Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur galima pigiai ir kokybiškai išgraviruoti?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
Pages: 1, 2, 3
Ivona24
QUOTE(eglieska @ 2008 10 19, 18:26)
labiausiai domina stiklo graviravimas. aciu biggrin.gif
*

ant stiklo graziai su lazeriu isgraviruoja "Astuonetas".Vilniuje
Siguliukasss82
Merginos, o koki teksta ant tauriu graviruojate? blush2.gif Pasidalinkite savo ismone... ax.gif
Ivona24
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2008 11 06, 21:13)
Merginos, o koki teksta ant tauriu graviruojate?  blush2.gif Pasidalinkite savo ismone... ax.gif
*

Ant musu tauriu buvo musu inicialai isgraviruoti,o ant kojytes apacios (apvalios dalies) vestuviu data ax.gif
gali cia paziuret kaip atrode tik gal labai silpnai matos http://public.fotki.com/jarekadmita/foto/studijasl0321.html
Natėja
Jei Klaipėdoje tai gražiai ir nebrangiai graviruoja "Pajūrio" mugėje. Toks labai smagus meistras, išmanantis savo darbą thumbup.gif kiek pas jį graviravau, tame tarpe ir vestuvinius žiedus nusivilti neteko 4u.gif
vikutev
QUOTE(Natėja @ 2008 11 12, 18:06)
Jei Klaipėdoje tai gražiai ir nebrangiai graviruoja "Pajūrio" mugėje. Toks labai smagus meistras, išmanantis savo darbą thumbup.gif  kiek pas jį graviravau, tame tarpe ir vestuvinius žiedus nusivilti neteko  4u.gif
*

jis ten dirba jau nuo senu laiku,as ir tik geru atsiliepimu apie ji girdejau thumbup.gif
Natėja
QUOTE(vikutev @ 2008 11 13, 17:47)
jis ten dirba jau nuo senu laiku,as ir tik geru atsiliepimu apie ji girdejau thumbup.gif
*

tikrai jau tas žmogelis specas savo srityje thumbup.gif aš kaip su jo dukterimi bendravardės tai meistras man dar visada nuolaidikę padaro biggrin.gif
Stebuklinga***
QUOTE(Natėja @ 2008 11 12, 19:06)
Jei Klaipėdoje tai gražiai ir nebrangiai graviruoja "Pajūrio" mugėje. Toks labai smagus meistras, išmanantis savo darbą thumbup.gif  kiek pas jį graviravau, tame tarpe ir vestuvinius žiedus nusivilti neteko  4u.gif
*

o gal zinote kur ant tauriu graviruoja Klaipedoje?
Jurgitaza
QUOTE(eglieska @ 2008 10 19, 19:26)
labiausiai domina stiklo graviravimas. aciu biggrin.gif
*

Gražiai ir nebrangiai, taip pat ir ant stiklo graviruoja Rotundos gatvėje. Nešiau kažkada taures graviruoti, tai gal 15min uztruko ir nebrangiai sumokėjau smile.gif
saulyte525
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 13, 16:00)
labai geras graveris

user posted image
*

kaina jo 40 ct raide..., o gal kas nors matet Vilniuje pigiau,

norisi ax.gif
jurgitabl
Sveikutes
o gal kas galit pasakyti, kur Kaune galima issigraviruoti ziedelius ir taures?
Jota
QUOTE(saulyte525 @ 2008 12 11, 16:02)
kaina jo 40 ct raide..., o gal kas nors matet Vilniuje pigiau,

norisi  ax.gif
*

Nemanau, kad bus pigiau, be to, šis žmogelis auksines rankas turi, graviravau ne kartą ir ne du, ir visais likau patenkinta.
niurzga123
QUOTE(jurgitabl @ 2009 02 21, 18:34)
Sveikutes
o gal kas galit pasakyti, kur Kaune galima issigraviruoti ziedelius ir taures?
*

As Kaune graviravau ziedus "Auksiniam velniuke", tai jie graviruoja su deimantu, o ne rankomis, tai tik 1 srifta teturi..kaina uz du ziedus - 50 lt..gal bisky daugokai.. g.gif .
O taures graviravau Aveire (http://www.aveiras.lt), jie centre, netoli parodos kalno randasi..Mums kainavo viena taure 15 lt..Bet jei noresi graviruoti ant kojeles taures, tai jie negraviruoja..Bet isgraviravo graziai thumbup.gif
Neo_laura
Norejau pasiteirauti, nes visiskai neuzsifiksavo man tas graviravimai is kitu vestuviu smile.gif Tai prasau apsvieskite. Cia, kad atminciai taures isgraviruotos butu? Ir ar jaunieji patys rupinasi ju graviravimu?

