Įkraunama...
Įkraunama...

Avižinės košės dieta

user posted image

Sveiki visi ! smile.gif
kadangi tokios temos dar neradau, taigi :

Internete radau tokia dieta, kaip : AVIZINES KOSES DIETA, taciau ji nera placiai aprasyta. Parasyta tik, kad laikytis 10 dienu ir valgyti avizines koses kiek norima 10 dienu ( nu aisku proto ribose, bei individualu kieki asmeniskai ) . Taip pat virti ant vandens. g.gif Tai va, vasara ne uz kalnu, tai nusprendem su drauge paeksperimenuoti ! bigsmile.gif

Gal atsiras bendraminciu, palaikymo komanda, ar kritiku, taigi reikskites sioje temoje ! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 16 kovo 2009 - 22:30
Ir kokiu tu dietu neatsiranda avizines, grikines lotuliukas.gif siaip vieno produkto dieta nera labai gerai, nes greiciausiai po to gresia apsivalgymas bei kg parsoliavimas.
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 03 16, 23:22)

Sveiki visi !  smile.gif
kadangi tokios temos dar neradau, taigi :

Internete radau tokia dieta, kaip : AVIZINES KOSES DIETA, taciau ji nera placiai aprasyta. Parasyta tik, kad laikytis 10 dienu ir valgyti avizines koses kiek norima 10 dienu


Na, tai čia visų skrandininkų maistas... man kai buvo opa, valgiau vien šitą košę, tai dabar į ją net žiūrėt negaliu schmoll.gif
Kai žinai, kad nieko kito negalima ir valgai verkdamas, bet savanoriškai? g.gif Žinokit, garantuoju, kad ilgai dieta netruks blush2.gif
Atsakyti
man ši košė labai patinka, bet tokios dietos nesilaikyčiau, aišku turėtų būti efektyvi, nes jau po kelių dienų nesinorės į ją net žiūrėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2009 03 17, 10:14)
man ši košė labai patinka, bet tokios dietos nesilaikyčiau, aišku turėtų būti efektyvi, nes jau po kelių dienų nesinorės į ją net žiūrėti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir ka jus manot blink.gif mano draugaite jau atsisake, neva sveika mityba taikys ir po 6 nevalgo sokiai.gif biggrin.gif ir mane paliko ant ledo , nu ka kose as ir taip valgau ir megstu bigsmile.gif tai dar jos nesilaikysiu blush2.gif K-A-D-A-N-O-R-S lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
as jau seniai suvokiau, kad apriboto maisto dietos gero neduoda, o ypac vieno produkto. po dienos kitos prasideda vos ne haliucinacijos apie tai, ka noretum suvalgyti, o negali. ne schmoll.gif As svori reguliuoju valgydama sveika ir suderinta maista 4u.gif
O siaip sita kose labai megstu ir valgau ja vos ne kasdien smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pina colada: 18 kovo 2009 - 08:48
Cia seip tarp kitko : biggrin.gif
sakoma, kad neva kuo neskaniau darai tuo maziau suvalgysi, tai as dar kai valgiau selenas dedavau jas i sia kose su biskiu druskos ( bet nedariau kad butu neskanu biggrin.gif ) kai nebenaudojau selenu viriau su razinom ir druska , poto viriau 1 ir su daug druskos blink.gif poto dar dadejau priedo su 3 in 1 choco kava, ten tai derinukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bet dabar nebenaudoju druskos ir tos kavos schmoll.gif tai verdu be druskos, ir ka jus manot !? doh.gif JI MAN VISTIEK SUPER SKANI lotuliukas.gif matyt jos neimanoma neskaniai padaryt bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man sita irgi super skani praktiskai be nieko. as vos vos druskos ikrapinu ir vos vos sviestuko arba alyvuogiu aliejaus. bet galima valgyti ja ir viena, visiskai be nieko smile.gif
Atsakyti
man skaniausia avizine kose, kai i 50 gr dribsmniu idedu 2 kupinus saukstus selenu ir uzplikau vandenuku ( siek tiek druskytes) . Vat tada skanumelis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, katik radau sita tema ir nusprendziau parasyt. smile.gif pries savaite laikiausi panasios dietos kur reikejo valgyti avizu kruopas...nu skonio tai neipatingo, bet rezultatas buvo smile.gif tai po to asmeniskai sau pasiskyriau vien tokia kose maitintis 7 dienas, siandien baigiasi ketvirtoji diena, visai nesunkiai puse kelio iveikiau, drabuziai laisveja, sversiuosi pirmadieni ir tikiuosi kad rezultatai nenuvils ax.gif papildomai valgau obuolius... tai va galiu prisijungt i kompanija smile.gif
Atsakyti
tai kad rezultatai gereja, puiku, bet ar jie nesugris, kai pradesi valgyti viska?... g.gif
Atsakyti