Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mezoterapija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
rasiuxxx
Sveikutes, lb domiuosi mezoterapija. Noreciau isbandyti veidui ir akims, bet ar verta? Gal kas bandete, pasidalinkite prasau patirtimi 4u.gif Gal galite rekomenduoti koki salona ar zmogu gerai tai atliekanti Kaune?
Dalinkimes patirtimi! rolleyes.gif
Shopaholic
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 16, 23:58)
Sveikutes, lb domiuosi mezoterapija. Noreciau isbandyti veidui ir akims, bet ar verta? Gal kas bandete, pasidalinkite prasau patirtimi 4u.gif  Gal galite rekomenduoti koki salona ar zmogu gerai tai atliekanti Kaune?
Dalinkimes patirtimi! rolleyes.gif
*

mano uosviene daresi (jai 56metai) tai matesi efektas, veido oda tokia tarsi atgijo thumbup.gif aisku su tokio amziaus oda stebuklu nepadarysi be operaciju, taciau poveikis buvo matyt, tikrai daryciau jei tureciau 30-35 metelius rolleyes.gif
rasiuxxx
QUOTE(sima77 @ 2009 03 17, 18:00)
mano uosviene daresi (jai 56metai) tai matesi efektas, veido oda tokia tarsi atgijo thumbup.gif aisku su tokio amziaus oda stebuklu nepadarysi be operaciju, taciau poveikis buvo matyt, tikrai daryciau jei tureciau 30-35 metelius rolleyes.gif
*

o jei ne paslaptis tai kur daresi ir ar brangiai kainavo? g.gif Beje, kiek zinau ten reikia vaikscioti proceduroms ne viena karta?
Dusele
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+ --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
Mezoterapiją galima taikyti esant celiulitui, suvytusiai veido odai, sumažėjus odos elastingumui, atsiradus strijoms, pigmentinėms dėmėms, raukšlėms, slenkant plaukams.
Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.
Mezoterapijos procedūros metu sušvirkšti veikliųjų homeopatinių medžiagų mišiniai stimuliuoja kraujo cirkuliaciją bei limfos tekėjimą, "tirpdo" riebalų sankaupas, skatina plaukų augimą, stiprina kraujagyslių sieneles.
Rekomenduojamos 6-8 procedūros, kurios atliekamos 1 kartą savaitėje.
Jei neklystu, siuo metu proceduros kaina kazkur 160-200 litu... (galiu klysti, nes as neatlieku situ proceduru)
rasiuxxx
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 10:15)
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+  --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
Mezoterapiją galima taikyti esant celiulitui, suvytusiai veido odai, sumažėjus odos elastingumui, atsiradus strijoms, pigmentinėms dėmėms, raukšlėms, slenkant plaukams.
Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.
Mezoterapijos procedūros metu sušvirkšti veikliųjų homeopatinių medžiagų mišiniai stimuliuoja kraujo cirkuliaciją bei limfos tekėjimą, "tirpdo" riebalų sankaupas, skatina plaukų augimą, stiprina kraujagyslių sieneles.
Rekomenduojamos 6-8 procedūros, kurios atliekamos 1 kartą savaitėje.
Jei neklystu, siuo metu proceduros kaina kazkur 160-200 litu... (galiu klysti, nes as neatlieku situ proceduru)
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif
Dusele
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 31, 20:04)
Aciu uz atsakyma 4u.gif  Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif  Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif
*

