Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dvi raides visas su schemom turi?
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif jau dievazi groziu prisiziuriu kiekviena karta prisijungusi ir taip sirdi skauda kad paciai vis laiko trukumas .. doh.gif na bet po truputi judu kada nors pasirodysiu biggrin.gif
as su kitu reikalu... tikiu, kad tarp siuvinetoju yra nemazai laikanciu suniuka ar katyte ar siaip prijaucianciu... taigi ...kaciu forume organizuojamas aukcionas padeti "Pifo" savanoriams globojantiems ismestus gyvunelius... savanoriai priglaudzia gyvunelius is gatves, juos socializuoja, vezioja i veterinarines klinikas, nes nemazai gyvuneliu neisvengia zmoniu ziaurumo..
reikalas toks, kad savanoriai tai daro is savo lesu... ir mes visi tiesiog galime pridideti, kad ir keletu litu, ar kazkokiu daikteliu, kurio nenaudojame ..ir tai yra reali ir didele pagalba ... 4u.gif

jei ka sudomins, galite zvilgtelt cia 4u.gif

http://www.supermama...?...420318&st=0
Atsakyti
Labą vakarą visoms darbštuolėms 4u.gif wub.gif

Ilgokai čia nebuvau... Penktadienį grįžau iš ligoninės, tai dvi dienas skaitau ir dar vis "nesuvalgiau" abiejų temų smile.gif

Nu, šaunuolės visos, o kai pamačiau Dvi fėją - tai net silpna pasidarė... o jau grožis ir mielumas tai neišpasakytas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ligoninėj, sako, negerai užsiimt rankdarbiais (nes visas bacilas rankdarbiai renka), bet aš turėjau malonumą gulėti vienvientėje palatoje, tai leidau sau ne tik tinginiauti smile.gif . Rytoj, kai bus šviesu, gal pasirodysiu blush2.gif , nors dar ir ne viskas baigta... Mat, kažkurį laiką vis tik nesiuvinėjau, bo labai jau tų bacilų nenorėjau rinkt, ale paskui jau nebeištvėriau blush2.gif


QUOTE(amiyra @ 2009 03 29, 20:32)
Sveikos  4u.gif  gal kuri turit sia schema kokybiska ? ar kazkoki panasu namuka ? ax.gif


Aš turiu tą namuką, kur siųsti?

Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 28, 14:34)
Pas mane VISA clasic kortelė, bet banko darbuotojos garantavo, kad ir ji tinka. Tai va dabar bijau pradėt apsipirkinėt, o jei netiks. Va tokią turiu.

Labai gražūs visų darbeliai, aš kaip tik Senukuose buvau ir nusipirkau dvigubą lipnią juostelę darbelių rėminimui.


florestina, gali drasiai pirkti... viskas su ta kortele ciki thumbup.gif pati tokia turiu ir labai patenkinta... visos e- parduotuves ja priima... ir siais bet kokia kreditine kortele tinka tokiems atsiskaitymams
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2009 03 29, 15:15)
4u.gif Tikrai kryželiu, va ir schema: biggrin.gif
Aš ir imsiuos. MB jį padarysiu, nes jis dievina Don Kichotą wub.gif
Atsakyti
Dvisuper wub.gif wub.gif
Gal gali imesti nuoroda is kur uzsisakineja US? g.gif Gal ir as prisijungciau prie jusu uzsakymo ax.gif
Atsakyti
todel kad neteisingai parasiau.visas suklaidinau ax.gif

stai cia Mano darbeliai ir schemutes
Atsakyti
[quote=Dvi,2009 03 29, 02:35]
Pagaliau prisiruošiau ir ištraukiau fotoaparatą. O kad jau fotoaparatas rankose, tai jūsų teismui dar du nauji ponių krapštymai yahoo.gif

Dovana mano mylimiausiam

Nuostabi raidė wub.gif 4u.gif wub.gif 4u.gif o kur galima jas rasti? blush2.gif ar tik pirkti yra? Man reikėtų "O" ir "R"
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aukcione DMC siulai ... 25 vnt, pradine kaina 1.00 lt/vieneta ... gal sudomins smile.gif

http://www.supermama...?...20318&st=72
Atsakyti
QUOTE(trixi @ 2009 03 29, 23:25)
florestina, gali drasiai pirkti... viskas su ta kortele ciki  thumbup.gif  pati tokia turiu ir labai patenkinta... visos e- parduotuves ja priima... ir siais bet kokia kreditine kortele tinka tokiems atsiskaitymams


Ačiū, pas mane ji yra debetinė su kreditinės kortelės galimybėm. ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, darbštuolės, pleputės, aš jau visai nebespėju su jumis!!! maniau pasilikus per pietus perskaitysiu, ką per kelias dieneles prikalbėjot, bet kai pamačiau kiek psl, tai... swoon.gif

Ar galite man patarti??????? help.gif
Sugalvojau MB išsiuvinėti foto, parsisiunčiau dvi programėlės (pattern maker ir viewer), bet, kaip suprantu, su jomis iš paprastos jpg. nuotraukos schemos nepasidarysi? ar ne? ar aš visai stupid.gif ?
Atsakyti
Sveikos, esu naujoke siuvinejime ax.gif idomu, kokio storiu siuliukais siuvinejat?siasiagubu? blush2.gif
Atsakyti