Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 20, 21:54)
gal foo turite, netycia blush2.gif
as bandziau tai is 3kojiniu super, dar mano plaukai iskarpyti tai labai graziai atrodo, ir tas kad puikiausiai gali miegoti ir tau nespaudzia ar nesmagu guleti.
bet as visad ryte issiplaunu galva pradziovinu iki trupucio dreegnu ir susuku po keliu valandu issileidziu thumbup.gif
bandziau is 4kojiniu, tai jau perdaug gavosi virsugalvis kaip pudelio lotuliukas.gif  gal reike virsuj 1kaip video o apacioj kokias 3, bet sakau is 3kojiniu super ir iseina smile.gif  nereikia dar vargsti kuodukais, ar bigudukais


O kaip jūs susukat, kad viršugalvis toks gaunasi? nes man atvirkščiai, viršugalvis toks priplotas - negražu. Dariau ir iš keturių ir iš trijų. Tiesa aš sausus sutepiau putos ir tada sukau gal todėl? Reiks su šlapiais išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 21, 10:40)
O kaip jūs susukat, kad viršugalvis toks gaunasi? nes man atvirkščiai, viršugalvis toks priplotas - negražu. Dariau ir iš keturių ir iš trijų. Tiesa aš sausus sutepiau putos ir tada sukau gal todėl? Reiks su šlapiais išbandyti  g.gif

gal kojine suritate virsuje, nes tada prispaudzia, reikia risti apacioj, lyg video man atrodo gerai parodyta... nes gaunasi jiai virsui risi kaip su gumyte atrodo butu surista
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2011 03 20, 17:35)
Sveikos  4u.gif  As garbanavau slapius  flirt.gif  nu nerealu  thumbup.gif  labai noriu padekoti merginai uzrodziusiai nuorodele aciuks.gif


blush2.gif

Smagu, kad patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 21, 12:13)
gal kojine suritate virsuje, nes tada prispaudzia, reikia risti apacioj, lyg video man atrodo gerai parodyta... nes gaunasi jiai virsui risi kaip su gumyte atrodo butu surista


O gali būti, kažkaip apie tai nepagalvojau g.gif Na šiąnakt eksperimentuosiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 21, 12:00)
O gali būti, kažkaip apie tai nepagalvojau  g.gif Na šiąnakt eksperimentuosiu  bigsmile.gif

tu ju bandyk neuzristi grynai virsugalvyje, nes uzspaudzia plauksu ir jie priglunda, man ir taip buvo... prglude o paskui jau atsokia tokia pasipute
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 20, 18:03)
na taip, pritariu, kad tiek hilton sis kaspinas atrodo nelabai kaip, tiek vyresne moteris atrodys juokingai. bet mamos gali savo dukras taip susukuoti, manau jos liks nustebintos  mirksiukas.gif

Kokiai trylikametei arba labai nestandartinio stiliaus merginai/moteriai butu super ax.gif isskirtinei asmenybei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2011 03 20, 18:07)
lotuliukas.gif  biggrin.gif as ir nesakau jog i darba taip eiti, bet pvz namie ar laisvalaikiui man fainai biggrin.gif

O kas su kojinemis garbanavot slapius ar sausus plaukus?

man irgi super atrodo! I koki vakareli/kluba tokia sukuosena kaip tik! clap.gif
O hilton, mano nuomone, net labai tinka smile.gif
Atsakyti
duosiu patarima, pries garbanojant kojinemis, plaukus supurkskit standikliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 21, 17:01)
duosiu patarima, pries garbanojant kojinemis, plaukus supurkskit standikliu smile.gif

o kam ?
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 03 21, 18:52)
man irgi super atrodo! I koki vakareli/kluba tokia sukuosena kaip tik! clap.gif
O hilton, mano nuomone, net labai tinka smile.gif

drinks_cheers.gif
bandziau darytis, bet ne ant virsugalvio, o kiek zemiau..nu neraliai bigsmile.gif greita, paprasta, grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 03 21, 17:52)
man irgi super atrodo! I koki vakareli/kluba tokia sukuosena kaip tik! clap.gif
O hilton, mano nuomone, net labai tinka smile.gif

Man irgi taip atrodo, bet kitoms atvirksciai lotuliukas.gif kaip sakoma su skoniu nesigincijama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(neiste @ 2011 03 21, 18:59)
drinks_cheers.gif
bandziau darytis, bet ne ant virsugalvio,  o kiek zemiau..nu neraliai bigsmile.gif greita, paprasta, grazu smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 21, 17:31)


tai laikysis geriau. ant sausu plauku uzpurski plauku standiklio, issisukuoji ir susisuki.
Atsakyti