Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

Niu ir man pasakykit, ka be vyno is ten lauktuviu parvezt? Ir kiek tas normalus vynas ten kainuoja?
Aciu.
Atsakyti
biggrin.gif i portugalija mes vykstam liepos menesi biggrin.gif -porto miestas rolleyes.gif ka zinot apie si miesta? g.gif kas idomaus ,verto demesio ? kur geriau apsistoti niekad porte nebuvau rolleyes.gif
vykstam savarankiskai taigi reiketu siek tiek daugiau informacijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEOJUR @ 2009 05 09, 18:26)
smile.gif sveikutes ,pasakykit ar viza reikalinga  jei vyksti  i portugalija g.gif


Na, į Portugaliją vizos tikrai nereikia smile.gif Portugalija yra ES narė jau nuo 1986 metų, kai Lietuva tuo tarpu tik nuo 2004 metų.
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2009 05 09, 19:31)
Niu ir man pasakykit, ka be vyno is ten lauktuviu parvezt? Ir kiek tas normalus vynas ten kainuoja?
Aciu.


Porto vynas, 10 metų metų brandinimo, kainavo apie 10 Eur.

Na be vyno, man ten buvo beprotiškai graži jų keramika. Tiesa, nėra pigi.
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 05 10, 18:20)
Tai niekas negali patarti, kur pigiau apsistoti Porto, Lisabonoje??  4u.gif

Neišlepusiam jaunimui mirksiukas.gif nebrangiai galima apsigyventi jaunimo namuose.Info čia:
http://www.hihostels...el047012.de.htm
Atsakyti
Labai siūlau kas vyks į Portugaliją gegužės 22 - spalio 22 užsukti: Algarvėje, Pera kiekvienai metais vykstantį smėlio skulptūrų festivalį "Fiesa 2009".

Mūsų įspūdžiai iš praeitų metų kelionės:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kukutiene @ 2009 05 11, 00:00)
Na registruojuos ir as smile.gif

Birzelio 7-17 d., Kaunas - Frankfurtas - Faro. Dviese uz ~1200 Lt. Kas i kompanija?  mirksiukas.gif

O maniskis kai isgirdo uz kiek Aloka skrenda,  tai nagus eme grauzti ir rausti internete, kur tokie skrydziai paslepti. Mes irgi su vienu lagaminu, ale gerokai brangiau  g.gif


Na pasiziurejau dabar tai datai kada mes skrendam: (kainos nepasikeite schmoll.gif )
06.18 Frankfurtas- Porto 18 EUR
06.24 Porto-Frankfurtas 34 EUR
Tik Kaunas-Frankfurtas-Kaunas tai jau pabrange gerokai bilietai g.gif

O nakvynes mes uzsirezervavom ***viesbuciuose po 45-50 EUR.
Rinkomes per booking.com

Tik dar masinos neissinuomavom. Pasidalinkit patirtim del nuomos, koki draudima
rinkotes ir t.t. blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aloka: 11 gegužės 2009 - 08:30
QUOTE(Aloka @ 2009 05 11, 08:24)
Tik dar masinos neissinuomavom. Pasidalinkit patirtim del nuomos, koki draudima
rinkotes ir t.t.  blush2.gif

masina kiek maciau pigiausia nuomotis per https://www.economyc...om/Default.aspx cia kazkokie tarpininkai, bet per juos nuomotis automobili gaunasi gerokai pigiau nei tiesiogiai kompanijose... mes per juos nuomavomes. emem viska ka duoda standartiskai. plius per cia nuomojant gali pasiimti masiniuka vienoj vietoj (pvz prie viesbucio), palikti kitoj (aerouoste) ir tas nekainuoja papildomai... zodziu musu patirtis su jais teigiama... dar vienos mano drauges irgi... kiek zinau ir cacos taip pat. Tik nepamirskit, kad VAIRUOTOJO vardu reikia tureti kreditine...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 11 gegužės 2009 - 09:01
gal galetumet man patarti kaip ir kur galima PORTE gauti uzsisakyti ta vienos dienos turistini tura atviru autobusu kur kaina 10 euru ,panasiai kaip yra lisabonoje 4u.gif prasau,nezinau kur rasti informacijos.
Atsakyti
QUOTE(LEOJUR @ 2009 05 11, 17:19)
gal  galetumet man patarti  kaip ir kur galima PORTE  gauti uzsisakyti ta vienos dienos turistini tura  atviru autobusu  kur  kaina 10 euru  ,panasiai kaip yra lisabonoje 4u.gif  prasau,nezinau kur rasti informacijos.


nu bet as nesuprantu, negi sunku pasinaudoti GOOGLE??? irasai bus tour porto ir ismeta:

http://www.portotour...mp;idCategory=3

prasau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 11, 10:00)
masina kiek maciau pigiausia nuomotis per https://www.economyc...om/Default.aspx  cia kazkokie tarpininkai, bet per juos nuomotis automobili gaunasi gerokai pigiau nei tiesiogiai kompanijose...  mes per juos nuomavomes. emem viska ka duoda standartiskai. plius per cia nuomojant gali pasiimti masiniuka vienoj vietoj (pvz prie viesbucio), palikti kitoj (aerouoste) ir tas nekainuoja papildomai... zodziu musu patirtis su jais teigiama... dar vienos mano drauges irgi... kiek zinau ir cacos taip pat.  Tik nepamirskit, kad VAIRUOTOJO vardu reikia tureti kreditine...

Ir dar vienos mano drauges drinks_cheers.gif.Kreditine beje, mano vardu, o visada vairuoja MB.Kol kas (nuomavomes per cia 2 kartus) niekas neprisikabino.Draudima Portugalijoj emem standartini, Airijoj pabijojom vairuoti desine puse, todel emem pilna (reikejo 40euru primoketi).
Atsakyti
sveikos 4u.gif
jungiuosiu prie planuojanciu vykti, kadangi tik neseniai apsisprendem del portugalijos tai esu visiskai zalia. trecia diena namai apversti, vaikai alkani, nes skaiciau SM temas apie portugalija biggrin.gif dar laukiu uzsakyto lonely planet vadovo, tada jau konkreciau deliosiuos ir planuosiu, pasizymejau kai kuriuos miestukus, gausiu normalius zemelapius tyrinesiuos smile.gif kol kas toks bendras planas - rugsejo 10 diena skrist i Porta, ten 3 naktys, tada vaziuojam i lisabona ten 2-3 naktys, tada kur nors i algarves regiona. kadangi keliausim su mazais vaikais tai kol kas man rupi kiek mazdaug trunka kelione traukiniu nuo porto iki lisabonos ir nuo lisabonos iki algarves.


QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 17, 16:20)
Norėčiau papasakoti, kaip prieš kokius 4 metus mes į Portugaliją važiavome...



thumbup.gif biggrin.gif kvatojausi balsu, o alkani vaikai piktai i mane ziurejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2009 05 15, 10:48)
gal pasirodysiu kvailai, o kas ta Pera? g.gif kad zinociau, ko ieskot bigsmile.gif



Visai ne kvailas klausimas. Kažkodėl jį tikrai sunku surasti per google.maps sistemą.

Tai mažas miestelis Algarvėje.

Bandau įkelti, gal matysis:
user posted image

Nelabai matosi, matau g.gif Tarp Albufeiros ir Lagoa 4u.gif

http://www.fiesa.org/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinte: 15 gegužės 2009 - 10:00