vien del paakiu? Nejuokauk. Visrs 30 tai ne virs 40-50.. dar spesi mirksiukas.gif Geriau isigyk gera krema paakiams, kauke, arba apsilankyk pas kosmetologe butent paakiu odos balanso atstatymui (pas mane 40lt, tai tau 4-5 kr butu kaip VIENA mezoterapijos procedura, kuriu reikia min 6 doh.gif )... Nors aisku - kiekvieno teise rinktis 4u.gif 4u.gif
O paakiai pajuode gali buti del stresu, itampos, vitaminu, miego trukumo, taip pat esant sutrikusiai kraujotakai.. Geriau - daugiau sviezio maisto, gryno oro, kompresiuku akims ir nereiks jokiu injekciju mirksiukas.gif
rasiuxxx
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 21:17)
vien del paakiu? Nejuokauk. Visrs 30 tai ne virs 40-50.. dar spesi mirksiukas.gif  Geriau isigyk gera krema paakiams, kauke, arba apsilankyk pas kosmetologe butent paakiu odos balanso atstatymui (pas mane 40lt, tai tau 4-5 kr butu kaip VIENA mezoterapijos procedura, kuriu reikia min 6 doh.gif )... Nors aisku - kiekvieno teise rinktis 4u.gif  4u.gif
O paakiai pajuode gali buti del stresu, itampos, vitaminu, miego trukumo, taip pat esant sutrikusiai kraujotakai.. Geriau  - daugiau sviezio maisto, gryno oro, kompresiuku akims ir nereiks jokiu injekciju mirksiukas.gif
*

Tai kad ir geresnius kremus pirkau, ir pamiegot stengiuos daugiau, ir pas kosmetologe buvau, tai tik kauke su kolagenu uzdejo, daugiau nieko... Naudojau Biotherm krema nuo pirmuju senejimo zymiu, Vichy, dabar naudoju su vit.c ir e, o jau ir kazkokie maiseliai po akim atsirado, sake tik operacija pades.... Tai uztat ir galvoju apie ta mezoterapija jau bent akims... unsure.gif Maniau kad ji visai nekenksminga, o kaip tik padeda. doh.gif O jus kaip suprantu kosmetologe? Gal kokia gera kauke akims galite pasiulyti ar turite parduoti?
pempe
as pas kosmetologe vaikstau i High care kaunas, ten zinau, kad daktaras daro mezoterapija, maciau, karta kaip moteris kokiu 30 isejo po mezoterapijos, bet pati nebandziau, as pirmenybe atiduodu veido vakuumui, nes nuo jo tikrai rezultata matau, o tos adateles kazkaip gasdinanciai man skamba g.gif
rasiuxxx
QUOTE(pempe @ 2009 04 14, 23:21)
as pas kosmetologe vaikstau i High care kaunas, ten zinau, kad daktaras daro mezoterapija, maciau, karta kaip moteris kokiu 30 isejo po mezoterapijos, bet pati nebandziau, as pirmenybe atiduodu veido vakuumui, nes nuo jo tikrai rezultata matau, o tos adateles kazkaip gasdinanciai man skamba g.gif
*

Na o kas cia per vaakumas veidui? Irgi kazkokia idomi procedura rolleyes.gif Na man irgi jau yra 30, todel pradejau dometis kokia cia prevencija uzsiimti rolleyes.gif ax.gif Apie vaakuma net nesu girdejusi, gal galite papasakoti kas tai per dalykas?
/ Lisa /
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 31, 22:04)
Aciu uz atsakyma 4u.gif  Na man virs 30, manau jau vertetu pabandyti, nes aplink akis jau daug rauksliu juokiantis ir matyt prasta kraujo cirkuliacija, nes po akimis pastoviai patamseje ratilai, net pudra nelb uzmaskuoja, o ir pati veido oda kazkaip paglebo gimus vaikuciui... verysad.gif  Skaiciau kad tai gera prevencija nuo rauksliu. Na tik gal brangoka... Bet kai dariausi dysport injekcija, tai juk trumpalaikis veikimas, o cia gal sakau bent kazkokia nauda butu, oda atsigautu... rolleyes.gif
*

As irgi vis pagalvoju apie mezoterapija. Kosmetologe, pas kuria lankausi turi mezoterapijos aparata. Sake, kad galima daryti drekinancia, stangrinancia proceduras. Tik as biajau, nors itikineja, kad visai neskauda. Juk ne su svirkstais, o su aparatu.
Labai noriu atsikratyti bent kiek rauksleliu. ax.gif
ivakara
dariausi , patiko, siaip kiekviena pavasari pakartoju kursa...
/ Lisa /
QUOTE(ivakara @ 2009 11 09, 00:08)
*

Papasakokit issamiau? ax.gif Ar skauda ir t.t. ?
simsimas2002
QUOTE(ivakara @ 2009 11 08, 23:08)
*

pamaciau kad is vilniaus esi, pas koki daktara graziniesi? 4u.gif

Luandra
Gal kas nors dare neivazine mezoterapija?
Man siulo padaryti, bet nezinau ar apsimoka.
Siaip mane netenkina tik oda aplink akis.

