Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 11:18)
gal USA ir atrodo vyresnes moterys nuo injekciju, bet kai man duoda beveik visada 5 metais maziau, tai kodel nesidaryti  mirksiukas.gif Be to pati matau, kad daug geriau veidas atrodo negu pas bendraamzes...


o kiek metų tu jau daraisi šią procedūrą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2012 05 14, 13:35)
o kiek metų tu jau daraisi šią procedūrą? ax.gif

biorevitalizacija jau 5 metus darausi
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 12:18)
gal USA ir atrodo vyresnes moterys nuo injekciju, bet kai man duoda beveik visada 5 metais maziau, tai kodel nesidaryti  mirksiukas.gif Be to pati matau, kad daug geriau veidas atrodo negu pas bendraamzes...

aš pati už procedūras, bet tikrai jums duoda penkiais metais mažiau, ne dėl to kad darotės procedūras kosmeikos kabinete. g.gif ax.gif
Čia daug lemia gyvenimo būdas, mityba, jūsų stilius, naudojamos priemonės eilę metukų ir aišku genai, žiauriai lemia.
Aš naudoju įvairių firmų gerus kremus, pas kometologę masažiukus ir man duoda duoda 8 metais mažiau smile.gif aišku svarbiausias dalykas, kad oda ir raukšlytės labai greit reaguoja į stresą, tai va reikia mūsų organizmui poilsio, o ypač pokaituko , tai manau čia jaunystės eleksyras
Papildyta:
QUOTE(Luandra @ 2011 06 01, 15:31)
AS dabar darau neivazine mezoterapija paakims. Padariau 2 kartus. Super .Efektas labai matosi. Labai sumazejo akiu mimikos rauksleles thumbup.gif  thumbup.gif
Nepaliginti koks rezultatas ir kaip pati procedura daroma buvo Gatineau. Siame salone daug gerius ir rezultatas superinis. Tik nezinojua, kad sauleje tiek ilgai negalima buti po proceduras. kitu atveju daryciau rudeni geriau.

LUANDRA, mano domina neinvazinės procedūros, kaip vadinasi jūsų paakių procedūra? labai lauksiu atsakymo, norėčiau paakiams tokios smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 05 22, 06:52)
aš pati už procedūras, bet tikrai jums duoda penkiais metais mažiau, ne dėl to kad darotės procedūras kosmeikos kabinete.  g.gif  ax.gif 
Čia daug lemia gyvenimo būdas, mityba, jūsų stilius, naudojamos priemonės eilę metukų ir aišku genai, žiauriai lemia.
Aš naudoju įvairių firmų gerus kremus, pas kometologę masažiukus ir man duoda duoda 8 metais mažiau  smile.gif  aišku svarbiausias dalykas, kad oda ir raukšlytės labai greit reaguoja į stresą, tai va reikia mūsų organizmui poilsio, o ypač pokaituko , tai manau čia jaunystės eleksyras

Deja atvirksciai, genai blogi, nes kol nedare injekciju seno oda greiciau negu pas bendraamzes - iki 31 neatrodziau nei kiek jaunesne uz kitas. Ant kaktos ir skruostu rauksleles labai matesi. Palyginus kuna ir veida, tai mano kuno oda sensta dabar daug greiciau. Tik visam kunui juk nesidarysi injekciju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 22 gegužės 2012 - 14:23
gal kuri bande beadatinę mezoterapijos procedūrą veidui su BDR (Grožio defektų korekcijos) aparatu?
Šios procedūros pagalba galima pasiekti šių rezultatų:

* akimirksniu ir intensyviai įsigeria veikliosios medžiagos
* veikliosios medžiagos tiesiogiai pasiekia tikslą
* regeneruojama oda
* pagerėja odos mikro reljefas
* oda atgaivinama
* gražėja veido kontūrai
* mažėja mimikos raukšlės
* pagerėja odos elastingumas

BDR procedūra rekomenduojama:

* kai išsiplėtusios poros, sustorėjusi oda;
* kai oda sausa, netekusi drėgmės;
* siekiant užkirsti kelią odos senėjimui;
* vystančiai, pavargusiai ir suglebusiai, negyvybingai odai prižiūrėti;
* bendram odos tonusui pagerinti;
* profilaktiniam odos atnaujinimui, jauninimui;
* riebiai, probleminei, į spuogus linkusiai odai;
* sumažėja raukšlių gylis;
* saulės pažeista oda;
* gydo išbėrimų paliktus randus.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 05 14, 13:18)
gal USA ir atrodo vyresnes moterys nuo injekciju, bet kai man duoda beveik visada 5 metais maziau, tai kodel nesidaryti  mirksiukas.gif Be to pati matau, kad daug geriau veidas atrodo negu pas bendraamzes...


