Įkraunama...
Įkraunama...

Kur galima pigiai ir kokybiškai išgraviruoti?

Aš galiu parekomenduoti vieną vietelę Vilniuje, kur gražiai, greitai, kokybiškai graviruoja Jūsų pasirinktus daiktus:) Tai yra juvelyrinė Pylimo gatvėje 34. Turiu vizitinę kortelę graverio-juvelyro, tai jei kam reikės galėsiu duoti:) Ten už simbolį ima 30ct man atrodo:)
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 24, 21:49)
Aš galiu parekomenduoti vieną vietelę Vilniuje, kur gražiai, greitai, kokybiškai graviruoja Jūsų pasirinktus daiktus:) Tai yra juvelyrinė Pylimo gatvėje 34. Turiu vizitinę kortelę graverio-juvelyro, tai jei kam reikės galėsiu duoti:) Ten už simbolį ima 30ct man atrodo:)


gal gali man i az jo kontaktus duoti ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERA78: 25 birželio 2009 - 15:30
QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 08 12, 09:05)
žiedelius graviruoja Odemas kęstučio g. 20 lt. man tai labai gražiai ten užrašo, esu ir į pylimo gatvę kažkada nešusi, bet ten ne taip gražiai padaro kaip odeme.

šriftų pavyzdžių turi ten? kuo graviruoja?

QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 23, 23:58)
As Kaune graviravau ziedus "Auksiniam velniuke", tai jie graviruoja su deimantu, o ne rankomis, tai tik 1 srifta teturi..kaina uz du ziedus - 50 lt..

oho, 50 lt tai jau tikrai daug...

QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 23, 23:58)
O taures graviravau Aveire (http://www.aveiras.lt), jie centre, netoli parodos kalno randasi.

žiedus ten irgi graviruoja?

QUOTE(Vaidux @ 2009 03 31, 22:28)
Kai man reikia graverio paslaugu, tai:
1. arba einam i Juze, Savanoriu pr. - toks senyvas zmogutis graviruoja viska 10 metu tai tikrai smile.gif - ten ir musu ziedai vestuviniai graviruoti.

labai kontraversiški atsiliepimai apie šį žmogų...
Atsakyti
QUOTE(ERA78 @ 2009 06 25, 17:04)
gal gali man i az jo kontaktus duoti ?  blush2.gif  ax.gif

Nuostabus graveris Jonas,vieno simbolio kaina 40ct ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif
Gal kuri zn Kaune kokia imone matina graziai ir nebrangiai taures? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2009 06 26, 19:36)
Nuostabus graveris Jonas,vieno simbolio kaina 40ct ax.gif

Taip, aš apie tą patį kalbu. Labai gerą įspūdį paliko šis žmogus:)
Atsakyti
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif mes vetuvems ir dovanas graviravom, ir seciu knygai toki uzrasa, ir ziedus viska smile.gif neturim priekaistu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2009 07 08, 10:06)
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif mes vetuvems ir dovanas graviravom, ir seciu knygai toki uzrasa, ir ziedus viska smile.gif neturim priekaistu wink.gif


kokia 1 simbolio kaina?
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2009 07 08, 09:11)
kokia 1 simbolio kaina?

jis nelabai simbolias skaicuoja, tarkim graviravomes ziedus, uz abu sumokejom 19lt buvo abieju vardai ir data smile.gif
Po to graviravom tokias lenteles kurioje tikrai daug zodziu buvo, sumokejom uz viena 10lt smile.gif kazkur apie 20zmodziu buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2009 07 08, 10:06)
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif mes vetuvems ir dovanas graviravom, ir seciu knygai toki uzrasa, ir ziedus viska smile.gif neturim priekaistu wink.gif

bet ten šrifto tikriausiai neina pasirinkti, ane?
Atsakyti
As taip pat savo ziedus graviravau Pylimo gatveje Vilniuje. Ten man labai patiko. Graveris greitai ir kokybiskai padare tai ko mes norejom smile.gif
Atsakyti
Jei reikalingas graveris klaipedos mieste, tai yra pajurio mugei 3aukste, cia tilto gatvei
Atsakyti