Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ilgų plaukų šukuosenos su foto
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
harmoneta
o kaip kuodukais garbanojate? taisyklingus kuodukus sukat? ar tiesiog belekaip susisegti plaukus? 4u.gif
egluze2
QUOTE(harmoneta @ 2011 03 31, 17:35)
o kaip kuodukais garbanojate? taisyklingus kuodukus sukat? ar tiesiog belekaip susisegti plaukus? 4u.gif
*

as sukdavau taip, kaip noredavau, kad plaukai kristu isileidus, kartais daugiau i sonus susukdavau, kartais daugiau ant virsugalvio , , taisykliu kokiu tai nesilaikydavau mirksiukas.gif o kuodukus , tai stengdavaus susukti grazesnius , nors budavo visaip mirksiukas.gif
*selfish* *
QUOTE(egluze2 @ 2011 03 30, 17:15)
sakau butu tiesiog super tureti kokia gera drauge, mama, ar dar kanors, kuri galetu kiekvienai dienai supinti ka nors grazaus  lotuliukas.gif
*

o kaip as noreciau turet tokia drauge kuriai galeciau vis seveliuras gamint bigsmile.gif
o dabar laukiu kol dukra paauks nes kol kas neprisileidzia manes schmoll.gif
kristynka*
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 31, 19:24)
o kaip as noreciau turet tokia drauge kuriai galeciau vis seveliuras gamint  bigsmile.gif
o dabar laukiu kol dukra paauks nes kol kas neprisileidzia manes schmoll.gif
*

as ir noriu labai mergytes, kad uzaugusiai galeciau kasas pinti wub.gif

as tai ant savo galvos moku eglute ivairiai susipinti israizgyti po visa galva, daugelis klausia ar pati tu taip biggrin.gif

seip kazkada ir sukuosena pasidariau, tai drauge sako, as tai namie pati dariausi tai net moketi nereikia. o as jai: o tai ka as manai salone biggrin.gif o ji man: tai kaip tu cia taip sugebejai pati lotuliukas.gif

Versaci gal gali pasirodyti savo plaukucius, kaip atrodo ant visu plauku iskarpyti ? ir as pas tave daug tu plauku yra ???
*selfish* *
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 31, 21:16)
as ir noriu labai mergytes, kad uzaugusiai galeciau kasas pinti wub.gif

as tai ant savo galvos moku eglute ivairiai susipinti israizgyti po visa galva, daugelis klausia ar pati tu taip biggrin.gif

seip kazkada ir sukuosena pasidariau, tai drauge sako, as tai namie pati dariausi tai net moketi nereikia. o as jai: o tai ka as manai salone biggrin.gif  o ji man: tai kaip tu cia taip sugebejai pati lotuliukas.gif

Versaci gal gali pasirodyti savo plaukucius, kaip atrodo ant visu plauku iskarpyti ? ir as pas tave daug tu plauku yra ???
*

dabar nelabai matysis nes su dviem kasytem vaikstau, isleisiu bus garbanoti lotuliukas.gif as irgi moku belekaip susipint tongue.gif
kristynka*
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 31, 21:34)
dabar nelabai matysis nes su dviem kasytem vaikstau, isleisiu bus garbanoti  lotuliukas.gif  as irgi moku belekaip susipint  tongue.gif
*

senesniu foto neturi ?
wwwww
Siaip atsimenu dar graziai susigarbanodavo kai eglute supindavo kas nors, prisiminiau i sia tema uzejus smile.gif reikes paprasyti kad kas supintu biggrin.gif
SummerXXX
as buvau dukrai supynus 3 prancuziskas kasytes, ir po keliu dienu isleidau - gavosi labai grazios garbaneles, panasios, kaip su tais suktukais
wwwww
QUOTE(SummerXXX @ 2011 04 01, 00:19)
as buvau dukrai supynus 3 prancuziskas kasytes, ir po keliu dienu isleidau - gavosi labai grazios garbaneles, panasios, kaip su tais suktukais
*

