ir aš planuoju, planuoju....žinoma, dar toli, tik pavasarį planuoju aplankyti, bet jau dabar žiūrinėju viešbučius, lankytinas vietas, dėliojuosi maršrutus... ax.gif
O kiek nuorodų jau esu prisisaugojusi!!!! doh.gif
Pati galvoju būti 16 d. (kartu su skridimu į priekį ir atgal) ir dar galvoju, kad per mažai doh.gif Tiek visko norisi pamatyti, nieko nepraleisti, kad antrą kartą nereikėtų važiuoti... Norėčiau pažinti Portugaliją nuo pat pamatų.. suprantu, per 16 d. nieko ten special nepažinsi - tik pamatysi.. bet norisi pajausti žmones, jų kultūrą... Dabar maudžiu mintį gal 20 d. apsilankyti... bet kiek išlaidų doh.gif doh.gif
Susigalvojau maršrutą, ir kiekvieną dieną vis pasižiūriu, pasižiūriu ir galvoju, kad per daug noriu tikriausiai: noriu viską pamatyti ir pailsėti paskutines dienas... ir panardyti ir banglentėm paplaukioti... ech.. doh.gif kaip viską spėti? biggrin.gif
Numesk savo maršrutą, kam daugiausia atiduodi laiko? g.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif
sauni tema, pasisemiau nemazai ideju, aciu besidalinantiems ispudziais 4u.gif

mes irgi susiruosem aplankyti Portugalija. Isvykstame jau pirmadieni. Tai sumaniau uzduoti kelis klausimus i kuriuos atsakymo nemaciau (gal praleidau).

1. Jei kas skridote su ryanair per Paris Buevais (maciau kazkas lyg ir skrido) i Faro, lektuvu kuris atskrenda puse dvylikos nakties - kaip nusigavoti iki nakvynes vietos? Taxi ar yra ir kokiu kitu variantu? nuo oro uosto iki pacio Faro netoli tai neturetu buti brangu, bet gal dar ir visuomeninis vaziavo?

2. kas daugiau patirties turi su masinu nuoma - ar labai skiriasi kainos is ankto rezervuojant internetu lyginant su nuoma ten vietoj nuejus i koki punkta kur kelios agenturos pvz.

3. gal galite kas nors papasakoti apie kokius idomesnius nedidelius ir nepopuliarius kuriuos miestelius, kuriuos pravaziavot ir patiko ar dar kaip nors... , bet ne tokius turistinius... turim nora nakvoti kur nors ten kur turistai paprastai nesutoja, neuzsuka ar pan. bet nelabai dar gaudausi kur tai galetu buti...

Atsakyti
QUOTE(ferret @ 2010 09 01, 10:48)
sveiki smile.gif
sauni tema, pasisemiau nemazai ideju, aciu  besidalinantiems ispudziais 4u.gif

mes irgi susiruosem aplankyti Portugalija. Isvykstame jau pirmadieni. Tai sumaniau uzduoti kelis klausimus i kuriuos atsakymo nemaciau (gal praleidau).

1. Jei kas skridote su ryanair per Paris Buevais (maciau kazkas lyg ir skrido) i Faro, lektuvu kuris atskrenda puse dvylikos nakties - kaip nusigavoti iki nakvynes vietos? Taxi ar yra ir kokiu kitu variantu? nuo oro uosto iki pacio Faro netoli tai neturetu buti brangu, bet gal dar ir visuomeninis vaziavo?

2. kas daugiau patirties turi su masinu nuoma - ar labai skiriasi kainos is ankto rezervuojant internetu lyginant su nuoma ten vietoj nuejus i koki punkta kur kelios agenturos pvz.


Nors aš Portugalijoj dar nebuvau (keliauju po kelių savaičių), tai kiek jau spėjau info prisirinkti, galiu tau atsakyti smile.gif

1. Aš skrendu per Paris Beauvais į Porto, atskrendam 23.55 į Porto. Tai visai ramiai planuojame naktį praleisti oro uoste. Kiek skaičiau, Porto yra gana neblogas oro uostas (nakvojimo prasme). O ryte jau sėsim į metro, nuvažiuosim į Porto centrą, pasidėsim daiktus viešbutyje (kurio dar neturim) ir žvalgysimės aplink. Kiek mano patirtis rodo, manęs naktis oro uoste taip labai nevargina kad galėčiau už kelias valandas miego 40-50 eurų sumokėt biggrin.gif
Bet kiek žiūrėjau apie Faro oro uostą, tai jis nakčiai yra uždaromas, nebent pavyktų su apsauga susitarti likti. Suolai metaliniai, o pačiam oro uoste ganėtinai šalta.
Jei ką, daug info galima rasti čia: Faro oro uostas

2. Mašiną vienareikšmiškai geriau rezervuot iš anksto, nes vietoje kainos gali padidėti dvigubai ar daugiau (čia ir iš asmeninės patirties, ir iš kitų skaitytojų komentarų) smile.gif

Bet kuriuo atveju, linkiu sėkmingos kelionės ir lauksim įspūdžių smile.gif
Atsakyti
mes į Farą atskridome apie 21 val. ir nutiko taip (dėl mano kaltės), kad mašiną galėjome tik kitą dieną pasiimti. iki viešbučio nuėjome pėsčiomis biggrin.gif mano vyras skrudžas tokioms išlaidoms, be to, pasakiau, kad iki viešbučio 1,5 km. realiai tikriausiai kokius 6 km nukapojome, nes tiesiąja kokie pusantro, o tiesiąja nėra jokių kelių. šiaip nuo oro uosto iki ibis viešbučio būtų buvę arčiau iki mūsų rezervuotojo.
ibis faro
user posted image
Papildyta:
beje, šiemet taip pat vieni draugai keliavo, jie būtent visokių miestukų ieškojo,jiems labai patiko Nazarė ir Obidos.
Atsakyti