egluskis
Mano drauge daresi neinvazine mezoterapija. jai 37 metai, liko labai patenkinta.
Bet reikia pasidaryti ne viena procedura kiek zinau.
JI dare Jaunatves Namuose Kaune.
O kur tu planuoji daryti?? 4u.gif

QUOTE(Luandra @ 2010 07 08, 14:44)
Gal kas nors dare neivazine mezoterapija?
Man siulo padaryti, bet nezinau ar apsimoka.
Siaip mane netenkina tik oda aplink akis.
*

Laimučiukas
QUOTE(egluskis @ 2010 07 16, 13:48)
Mano drauge daresi neinvazine mezoterapija. jai 37 metai, liko labai patenkinta.
Bet reikia pasidaryti ne viena procedura kiek zinau.
JI dare Jaunatves Namuose Kaune.
O kur tu planuoji daryti??  4u.gif
*

Sveikutes smile.gif
As pasidariau 3 mezoterapijos proceduras Jaunatves namuose Vilniuje ir esu patenkinta. Tiesa, galvoju, kad dar poros reiketu.... ax.gif
Veiduka bado su plona adatele pripildyta kazkokio gerio...Skauda tik kai bado kai kuriose jautriose veiduko vietose, nes adatele yra baksnojama tiktai veido pavirsiuje. Is karto po proceduros galima eiti kad ir i susitikima, bent jau mao seimos nariai nieko nepastebejo... smile.gif
Kezija
QUOTE(Laimučiukas @ 2010 08 01, 15:28)
Sveikutes smile.gif
As pasidariau 3 mezoterapijos proceduras Jaunatves namuose Vilniuje ir esu patenkinta. Tiesa, galvoju, kad dar poros reiketu.... ax.gif
Veiduka bado su plona adatele pripildyta kazkokio gerio...Skauda tik kai bado kai kuriose jautriose veiduko vietose, nes adatele yra baksnojama tiktai veido pavirsiuje. Is karto po proceduros galima eiti kad ir i susitikima, bent jau mao seimos nariai nieko nepastebejo... smile.gif
*

O koks efektas? Kas pasikeite veide?
Anglessimo
QUOTE(ivakara @ 2009 11 08, 23:08)
*

o kur darėtės? man irgi aktualu, pasidalinkite prašom savo vertinimu 4u.gif
Anglessimo
Och, niekas neatsako blink.gif o man jau rytoj mezoterapijos procedūra, teks eiti va bank, pasipasakosiu po viskam
linuxox
QUOTE(rasiuxxx @ 2009 03 31, 21:04)
*

Pas mane tokia pati oda...Zinok as radau geresni buda nei mezoterapija,tai yra biorevitalizacija,kazkas labai panasaus i mezoterapija,tik reikia maziau proceduru,is viso tik 4.

QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 21:17)
vien del paakiu? Nejuokauk. Visrs 30 tai ne virs 40-50.. dar spesi mirksiukas.gif  Geriau isigyk gera krema paakiams, kauke, arba apsilankyk pas kosmetologe butent paakiu odos balanso atstatymui (pas mane 40lt, tai tau 4-5 kr butu kaip VIENA mezoterapijos procedura, kuriu reikia min 6 doh.gif )... Nors aisku - kiekvieno teise rinktis 4u.gif  4u.gif
O paakiai pajuode gali buti del stresu, itampos, vitaminu, miego trukumo, taip pat esant sutrikusiai kraujotakai.. Geriau  - daugiau sviezio maisto, gryno oro, kompresiuku akims ir nereiks jokiu injekciju mirksiukas.gif
*

Jau kai bus 40-50m tai pades nebent tik uzpildai,kaip tik dabar pradeti reikia rupintis savo oda,as pati paaukiu kremus pradejau naudoti nuo 22m nes jau tada matesi nemazai rauksliu aplink akis,nes mano oda sausa,tai greiciau ir sensta.O kremai jokie taip gerai nepades niekada,jie gali duoti laikina efekta del silikonines pleveles,kuri sutraukia rauksles,siaip nei kremo nei serumo pavidalu gerosios oda maitinancios medziagos negali prasiskverbti i gilesnius odos sluoksnius,todel veikia tik pavirsutiniskai

