Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

As maciau tokiu visokiu pigenu krautuvese pirkti,ten tokiose turgaus tipo,segtuku kaina kiek pamenu 8Lt,bet cia ne Vilniui ir ne Kaune smile.gif Ir dar maciau Select prekiu kataloge,o ten visos prekes kaip is biski senesniu laiku sukeltos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 11 kovo 2010 - 20:17
Vau kokia sauni tema 4u.gif as irgi turiu ,t.y. turejau ilgus plaukus,dabar gerokai iskarpyti ir nutrumpinti, bet iki liemenuko uzsegimo kaip kazkas minejo yra biggrin.gif
bandysiu semtis ideju is cia, nes man niekada nesigauna sau pasidaryti net paprastos , bet kazkuo nekasdieniskos sukuosenos, pas mane daug plauku ir jie stori, atrodo tureciau dziaugtis, bet kartais pavargstu su jais, susinervinu ir isilyginu (nes mano siek tiek banguojasi) arba susisuku i kuoda blush2.gif
Paskui paieskosiu ir parodysiu keleta savo proginiu sukuosenu wink.gif
Atsakyti
[quote=eriksa,2010 01 18, 21:50]
nu tikrai labai grazu, tik nesuprantu ar cia jos tikri plaukai taip susegti,ar cia sinjonas? rolleyes.gif
[/quote]
Manau, turint panašų šinjoną, tokią šukuoseną nesunku padaryt mirksiukas.gif , beje, man ji irgi laaaabai graži bigsmile.gif .
[/quote]




Išties begalo graži.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2010 03 11, 10:34)


Oho, koks geras dalykėlis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2010 03 11, 11:34)



tokius segtukus siandien mačiau maximoje (Šiauliuose), kaina 12Lt kažkur, bet neaišku kokia jų kokybė g.gif nepirkau, nes nelabai patiko spalvos, tačiau tokio segtuko labai noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avrile @ 2009 06 12, 14:27)
Koks grozis  wub.gif  na ir rimtai kaip toki pasidaryt??
ar cia tik su iskarpytais plaukais gaunas?



Šitas gaunasi su beveik betkokiais plaukais. Mano dabar pečius siekia vos vos, tai puikiai gaunasi. kai ilgi buvo, irgi gaudavosi smile.gif (tik čia prieky kirpčiai yra, bet ne jie "esmę" sudaro). Žodžiu, aš gaminu taip - išdžiūvusius plaukus (geriausia nešukuoti) paprastai sukelti į viršų nešukuojant, jei plaukai ploni, galima pavelti tarp delnų patrinant sruogas (kad neatrodytų suvelta, bet pasidarytų puriau, plius sruogos turės "savo vietą"). aš taip nedarau, nes maniškiai nešukuoti patys "stovi į visas puses" smile.gif O tada elementariai pasiimti galima gumelę plaukų (svarbu, kad tilptų kokius 4 kartus plaukus apsukti) ir pirma kaip uodegą rišti reikia, o kitus kartus ne iki galo plaukus ištraukt. Ir taip per 2-3 traukimus sumažėja plaukai iki kuodo. Kitas būdas - suimti plaukus 1 kartą gumele, tada viena ranka truputį pasukt ir susukt į kuodą ir aprišt likusia guma.

Puiki šukuosena, kai kur nors skubi ir neturi laiko susišukuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2010 03 28, 09:11)

Puiki šukuosena, kai kur nors skubi ir neturi laiko susišukuot biggrin.gif

4u.gif Bandysiu. Nors turiu tokia savybe, ypac kalbant apie plaukus- jei nepavyskta, tai jau kita karta - nelabai norisi bandyti doh.gif
Atsakyti
MAn nesigaudavo, kai daug pastangų dėdavau. Esmė šukuosenai - kad plaukai nelabai klusnūs būtų, tada gaunasi iškart smile.gif Ir kuo greičiau tai padaroma, tuo geriau ir atrodo smile.gif
Atsakyti
o mane domina stai toks pynimas(be kirpciuku palukai) bet nerandu nei nuotraukos normalios kad gerai matytusi nei filmuotos medziagos user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muosee: 28 kovo 2010 - 15:55
QUOTE(Selga @ 2010 03 11, 14:40)
Ačiū Kristukai, už įdomią informaciją 4u.gif . Tie segtukai tikrai labai thumbup.gif , aš irgi tokių norėčiau blush2.gif Įdomu, kur dar jų būtų galima rasti  g.gif Mane ypač domintų Klaipėdoje  bigsmile.gif

Tikrai, šitų sagučių nemažai, turi KALIFORNIJOS antrame aukšte esanti kosmetikos parduotuvė....
Ir visose mugėse visada būna jų...Reiks ir man nusipirkti, nes tas kuodas tai thumbup.gif tik neaišku ar mano "kupetą" laikytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2009 08 22, 17:11)
Grazu ir tvarkinga.  wub.gif
Papildyta:
Tokia lengvai pasidarau plaukus netvarkingai segdama paprastais kuodo segtukais. Labai palengvina darba, jei pries tai plaukus su putomis ir apvaliu dziovintuvo galu pagarbanoji, ne taip slysta ir garbaneles buna grazesnes.  4u.gif Tokia gali pasidaryti turedama ir trumpus ir ilgus, jei trumpi, tai kur ne kur susegi, gale, jei trumpesni, palieki garbanotus, jei ilgi, sagstai visus.

Pirmoji sukuosena labai grazi
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2010 03 28, 17:54)
o mane domina stai toks pynimas(be kirpciuku palukai) bet nerandu nei nuotraukos normalios  kad gerai matytusi nei filmuotos medziagos user posted image



TAigi čia tas pats kaip :drakoną" pinti iš plaukų. Tiesiog reikia pinti kasą ir iš vienos pusės su užmetama sruoga paimti plaukų. Ir viskas.
Atsakyti