Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

sveikos, gal kas matė tokių dalykų ir pas mus pirkti? vadinasi instant beehive
http://www.youtube.c...h?v=0s4S-c2lvXo ta pati nuoroda kur beyonces šukuoseną daro, bet vat tas plaukų gumulėlis kur įkiša labai įdomus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 10 12, 18:53)
sveikos, gal kas matė tokių dalykų ir pas mus pirkti? vadinasi instant beehive
http://www.youtube.c...h?v=0s4S-c2lvXo ta pati nuoroda kur beyonces šukuoseną daro, bet vat tas plaukų gumulėlis kur įkiša labai įdomus smile.gif

yra pirkt Martinoj , Vitrinoj tikrai,gal kur kitur dar yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 13 spalio 2010 - 10:02
QUOTE(weemee @ 2010 10 12, 18:53)
sveikos, gal kas matė tokių dalykų ir pas mus pirkti? vadinasi instant beehive
http://www.youtube.c...h?v=0s4S-c2lvXo ta pati nuoroda kur beyonces šukuoseną daro, bet vat tas plaukų gumulėlis kur įkiša labai įdomus smile.gif

As tai pati toki pasidariau is senos vyro kempines blush2.gif ax.gif , apsikarpiau dydi pagal mano galva, priklijavau prie sukuciu uz 2 lt is Martinos ir turiu blush2.gif Gi cia paprastas perolonas, tai jei neina gauti galima paciai pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
bet ko gero geriau, kad tas gumulėlis iš plaukų būtų ar ne? nes jei pasimatys ar pan smile.gif reikės pasižiūrėti martinoj, dėkui smile.gif
Atsakyti
Gal galima viena klausimą ne visai į temą? smile.gif

Iki kokio amžiaus, jūs manote, moteris gali nešioti ilgus plaukus? Ne truputį žemiau pečių, o bent jau puse sprindžio nuo liemens?

Kažkada įkalbinėjau paauglę dukrą nebetrumpinti jos ilgų gražių plaukų, tai sulaukiau replikos, kad ir pati galiu nusikirpti, nes man... pagal amžių tokie plaukai netinka. g.gif

Plaukai normalūs, neploni, nematę cheminių, net stipriais dažais nėra dažyti, tai nei nusausėję, nei nuplonėję į galą (dėkui genams), šiaip nieks jiems nesidaro. Šukuosenų labai nekuriu- arba uodega, arba persukti ir prisegti, arba dalis jų prisegta... Mano akim- normaliai jie atrodo. Bet. Man 38. smile.gif

Ilgaplaukės, kada ateina laikas plaukams pasakyti "ate", jei iš vis toks ateina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ladymadonna @ 2010 10 14, 08:37)