QUOTE(/ Lisa / @ 2009 11 07, 01:30)
As irgi vis pagalvoju apie mezoterapija. Kosmetologe, pas kuria lankausi turi mezoterapijos aparata. Sake, kad galima daryti drekinancia, stangrinancia proceduras. Tik as biajau, nors itikineja, kad visai neskauda. Juk ne su svirkstais, o su aparatu.
Labai noriu atsikratyti bent kiek rauksleliu. ax.gif
*

patikek,zinok tikrai skauda,kenteti aisku galima,bet tikrai skauda.
Dince2
Tikrai ne taip jau ir skauda smile.gif gal kiek jautriau apie akis ir lupu kampuciuose smile.gif pasidariau 5 proceduras ir planuoju darytis po viena palaikomaja i menesi thumbup.gif poveikis tikrai yra thumbup.gif
simsimas2002
QUOTE(Dince2 @ 2010 11 23, 17:45)
Tikrai ne taip jau ir skauda  smile.gif gal kiek jautriau apie akis ir lupu kampuciuose  smile.gif pasidariau 5 proceduras ir planuoju darytis po viena palaikomaja i menesi  thumbup.gif poveikis tikrai yra  thumbup.gif

Jus darotes tik vitaminu kokteili, be hialurono rugsties?
linuxox
na kiekvienas savaip jautrus,man asmeniskai skauda ir labai,dar plius jaudulys prisideda,man irgi sake kad kenteti galima,bet kai pati isbandziau-galiu pasakyti kad as kenteti taip nenoriu.
simsimas 2002-manau kad turetu leistis vitaminu kokteili,nes vakar mano mergaite,kur man biorevitalizacija daro,buvo seminare Vilniuje,ir ten sake kad buna jog merginos pamaciusios rezultata eina karta per menesi darytis tos proceduros su hialuronu,bet hialurono negalima leistis taip daznai,aiskino kodel bet as dabar jau nebeprisimenu,kad kazkas kazko nespeja musu organizme ax.gif Man tikrai reikia ne veida drekinti,o atminti lavinti smile.gif
Dince2
As darausi sia thumbup.gif

http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/veido-p...omagic-metodika
simsimas2002
QUOTE(linuxox @ 2010 11 24, 11:33)
na kiekvienas savaip jautrus,man asmeniskai skauda ir labai,dar plius jaudulys prisideda,man irgi sake kad kenteti galima,bet kai pati isbandziau-galiu pasakyti kad as kenteti taip nenoriu.
simsimas 2002-manau kad turetu leistis vitaminu kokteili,nes vakar mano mergaite,kur man biorevitalizacija daro,buvo seminare Vilniuje,ir ten sake kad buna jog merginos pamaciusios rezultata eina karta per menesi darytis tos proceduros su hialuronu,bet hialurono negalima leistis taip daznai,aiskino kodel bet as dabar jau nebeprisimenu,kad kazkas kazko nespeja musu organizme  ax.gif Man tikrai reikia ne veida drekinti,o atminti lavinti smile.gif
*

skaiciau uzsienio forumuose kad i vitaminu kokteili primaiso hialurono, bet tada reikia kas 4-6 savaites leistis. Leidzia priklausomai nuo efekto maisyta arba ne, kas kam labiau tinka. Pati nebandziau, bet vis galvoju isbandyti - gal dar geresnis rezultatas bus bigsmile.gif
linuxox
as tai is viso esu labai UZ hialurona,nes tai yra pagrindine odos sudedamoji dalis,naudoju hialurono vitaminus,plius visokias kaukes su hialuronu,bet man didziausia matoma poveiki dave biorevitalizacija-odos drekinimas su hialuronu,to hialurono yra leidziama i problematiskas vietas,pas mane tai yra aplink akis,jau po vienos proceduros matesi aiskus poveikis.As tai dariausi su nauju preparatu-Juvederm,anksciau budavo restyline ir dar kazkoks,tai pati medike sake kad sito sudetis ir poveikis yra geresni.
denise
QUOTE(linuxox @ 2010 11 25, 11:16)
as tai is viso esu labai UZ hialurona,nes tai yra pagrindine odos sudedamoji dalis,naudoju hialurono vitaminus,plius visokias kaukes su hialuronu,bet man didziausia matoma poveiki dave biorevitalizacija-odos drekinimas su hialuronu,to hialurono yra leidziama i problematiskas vietas,pas mane tai yra aplink akis,jau po vienos proceduros matesi aiskus poveikis.As tai dariausi su nauju preparatu-Juvederm,anksciau budavo restyline ir dar kazkoks,tai pati medike sake kad sito sudetis ir poveikis yra geresni.
*

