Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(milka@ @ 2009 03 23, 15:15)
Aš išpradžių jo nenaudojau siuvinėjant ant aidos. Bet kai pradėjau ant lino, prireikė lankelio.

drinks_cheers.gif aš taip pat lankelį išbandžiau tik siuvinėjant ant lino, tikrai praverčia smile.gif
na ir dabar ant evenweavo bandau, nes irgi skystoka medžiaga unsure.gif

QUOTE(mamučiukas @ 2009 03 23, 15:47)
bet jų irgi yra kelių tankumų blush2.gif kaip dar čia man atsirinkti blush2.gif

temos pirmoj žinutėj surašyta kas kokį tankumą atitinka 4u.gif
Atsakyti
tyli tyla, oi kaip ačiūaciuks.gif nes net neatėjo į galvą ten pažiūrėti blush2.gif
Atsakyti
merginos ,šiandien nusipirkau vienam darbeliui lenkiškų mulinė siūlų Adiadna,berods.Tokie pigūs,tik po 1.20lt,bet ko gero ir kokybė bus lenkiška,gal kas siuvinėjot jais ir galit pasidalint patirtim ,gal jie labai prasti ir darbelis negražiai atrodys?Ėjau pirkti galvodama ,kad ten Anchor siūliukai ,o pasirodo ,kad ne.Na bet vistiek pirkau,gaila savęs buvo per tokią šlapdribą pėdint ir tuščiom grįšt,išbandysim....Bet užtai nusipirkau ispaniškos kanvos 45x35 cm 14 nr Aida -4.50lt(visokių spalvų buvo)
Atsakyti
Tik klaida pirmame puslapyje - 18 aidą atitinka 36 ct linas, o ne 40 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2009 03 23, 09:22)
DMC linas yra gana kietas


siuvinėjant mažus darbelius tai privalumas - lankelio nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 23, 15:22)
merginos ,šiandien nusipirkau  vienam darbeliui lenkiškų mulinė siūlų Adiadna,berods.Tokie pigūs,tik po 1.20lt,bet ko gero ir kokybė bus  lenkiška,gal kas siuvinėjot jais ir galit pasidalint patirtim ,gal jie labai prasti ir darbelis negražiai atrodys?Ėjau pirkti galvodama ,kad ten Anchor siūliukai ,o pasirodo ,kad ne.Na bet vistiek pirkau,gaila savęs buvo  per tokią šlapdribą pėdint ir tuščiom grįšt,išbandysim....Bet užtai nusipirkau ispaniškos kanvos 45x35 cm 14 nr Aida -4.50lt(visokių spalvų buvo)

kur cia taip pirkot
Atsakyti
Pirkau Kaune ,prie(tiksliau,tame pačiame pastate tik įėjimas kitas) buvusios Rėdos parduotuvės yra tokia mažytė siuvimo reikmenų ir sagų parduoptuvėlė,ten visokio velnio rast galima,tai va ten..
Atsakyti
As su Ariadna siuvineju mazus darbelius maiselius dovanoms, atvirutes pakabukus esu radusi ir pora paveikslu kurie jau sukurti ariadna siuliukams, man jie patinka minusas tas kad atspalviu nedaug ir reikia spalvytes rinkti is akies, nes jei ir yra konvertavimo lenteleje DMC atitikmuo Ariadna, tai realiai paveiklelis atrodo visai netoks. Bet man patinka tie siuliukai, kiek ploviau nei karto nenudaze, o ir pas mus miestelyje jie kainuoja 1lt. blush2.gif tai puikiai tinka smulkmenelem thumbup.gif
Atsakyti
ačiu ,Rne,aš irgi pirkau dviems mažiems darbeliams-ežiuką ir katiną siuvinėsiu krikšto dukrai gimtadieniui,tai manau bus gerai,šiaip jie normaliai atrodo ir blizga pakankamai ,o spalvas tai rinkau iš akies kad derėtų,nes prie rusiškos schemos buvo tik pavadinimas spalvos be jokių numerių
o kur prie shemos nurodyti siulų numeriai ir firma tai manau konvertuot neverta ,nes vistiek gaunasi šiek tiek kitokios spalvos nei turėtų ir nelabai gražiai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Little angel o su kuo klijavai paveiksliuka prie dezes g.gif ar cia kokia specialia pirkai

QUOTE(missed @ 2009 03 22, 12:31)
Merginos norejau paklausti smile.gif visada siuvinejau dmc siulais, dabar nusiziurejau paveiksliuka su madeira, galvoju ar konvertuot i dmc ar bandyt su madeira, ka patartumet, kurie geriau ziurisi ir kodel butu verta rinktis madeira smile.gif ? nes apie juos nieko nezinau ir bijau bandyt, gal geriau likt prie dmc.. blush2.gif

Zinok geriau imk originala. As esu nesenai konvertavus -tai kai nuvaziavau palyginti spalvas - tai didzioji dalis ziauriai pro sali buvo doh.gif
Man Madeira patinka, nes jie graziai blizga, plati spalvu gama + jie yra pigesni nei dmc, nes ju kaina ir taip mazesne nei DMC, o ir metrazas ju didesnis ax.gif

QUOTE(cacukas @ 2009 03 22, 20:12)
Beje kasiulai.lt jau pagalvojau, kad niekada nieko iš jų neužsakinėsiu,tik siūlus ir medžiagas. Nes pirkau tenai DMC paletę, o paskui tokią pat paletę pamačiau GA vilniuje (retokai ten užsuku), tai kainų skirtumas buvo net 19 lt  blink.gif .


Bet siaip siulai GA yra kur kas brangesni ax.gif

Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 03 22, 20:12)
Beje kasiulai.lt jau pagalvojau, kad niekada nieko iš jų neužsakinėsiu,tik siūlus ir medžiagas. Nes pirkau tenai DMC paletę, o paskui tokią pat paletę pamačiau GA vilniuje (retokai ten užsuku), tai kainų skirtumas buvo net 19 lt  blink.gif . Ta prasme GA 19 lt pigiau ta paletė kainavo. na aš suprantu, kad internete kainos gali būti kažkiek didesnės, juk už patogumą reikia mokėti. Juk nereikia išeiti iš namų ir t.t. Bet toks didelis kainų skirtumas mane suglumino



Gal aš ir klystu, bet ar nebuvo paletė papildyta? Ar nebus toks variantas, kad GA dar senoji paletė parduodama ir dėl to ji pigesnė, o kasiulai naujoji? Pataisykit, jei klystu smile.gif Bet negi toks skirtumas galėtų būt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 03 23, 17:17)
Gal aš ir klystu, bet ar nebuvo paletė papildyta? Ar nebus toks variantas, kad GA dar senoji paletė parduodama ir dėl to ji pigesnė, o kasiulai naujoji? Pataisykit, jei klystu smile.gif Bet negi toks skirtumas galėtų būt? blink.gif

LT manes niekas nestebina. Toks pvz. ne is siuvinejimo, bet ir rankdarbiai -pervedamieji paveiksleliai - identiski -knygyne kainuoja 1,99, artmanijoje -16 lt doh.gif
Atsakyti