O del zieduku, tai kiek girdejau- vidineje puseje graviuruojama? Kas graviruojama- vardai ir vestuviu data? Paaiskinkite man tundrai, nes ne kiek nesidomejau tuo reikalu doh.gif
Naivuolee24
QUOTE(Neo_laura @ 2009 03 04, 22:40)
Norejau pasiteirauti, nes visiskai neuzsifiksavo man tas graviravimai is kitu vestuviu smile.gif Tai prasau apsvieskite. Cia, kad atminciai taures isgraviruotos butu? Ir ar jaunieji patys rupinasi ju graviravimu?

O del zieduku, tai kiek girdejau- vidineje puseje graviuruojama? Kas graviruojama- vardai ir vestuviu data? Paaiskinkite man tundrai, nes ne kiek nesidomejau tuo reikalu  doh.gif
*

Kiek zinau graviruojasi vardai ir data, jus esate teisi, o gal zinote kas graviruojasi ant tauriu?
melynas dangus
QUOTE(Naivuolee24 @ 2009 03 05, 11:49)
Kiek zinau graviruojasi vardai ir data, jus esate teisi, o gal zinote kas graviruojasi ant tauriu?
*

Paprastai graviruojami vardai ir data, bet cia tikrai nera taisykle. Mes, pavyzdziui graviruosim visai ne vardus ir ne datą (kaip mano būsimasis pasake "tu ka, planuoji pamirsti mano varda ar vestuviu data??" biggrin.gif ). manau kad tikrai galima prigalvoti ivairiausiu kitu zodžiu ar fraziu, kurios tinka ant vestuviu ziedo. Ir visai nebutina buti rimtiems mirksiukas.gif
VSsirduze
sveikutes, norejau pasidometi kur isigraviruoti taures kaune, jos kriskstolines ant kojeles? gal kuri patarsite ka? ax.gif
Vaidux
QUOTE(VSsirduze @ 2009 03 30, 09:30)
sveikutes, norejau pasidometi kur isigraviruoti taures kaune, jos kriskstolines ant kojeles? gal kuri patarsite ka?  ax.gif
*

Kai man reikia graverio paslaugu, tai:
1. arba einam i Juze, Savanoriu pr. - toks senyvas zmogutis graviruoja viska 10 metu tai tikrai smile.gif - ten ir musu ziedai vestuviniai graviruoti.
2. arba sv. Gertrudos g. pries Vokieciu vaistine (buvusia) kazkur ten - tiksliai nepamenu kur, bet jie ir taiso daiktus. Tiesa, ten lyg tai buvo dvi vietos, tai as graviravau, kur toliau nuo Laisves al.
eglieska
kas zinot, kur kaune isgraviruotu ant onikso akmens? vestuves jau mums ne uz kalnu, o as vis dar nerandu kur verysad.gif
Vaidux
QUOTE(eglieska @ 2009 04 03, 12:43)
kas zinot, kur kaune isgraviruotu ant onikso akmens? vestuves jau mums ne uz kalnu, o as vis dar nerandu kur verysad.gif
*

Kaip ir rasiau ankstesnej zinutej - pabandyk nueiti i Juze - ten tas diedukas ant visko tikriausiai graviruoja. Ko as jam nenesus smile.gif
*zadiv*
Naujininkuose graviruoja pigiai ,prie sustojimo devynaukstis yra ar dvylikaaukstis ,nepamenu cia prie gatves kur kioskai tie tai salia . Na o kokybe nepasakyciau kad ideali ,truputi kreivokai mums isgraviravo ,bet taure buvo didele . Siaip ziurint nepriekabiai tai gal ir nekreiva thumbup.gif tik va kainos tikslios nepamenu doh.gif
rasiuka
Pries savaite issigraviravom vestuvinius ziedelius. Rotundo g Vilniuje.
Esam tikrai labai patenkinti tiek darbu, tiek aptarnavimu rolleyes.gif
Dekoju rekomendavusioms 4u.gif
dzemute
QUOTE(rasiuka @ 2009 05 13, 22:03)
Pries savaite issigraviravom vestuvinius ziedelius. Rotundo g Vilniuje.
Esam tikrai labai patenkinti tiek darbu, tiek aptarnavimu  rolleyes.gif
Dekoju rekomendavusioms  4u.gif
*

gal galima tikslesni adresa? ir kiek uz ziedelius sumokejot? Beja o ka ant tauriu graviruoja?
etute
QUOTE(dzemute @ 2009 05 20, 13:04)
gal galima tikslesni adresa? ir kiek uz ziedelius sumokejot? Beja o ka ant tauriu graviruoja?
*

