Įkraunama...
Įkraunama...

Vedes ir turi vaiku

kas ziuri si seriala? as ji DIEVINU. TV6 anksciau rodydavo darbo dienomis 20val. ziuredavau kiekviena serija. negaledavau atsiplesti. pamilau visa Bandziu seimyna...
Gal Jus irgi megstat si seriala? padiskutuokim apie tai ir issakykim savo nuomone...




MARRIED WITH CHILDREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Mačius visas serijas galima sakyti, žiūrėdavau kai tik pradėjo rodyti jį mirksiukas.gif Vyrui irgi patiko, linksmai pasijuokdavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elytut @ 2009 03 22, 12:18)
kas ziuri si seriala? as ji DIEVINU. TV6 anksciau rodydavo darbo dienomis 20val. ziuredavau kiekviena serija. negaledavau atsiplesti. pamilau visa Bandziu seimyna... 
Gal Jus irgi megstat si seriala? padiskutuokim apie tai ir issakykim savo nuomone...
MARRIED WITH CHILDREN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pats geriausias serialas thumbup.gif
As irgi ji kiekviena vakara ziuredavau, jau tiek ,prisijuokdavau lotuliukas.gif
Amerikieciai irode kad moka kurti komedijas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir kiekviena karta ziurint tas pacias serijas juokinga yra biggrin.gif
Atsakyti
Žiauriai geras thumbup.gif šimtą kartų žiūri ir vistiek juokinga. aš serijas beveik mintinai moku biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
super serialas, net vyras mano ziurejo, nors jis net zodzio serialas purtosi biggrin.gif
as ziuret pradejau dar tais laikais kai per tv3 rodydavo.ir ziurint pakartojimus vis tiek juokdavausi 4u.gif
man "draugai" ir sis serialas pacioj virsunej drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nerealus serialas wub.gif MB šiuo metu siunčias visus sezonus thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif geras serialas smile.gif
Atsakyti
ji vel tuoj rodys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nerealus serialas wub.gif tik būtų gerai, kad rodytų jį geru laiku, o ne naktimis.
Atsakyti
QUOTE(Anchela @ 2009 04 04, 21:00)
ji vel tuoj rodys thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Per ka dabar rodys? smile.gif
Atsakyti
O as nzn, kodel man jis nepatinka, o vyras tai visada ji ziuri....jei ji rodo, as visada perjungiu kanala doh.gif
Atsakyti