Man atrodo, kaip žmogus nori, tegu ir nešioja, ypač jeigu plaukai prižiūrėti, sveiki. Mokyklos laikais, pas mus visos mokytojos buvo trumpais plaukais, ir atėjo kartą nauja mokytoja ilgais šviesiais banguotais plaukais, beje jau ne jauniklė. Nu, pasaka, man labai gražu, negalėdavau atitraukti akių nuo jos plaukų biggrin.gif visiems aišku keista ta šukuosena rodės... bet čia kažkokie stereotipai pas mus sukurti, kur žmonės viską daro pagal taisykles.
Atsakyti
Man greit 30 bus, plaukai sulig liemenuko užsegimu, na, jau po jo...Nežinau, ilgesnių nebenoriu, noriu, tik kad visi plaukai būtų vienodo ilgio ir kiek įmanoma stipresni, nes su amžiumi silpnėja ir t.t., be to, aš dažau..Jauna ~20 m turėjau ilgus plaukus sulig šonkaulių pradžia, bet tai, mano įsitikinimu, man tiko ir buvo labai gražu, ir plaukai tada buvo įspūdingai stori, sveiki, nedažyti, natūralūs...Studijų metais pradėjau karpytis, išsikarpyt ir t.t., vienu metu plaukai vos pečius dengė, bet paskui norėjau vėl ilgų...Tai pasakyčiau, kad jaunoms merginoms ilgi labai tinka; ir nurėžus tada ilgus plaukus nėra taip paprasta atsiaugint tokius pačius - iš tikrųjų retas atvejis tai; jaunoms moterims irgi gražu ilgi; brandžioms moterims ilgi plaukai gal ir gražu g.gif jei jie prižiūrėti, padažytais žilais plaukais, suformuoti, surišti ar dar kaip...Palaidi iki liemens manyčiau, nebetinka gal...nes veidas vis tiek jau su amžiaus ženklais šiokiais tokiais...bet nesakau, kad reikia tokius plaukus kirpti - reikia juos formuot gal..Turiu du pvz gyvenime vyrenių moterų - virš 50m. su įspūdingais plaukais..Pas vieną nuomavaus kambarį studijavimo laikais...tai jos plaukai siekė liemenį, dažė rausva kaštono spalva chna dažais, niekad nevaikščiojo palaidais, formavosi savo tipišką šukuoseną kuodą - nes mokytoja...Kuris tiko prie jos stiliaus, stoto, charakterio...Nu trumpi nebūtų tikę niekaip..bet palaidais plaukais be dukros jos niekas nematė...Ji ir mane įtikino, kad atsiauginčiau, ką ir dariau...kitas pavyzdys buvo atsitiktinė moteris, su kuria tenka pabūt kartu mokymuose - tai irgi virš 50 m buvo, natūrali šviesiaplaukė, kuri turėjo irgi be proto ilgus plaukus, pynė juos į kasą ir formavo kuodą iš kasos, per visą pakaušį..plaukai buvo nedažomi, natūralūs, sveiki, žili, galtoni ir balti, linų splavos - bet tarpusavyje tos visos spalvos atrodė įspūdingai, pati kasa - kaip stora virvė, garbės žodis, tokius plaukus mačiau du kartus gyvenime rolleyes.gif blush2.gif , netgi tyrinėjau per tą visą seminarą ar jie tikri mirksiukas.gif , betgi tikri..Manau, kad ta moteris irgi jų nenešioja palaidais, nes niekaip nebūtų tikę prie raukšlių išvagoto veido...bet plaukai buvo pats didžiausias jos papuošalas ir su trumpais tos moters neįsivaizduoju...apskritai vyresnes kerpa arba dėl to, kad plaukai gerokai nusilpsta, arba nebesusitvarko dėl laiko stokos...Aš ir pati dažniau taip patingiu "žaist", paprastas kuodukas ir viskas..Bet manau, kad būdama 40, ilgų plaukų neatsisakysiu - pereisiu į tą kuodų ar kitokių šukuosenų režimą..Be to, dažniausia plaukų būklė ir ilgis dažniausia ir nusako moters amžių..geri gražūs plaukai visu dešimtmečiu gali pajaunint...bet apleisti ilgi palaidi - jeigu jaunai gerai vis tiek atrodo, tai vyresnę daro juokingą...
Atsakyti
Oioioi. Vienas už, vienas prieš, kai matau... Na, žilų plaukų dar neturiu, raukšlės veido irgi nevagoja (o jau kai vagos, tai plaukų kirpimas nepadės- tik plastikos chirurgai, įtariu biggrin.gif ). Plaukai niekad nebuvo niekuo varginti ar iškarpinėti, tai jie sveiki ir nenusmailėję. Bet dabar ir susimąsčiau, kad juk nevaiksčiosiu palaidais visą gyvenimą... Manęs negąsdina senutės su kuoduku įvaizdis- net visai patinka. smile.gif Tik vat dabar mąstau, kada laikas plaukus pradėti pinti į kuoduką? g.gif

Atsiprašau, kad toks mano klausimas į lankas... Neradau labiau tinkančios temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladymadonna: 14 spalio 2010 - 09:28
Man 37+ ir plaukai zemiau liemenuko sagteles ir net neketinu kirpti, jie pakarpyti, padazyti, suformuoti, as pati atrodau max ant 27 blush2.gif , o kai pasensiu, vistiek nekirpsiu, o pinsiu kasas ir suksiu kuodus, mano mociutes kasa pamenu buvo ligi pat zemes, plaukai juodi kaip varno sparnas, tai ta kasa 2 kart apsivyniodavo aplink galva, Dieve kaip man buvo grazu.... Kad ie Sofi Loren - jau amziuje, bet jos plaukai pusilgiai ir atrodo nuostabiai, svarbu susitvarkyti, kad tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 10 14, 13:16)
Man 37+ ir plaukai zemiau liemenuko sagteles ir net neketinu kirpti, jie pakarpyti, padazyti, suformuoti, as pati atrodau max ant 27  blush2.gif , o kai pasensiu, vistiek nekirpsiu, o pinsiu kasas ir suksiu kuodus, mano mociutes kasa pamenu buvo ligi pat zemes, plaukai juodi kaip varno sparnas, tai ta kasa 2 kart apsivyniodavo aplink galva, Dieve kaip man buvo grazu.... Kad ie Sofi Loren - jau amziuje, bet jos plaukai pusilgiai ir atrodo nuostabiai, svarbu susitvarkyti, kad tiktu  4u.gif


Ačiū už atsakymą. Tai aš nusibeždžioniausiu planą. biggrin.gif Man Sofi Loren irgi labai graži. Be tų plaukų neliktų pusės grožio. Ir močiutės su "Tymošenko" šukuosena man yra grožis. Na, auginam kasa toliau. biggrin.gif
Atsakyti
P.S. Norėjau parašyti "kasas", bet nukandau s, liko "kasa". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ladymadonna @ 2010 10 14, 08:37)
Iki kokio amžiaus, jūs manote, moteris gali nešioti ilgus plaukus? Ne truputį žemiau pečių, o bent jau puse sprindžio nuo liemens?


jeigu tinkamai juos priziurite ir mokate juos graziai kasdien susitvarkyti, tai kodel gi ne... as uz ilgus plaukus thumbup.gif manau jie netgi jaunina drinks_cheers.gif
Atsakyti