Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija

QUOTE(linuxox @ 2010 12 05, 22:33)
Negaliu pasakyti ar vis dar tiek pat kainuoja,bet man dare labai papigiai,mokejau tik uz pati preparata 350lt.Is viso reiketu 3proceduru ir 4-toji butu uztvirtinamoji,as tikrai darysiuosi visas 4 proceduras.Antroji mano procedura bus gruodzio 10d.Jeigu kas nors abejoja del biorevitalizacijos-tikrai neverta,aisku poveikis gali skirtis nuo skirtingu preparatu,man naudojom Juvederm hialurono preparata.


sveika, o mokėjai 350lt.? už vieną procedūrą? ar paskui tas pats preparatas kitam kartui lieka?
ir aš išsiunčiau į tą pačia vietą kur tu dareisi...bet jos tiksliai kainos nepasakė...tai nežinau ką daryt... blush2.gif
Atsakyti
Tai kainos nelabai kas gali is anksto pasakyti,nes priklauso kiek preparato sunaudosi,mazdaug reiketu orientuotis apie 300lt
Atsakyti
Įsivaizduoji, man paskambino kažkokia jų darbuotoja,pasikalbėjom...paklausiau kiek - tai 600Lt. ampolė... schmoll.gif blink.gif ...*****...kaip supratau tavęs tiek neprašė...
Atsakyti
Per 1-na procedura isnaudojame puse ampoles-300lt,as leidziuosi tik i problematiskas vietas:aplink akis,i nosies-lupu rauksles,ir tose vietose kur daugiausiai nusauseje.Pries procedura mano veida paruosia,nuvalo,nupylinguoja,na zodziu kazka padaro,dar as pasidarau ir termoliftinga(kaina sutartine ir pagal impulsu skaiciu).
Dabar jau pasidariau 3 biorevitalizacijos proceduras,sekanti bus po 2 men,bet kita men as pas ja turiu kita procedura-kunui,tai prie to pacio pasidarysiu chemini veido pylinga su 20% (apie 150lt) ir tada dar sekanti menesi paskutine biorevitalizacijos procedura.Paskui sekanti kursa Biorevitalizacijos vel pasidarysiu po metu kazkur apie lapkricio menesi.
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 09, 01:26)
O kaip mezoterapija padeda atsikratyti celiulito?
Kiek proceduru reikia? Kas bande ir gali palikti atsiliepimus.

I mano klausima niekas turbut atsakyti negali blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2011 01 13, 14:20)
Per 1-na procedura isnaudojame puse ampoles-300lt,as leidziuosi tik i problematiskas vietas:aplink akis,i nosies-lupu rauksles,ir tose vietose kur daugiausiai nusauseje.Pries procedura mano veida paruosia,nuvalo,nupylinguoja,na zodziu kazka padaro,dar as pasidarau ir termoliftinga(kaina sutartine ir pagal impulsu skaiciu).
Dabar jau pasidariau 3 biorevitalizacijos proceduras,sekanti bus po 2 men,bet kita men as pas ja turiu kita procedura-kunui,tai prie to pacio pasidarysiu chemini veido pylinga su 20% (apie 150lt) ir tada dar sekanti menesi paskutine biorevitalizacijos procedura.Paskui sekanti kursa Biorevitalizacijos vel pasidarysiu po metu kazkur apie lapkricio menesi.

...aišku...na, žinoma yra išlaidėlių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 18:27)
I mano klausima niekas turbut atsakyti negali  blush2.gif

gal geriau temose, kurios yra kuno prieziuroje, pasiklausineti, nes sita tema veido prieziuroje...
pvz. cia
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 18:27)
I mano klausima niekas turbut atsakyti negali  blush2.gif


Nepadeda schmoll.gif po 5 proceduru jokio skirtumo
Atsakyti
merginos, noriu Jusu patarimo. Kazkaip "uzsikalbliavau" uz tos biorevitalizacijos.. Sakykite, turiu tarp antakiu tokias jau kanakamai gilias dvi rauksles.. ar ji padetu ju atsikratyti?? Ar cia labiau reiktu botokso ar hialiurono rugsties injekciju??? Aciu..
Atsakyti
QUOTE(sedva @ 2011 02 01, 11:31)
merginos, noriu Jusu patarimo. Kazkaip "uzsikalbliavau" uz tos biorevitalizacijos.. Sakykite, turiu tarp antakiu tokias jau kanakamai gilias dvi rauksles.. ar ji padetu ju atsikratyti?? Ar cia labiau reiktu botokso ar hialiurono rugsties injekciju??? Aciu..

nu kad nei mezoterapija, nei biorevitalizacija nepadeda naikinti rauksliu... Bandykit botokso arba hialurono injekcijas, o gal ir abeju prireiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 01 vasario 2011 - 10:57
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 09:15)
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+  --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
Mezoterapiją galima taikyti esant celiulitui, suvytusiai veido odai, sumažėjus odos elastingumui, atsiradus strijoms, pigmentinėms dėmėms, raukšlėms, slenkant plaukams.

labai tiksliai Dusele parase thumbup.gif

iki 40m lankytis pas kosmetologes,rupintis veido oda,ir mezoterapija nepakenks

kadangi man gerokai virs 40,as jau net nesiruosiu daryt mezoterapija.pinigu daug,rezultato ne kazin ax.gif
todel jau draugauju su stipresnem priemonem

tiesa,kurios leidziates botulina,haliurona,mezoterapija nepariama,nes dvigubai greiciau pasisalins bot,ir hal.veikimas
arba pries tai darykite
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 02 01, 11:57)
nu kad nei mezoterapija, nei biorevitalizacija nepadeda naikinti rauksliu... Bandykit botokso arba hialurono injekcijas, o gal ir abeju prireiks...


mezoterapija nenaikina rauksliu ? o man kosmetologe aiskino, kad kolageno ar haliurono injekcijos ir yra mezoterapija g.gif
ir labai gyre mezomagic procedura, gal kas jau bandete ? g.gif
Atsakyti