Įkraunama...
Įkraunama...

Individualiu namu projektai - 4 dalis

QUOTE(vilnera @ 2009 12 14, 15:31)
Jusiske vizulke-kirvio darbo.. Ziuri-ir akys vargsta-visu daiktu perspektyvos skirtingos,kai kur ju isvis nerasta..Kratinys. Tai vat ir siulau-kad gal su kokia paprastute programele geriau pasizaist pradedanciajam braizytojui.. smile.gif


Kratinys ne kratinys, man gerai taip kaip yra!
Ka norejau ta pamaciau, ne pardavineju as to projekto, o sau darausi tai ir darau tiek kiek man reikia. o pamandravoti kad gali geriau tai kiekvienas gali tik ne visiems to reikia.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2009 12 14, 17:35)
Kratinys ne kratinys, man gerai taip kaip yra!
Ka norejau ta pamaciau, ne pardavineju as to projekto, o sau darausi tai ir darau tiek kiek man reikia. o pamandravoti kad gali geriau tai kiekvienas gali tik ne visiems to reikia.

Nesinervuokit jus taip.. O komentuot tos tamstos vizulkes-nedraudziama-gi projektu temoj ana patalpinta..ar komentarai turetu but susizavejusiu aplodismentu audra? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 14 gruodžio 2009 - 18:37
QUOTE(vilnera @ 2009 12 14, 17:32)
Nesinervuokit jus taip.. O komentuot tos tamstos vizulkes-nedraudziama-gi projektu temoj ana patalpinta..ar komentarai turetu but susizavejusiu aplodismentu audra?  smile.gif

ant visu galu meistro uzsirovei:)
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2009 12 14, 17:32)
Nesinervuokit jus taip.. O komentuot tos tamstos vizulkes-nedraudziama-gi projektu temoj ana patalpinta..ar komentarai turetu but susizavejusiu aplodismentu audra?  smile.gif


O as jos neklausiau ar cia gerai padaryta ar ne isvis neprasiau komentuoti, tiesiog idejau kad tie kurie ruosiasi parsisiusti sia programa pamatytu ka su ja galima pasidaryti, be dideliu pastangu. Su ta programa dirbau gal 2 ar 3 dienas ir nesistengiau padaryti dobulai su dulkem prinestu purvu ir t.t. man svarbiausia buvo pajausti erdve, o ne pamatyti kaip bus grazu tame name, o cia ateina kazkokia ir aiskina nesamones, parodyciau savo projekta autocadu braizyta tai dar didzioji profe pasiulytu pasibraizyti su kreidelem ant asfalto doh.gif
Labai daug specelistu daro butent taip: kad ir kaip bepamatytu padaryta darba vistiek sako jog blogai nes reikia samdyti specus, o tu esi ne specas tai tavo darbas yra vertas nulio.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2009 12 14, 21:07)
O as jos neklausiau ar cia gerai padaryta ar ne isvis neprasiau komentuoti, tiesiog idejau kad tie kurie ruosiasi parsisiusti sia programa pamatytu ka su ja galima pasidaryti, be dideliu pastangu. Su ta programa dirbau gal 2 ar 3 dienas ir nesistengiau padaryti dobulai su dulkem prinestu purvu ir t.t. man svarbiausia buvo pajausti erdve, o ne pamatyti kaip bus grazu tame name, o cia ateina kazkokia ir aiskina nesamones, parodyciau savo projekta autocadu braizyta tai dar didzioji profe pasiulytu pasibraizyti su kreidelem ant asfalto  doh.gif
Labai daug specelistu daro butent taip: kad ir kaip bepamatytu padaryta darba vistiek sako jog blogai nes reikia samdyti specus, o tu esi ne specas tai tavo darbas yra vertas nulio.

Nepyk,bet vaizdelis rimtai ziaurus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindea @ 2009 12 14, 22:09)
Nepyk,bet vaizdelis rimtai ziaurus unsure.gif


normalus tas vaizdelis bendram supratimui. Ka,vaizduotes neturit? g.gif
Atsakyti
nesikabinekit prie zmoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2009 12 14, 17:31)
Jusiske vizulke-kirvio darbo.. Ziuri-ir akys vargsta-visu daiktu perspektyvos skirtingos,kai kur ju isvis nerasta..Kratinys. Tai vat ir siulau-kad gal su kokia paprastute programele geriau pasizaist pradedanciajam braizytojui.. smile.gif

Siaip pastebejimui - turi dominti sienos, langai, durys ir kurioj vietoj zidinys, o kad cia stalo spalva neparinkta, spinteles negrazios - tai jau nusisnekejimas, kai ateis laikas stalams spintelems ar kitiems pagrazinimams tai dar 17 kartu pasikeis nuomone kokios spalvos nori ir prie ko derint (tas pats ir su baldu isplanavimu). Jei zmogelis is akies pabraize tai dar nereiskia kad jis nieko nesupranta (dar rozeciu nesubraize, liustros nepakabino ir t.t.) tai gal geriau isvis paimti popieriaus lapa ir kreidutem pabraizyt?
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2009 12 14, 16:35)
Kratinys ne kratinys, man gerai taip kaip yra!
Ka norejau ta pamaciau, ne pardavineju as to projekto, o sau darausi tai ir darau tiek kiek man reikia. o pamandravoti kad gali geriau tai kiekvienas gali tik ne visiems to reikia.

