Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(Žuviss @ 2011 04 03, 23:36)
turiu labai ilgus plaukus, vėjui pučiant greit susivelia doh.gif  ,dažniausiai nešioju kuoduką.Šis - proginis  smile.gif



Wow kaip gerai atrodo blink.gif O gal galit idėti savo plaukų foto, nes iš kuoduko atrodo, kad laaaaaabai ilgi turėtų būti. ax.gif
Atsakyti
zuviss, labai patiko kuoduko variantas su kaspinu, kazkaip niekad apie tai nebuvau sugalvojusi, reikes pabandyti kada, nors mano plaukai ir ne tokio ilgio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 04 05, 11:08)
Wow kaip gerai atrodo blink.gif O gal galit idėti savo plaukų foto, nes iš kuoduko atrodo, kad laaaaaabai ilgi turėtų būti. ax.gif


ačiū smile.gif nueikite į temą 'mūsų plaukų nuotraukos" įkėliau,jie ilgi,bet ploni verysad.gif ,jeigu turite plaukus iki nugaros vidurio ir gana storus,tai kuodukas atrodys geriau smile.gif
Atsakyti
user posted image

kazkada draugei pradėjau daryti tokią šukuoseną,nežinau kaip jums nuotraukoje,bet realybėje labai gražu smile.gif ,po apačia paliekama palaidų plaukų,o ant viršaus sutrauktos 4 ar 5 kasytės
Atsakyti
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 16:40)

schmoll.gif nebent drauge kokiu 12 metu
Atsakyti
ne,draugei 17:) ,šia šukuoseną sužinnojau iš bendrakursės,jai 19,jos plaukai iki puse nugaros ir tokios pat spalvos kaip šitoj nuotraukoj,atrodė pasakiškai smile.gif .tiesiog nematėte viso vaizdo,nenufotografavau.kaip tik visiems nematyta ir atrodo labai įdomiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuviss: 05 balandžio 2011 - 16:58
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 16:55)
.tiesiog nematėte viso vaizdo,nenufotografavau.

Nemanau,kad tai kanors keistu mano nuomones atveju, tiesiog man tokios sukuosenos atrodo negrazios.
Kasytes- gerai

user posted image
user posted image
user posted image

bet jusu atveju nekas.
Atsakyti
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda 4u.gif Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 04 05, 19:43)
O as siandiena ryte beveik isdziuvusius plaukus susukau i 10 mazu tampriu kietu kuoduku, paslampinejau keleta valandu, isleidus buvo nepaprastai grazios spiralines bangos, dekui panelem, kad primine sita buda  4u.gif  Tik miegot manau butu nelabai patogu, nes tie kuodukai tokie labai jau kieti  doh.gif


kai noriu kitokios šukuosenos,bet būna vėlu ir noriu miegoti,tiesiog susipinu kasą,o plaukų galiukus susuku į ta mažą kuoduką,ryte susisuku kuoda,o tuos susigarbanojusius galus palieku,ir rezultatas toks - user posted image

vis kažkas kitokio,nei įprastas kuodas(čia jo net nesimato)
Atsakyti
QUOTE(Žuviss @ 2011 04 05, 23:01)
kai noriu kitokios šukuosenos,bet būna vėlu ir noriu miegoti,tiesiog susipinu kasą,o plaukų galiukus susuku į ta mažą kuoduką,ryte susisuku kuoda,o tuos ]


o jums plaukai ryte neissipucia nuo kasos pynimo?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 05, 17:51)
schmoll.gif  nebent drauge kokiu 12 metu

pritariu, nieko ispudingo schmoll.gif


Papildyta:
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 05, 18:38)
Nemanau,kad tai kanors keistu mano nuomones atveju, tiesiog man tokios sukuosenos atrodo negrazios.
Kasytes- gerai

user posted image

bet jusu atveju nekas.

be galo grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 04 06, 06:22)
o jums plaukai ryte neissipucia nuo kasos pynimo?


ne:) ,nes kasa būna ne šlapia ir ją susipinu vidutinio stiprumo, galiukus pašlapinu ir susuku į ta kuoduką,o ryte gražiai susigarbanoję būna,šioje nuotraukoje galiukai po visos dienos,ryte buvo didesnis efektas:)
Atsakyti