O kaip atrodo tos prancuziskos kasytes?
SummerXXX
na turbut ta pati eglute, drakonas, nzn smile.gif
shineida
o kaip išmokti pačiai sau susipinti eglutę? ax.gif
wife
Pziurekit keleta psl atgal yra pvz mirksiukas.gif
egluze2
QUOTE(wwwww @ 2011 04 01, 00:11)
Siaip atsimenu dar graziai susigarbanodavo kai eglute supindavo kas nors, prisiminiau i sia tema uzejus  smile.gif  reikes paprasyti kad kas supintu  biggrin.gif
*

as buvau drauges paprasius, kad taip mane supintu, permiegojau nakti ir isileidau, tai zinokit vaizdas buvo tragiskas doh.gif Gal, kad supyne per tankai ar kaip , vienu zodziu buvo nekas schmoll.gif
Gal leikti reciau ir stambiau pinti g.gif
*selfish* *
QUOTE(egluze2 @ 2011 04 01, 19:05)
as buvau drauges paprasius, kad taip mane supintu, permiegojau nakti ir isileidau, tai zinokit vaizdas buvo tragiskas  doh.gif Gal, kad supyne per tankai ar kaip , vienu zodziu buvo nekas  schmoll.gif
Gal leikti reciau ir stambiau pinti  g.gif
*

gavaisi kaip ''nesukuotas pudelis''? pazystamas vaizdelis man su kojinem taip gaunasi biggrin.gif

QUOTE(kristynka* @ 2011 03 31, 22:09)
senesniu foto neturi ?
*

neturiu tokiu kad grynai matytusi kirpimas, bet iskarpymas kaip mano avatare tik kirpciuku neturiu
egluze2
[quote=*Versacci*,2011 04 01, 21:12]
gavaisi kaip ''nesukuotas pudelis''? pazystamas vaizdelis man su kojinem taip gaunasi biggrin.gif
drinks_cheers.gif
kristynka*
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 01, 20:12)
*

o jiai dar issukuoji tai atrodo kai po 220V lotuliukas.gif atsimenu klasioke nesioja kasytes 2-3sav, ir paskui atejo i mokykla su isleistomis tomis kasytemis, tai patikekite net atejas jos vaikinas i mokykla issigando. lotuliukas.gif (nu reksija vaikino net pati pastebejau kai jis net atsoko) lotuliukas.gif
wwwww
QUOTE(egluze2 @ 2011 04 01, 19:05)
as buvau drauges paprasius, kad taip mane supintu, permiegojau nakti ir isileidau, tai zinokit vaizdas buvo tragiskas  doh.gif Gal, kad supyne per tankai ar kaip , vienu zodziu buvo nekas  schmoll.gif
Gal leikti reciau ir stambiau pinti  g.gif
*

Siaip nezinau man graziai gaudavosi, ne visai smulkiai pindavo, bet as su zele tepdavau lyg pinant iskart, tai nebudavo issipute ir siaip labai svarbu kad graziai supintu, nes jei netvarkingai supina tai ir garbaneles gaunasi negrazios ir nelygios, o gal dar ir siaip tas smulkus garbanojimasis ne visom tinka ir patinka smile.gif kai suku su suktukais kur foto ikeliau tai jokiu priemoniu nenaudoju fiksuojanciu, bet is ryto isleidus buna irgi labai susisuke, tada siek tiek su pirstais praskirstau, patampau, tada per pietus jau buna normaliai, o vakare idealiai. Dar ir sekancia diena buna visai graziai, bet cia kaip laikosi ir kaip issileidineja tai nuo kiekvienos plauko priklauso 4u.gif
*selfish* *
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 01, 21:21)
o jiai dar issukuoji tai atrodo kai po 220V  lotuliukas.gif  atsimenu klasioke nesioja kasytes 2-3sav, ir paskui atejo i mokykla su isleistomis tomis kasytemis, tai patikekite net atejas jos vaikinas i mokykla issigando.  lotuliukas.gif (nu reksija vaikino net pati pastebejau kai jis net atsoko) lotuliukas.gif
*

nu jo as ir atsokciau pamacius 2-3 sav neplauta galva lotuliukas.gif
kristynka*
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 01, 21:47)
nu jo as ir atsokciau pamacius 2-3 sav neplauta galva  lotuliukas.gif
*

ten nelabai mates ji plauta neplauta biggrin.gif tik tos garbanos tiek pasisiause, kaip salmas koks, o jos dar plaukai truputi zemiau peciu buvo, nu tikras pudelis ar po 220v gavus
Prietarai
user posted image
shvyzy
Prietarai thumbup.gif
as vis svajoju ismokti pati sau eglute susipynti ax.gif reikes kuria diena prisesti ir pasikankinti doh.gif
brangiakaile
sveikos,gal turit ka pasiulyt is sukuosenu trumpesniem plaukams? mano plaukai iki peciu. blush2.gif
gloss
kazkur turiu tu oriflame suktuku visa pakeli, reik paieskoti, taip ne karto ir nesisukai ax.gif

galeciau perleist uz kavos pakeli mirksiukas.gif
mėnulis
Kas cia per mazgiukas? gal galima toki su kinietisku pagaliuku uzkisti? man grazu...idomu kaip su tais pagaliukais daroma.
*selfish* *
QUOTE(brangiakaile @ 2011 04 03, 17:11)
sveikos,gal turit ka pasiulyt is sukuosenu trumpesniem plaukams? mano plaukai iki peciu. blush2.gif
*

cia yra ILGU PLAUKU TEMA 4u.gif
Žuviss
turiu labai ilgus plaukus, vėjui pučiant greit susivelia doh.gif ,dažniausiai nešioju kuoduką.Šis - proginis smile.gif

user posted image
*selfish* *
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 03, 23:36)
turiu labai ilgus plaukus, vėjui pučiant greit susivelia doh.gif  ,dažniausiai nešioju kuoduką.Šis - proginis  smile.gif

