Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 11:26)
Nu va, nufotkinau. Ten niekaip netilps staliukas su keturiom kedem, o dar is sienos kyso kazkoks vamzdis ir nuolat kapsi vanduo is jo.
user posted image

netilps schmoll.gif ...
nzn kaip ilgai ir graziai ta roze gyvuos, bet jei ne ji , tam pavesingam kampe po kapsinciu vandeniu sodinciau geltonlape gebene , kad praskaidrintu ta niuru kampa ir pasleptu triubas:
http://images.google...p...DN&start=90
tada rododendra, o tarp dvieju viszaliu (rododendro ir to viszalio krumo) - hortenzija. Zydejimas turetu vykti paeiliui, ir palikciau ta kede prie sienos. Po tuo "putinu" praplesciau gelyna, pakisdama kokiu zemu pavesi megstanciu augaliuku (gerai, jau, nebutinai eleboru biggrin.gif , bet galima...). Tada priesingoje tvoros puseje plestis nuo tvoros i viduri nebereiketu .
As pasilieku prie savo nuomones, ir to didelio zalio krumo perkelti nesiulau (mat as ne is tu, kur darbo nebijo tongue.gif ), ir pasisedejima kaip sakiau, irengti uz jo prie pat tvoros (o ne vidury pieveles)
pastatant suoliuka, staliuka ir pora kedziu. Nu man sodas be suoliuko - ne sodas blush2.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 20 kovo 2009 - 13:21
Visgi liksiu prie minties staliukastatyt vidury. ax.gif
Kasiopeja, nius gal tu tarsi zodi del roziu prie forsitijos. Niekas nenori man patart unsure.gif O staliuka va toki nusiziurejau
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 11:21)
Visgi liksiu prie minties staliukastatyt vidury.  ax.gif
Kasiopeja, nius gal tu tarsi zodi del roziu prie forsitijos. Niekas nenori man patart unsure.gif


o gal gali pakartot, praleidau klausimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 20, 14:18)
netilps  schmoll.gif ...
nzn kaip ilgai ir graziai ta roze gyvuos, bet jei ne ji , tam pavesingam kampe po kapsinciu vandeniu sodinciau geltonlape gebene , kad praskaidrintu ta niuru kampa ir pasleptu triubas:
http://images.google...p...DN&start=90
tada rododendra, o tarp dvieju viszaliu (rododendro ir to viszalio krumo) - hortenzija. Zydejimas turetu vykti paeiliui, ir palikciau ta kede prie sienos. Po tuo "putinu" praplesciau gelyna, pakisdama kokiu zemu pavesi megstanciu augaliuku (gerai, jau, nebutinai eleboru  biggrin.gif , bet galima...). Tada priesingoje tvoros puseje plestis nuo tvoros i viduri nebereiketu .
As pasilieku prie savo nuomones, ir to didelio zalio krumo perkelti nesiulau (mat as ne is tu, kur darbo nebijo  tongue.gif ), ir pasisedejima kaip sakiau, irengti uz jo prie pat tvoros (o ne vidury pieveles)
pastatant suoliuka, staliuka ir pora kedziu. Nu man sodas be suoliuko - ne sodas  blush2.gif  biggrin.gif .

ten tik pavasari pavesis, o vasara viskas buna nusvieksta saules isskyrus 20 cm nuo zemes. Zodziu pavesyje buna tikrozes saknys. Paziurejau, pastatinejau turimassenas kedes ir pamaciau,kad statyk kaip nori, bet jeigu bus staliukas viskas gaunasi pieveles vydury. Pakrasty gaunasi jeigu statai tik bistro staliuka su dviem kedem arba suoliuka.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 13:21)
Visgi liksiu prie minties staliukastatyt vidury.  ax.gif
Kasiopeja, nius gal tu tarsi zodi del roziu prie forsitijos. Niekas nenori man patart unsure.gif O staliuka va toki nusiziurejau
My Webpage

pas mane lygiai toks pat komplektas , bet :
1. ar netrukdys vidury, nes uzims pati praejima, o sonuose tai kvietkai susodinti, gi ne kiekviena karta noresis lipt ant stalo lotuliukas.gif ;
2. kam tau visa komplekta pirkt, jei jau turi geras ir grazias kedes ax.gif ?
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 13:26)
Paziurejau, pastatinejau turimassenas kedes ir pamaciau,kad statyk kaip nori, bet jeigu bus staliukas viskas gaunasi pieveles vydury. Pakrasty gaunasi jeigu statai tik bistro staliuka su dviem kedem arba suoliuka.