Jeigu nepaslaptis,kokiam salone atlieka jum sitas proceduras?as ir labai noreciau isbandyt :geda2:
linuxox
nezinau ar tai nebus reklama,darausi cia: Markize,prie rotuses.
artina
QUOTE(linuxox @ 2010 11 29, 21:46)
nezinau ar tai nebus reklama,darausi cia: Markize,prie rotuses.
*

Galima paklausti, kokios proceduru kainos?
linuxox
Negaliu pasakyti ar vis dar tiek pat kainuoja,bet man dare labai papigiai,mokejau tik uz pati preparata 350lt.Is viso reiketu 3proceduru ir 4-toji butu uztvirtinamoji,as tikrai darysiuosi visas 4 proceduras.Antroji mano procedura bus gruodzio 10d.Jeigu kas nors abejoja del biorevitalizacijos-tikrai neverta,aisku poveikis gali skirtis nuo skirtingu preparatu,man naudojom Juvederm hialurono preparata.
linuxox
Vakar mane vel bade thumbup.gif ir vistiek dar viso svirksto nesunaudojom.Man sikarta apsalde su spec. kremuku visiskai nieko neskaudejo,nors buvo minejusi meistre kad gali buti salutinis poveikis-pamelynavimai ar kazkas pan,bet bent jau man ju visiskai nebuvo.Siandien ryte bijojau i veidrodi pasiziureti,bet kai pasiziurejau labai nustebau-mano oda atrode visiskai normaliai,kazkiek minimaliai kai kuriose vietose matesi tos papulytes,bet jokiu patinimu,ar kaip uodu ikandimu is viso nebuvo!!!
vasariux
QUOTE(linuxox @ 2010 12 11, 14:00)
Vakar mane vel bade  thumbup.gif ir vistiek dar viso svirksto nesunaudojom.Man sikarta apsalde su spec. kremuku visiskai nieko neskaudejo,nors buvo minejusi meistre kad gali buti salutinis poveikis-pamelynavimai ar kazkas pan,bet bent jau man ju visiskai nebuvo.Siandien ryte bijojau i veidrodi pasiziureti,bet kai pasiziurejau labai nustebau-mano oda atrode visiskai normaliai,kazkiek minimaliai kai kuriose vietose matesi tos papulytes,bet jokiu patinimu,ar kaip uodu ikandimu is viso nebuvo!!!
*

O sakykit, jus cia kaune daretes? Visai odai? Tai kiek cia viso tie 4 kartai kainuotu? Ir jeigu pas mane butu pries tai suleistas hialiuronas i nosies-lupu rauksles, tai nebutu problemu? ax.gif
linuxox
Protingiausia butu naudoti sias abi priemones kartu,tada ir poveikis geresnis butu,bet kiek as suprantu tai pirmiausiai drekinima reikia pasidaryti,o paskui tik uzpilda susileisti.Na jus gal geriau su savo gydytoju pasikonsultuokite.O kainos visur gali buti labai skirtingos.
simsimas2002
QUOTE(linuxox @ 2010 12 11, 14:00)
Vakar mane vel bade  thumbup.gif ir vistiek dar viso svirksto nesunaudojom.Man sikarta apsalde su spec. kremuku visiskai nieko neskaudejo,nors buvo minejusi meistre kad gali buti salutinis poveikis-pamelynavimai ar kazkas pan,bet bent jau man ju visiskai nebuvo.Siandien ryte bijojau i veidrodi pasiziureti,bet kai pasiziurejau labai nustebau-mano oda atrode visiskai normaliai,kazkiek minimaliai kai kuriose vietose matesi tos papulytes,bet jokiu patinimu,ar kaip uodu ikandimu is viso nebuvo!!!

