Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

Laiminga mergina okur jus darotes mezoterapija nuo aknes?ir kiek jumsmetu?smile.gif
Atsakyti
Kas kiek laiko rekomenduojama praeiti mezoteapijos kursa? Ar uztektu karta i menesi ?
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2014 05 20, 15:31)
Laiminga mergina okur jus darotes mezoterapija nuo aknes?ir kiek jumsmetu?smile.gif

Vilniuje, "Rasos Perlas" salone. 24

QUOTE(Heichera @ 2014 05 22, 10:57)
Kas kiek laiko rekomenduojama praeiti mezoteapijos kursa? Ar uztektu karta i menesi ?


Kursas yra 5 proceduros, karta i menesi. O kas kiek laiko kartoti priklauso nuo isliekancio poveikio po proceduru.
Atsakyti
na va ryt keliausiu jau 7 tai procedurai , visumoj esu patenkinta .Randu krastai suminkstejo , pabluko randukai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, klausimas, gal ne i tema, bet gal yra bandziusiu Bioderma Matricium? Idomu,, koks poveikis, lyginant su mezoterapija?
Beje, kokios firmos preparatus jums leidzia mezoterapijos metu?
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2014 05 29, 08:42)
Sveikos, klausimas, gal ne i tema, bet gal yra bandziusiu Bioderma Matricium? Idomu,, koks poveikis, lyginant su mezoterapija?
Beje, kokios firmos preparatus jums leidzia mezoterapijos metu?

Bandziau, poveikis nulinis, su mezoterapija nera ko lyginti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2014 05 29, 08:42)
Beje, kokios firmos preparatus jums leidzia mezoterapijos metu?


Juvederm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 05, 00:02)


O kaip su veiduko raudonumu,šerpetojimu? Ar matėsi labai kažkas? Kiek laiko?

Aš jau irgi susitariau birželio gale pirmam kartui..Bet vidury savaitės,kažin kaip ten atrodysiu po to.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 06 05, 06:50)
O kaip su veiduko raudonumu,šerpetojimu? Ar matėsi labai kažkas? Kiek laiko?

Aš jau irgi susitariau birželio gale pirmam kartui..Bet vidury savaitės,kažin kaip ten atrodysiu po to.. doh.gif


Na gal tiksliau sakant aš biorevitalizaciją dariausi. Tai man niekas nepleiskanojo, o pirmą k. matėsi tie spuogiukai labiau, porą d. geriau neit iš namų, gerai užsimaskavus nieko tokio gal, bet tie iškilimai vis tiek išlieka, jų tai neužmaskuosi.
Atsakyti
O kiek jums metų? Kiek laiko išlieka efektas? Kas kiek laiko reikia kartoti procedūrą ir apskritai nuo kiek metų reikia pradėti?

Koks ilgalaikis procedūrų poveikis? Tarkim gal yra tokių kurios darosi keliatą metų?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 05, 09:35)
Na gal tiksliau sakant aš biorevitalizaciją dariausi. Tai man niekas nepleiskanojo, o pirmą k. matėsi tie spuogiukai labiau, porą d. geriau neit iš namų, gerai užsimaskavus nieko tokio gal, bet tie iškilimai vis tiek išlieka, jų tai neužmaskuosi.


Biorevitalizacija gilesnis reikalas,labai tikiuosi,kad po mezoterapijos neliks nieko.. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, as vakar irgi pasidariau biorevitalizacija, skausminga procedura sad.gif bet tikiuosi gero rezultato smile.gif
Atsakyti