Įkraunama...
Įkraunama...

Kur galima pigiai ir kokybiškai išgraviruoti?

o as graviravau virshulishkese Madoj, ten laikrodziu parduotuveje yra graviravimas, man patiko pakankamai kokybishkai, aisq tada graviravau ant ziebtuvelio, o dabar zadu ziedus nesht irgi ten (man arti namu) bet vat bus blogai, jei bus padaryta negerai, tada atsipirks tai, kad taupau laika nuvazhiuot ten kur jus siulot .... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2008 04 02, 20:39)
tas Jonas labai geras graveris  smile.gif  as pas ji graviravau vestuvinius ziedus, tada ant stikliniu tauriu ir ant spynos. ant visu metalu kaina uz viena raide 10ct, o ant stiklo 15ct  thumbup.gif

Jonas tikrai thumbup.gif Bet kaina musu truputi skiriasi.... blink.gif Mes uz raide sumokejom 40 ct!!!!!! g.gif
Atsakyti
merginos, sakykite, o ar reikia is anksto su graveriu susitarti del graviravimo, ar galima nuvaziuoti tiesiai nepranesus? ar greitai isgraviruoja? 4u.gif
Atsakyti
didziausi pagyrimai rotundo graveriui, tikrai nuostabus savo darbo zinovas thumbup.gif graviravausi dvi vestuvines taures tai padare per keles valandas, tikrai is anksto nereikia rezervuotis smile.gif padaro greitai ir kokybiskai thumbup.gif o kaina taip pat labai maza, uz dvi taures paeme 30lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvylle @ 2008 07 17, 16:06)
didziausi pagyrimai rotundo graveriui, tikrai nuostabus savo darbo zinovas thumbup.gif graviravausi dvi vestuvines taures tai padare per keles valandas, tikrai is anksto nereikia rezervuotis smile.gif padaro greitai ir kokybiskai thumbup.gif o kaina taip pat labai maza, uz dvi taures paeme 30lt lotuliukas.gif



Gal gali tikslu adresa parasyt? ax.gif Ir jei nepaslaptis kur pirkot taures?
Atsakyti
QUOTE(foxia @ 2008 07 17, 16:21)
Gal gali tikslu adresa parasyt?  ax.gif  Ir jei nepaslaptis kur pirkot taures?

juvelyras dirba Rotundo gatvej, ten tokia mazute gatvyte ir joje tik viena juvelyrine yra, tikrai ja rasit mirksiukas.gif o taures pirkau taip pat labai pigiai( jos dar tokios iskirtines ne pats kotas juodas), ta parduotuve randasi kalvariju gatvej nr.98lyg ir, ten prie seb banko ir stiklo ir kristolo parduotuve, pasirinkimas tikrai beproto dideles o kainos ziauriai mazos thumbup.gif
Atsakyti
na ir mes ketinome issigraviruoti, bandeme vln akropolyje bet ten pasake kad nelabai eina, nes programos kazkokios reikia... zodziu jei spesim tai graviruosim ax.gif
Atsakyti
o ka paprastai graviruoja ant ziedu ar tauriu? iskart persiprasau, jei cia poster_offtopic.gif
Atsakyti
žiedelius graviruoja Odemas kęstučio g. 20 lt. man tai labai gražiai ten užrašo, esu ir į pylimo gatvę kažkada nešusi, bet ten ne taip gražiai padaro kaip odeme.
Atsakyti
Iki rugpjūčio 20 atostogauja Jonas doh.gif tad tenka ieškotis kito juvelyro unsure.gif Gal kas papasakotų kaip rasti Rotundo gatvė?
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 08 13, 22:34)
Iki rugpjūčio 20 atostogauja Jonas  doh.gif  tad tenka ieškotis kito juvelyro unsure.gif  Gal kas papasakotų kaip rasti  Rotundo gatvė?



Jo aš irgi nuėjau, o Jonas atostogauja g.gif
Tai aš nešiau Savanorių gatvėje, netoli "Gero Rūbo". Išgraviravo gal ir visai gražiai, bet ten vis būna problemos su atsiėmimu (anksčiau irgi esu graviravusi). Amžinai arba būna nepadaryta, nes pamiršo, arba išvežta kažkur daryti, bet pamiršo atvešti arba dirbo valandos - kaip jiems patogiau doh.gif Maniškis žiedų ėjo paimti 3 kartus, tai labai piktas grižo smile.gif
Atsakyti
rotundo gatve yra labai mazyte, ji randasi tarp gedimino prospekto ir jasinskio gatviu, as niekada nepagalvoaju kad ten dar gali buti gatve doh.gif jei eitum gedimino prospektu nuo galo, tai butu pati pirma gatvele po desine puse, ten nuo seb banko koks 100-200metru smile.gif siaip gali dar zemelapi pasiziureti mirksiukas.gif
Atsakyti