as dar ten nebuvau bet pagal rekomendacijas ruosiuosi. o adresa susiradau toki:
Rotundo auksakaliai, UAB Evroma
M.Rotundo g.2/Gedimino pr. 50
tel.: 2497576,
tikiuosi cia tie patys
dzemute
QUOTE(etute @ 2009 05 20, 12:07)
as dar ten nebuvau bet pagal rekomendacijas ruosiuosi. o adresa susiradau toki:
Rotundo auksakaliai, UAB Evroma
M.Rotundo g.2/Gedimino pr. 50
tel.: 2497576,
tikiuosi cia tie patys
*

aciu labai 4u.gif
aquo;)
laba gal zinot kur alytuje graviruoja ant tauriu ? ax.gif
Buniaska
Mes graviravom ziedus Pylimo g. 34
Labai gerai padare 4u.gif Dar noriu nunesti bokalus, nes maciau darbo pavyzdzius ten
angeber
QUOTE(aquo;) @ 2009 05 22, 11:13)
laba gal zinot kur alytuje graviruoja ant tauriu ?  ax.gif
*

Romantikoje graviruoja, antram aukste.
Amicus
QUOTE(Buniaska @ 2009 05 22, 17:48)
Mes graviravom ziedus Pylimo g. 34
Labai gerai padare  4u.gif  Dar noriu nunesti bokalus, nes maciau darbo pavyzdzius ten
*

as cia irgi graviravau - taures ir spyna, tikrai labai kruopsciai graziai, ir kaina labai padori thumbup.gif
Amarcord
Gal žinote pylimo ir rotundo graverių darbo laiką? Ir ar Pylimo gatvėje greitai padaro, ar reikia laukti (Rotundo tai iš patirties žinau, kad iš karto biggrin.gif )?
Ivona24
QUOTE(kniaumiau @ 2009 06 04, 10:07)
Gal žinote pylimo ir rotundo graverių darbo laiką? Ir ar Pylimo gatvėje greitai padaro, ar reikia laukti (Rotundo tai iš patirties žinau, kad iš karto  biggrin.gif )?
*

Pylimo g man regis iki 18h dirba,ziedus isgraviravo gal per 10min (vardai ir data) 4u.gif
dzemute
o ka graviruoja ant tauriu?
Ivona24
QUOTE(dzemute @ 2009 06 05, 09:54)
o ka graviruoja ant tauriu?
*

ant tauriu graviravom musu abeju inicialus,o ant tautes kojytes vestuviu data ax.gif
aquo;)
QUOTE(Ivona24 @ 2009 06 05, 23:08)
ant tauriu graviravom musu abeju inicialus,o ant tautes kojytes vestuviu data ax.gif
*

mes ir ta pati isgraviravom thumbup.gif
Eglyteira
sveikos, buvom su MB "Juzei" graviruoti ziedu ir tauriu... doh.gif ispradziu padavem ziedus, galvoju jei sugadins tj sugadins isvidaus juk netaip ir matosi, padare - viskas gerai. tada atnesem ir 4 taures. Darem dvi sau ir dvi pirsliam, ant musu uzrasem vardus ir data ant kojeles, o ant pirsliu "pirsliui (jo vardas) " ir "svociai (jos vardas)". musu taures kristolines ir su rastais o ju paprastos, kol as jam isaiskinau ka ant kuriu reik parasyti, nes galvojau tikrai suklys... na po 20 min ateinam jis paduoda mum taures o ka jus manot, kaip ir sakiau atvirksciai, ant kristoliniu - pirsliam, ant paprastu - mum... doh.gif ispradziu kalbejau su juo grazei (nors ant musu ir reke, bet juk senukas) bet poto kai pamaciau ka padare tj kai pradejau staugti.... mad.gif greit paeme ir perdare, na bet aisku jau taures musu sugadintos, gerai isiziurejus matosi kaskoki braizymai. o pirsliu taures tai net nepavadinciau graviravimu, paprasciausiai su sidabriniu rasikliu parasyta ir tiek. doh.gif ir dar sumokejom 27 lt o uz ziedus nei daug nei mazai 10lt.
p.s. atsiprasau uz klaidas blush2.gif
Aurore_
Aš galiu parekomenduoti vieną vietelę Vilniuje, kur gražiai, greitai, kokybiškai graviruoja Jūsų pasirinktus daiktus:) Tai yra juvelyrinė Pylimo gatvėje 34. Turiu vizitinę kortelę graverio-juvelyro, tai jei kam reikės galėsiu duoti:) Ten už simbolį ima 30ct man atrodo:)
ERA78
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 24, 21:49)
Aš galiu parekomenduoti vieną vietelę Vilniuje, kur gražiai, greitai, kokybiškai graviruoja Jūsų pasirinktus daiktus:) Tai yra juvelyrinė Pylimo gatvėje 34. Turiu vizitinę kortelę graverio-juvelyro, tai jei kam reikės galėsiu duoti:) Ten už simbolį ima 30ct man atrodo:)
*

gal gali man i az jo kontaktus duoti ? blush2.gif ax.gif
something else
QUOTE(Dovilyte5 @ 2008 08 12, 09:05)
žiedelius graviruoja Odemas kęstučio g. 20 lt. man tai labai gražiai ten užrašo, esu ir į pylimo gatvę kažkada nešusi, bet ten ne taip gražiai padaro kaip odeme.
*