smagu kad zmogus kuria, bet geriau mokytis paveikslus tapant nes mokytis statant nama brangoka
Atsakyti
QUOTE(cezas @ 2009 12 15, 11:57)
smagu kad zmogus kuria, bet geriau mokytis paveikslus tapant nes mokytis statant nama brangoka


Zmones is paveikslu nestato namu. as ne dizaineris ir nebandau niekam itikti. interjera paliksiu savo ntrajai pusei, o baldai sudeti, praktiskai, tik del gabaritu, kad matyciau tilpsiu as virtuvej ar reikia ja praplesti, patogu bus vaikscioti pro zidini ar reikia platesnes svetaines. spalvu sudejimas man uztruko gal kokias 20min. ir jas keiciau tik tam kad nesusijietu visur vienodos spalvos ir matytusi ryskiai kur kas.
Per nelyg grazios vizualizacijos zmogu gali netgi ir klaidinti. kai prideda mandtu uzuolaidu, patalyniu, paveikslu, liustru (kuriu realybeje pas zmogu gal net nebus). pamato uzsakovas neturintis savosvizijos ir vaizduotes, koks grazus kambarys, viskas man tinka ir nebekreipia demesio i pati isplanavima.
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 15, 11:55)
Siaip pastebejimui - turi dominti sienos, langai, durys ir kurioj vietoj zidinys, o kad cia stalo spalva neparinkta, spinteles negrazios - tai jau nusisnekejimas, kai ateis laikas stalams spintelems ar kitiems pagrazinimams tai dar 17 kartu pasikeis nuomone kokios spalvos nori ir prie ko derint (tas pats ir su baldu isplanavimu). Jei zmogelis is akies pabraize tai dar nereiskia kad jis nieko nesupranta (dar rozeciu nesubraize, liustros nepakabino ir t.t.) tai gal geriau isvis paimti popieriaus lapa ir kreidutem pabraizyt?


Sveiki visi smile.gif
Tiesą sakant, geriau tikrai būtų kreidelėm ant balto lapo... Tada bent jau mintis "grynesnė", nebebūna detališkumo. O būtent detališkumo ir nepadarysi gi per 2-3 dienas, kaip benorėtum. Tačiau ne kiekvienas gali ant lapo perspektyvą iš akies 'sukirsti', tą suprantu ir dėl to nesiginčyju.

Kas liečia rozetes, liustrus ir negražias spinteles - taigi čia labai didelė dalis, apsprendžianti labai daug ir pačio išplanavimo klausimų. Kaip čia aiškiau dabar pasakius... Na, tarkime, konkrečioje "vizūlkėje" - tas šaldytuvas stovi 'plikas', norisi ant jo sienelę pratempti (nuo židinio pusės). Tada ir to tarpo tarp jo ir sienos nesimatys, ir erdvė gausis jau visai kitokia svetainės pusėje. Tada ir svetainės/židinio konfigūracija jau kitokia gaunasi. Pridėjus prie to televizoriaus vietą, atsiranda ir rozečių vietos klausimas, tuo pačiu - garso/video aparatūros klausimas, tada jau - audio rozečiu klausimas (kur kolonkės stovės/kabės), na ir pasipila kintamieji toliau biggrin.gif O viso to esmė - galima turėti švarų vaizdą, kur maksimaliai viskas integruota. Ir ploto/erdvės išlošiama, ir jaukiau, ir patogiau iš karto - mažiau paviršių dulkėm kauptis thumbup.gif

Taip kad nepatartina galvoti "iš pradžių susimūrysiu kaminą, o kai įsirenginėsiu vidų, tada ir nuspręsiu kur ir kokį židinį dėti" - įsivarysite patys save į kampą ir rezultate turėsite tik 60% to, ką galėjot turėti, jei pagalvotumėt anksčiau (geriausiu atveju).

O vaizdelio kaip stovės sienos ir kokie langai bus gal ir reikia, tačiau va tą patį kas padaryta, galima radikaliai kitaip parodyti, nekeičiant sienų ir angų konfigūracijos. Patikėkit, radikaliai kitaip - ir čia aš ne apie vizualizacijos kokybę, o apie vidaus išplanavimą ir kt elementus (lubos, pertvaros, baldai, pašvietimas ir tt ir panašiai) kalbu. Konkretus išdėstymas nei patogus, nei erdvus nei ekonomiškas. Apie spalvas ir pan aspektus šnekėti nėra ką, nes konkrečiame paveikslėlyje apie tai info nėra.

Sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Klausimas:
Sudejom saldytuvus, mikrobangines, audio/video rozetes, tv, virtuvinius kombainus, staliukus ir t.t. - ok grazu, darom.
Pastate nama, atejo laikas isirengineti ir staiga "shnai" mintis, "o jei mes saldytuva pastumiam cia...?" "ziurek graziau nei planavom" ir tuomet staiga visos rozetes visi virtuviniai kombainai, tv, zidiniai pakeliauja viena pozicija i prieki/atgal ir tuomet sudaromas dar didesnis nepatogumas?
Be to manau kad jei dabar palikus daugiau erdves, ateityje nelabai kentesi jei jos ir neisnaudosi - turesi erdvesne patalpa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 15 gruodžio 2009 - 13:54