*

cia kasa pinta su kaspinu o poto susukta i kuoduka? grazu bigsmile.gif
Žuviss
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 03, 23:50)
cia kasa pinta su kaspinu o poto susukta i kuoduka? grazu  bigsmile.gif
*

taip,bet tai pačiai technikai galima suteikti vis kitą spalvą.Priklauso kaip suksi,yra daug variantų,o dvigubas bantukas prideda elegancijos:)
taram-param
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 03, 23:36)
turiu labai ilgus plaukus, vėjui pučiant greit susivelia doh.gif  ,dažniausiai nešioju kuoduką.Šis - proginis  smile.gif

*

Wow kaip gerai atrodo blink.gif O gal galit idėti savo plaukų foto, nes iš kuoduko atrodo, kad laaaaaabai ilgi turėtų būti. ax.gif
Chanelle
zuviss, labai patiko kuoduko variantas su kaspinu, kazkaip niekad apie tai nebuvau sugalvojusi, reikes pabandyti kada, nors mano plaukai ir ne tokio ilgio biggrin.gif
Žuviss
QUOTE(taram-param @ 2011 04 05, 11:08)
Wow kaip gerai atrodo blink.gif O gal galit idėti savo plaukų foto, nes iš kuoduko atrodo, kad laaaaaabai ilgi turėtų būti. ax.gif
*

ačiū smile.gif nueikite į temą 'mūsų plaukų nuotraukos" įkėliau,jie ilgi,bet ploni verysad.gif ,jeigu turite plaukus iki nugaros vidurio ir gana storus,tai kuodukas atrodys geriau smile.gif
Žuviss
user posted image

kazkada draugei pradėjau daryti tokią šukuoseną,nežinau kaip jums nuotraukoje,bet realybėje labai gražu smile.gif ,po apačia paliekama palaidų plaukų,o ant viršaus sutrauktos 4 ar 5 kasytės
Caridian
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 16:40)
*

schmoll.gif nebent drauge kokiu 12 metu
Žuviss
ne,draugei 17:) ,šia šukuoseną sužinnojau iš bendrakursės,jai 19,jos plaukai iki puse nugaros ir tokios pat spalvos kaip šitoj nuotraukoj,atrodė pasakiškai smile.gif .tiesiog nematėte viso vaizdo,nenufotografavau.kaip tik visiems nematyta ir atrodo labai įdomiai.
Caridian
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 16:55)
.tiesiog nematėte viso vaizdo,nenufotografavau.
*

Nemanau,kad tai kanors keistu mano nuomones atveju, tiesiog man tokios sukuosenos atrodo negrazios.
Kasytes- gerai

user posted image
user posted image
user posted image

bet jusu atveju nekas.
Stichija
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda 4u.gif Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti doh.gif
Žuviss
QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 19:43)
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda  4u.gif  Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti  doh.gif
*

kai noriu kitokios šukuosenos,bet būna vėlu ir noriu miegoti,tiesiog susipinu kasą,o plaukų galiukus susuku į ta mažą kuoduką,ryte susisuku kuoda,o tuos susigarbanojusius galus palieku,ir rezultatas toks - user posted image

vis kažkas kitokio,nei įprastas kuodas(čia jo net nesimato)
GITALE
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 23:01)
kai noriu kitokios šukuosenos,bet būna vėlu ir noriu miegoti,tiesiog susipinu kasą,o plaukų galiukus susuku į ta mažą kuoduką,ryte susisuku kuoda,o tuos ]

o jums plaukai ryte neissipucia nuo kasos pynimo?
*selfish* *
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 05, 17:51)
schmoll.gif  nebent drauge kokiu 12 metu
*

pritariu, nieko ispudingo schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 05, 18:38)
Nemanau,kad tai kanors keistu mano nuomones atveju, tiesiog man tokios sukuosenos atrodo negrazios.
Kasytes- gerai

user posted image

bet jusu atveju nekas.
*

be galo grazu wub.gif
Žuviss
QUOTE(GITALE @ 2011 04 06, 06:22)
o jums plaukai ryte neissipucia nuo kasos pynimo?
*