šriftų pavyzdžių turi ten? kuo graviruoja?

QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 23, 23:58)
As Kaune graviravau ziedus "Auksiniam velniuke", tai jie graviruoja su deimantu, o ne rankomis, tai tik 1 srifta teturi..kaina uz du ziedus - 50 lt..

oho, 50 lt tai jau tikrai daug...

QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 23, 23:58)
O taures graviravau Aveire (http://www.aveiras.lt), jie centre, netoli parodos kalno randasi.

žiedus ten irgi graviruoja?

QUOTE(Vaidux @ 2009 03 31, 22:28)
Kai man reikia graverio paslaugu, tai:
1. arba einam i Juze, Savanoriu pr. - toks senyvas zmogutis graviruoja viska 10 metu tai tikrai smile.gif - ten ir musu ziedai vestuviniai graviruoti.

labai kontraversiški atsiliepimai apie šį žmogų...
tytte...
QUOTE(ERA78 @ 2009 06 25, 17:04)
gal gali man i az jo kontaktus duoti ?  blush2.gif  ax.gif
*

Nuostabus graveris Jonas,vieno simbolio kaina 40ct ax.gif
*GUCCI*
Sveikos merginos mirksiukas.gif
Gal kuri zn Kaune kokia imone matina graziai ir nebrangiai taures? blush2.gif
Aurore_
QUOTE(tytte... @ 2009 06 26, 19:36)
Nuostabus graveris Jonas,vieno simbolio kaina 40ct ax.gif
*

Taip, aš apie tą patį kalbu. Labai gerą įspūdį paliko šis žmogus:)
l-onely
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif mes vetuvems ir dovanas graviravom, ir seciu knygai toki uzrasa, ir ziedus viska smile.gif neturim priekaistu wink.gif
mantra
QUOTE(l-onely @ 2009 07 08, 10:06)
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif mes vetuvems ir dovanas graviravom, ir seciu knygai toki uzrasa, ir ziedus viska smile.gif neturim priekaistu wink.gif
*

kokia 1 simbolio kaina?
l-onely
QUOTE(mantra @ 2009 07 08, 09:11)
kokia 1 simbolio kaina?
*

jis nelabai simbolias skaicuoja, tarkim graviravomes ziedus, uz abu sumokejom 19lt buvo abieju vardai ir data smile.gif
Po to graviravom tokias lenteles kurioje tikrai daug zodziu buvo, sumokejom uz viena 10lt smile.gif kazkur apie 20zmodziu buvo smile.gif
something else
*

bet ten šrifto tikriausiai neina pasirinkti, ane?
Dianutė
As taip pat savo ziedus graviravau Pylimo gatveje Vilniuje. Ten man labai patiko. Graveris greitai ir kokybiskai padare tai ko mes norejom smile.gif
loretita2
Jei reikalingas graveris klaipedos mieste, tai yra pajurio mugei 3aukste, cia tilto gatvei
kair47
Musu graviravo Vilniuje Madoje jau ne pirma karta tai viskas kokybiska.
Jeliukas
Tikrai gerai ir kokybiskai graviruoja "Astuonetas" Vilniuj
aistes_c
QUOTE(vvylle @ 2008 07 17, 17:06)
didziausi pagyrimai rotundo graveriui, tikrai nuostabus savo darbo zinovas thumbup.gif graviravausi dvi vestuvines taures tai padare per keles valandas, tikrai is anksto nereikia rezervuotis smile.gif padaro greitai ir kokybiskai thumbup.gif o kaina taip pat labai maza, uz dvi taures paeme 30lt lotuliukas.gif
*

na sakyciau kad kaina ir nera labai maza...

As uz dvi taures su didelem raidem ir daug simboliu pas JONA sumokejau 18lt...

Velniava, kad jis dabar atostogauja... teks matyt i Rotundo gatve eit... sad.gif
something else
Kaune gertrudos gatveje "ametiste" gravierius Giedrius graviruoja palyginus labia pigiai, graziai, ir ant visko wink.gif

ir ant stiklo? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.