Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 19, 19:46)
Labas naujuose namučiuose  drinks_cheers.gif kad linksmiau būtų - mano vakarykštė žuvytė (gaminau gimtadienio atvirutę su ja):



Daili žuvytė. thumbup.gif
Atsakyti
Tyli_tyla - nu kokia fainuole zuvyte !!!
Atsakyti
Mano seniai pabaigtas ir pagaliau įrėmintas darbelis- draugas rodytai mergaitei (draugas todėl, kad siuvinėtas mažam berniukui, bet juk negalima buvo nuskriausti ir sesės smile.gif
user posted image
Atsakyti
tyli tyla smagi žuvytė

milka, kaip tau negėda, tokia puiki ir kruopšti geroji pusė, o še tau kad nori... nuliūdinai umn.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 19, 20:06)
milka, kaip tau negėda, tokia puiki ir kruopšti geroji pusė, o še tau kad nori... nuliūdinai  umn.gif


Kaip man sarmata pasidarė blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti šiame puslapyje http://stitchfanclub.com/ norint užsiregistruoti reikia siųsti sms? Kokie ten dar reikalavimai ir ar už kiekvieną parsisiųstą schemą reikia mokėti ar čia vienkartinis mokestis? Mano kompas, net paspaudus lietuvių kalbą rodo hieroglifus, nieko negaliu paskaityti... verysad.gif

"Äîáđûé äåíü, ķâāæāåėûé īîņåōčōåëü íāøåãî ņāéōā. Đåãčņōđāöč’ īîįâîëčō Âāė ņōāōü īîëíîöåííûė ķ÷āņōíčęîė äāííîãî īđîåęōā. Âû ņėîæåōå îņōāâë’ōü ęîėėåíōāđčč, īđîņėāōđčâāōü ņęđûōûé ōåęņō, äîáāâë’ōü íîâîņōč č ėíîãîå äđķãîå. Â ņëķ÷āå âîįíčęíîâåíč’ īđîáëåė ņ đåãčņōđāöčåé, íāīčøčōå āäėčíčņōđāōîđķ ņāéōā.
Íā ņåãîäí’øíčé äåíü ōåõíč÷åņęčå âîįėîæíîņōč čņīîëüįķåėîãî íāėč ņåđâåđā īîįâîë’ūō áåņīåđåáîéíî îáņëķæčâāōü äî 10 000 īîëüįîâāōåëåé. Ę ņîæāëåíčū, ķ íāņ íåō ôčíāíņîâîé âîįėîæíîņōč ę đāņøčđåíčū ōåõíč÷åņęîé áāįû, íåîáõîäčėîé äë’ īîääåđæęč đāáîōîņīîņîáíîņōč ņāéōā. Íā äāííûé ėîėåíō ėû ķæå îīëā÷čâāåė äîđîãîņōî’ųčé âûäåëåííûé ņåđâåđ! Äë’ ōîãî ÷ōîáû íāø Ęëķá īđîäîëæāë ņķųåņōâîâāōü č ķņīåøíî đāįâčâāōüņ’, ėû âûíķæäåíû ââåņōč īëāōíķū đåãčņōđāöčū íîâûõ īîëüįîâāōåëåé ņāéōā."


Va kaip man viską rodo... blink.gif
Atsakyti
Ną merginos, jūsų ir tempai šiandien ploja.gif ir seną temą pabaigėte ir naują pradėjote didis.gif ir kokia naujos temos pradžia šauni, na super šauni aciuks.gif
už blogąsias puseles visoms 4u.gif ir toms kurios velių gavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jau Jūsų visų čia tokie grožiai wub.gif sukleti, na ir blogosios pusės kaip saldainiukai biggrin.gif Taip užsidegiau noru siuvinėti ir viskas tik Jūsų dėka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 19, 20:11)
Kaip man sarmata pasidarė  blush-anim-cl.gif

taip turėtu būti, pasitaisysi???? g.gif

tikiuos supratai kad juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 19, 20:22)
taip turėtu būti, pasitaisysi????  g.gif

tikiuos supratai kad juokauju mirksiukas.gif


Kiekviename juokelyje yra dalis tiesos lotuliukas.gif
Atsakyti
į klausimą neatsakei cool.gif
Atsakyti
Pažadu pasitaisyti pioneer.gif Ir už nieką nepykstu lotuliukas.gif
Atsakyti