labai keista kad viso svirksto nesunaudoja, nes efektas priklauso nuo suleisto kiekio, nors zinoma ir nuo odos bukles. Visam veidui reikia kaip minimum 1ml
linuxox
aha as irgi taip maniau,bet cia as ne mezoterapija dariausi,o biorevitalizacija,gal del to taip,ir leidausi pagrinde i tas vietas,kurios labiausiai sauseja,aplink akis,kad vistos kojos apmazetu,i lupu-nosies rauksles,o visur kitur mano oda kol kas gera,todel visai nera reikalo leisti hialurona,o ir pigiau kainuoja,zinoma jeigu pasakytu kad reikia tai leisciausi ir visa svirksta.
Pallada
O kaip mezoterapija padeda atsikratyti celiulito?
Kiek proceduru reikia? Kas bande ir gali palikti atsiliepimus.

reno07
QUOTE(linuxox @ 2010 12 05, 22:33)
Negaliu pasakyti ar vis dar tiek pat kainuoja,bet man dare labai papigiai,mokejau tik uz pati preparata 350lt.Is viso reiketu 3proceduru ir 4-toji butu uztvirtinamoji,as tikrai darysiuosi visas 4 proceduras.Antroji mano procedura bus gruodzio 10d.Jeigu kas nors abejoja del biorevitalizacijos-tikrai neverta,aisku poveikis gali skirtis nuo skirtingu preparatu,man naudojom Juvederm hialurono preparata.
*

sveika, o mokėjai 350lt.? už vieną procedūrą? ar paskui tas pats preparatas kitam kartui lieka?
ir aš išsiunčiau į tą pačia vietą kur tu dareisi...bet jos tiksliai kainos nepasakė...tai nežinau ką daryt... blush2.gif
linuxox
Tai kainos nelabai kas gali is anksto pasakyti,nes priklauso kiek preparato sunaudosi,mazdaug reiketu orientuotis apie 300lt
reno07
Įsivaizduoji, man paskambino kažkokia jų darbuotoja,pasikalbėjom...paklausiau kiek - tai 600Lt. ampolė... schmoll.gif blink.gif ...blemba...kaip supratau tavęs tiek neprašė...
linuxox
Per 1-na procedura isnaudojame puse ampoles-300lt,as leidziuosi tik i problematiskas vietas:aplink akis,i nosies-lupu rauksles,ir tose vietose kur daugiausiai nusauseje.Pries procedura mano veida paruosia,nuvalo,nupylinguoja,na zodziu kazka padaro,dar as pasidarau ir termoliftinga(kaina sutartine ir pagal impulsu skaiciu).
Dabar jau pasidariau 3 biorevitalizacijos proceduras,sekanti bus po 2 men,bet kita men as pas ja turiu kita procedura-kunui,tai prie to pacio pasidarysiu chemini veido pylinga su 20% (apie 150lt) ir tada dar sekanti menesi paskutine biorevitalizacijos procedura.Paskui sekanti kursa Biorevitalizacijos vel pasidarysiu po metu kazkur apie lapkricio menesi.
Pallada
QUOTE(Pallada @ 2011 01 09, 01:26)
O kaip mezoterapija padeda atsikratyti celiulito?
Kiek proceduru reikia? Kas bande ir gali palikti atsiliepimus.
*

I mano klausima niekas turbut atsakyti negali blush2.gif
reno07
QUOTE(linuxox @ 2011 01 13, 14:20)
Per 1-na procedura isnaudojame puse ampoles-300lt,as leidziuosi tik i problematiskas vietas:aplink akis,i nosies-lupu rauksles,ir tose vietose kur daugiausiai nusauseje.Pries procedura mano veida paruosia,nuvalo,nupylinguoja,na zodziu kazka padaro,dar as pasidarau ir termoliftinga(kaina sutartine ir pagal impulsu skaiciu).
Dabar jau pasidariau 3 biorevitalizacijos proceduras,sekanti bus po 2 men,bet kita men as pas ja turiu kita procedura-kunui,tai prie to pacio pasidarysiu chemini veido pylinga su 20% (apie 150lt) ir tada dar sekanti menesi paskutine biorevitalizacijos procedura.Paskui sekanti kursa Biorevitalizacijos vel pasidarysiu po metu kazkur apie lapkricio menesi.
*