nu tai taip, daeis iki vidurio ir toliau, bet jei stala desi tiesiai ant vidurio, tai kazi ar bebus kur praeiti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 20, 14:24)
o gal gali pakartot, praleidau klausimą  ax.gif

ten kur budlejos kelmas iki tu gvazdikeliu tilptu du neauksti roziu krumai, o vietoje gvazdikeliu butu lavandos iskart uz lavandu prie tvoros lelijos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 20, 14:29)
pas mane lygiai toks pat komplektas , bet :
1. ar netrukdys vidury, nes uzims pati praejima, o sonuose tai kvietkai susodinti, gi ne kiekviena karta noresis lipt ant stalo  lotuliukas.gif ;
2. kam tau visa komplekta pirkt, jei jau turi geras ir grazias kedes  ax.gif ?
Papildyta:

nu tai taip, daeis iki vidurio ir toliau, bet jei stala desi tiesiai ant vidurio, tai kazi ar bebus kur praeiti  g.gif ?

mergnos, kisu trigrasi jei galima. 4u.gif panasiu kedziu yra sulankstomu- pati turiu. liuks sprendimas, nereikia pastatai reikai issikleidi. gal tiktu?mes pirkom jyske pernai, nors sidabrineskuojos atveju as turbut pirkciau ne medines o dvi tokias elegantiskas kaip yte buvo imestos ale su metalu ar plonesnes kokias.. Aplamai man jos kiemelis labai dvelkia romantika, namas tookis fajnas. pasaku kampelis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 11:31)
ten kur budlejos kelmas iki tu gvazdikeliu tilptu du neauksti roziu krumai, o vietoje gvazdikeliu butu lavandos iskart uz lavandu prie tvoros lelijos. ax.gif


jeigu klausi apie derini: rozes, levandos ir lelijos, tai atrodyti turetu super. Bet tame komplekte ir budleja labai graziai isipaisytu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 20, 14:29)
pas mane lygiai toks pat komplektas , bet :
1. ar netrukdys vidury, nes uzims pati praejima, o sonuose tai kvietkai susodinti, gi ne kiekviena karta noresis lipt ant stalo  lotuliukas.gif ;
2. kam tau visa komplekta pirkt, jei jau turi geras ir grazias kedes  ax.gif ?
Papildyta:

nu tai taip, daeis iki vidurio ir toliau, bet jei stala desi tiesiai ant vidurio, tai kazi ar bebus kur praeiti  g.gif ?

jeigu kedes bus pristumtos praeisim, o jeigu atitrauktos, nelabai.
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 20, 14:36)
jeigu klausi apie derini: rozes, levandos ir lelijos, tai atrodyti turetu super. Bet tame komplekte ir budleja labai graziai isipaisytu  tongue.gif

Visa beda,kad ta budleja labai labai negraziai auga. Jau ji man rodos persenus, jeigu tik tokie krumai gali persent. Gal tikrai reikia dar palaukt ir paziuret kaip ji augs g.gif Juk rozes pirktas vazonuose galima bet kada sodint.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 20, 11:40)
Visa beda,kad ta budleja labai labai negraziai auga. Jau ji man rodos persenus, jeigu tik tokie krumai gali persent. Gal tikrai reikia dar palaukt ir paziuret kaip ji augs g.gif Juk rozes pirktas vazonuose galima bet kada sodint.


va ir sprendimas. Bet net užsisvajojau apie tavo derinuką: violetinė budlėja, rausvos rozes ir levandos su lelijom... ech... wub.gif

Gal ir man budlėjų pasisėt g.gif (čia mane pomidorai įkvėpė, jau pradėjo dygti)
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2009 03 20, 12:48)
Labai laukiu Jūsų minčių.. 4u.gif

kokios spalvos vyrauja svetainėj/virtuvėj? Kokios spalvos mūrinė sienelė? Kokios spalvos pelargonijos ( jau jau nupirktos?) ? Ar terasų ir balkonų temoj idėjų neradai?
Kas čia dar? A, o ne sezono metu, kas bus balkone? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 20, 13:47)
Drauge, turi, pati neturiu, bet is jos pasakojimu zinau, kad derlius labai menkas. Kelios uogos ir tiek, vaikams nusiskinti. Bet, kad sakos luztu, tai pirma karta girdziu. Na logiskai pagalvojus, tai jeigu derlius menkas, tai sakos neturetu lusti  g.gif

luzta per ta vieta kur is koto isauga skiepas visas... reiskia pirksiu paprastus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 20 kovo 2009 - 13:53