Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(ChinChin @ 2009 03 28, 14:15)
thumbup.gif

o kaip cia krasciukai apdirbti? ax.gif


tiesiog paskutinėje eilutėje sudygsniavau tuo pačiu siūlu. Daugiau nieko nedariau, nes pas mus kraštelių sutvirtintojų pirkti nėra. Kadangi naudotoja yra labai tvarkinga moteris- tai tikiuosi, kad ir neiširs.
Atsakyti
agnute, jau fėjos gražumas swoon.gif wub.gif ar čia mirabilia dizainas?
ir tralala karvytė labai daili wub.gif

Rasiux, puiki dovanėlė drinks_cheers.gif elegantiškas raštelis ir tie karoliukai ant galo - gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 03 28, 00:42)
Pagaliau uzbaigiau

super darbelis- nematytas, netradicinis thumbup.gif
pagaliau sulaukiau RR sugriztant (ramunes), tai siandien pat ir "patvarkiau", tik pagaliuka pakeisiu mazesniu veliau, nes po ranka tik toks buvo, na kaip manekena panaudojau siam kartui
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 28 kovo 2009 - 17:09
raktinės nuostabios wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
RR labai mielas wub.gif
Atsakyti
super ramunes smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 28, 13:34)
Pas mane VISA clasic kortelė, bet banko darbuotojos garantavo, kad ir ji tinka. Tai va dabar bijau pradėt apsipirkinėt, o jei netiks.


Man kazkodel nerodo tavo duota nuoroda, ismeta pagrindini puslapi. Jei tau tikino, kad ji tinka atsiskaitineti internetu tai bandyk, jei kortele netiks tai suvedus duomeni (kai jau prekinsies) ismes kad kortele netinkama ar error kazkoki. Labai sunku paaiskinti, bet jei anglu moki tai suprasi, kad atsiskaitymas nepavyko.
Atsakyti
_agnute_ fėja kaip piešta atrodo thumbup.gif ir karvytė miela, tokia netradicinė thumbup.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
norejau paklasut - gal kuri zinot slaptazodi norint http://cafe-noir.gal...ms=1&parent=UFp prisijungti ? blush2.gif
buvau as susizinojus, bet pakeite vel, tai negaliu pabaigt paveiksliuko siuvinet verysad.gif
Atsakyti
o koki paveiksliuka siuvineji? gal kuri tures schema jei kartais nebeis prisijunkti...
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 28, 17:41)
agnute, jau fėjos gražumas  swoon.gif  wub.gif ar čia mirabilia dizainas?
ir tralala karvytė labai daili  wub.gif

Taip, Mirabilia.. Petal Fairy cool.gif

QUOTE(Vitulka @ 2009 03 28, 19:42)
_agnute_ fėja kaip piešta atrodo  thumbup.gif  ir karvytė miela, tokia netradicinė  thumbup.gif

ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(2saulyte2 @ 2009 03 27, 23:24)
J-u-r-a-t-e  - jei supranti angliskai tai gali uzsienio internetinese parduotuvese prekintis. A pvz esu labai paenkinta www.sewandso.co.uk
Medziagyciu nemazas pasirinkimas - kokiu tik nori, siulu, adatu ir dar daug daug visokio gerio siuvinejimui ir ne tik...  :4u:

Na, anglu kalba nera mano stiprioji puse, bet galiu pameginti pasiziureti, o gal kas ir pavyks :) Svarbu neprarasti susidomejimo ir uzsispyrimo issiaiskinti :) Aciu uz patarimus, jei reiks pagalbos vel kreipsiuos :) :geda2: :4u:

Papildyta:
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 03 27, 22:26)
Dėl spalvų - DMC savo puslapy rašo, kad tikslių ir vienodų pavadinimų siulams nėra (nors jie pateikia savo variantą), ir įvairioj literatūroj jie gali skirtis. Tad žiūrėti visada reikia pagal numerį, kaip jau mergaitės čia ir rašė  mirksiukas.gif

Dekui uz konsulatcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 28, 12:07)
Ruci siuvinėjamas Sigutės Ach paveiksliukas įtariu, bus laaabai gražus  rolleyes.gif schemą su programa susikūrei ar ne?
Kūriau su PCStitch 7 programa.
Atsakyti