Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

del kuoduku, tai man jie grazus gaunas kai namie vaikstant belekaip susisuku, o kai kur ruosuos iseit delioju sruoga prie sruogos ir galiausiai snipstas gaunas lotuliukas.gif
Bandysiu ryt albos sukuosena raitytis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(julya @ 2009 06 10, 17:54)
dar sitos nieko
user posted image

user posted image

user posted image


pirmoji gana paprasta, kazin ar sukuosena galima vadint, trecioji ir nelabai, netvrakinga kazkokia g.gif o vidurine wub.gif bet sukuosena labai prie rubu reik derint, jei turi parodyt grazia suknele labiau tiks sukelti plaukai smile.gif jei paprastute - nuleistos garbanos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 06 11, 00:19)
del kuoduku, tai man jie grazus gaunas kai namie vaikstant belekaip susisuku, o kai kur ruosuos iseit delioju sruoga prie sruogos ir galiausiai snipstas gaunas  lotuliukas.gif
Bandysiu ryt albos sukuosena raitytis  wub.gif

Parašyk, kaip sekės 4u.gif
Atsakyti
Man tas pats su kuodukais - kai namie , tai viskas ok, jei kur iseit - nesamone kazkokia ant galvos...
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 06 11, 09:36)
Parašyk, kaip sekės 4u.gif


nekaip gavos, keli blunukai prisiploje isejo lotuliukas.gif
siai sukuosenai arba daug darbo reik atba storu, puriu plauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 10, 20:49)
o kaip tokie kuodai daromi? g.gif
wub.gif

budavo anksciau tokei segiokai, kaip pailga medziagine jusotele,apsiuta vielel, ir viduj skule, per skyle perkisi kasa, ir susuki toki kuoda. pamenat?as kokioj 5 klaseje turejau toki dalyka.
man beje kakzada kirpeja pdare dideli kuoda is trumpu plauku, tai ikdejo kempune i plaukus., vizualiai gerai atrode:)
Atsakyti
QUOTE(SparnuotaPaukste @ 2009 06 11, 18:09)
budavo anksciau tokei segiokai, kaip pailga medziagine jusotele,apsiuta vielel, ir viduj skule, per skyle perkisi kasa, ir susuki toki kuoda. pamenat?as kokioj 5 klaseje turejau toki dalyka.



Žinau tokį daiktą, dar gal net ir turiu kažkur, bet man niekaip su juo neišeidavo taip pasidaryti kuodo, kad tas daiktas nesimatytų... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 30, 09:41)
Niu ir dar filmukas kaip Albos plaukuoseną pasidaryt (man neišėjo):
Jessica Alba Inspired Hairstyle


QUOTE(Talete @ 2009 05 31, 20:58)
Sveikos, radau  youtubej aiškų video pagal kurį pagaliau pavyko man kažką suvelt su tuo kuoduku  
štai: http://www.youtube.c...h?v=2r_2CLoQhcg


o is esmes tai reiketu palyginti plauku kieki abiejose nuorodose - Albos sukuosena darancios merginos ir paskutiniojoj nuorodoj veliancios maza kuoduka!! doh.gif

kol turejau tankesnius (is tevu, nevazmoznai tankus ir grazus ju ir dabar), dariau panasu i Albos kuoduka; jis nera sudetingas, pakanka paprastu metaliniu bob'iniu segtuku, taciau - ! - plaukai turi buti tankus,kad sis kuodukas butu grazus. Arba reikia naudoti pridedama "kempinele" ir naudoti priemone,purinancia plaukus.
Galima iseitis vietoj per viduri atskiriamos sruogos-kuoduko, kuri ivardyta kaip pagrindas kitoms sruogoms prisegti - apylaisviai suristi visa zemutiniaja dali plauku storesne puresne gumute - i ja taip pat nesunkiai kibs kitos susuktos sruogos.



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 12 birželio 2009 - 09:58
O kaip jums juosta ant kaktos? Aisku Paryze man ne rodiklis, bet visai nieko ziurisi ant ilgu plauku user posted image
Aisku, niekas nesako taip issiblizginti, bet maciau pas mus Rimi ir Maximoj yra tokiu ala guminiu rastuotu lankeliu, palandziojau nete - tai visai panos nieko atrodo su kokiais idomesniais taip ant plauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2009 05 12, 22:51)
as turiu ilgus plaukus,ir moku padaryt,toki gal ne visai ispesiota kuoduka,bet labai paprasta ir uztenka vienos gumytes.surisu plaukus i kasa,sukant gumele paskutini karta apie kasa istrauku ne visa kasa o tik vos vos,na tokie sulinke gaunas,bet reikia labai nedaug taip palikt,na o tada visusu likusius suku apie ta palikta tarsi guziuka,ir kai viska apsuku pati galiuka uzkisu uz tos pacios gumytes..sumaliau cia labai viska,na bet kas nores tas supras ax.gif


drinks_cheers.gif grazus sis variantas.



Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2009 06 12, 11:02)
O kaip jums juosta ant kaktos? Aisku Paryze man ne rodiklis, bet visai nieko ziurisi ant ilgu plauku
Aisku, niekas nesako taip issiblizginti, bet maciau pas mus Rimi ir Maximoj yra tokiu ala guminiu rastuotu lankeliu, palandziojau nete - tai visai panos nieko atrodo su kokiais idomesniais taip ant plauku  ax.gif



matyt papildomas, o ir nemazas, tokiu juostu pliusas butu tai,kad jos padetu siek tiek palaikyti kilsteleta virsugalvi. O tai neretai ilgaplaukei buna mission impossible, nes ilgis dazniausiai nusveria garbanas.
4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 04 27, 22:07)



Koks grozis wub.gif na ir rimtai kaip toki pasidaryt??
ar cia tik su iskarpytais plaukais gaunas?
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2009 06 10, 12:02)
Sveikos, o kokia nuomone apie sia sukuosena?
user posted image
Kaip suprantu cia nelabai ilgi plaukai, bet kaip man tokia pasidaryti? kokiais sagiukais susegti? g.gif

tai niekas patarti negali g.gif
Atsakyti
QUOTE(SparnuotaPaukste @ 2009 06 11, 18:09)
budavo anksciau tokei segiokai, kaip pailga medziagine jusotele,apsiuta vielel, ir viduj skule, per skyle perkisi kasa, ir susuki toki kuoda. pamenat?as kokioj 5 klaseje turejau toki dalyka.
man beje kakzada kirpeja pdare dideli kuoda is trumpu plauku, tai ikdejo kempune i plaukus., vizualiai gerai atrode:)

agam pamenu, jau ir viename zurnale apziurejau, kad ten deda kazka papildomo ir tada gaunasi tokie isdidinti kuodai.
Atsakyti