Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(ruci @ 2009 03 27, 14:30)
Graži raktinė yahoo.gif yess.gif wub.gif
Aš ką tik startavau su Sigutės Ach žiogais  blush2.gif

laukiam rezultato 4u.gif bet kaip visada jau iškart žinau, kad bus nuostabu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 27, 13:35)
laukiam rezultato  4u.gif  bet kaip visada jau iškart žinau, kad bus nuostabu  lotuliukas.gif
Žiūrėsim. Tikiuos, kad kažkas gražaus gausis, nes senokai daugiaspalvį jau besiuvinėjau, o dar be to - schema pačios daryta... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 03 27, 14:46)
Žiūrėsim. Tikiuos, kad kažkas gražaus gausis, nes senokai daugiaspalvį jau besiuvinėjau, o dar be to - schema pačios daryta...  blush2.gif  mirksiukas.gif

Kas čia per "tikiuosi"? schmoll.gif g.gif protest.gif Tikrai gausis!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 27, 11:13)
Stiklo nedėjom. Rėmas natūralaus medžio, pasendintas  rolleyes.gif Kabliukai rankų darbo  thumbup.gif

jooo, milka, respectas, aš šitą irgi nusižiūrėjau kada nors, ateičiai.... O šiaip, net juokas suėmė - vien siuvinėti mat mums nebepakanka, reikia ir siūti, ir vinis sienose kalti, ir net pakabukus raktams drožinėti biggrin.gif
Atsakyti
ruci o RP eglutę baigei?
Papildyta:
O dabar galvoju, ar neapsirikau, gal diudas ją siuvinėja?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 27, 13:59)
ruci o RP eglutę baigei?
Papildyta:
O dabar galvoju, ar neapsirikau, gal diudas ją siuvinėja?
Dar nebaigiau blush2.gif bet jau nedaug liko yahoo.gif
Atsakyti
lauksim pabaigtuvių
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 27, 13:34)
J-u-r-a-t-e tavo vietoj viską užsisakynėčiau internetu, nereiks nieko ieškoti ir kainos patrauklesnės, bei pasirinkimas geras

Siaip jau as uz internetines parduotuves, taciau kai perki kokiu 10 vnt siulu tai neapsimoka smile.gif Be to parduotuvese galima pasidometi, pardavejo paklausti, pasikonsultuoti ir pan.. smile.gif O siaip reketu zinoti kokiose intrneto parduotuvese pirkti smile.gif Va, man pasiule kasiulai.lt, perzvelgiau ten, bet kai meginau issirinkti spalvas, neatitiko spalvos pav. su schemoje nurodytu ir parduotuves siulomu - tai ir suabejojau..
O tokiam Vilniuje bunu maziausiai 1 karta per men. Tad tikrai nesudetinga butu uzbegti i kazkokia parduotuve pasiziureti ka jie siulo. Be to kazin ar medziaga metrais parduoda internetineje parduotuveje smile.gif
Tai va.. tokios bedos pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 03 27, 15:51)
Be to parduotuvese galima pasidometi, pardavejo paklausti, pasikonsultuoti ir pan.. smile.gif O siaip reketu zinoti kokiose intrneto parduotuvese pirkti smile.gif Va, man pasiule kasiulai.lt, perzvelgiau ten, bet kai meginau issirinkti spalvas, neatitiko spalvos pav. su schemoje nurodytu ir parduotuves siulomu - tai ir suabejojau..  Be to kazin ar medziaga metrais parduoda internetineje parduotuveje smile.gif
Tai va.. tokios bedos pas mane smile.gif


siuliukus pagal numeriukus, o ne pagal pavadinimus reikia rinktis ir viskas atitiks, o ir internetinese visada pasikonsultuoti galima, juk nesunku e-mail'a nusiust ir pasikonsultuoja visada 4u.gif ir medziageles metrais galima nusipirkti, prie kiekvienos parasyta, ar karpoma, ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 03 27, 16:05)
siuliukus pagal numeriukus, o ne pagal pavadinimus reikia rinktis ir viskas atitiks, o ir internetinese visada pasikonsultuoti galima, juk nesunku e-mail'a nusiust ir pasikonsultuoja visada 4u.gif ir medziageles metrais galima nusipirkti, prie kiekvienos parasyta, ar karpoma, ar ne 4u.gif

As zinau, kad ne pagal pavadinimus reikai rinktis, tik kad schemuteje tad pats numeriukas vienokia spalva "pavadintas", o internetineje kitokiu.. Tai ir suabejojau, kuris teisingas smile.gif
O gal galit pasakyti daugiau internetiniu parduotuviu. Kolkas zinau tik kasiulai.lt blush2.gif
Atsakyti
http://www.siuvinejimomagija.lt/prekes
http://www.auksaranke.net/index.php
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 27, 14:09)
4u.gif
o kur tokios buna  g.gif, kaip kokybe tokios? Esu pirkus tik kazkada is GA ir Traku g., tik ten tos brangios, bet kokybe  thumbup.gif

ta lietuviska kanva tai metras kainuoja 17lt... ja pirkau kretingoje... na kokybe tai kitos sako kad nekokia ... na ji tokia skystesne uz ta brangesne kanva... ir lietuviska neturi numeriuku... bet ji atitinka Aida 12count ... esu keleta paveiksliuku ant jos issiuvinejus...
Atsakyti