Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Na kodel visiems reikia alpinariumu ir kriokliuku, upeliuku, baseiniuku. Baisiai neidomu ir vienoda. O tujos man kazkodel laidotuvem atsiduoda
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 03 24, 15:30)

Kokia knyga  ax.gif

daugiameciai augalai, ten yra lentele kokie augalai kaza zydi, kokio aukscio, kokias salygas megzta, nedidele knygute, ale man neismanelei daug naujo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 24, 13:44)
Na kodel visiems reikia alpinariumu ir kriokliuku, upeliuku, baseiniuku. Baisiai neidomu ir vienoda.


Nieko tamsta nesupranti, čia yra paskutinis mados cyptelėjimas. Kaip ir koloninės beigi nykštukinės obelys 4u.gif ...netaikau niekam asmeniškai
O jeigu nesišaipant, aš siūlyčiau labai rimtai pagalvoti ir sodinti ne daugiau kaip 3 vnt. koloninių obelaičių pasižaidimui (vienintelis jų pliusas, lyginant su normaliais medžiais - pradeda derėti anksčiau nuo pasodinimo negu normalūs medžiai), o likusius vaismedžius - bent jau vidutinio augumo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 24 kovo 2009 - 16:00
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 24, 15:44)
Na kodel visiems reikia alpinariumu ir kriokliuku, upeliuku, baseiniuku. Baisiai neidomu ir vienoda. O tujos man kazkodel laidotuvem atsiduoda

O ka gali pasiuliti originalaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 03 24, 14:41)
Idedu savo planeli. Kazkokius patikslinimus surasiau.  Ar dar reikia kazkokios info?
user posted image

sveikutes 4u.gif Dovis, net juokas paeme, tavo planelis ir puses lygiai kaip mano :lotuliukas:gal mes kaimynai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 24 kovo 2009 - 16:03
QUOTE(Dovis @ 2009 03 24, 13:57)
O ka gali pasiuliti originalaus  mirksiukas.gif


jau vien tik tai, kad jų nedarytum, būtų gan originalu 4u.gif

O šiaip... pavėsinė originalesnė, "slaptavietė" krūmais apaugusi, suoliukai poilsiui ir pan. aksesuarai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 24 kovo 2009 - 16:11
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 24, 15:39)
Merginos, patarkit smile.gif

Po truputi dėliojuosi apželdinimo planą. Vyras labai nori platano Platanus acerifolia

Internete pilna foto, aprašymų, kaip ir viskas aišku dėl dydžio, bet... Gal kas matėte realiai augantį? Gal kokį komentarą ar patarimą dėl šito augalo duotumėt? ax.gif

Kaune auginti norit? Bendra info - "Lietuvoje klimatas jiems per šaltas. Pas mus negausiai auginamos dvi laukinės ir viena hibridinė rūšis." <...> Apie klevalapį plataną: "Lietuvoje auginamas retai, apšąla. VDU Botanikos sode, Kaune, auga 1955-1956 metų žiemą nušalusio medžio atžala". Taigis, yra proga apsilankyti Botanikos sode ir patiems apsižiūrėti, kaip atrodo 50metis medis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 24 kovo 2009 - 16:06
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 24, 17:04)
Kaune auginti norit? Bendra info - "Lietuvoje klimatas jiems per šaltas. Pas mus negausiai auginamos dvi laukinės ir viena hibridinė rūšis." <...> Apie klevalapį plataną: "Lietuvoje auginamas retai, apšąla. VDU Botanikos sode, Kaune, auga 1955-1956 metų žiemą nušalusio medžio atžala". Taigis, yra proga apsilankyti Botanikos sode ir patiems apsižiūrėti, kaip atrodo 50 metų sulaukes medis smile.gif



Tai aš tą patį savo MB aiškinau, kad jis su savo Provansu truputį gal ir per daug smile.gif

Kol... nu aš labai myliu tą mūsų nuskurusį Botanikos sodą 4u.gif ir kas kokį mėnesį vis tempiu šeimyną pasivaikščioti ...

Tai būtinai reikėjo ten jų personalui ant TO platano dar ir lentelę pakabinti, kad ten platanas. MB sako - žiūrėk, auga, viskas tvarkoje ...
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 24, 16:07)
Tai aš tą patį savo MB aiškinau, kad jis su savo Provansu truputį gal ir per daug smile.gif

Kol... nu aš labai myliu tą mūsų nuskurusį Botanikos sodą  4u.gif ir kas kokį mėnesį vis tempiu šeimyną pasivaikščioti ...

Tai būtinai reikėjo ten jų personalui ant TO platano dar ir lentelę pakabinti, kad ten platanas. MB sako - žiūrėk, auga, viskas tvarkoje ...

biggrin.gif A tu švelniai pasakyk į ausį, kad dėl tokių įspūdingų medžių mielu noru apsigyventum pietų Prancūzijoj bigsmile.gif
Truputį kalbėjom apie juos - čia pasiskaityk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 03 24, 16:57)
O ka gali pasiuliti originalaus  mirksiukas.gif

Nius man labai grazu sodai su dideliais vaismedziais, o pavasari tarp ju zydetu bureliais narcizai tulpes. Patvoriuse augtu alyvos, dar sodinciau roziu, kur nors padeciau pergoles apsivijusias raganem ar vijoklinem rozem. Dar pas mane augtu rusmene, dekoratyviniai cesnakai, piliarozes, lubinai, pentiniai, katileliai....Butu toks riomaaaantiskas pusiau laukinis vaizdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 24 kovo 2009 - 16:23
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 24, 15:44)
Na kodel visiems reikia alpinariumu ir kriokliuku, upeliuku, baseiniuku. Baisiai neidomu ir vienoda. O tujos man kazkodel laidotuvem atsiduoda

nu jau, išvardinti dalykai nėra blogai, tik labai jau susiniveliuoja visi kiemai ax.gif
Atsakyti
As turiu is seklu (parveztos is Serbijos) isaugintus platanus. Jau dideli. Vienas pazadetas Rokoko. Pas mane jie neapsala. Tikrai. Auga lauke. Musu sklypui per dideli.
Atsakyti