Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

columbija puikus darbelis, taip pradėjus toli žengsi thumbup.gif

pinciukas šaunuolėdukrytė, labai kruopščiai išsiuvinėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 20:01)
Na merginos, rodausi ir aš.. Štai mano pirmasis darbelis  blush2.gif  Tikiuosi pavyks įkelt nuotrauką 



saunuole smile.gif labai grazus darbelis 4u.gif

del svarofskiu puosimo smile.gif as cia akyte uzklijavau, bet jinai sidarbo spalvos tai nelabai matosi, bet jeigu kokie spalvoti tai turetu graziai ziuretis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mano šio mėnesio siuviniai:

Velykoms artėjant... Servetėlės ir morkytės-pakabukai draugei. Motyvėliai iš įvairių Anchor dizainų, 24 DMC spalvos, Aida 18, servetėlių dydis - 21 x 21 cm, pakabukai - 2,5 x 2,5 cm, juostelę servetėlėms prisiuvau pati.

user posted image

Nepatiko siuvinėti nei ant juodos kanvos, nei melanžiniu siūlu. Gavosi toks ekologiškas maišas biggrin.gif Needlemania, "Fire flower", juoda Aida 18, 113 x 133 kryžiukų, DMC 51 spalva.

user posted image user posted image

Dar ne visai baigta, bet jau rodausi. Apačioj dar bus trys kabliukai ir bus galima kabinti raktus. Dizainiukai iš žurnalo "Rico design", linas, 9 Anchor ir DMC spalvos, dobiliukai - 4,5 x 4,5 cm, boružėlė 1 cm didesnė į abu galus.

user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=amiyra,2009 03 26, 00:27]
saunuole smile.gif labai grazus darbelis 4u.gif

del svarofskiu puosimo smile.gif as cia akyte uzklijavau, bet jinai sidarbo spalvos tai nelabai matosi, bet jeigu kokie spalvoti tai turetu graziai ziuretis smile.gif


Na kai priklijuosiu, būtinai pasirdysiu thumbup.gif
Atsakyti
kaip cia viskas grazu wub.gif tikiuos toki grozi greit darysiu ir as ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif burbulinė pasidarbavai iš peties thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Buvo jau kartą įkelta, bet neišsisaugojau, galima būtu acufactum siūlų konvertavimą į DMC 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 25 kovo 2009 - 23:15
QUOTE(burbulinė @ 2009 03 25, 22:49)
Mano šio mėnesio siuviniai:

Velykoms artėjant...

Gavosi toks ekologiškas maišas 

Dar ne visai baigta, bet jau rodausi. Apačioj dar bus trys kabliukai ir bus galima kabinti raktus. Dizainiukai iš žurnalo "Rico design", linas, 9 Anchor ir DMC spalvos, dobiliukai - 4,5 x 4,5 cm, boružėlė 1 cm didesnė į abu galus.


Ojej, jau vienam forume tavo darbus apziurejau - jau grozis - nerealus !!! Tikra auksranke !!! Ir velykom pasiruosta ir dvanyte pagaminta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 03 25, 22:49)
Mano šio mėnesio siuviniai:
Labai gražūs darbeliai. O rankinė ypač patiko yahoo.gif
Atsakyti
Pinciuk -pagyrimai dukrytei user posted image.
Taip grazu kai mergytes uzsiima tokiais darbeliais
Atsakyti
Burbuline, kaip viskas grazu wub.gif
Atsakyti
Burbuline ,tokie smulkūs darbeliai thumbup.gif ,jaučiu dar sunkiau siuvinėt ant tokios smulkios kanvos doh.gif ,velykinis rinkinėlis superinis thumbup.gif o ir tašiukas dailus ,labai įdomiai tie melanžinai siūliukai atrodo,netgi sakyčiau supergražu thumbup.gif

o mane šiandien 7 ryto pažadino paštininkė -atnešė siuntinuką iš kasiulai,tai džiaugsmo buvo daug,visi miegai išlakstė,o po vakar tokių nusivylimų tai nuotaika praskaidrėjo,.Vakar labai nusiminus buvau dėl savo siuvinėlio ,kurį dabar siuvinėju,nes kai pradėjo ryškėt tai ką siuvinėju ,tai visai ne tokio rezultato laukiau,nu bet pradžioj tikriausiai visom taip būna..o esmė spalvose,rinkau jas pagal spalvos apibūdinimą ir savo supratimą ,tai visai nedera,dvi spalvos absoliučiai netokios kokių reiktų ,kaip dabar matau,nenusinešiau paveiskliuko į parduotuvę ,gal bučiau pamačius ,kad perku visai ne tą ką reikai ,ir daugiau stengsiuos siuvinėt tik tada ,kai bus scemoje spalvų numeriukai surašyti ,o ne tik spalvos abibudinimas..dabar tas mano ežiukas bus toks nerealių spalvų,na žiūrėsiu ,kas čia gausis ,kai baigsiu parodysiu unsure.gif
Atsakyti
visų darbeliai nuostabūs thumbup.gif

burbuline, velykinės servetėlės - pasaka wub.gif kaip kruopščiai apnerta wub.gif
juoda rankinė taip pat labai puikiai žiūrisi bigsmile.gif kaip suprantu ornamentą išsiuvinėjai ir prisiuvai? maišiukas pirktas ar siūtas?
Atsakyti