o sakykite gal zinote kokias injekcijas jums leidzia? smalsu... blush2.gif
Atsakyti
idomu butu pamatyt moters oda, kuriai dabar kokie 60 metu ir jinai daresi sias proceduras nuo kokiu 30 metu pastoviai.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 12 28, 21:12)
idomu butu pamatyt moters oda, kuriai dabar kokie 60 metu ir jinai daresi sias proceduras nuo kokiu 30 metu pastoviai.


kol dabartinem 30metem prieis 60 metu riba, tai bus israstos tokios priemones ir technologijos, kad ju odos bus tobulos ir 60-ies rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 28, 21:37)
kol dabartinem 30metem prieis 60 metu riba, tai bus israstos tokios priemones ir technologijos, kad ju odos bus tobulos ir 60-ies rolleyes.gif

man idomu del tu pastoviu badymu dermoroleriu ar adatomis, ar oda badoma i derma ilgainiui nesukieteja, nesurandeja g.gif Nes spuogas perejes i derma juk palieka randa. na cia tik man idomu.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 12 29, 00:37)
man idomu del tu pastoviu badymu dermoroleriu ar adatomis, ar oda badoma i derma ilgainiui nesukieteja, nesurandeja  g.gif Nes spuogas perejes i derma juk palieka randa. na cia tik man idomu.


sakykit, o jus gal kosmetologe, ka pati manote apie mezoterapija...As asmeniskai dariausi veido chiromasaza- labai veiksminga, o stai kelios proceduros su dermaroleriu nepatiko - namie ir tai geriau atrodo veidas pasidarius paciai kokia gera kauke..

Atsakyti
QUOTE(elenitta74 @ 2012 12 29, 13:44)
sakykit, o jus gal kosmetologe, ka pati manote apie mezoterapija...As asmeniskai dariausi veido chiromasaza- labai veiksminga, o stai kelios proceduros su dermaroleriu nepatiko - namie ir tai geriau atrodo veidas pasidarius paciai kokia gera kauke..

taip, esu kosmetologe, taciau i tokias invazines proceduras ziuriu atsargiai. Todel, kad sako, kad senatveje viskas pasimatys kur ir kas daryta, taciau gal jaunesnes moterys apie tai negalvoja, kas bus senatveje. mezoterapija daro mazus stebuklus, taciau tuos mazus stebuklus galima pasiekti ir su daugiau tinkamu neinvaziniu proceduru. Visi nori labai greito efekto, taciau greitai nieko nebuna, jeigu greitai, tai daznai su pasekmem. Masazai yra labai geros neinvazines proceduros, taciau reikia ju atlikti kursa pora kartu metuose. Taip pat reikalingos bent karta menesyje proceduros kabinete. O badymas - ziuriu i ji atsargiai. Pats duris - sukelia atresa odai ir ji skuba regeneruotis, uzgydyti duri. Taciau duris yra duris. Jeigu tai tik epidermalinis, tai gal ir nieko, randuku nebus, epidermio isvaizda tikrai pageres, taciau jeigu gilesnis...? Kas pasakys? Nes tas , kas zino yra suinteresuotas, nes tai dazniausiai yra jo biznis. Nekirs juk sakos ant kurios sedi. O epidermio isvaizda galima sekmingai pagerinti ir neinvazinemis proceduromis ir geru poilsiu.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 12 29, 16:06)
taip, esu kosmetologe, taciau i tokias invazines proceduras ziuriu atsargiai. Todel, kad sako, kad senatveje viskas pasimatys kur ir kas daryta, taciau gal jaunesnes moterys apie tai negalvoja, kas bus senatveje. mezoterapija daro mazus stebuklus, taciau tuos mazus stebuklus galima pasiekti ir su daugiau tinkamu neinvaziniu proceduru. Visi nori labai greito efekto, taciau greitai nieko nebuna, jeigu greitai, tai daznai su pasekmem. Masazai yra labai geros neinvazines proceduros, taciau reikia ju atlikti kursa pora kartu metuose. Taip pat reikalingos bent karta menesyje  proceduros kabinete. O badymas - ziuriu i ji atsargiai. Pats duris - sukelia atresa odai ir ji skuba regeneruotis, uzgydyti duri. Taciau duris yra duris. Jeigu tai tik epidermalinis, tai gal ir nieko, randuku nebus, epidermio isvaizda tikrai pageres, taciau jeigu gilesnis...? Kas pasakys? Nes tas , kas zino yra suinteresuotas, nes tai dazniausiai yra jo biznis. Nekirs juk sakos ant kurios sedi. O epidermio isvaizda galima sekmingai pagerinti ir neinvazinemis proceduromis ir geru poilsiu.



Sutinku su Jumis...
Atsakyti