ne:) ,nes kasa būna ne šlapia ir ją susipinu vidutinio stiprumo, galiukus pašlapinu ir susuku į ta kuoduką,o ryte gražiai susigarbanoję būna,šioje nuotraukoje galiukai po visos dienos,ryte buvo didesnis efektas:)
egluze2
QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 20:43)
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda  4u.gif  Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti  doh.gif
*

nu miegot nekas, bet kai nori buti grazi tai aukojes, grozis reikalauja auku mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Everquens
aš irgi žinau būdą, kaip susigarbanoti plaukus. Jie gaunasi spiralėm tokiom susisukę, gražūs smile.gif vienu žodžiu, iš popieriaus reikia išsikirpti porą juostelių ir į jas susukti drėgnus/šlapius plaukus ir per naktį ar per kurį laiką palikti džiūti
va video http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
pati tokias bandžiaus pasidaryti, bet nepavyko gražiai, nes mano plaukai tiesūs ir garbanojimai visokie neima biggrin.gif
*selfish* *
QUOTE(Cukrine @ 2011 04 08, 14:58)
aš irgi žinau būdą, kaip susigarbanoti plaukus. Jie gaunasi spiralėm tokiom susisukę, gražūs  smile.gif  vienu žodžiu, iš popieriaus reikia išsikirpti porą juostelių ir į jas susukti drėgnus/šlapius plaukus ir per naktį ar per kurį laiką palikti džiūti
va video http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
pati tokias bandžiaus pasidaryti, bet nepavyko gražiai, nes mano plaukai tiesūs ir garbanojimai visokie neima  biggrin.gif
*

ziurejau tik video bet man nepatiko smile.gif per daug cacki pacacki
Chanelle
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 08, 19:03)
ziurejau tik video bet man nepatiko  smile.gif  per daug cacki pacacki
*

esme tai ta pati kaip ir su kojinemis, tik su popieriumi nepatogiau bus miegoti, o ir suslapinti plauku negalima sad.gif
sonya87
QUOTE(*Versacci* @ 2011 04 08, 19:03)
ziurejau tik video bet man nepatiko  smile.gif  per daug cacki pacacki
*

man tai labiausiai patiko tas katinas lotuliukas.gif
o šiaip esu bandžius taip pasidaryti, su laikraščio skiautėm, bet man gaudavosi LAAABAI garbanoti, toks kaip gandralizdis biggrin.gif bet va į vakarą sukrisdavo garbanos ir visai neblogai atrodydavo mirksiukas.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 19:43)
*

o kuo jus tuos kuodukus sutvirtinat?spilkomis ar gumytemis,as irgi zadu pabandyti taip,mano naturalus lb garbanojasi,tai galvoju gal taip bangom stambiom gautusi,nes noriu stambiu garbanu.ar cia kokius bigudukus stambius nusipirkti nzn net... g.gif
Stichija
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 04 19, 22:42)
o kuo jus tuos kuodukus sutvirtinat?spilkomis ar gumytemis,as irgi zadu pabandyti taip,mano naturalus lb garbanojasi,tai galvoju gal taip bangom stambiom gautusi,nes noriu stambiu garbanu.ar cia kokius bigudukus stambius nusipirkti nzn net... g.gif
*

Kiekviena kuoduka sutvirtinu arba kuodine spilka, arba ta paprasta spilka pati sruogos galiuka prisegu
kristynka*
ieskau foto kaip atrodo ilgu visu plauku iskarpymas. ar galas lieka pabai plonytis ? toks iskarpymas gal tinka tik stories plaukams ?
*selfish* *
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 22, 10:48)
ieskau foto kaip atrodo ilgu visu plauku iskarpymas. ar galas lieka pabai plonytis ? toks iskarpymas gal tinka tik stories plaukams ?
*

savaime suprantama kad plonus plaukus iskarpius ilgiausi lieka kaip varvekliai, nebent kirpeja sluoksnius labai plonus darytu bet ir tai aisku kad nebus galai stori
sky-blue eyes
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 22, 10:48)
*

as buvau issikarpiusi per visa ilgi,plaukai beveik iki liemens,bet mano naturalus labai garbanoti,tai garbanoti labai graziai atrode is nugaros,bet kai issilygindavau pats galiukas plonytis budavo,tai paskui nusprendziau uzsiapvalinti galus... Nors db vel noriu issikarpyti nu man tai laaaabai grazu iskarpyti plaukai,o ir ploniems plaukams saikingas pakarpymas kaip tik papurina plaukus ir neatrodo tokie prisiploje prie galvos smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.