...aišku...na, žinoma yra išlaidėlių... g.gif
simsimas2002
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 18:27)
I mano klausima niekas turbut atsakyti negali  blush2.gif
*

gal geriau temose, kurios yra kuno prieziuroje, pasiklausineti, nes sita tema veido prieziuroje...
pvz. cia
Anglessimo
QUOTE(Pallada @ 2011 01 13, 18:27)
I mano klausima niekas turbut atsakyti negali  blush2.gif
*

Nepadeda schmoll.gif po 5 proceduru jokio skirtumo
sedva
merginos, noriu Jusu patarimo. Kazkaip "uzsikalbliavau" uz tos biorevitalizacijos.. Sakykite, turiu tarp antakiu tokias jau kanakamai gilias dvi rauksles.. ar ji padetu ju atsikratyti?? Ar cia labiau reiktu botokso ar hialiurono rugsties injekciju??? Aciu..
simsimas2002
QUOTE(sedva @ 2011 02 01, 11:31)
merginos, noriu Jusu patarimo. Kazkaip "uzsikalbliavau" uz tos biorevitalizacijos.. Sakykite, turiu tarp antakiu tokias jau kanakamai gilias dvi rauksles.. ar ji padetu ju atsikratyti?? Ar cia labiau reiktu botokso ar hialiurono rugsties injekciju??? Aciu..
*

nu kad nei mezoterapija, nei biorevitalizacija nepadeda naikinti rauksliu... Bandykit botokso arba hialurono injekcijas, o gal ir abeju prireiks...
girene
QUOTE(Dusele @ 2009 03 31, 09:15)
nemanau, kad kuriai nors is cia rasanciu reikalinga mezoterapija. Kol imanoma - venkite bet kokiu intervenciju i oda, ranku darbo neatstos jokie aparatai. 50m+  --> taip, tai gera iseitis, norint atsviezinti, pastangrinti oda.
*

labai tiksliai Dusele parase thumbup.gif

iki 40m lankytis pas kosmetologes,rupintis veido oda,ir mezoterapija nepakenks

kadangi man gerokai virs 40,as jau net nesiruosiu daryt mezoterapija.pinigu daug,rezultato ne kazin ax.gif
todel jau draugauju su stipresnem priemonem

tiesa,kurios leidziates botulina,haliurona,mezoterapija nepariama,nes dvigubai greiciau pasisalins bot,ir hal.veikimas
arba pries tai darykite
norala
QUOTE(simsimas2002 @ 2011 02 01, 11:57)
nu kad nei mezoterapija, nei biorevitalizacija nepadeda naikinti rauksliu... Bandykit botokso arba hialurono injekcijas, o gal ir abeju prireiks...
*

mezoterapija nenaikina rauksliu ? o man kosmetologe aiskino, kad kolageno ar haliurono injekcijos ir yra mezoterapija g.gif
ir labai gyre mezomagic procedura, gal kas jau bandete ? g.gif
girene
QUOTE(norala @ 2011 02 01, 16:36)
mezoterapija nenaikina rauksliu ? o man kosmetologe aiskino, kad kolageno ar haliurono injekcijos ir yra mezoterapija  g.gif
ir  labai gyre mezomagic procedura, gal kas jau bandete ? g.gif
*

sako geriau su voleliu
pirma proc apie 260,nes perki sau voleli,kitos po 150mazdaug

30-40m manau gerai
norala
QUOTE(girene @ 2011 02 01, 19:59)
sako geriau su voleliu
pirma proc apie 260,nes perki sau voleli,kitos po 150mazdaug

30-40m manau gerai
*

taip, si procedura su spec. voleliu,
galvoju ja pabandyti, bet norisi atsiliepimu... g.gif

gal atsilieps, kas bande smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.