Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 18:16)
wub.gif Mano pokyciai
user posted image user posted image

LABAI grazus dantukai wub.gif ir brektukai simpatiski thumbup.gif nu zodziu liuks... primink kiek laiko jau nesioji ir kiek dar liko? nes man jau dabar vaizdas grazus
Atsakyti
sveikos smile.gif

Štai mano pirma diena ir vakar biggrin.gif
Pokyčiai matos pagal tai kaip buvo išsilankščius viela, ir kaip dabar yra smile.gif
Tik labai jau maža nuotrauka gavos g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 07, 19:45)
O dėjai svisus safyrinius ar tik ant priekinių dantų?  ax.gif

Visus, tik pačiam gale raktai geležiniai, nes safyrinių nėra. Turiu tiktai 10 breketų blush2.gif neturiu 4-tų dantų iš abiejų pusių lotuliukas.gif mažiau trupučiuką gavosi. Mokėjau už viską 2400 Lt -breketai, vėlutę uždėjo, gumytes patempė-"kontrolė" vadinama šita procedūra (šiaip 80lt moku), košės į burną dėjo-atseit kažką matavo ir šepetuką gavau. Kiek pamenu tai vienas breketas 210 Lt kainavo, bet tiksliai negaliu pasakyti... g.gif
nono.gif dar vienas pastebėjimas kokį teko matyti skambinant ir ieškant info pas ortodontus... Jie visi pasako kainą be KLIJAVIMO, kai kad siūlau pasiklausti dar... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 07, 21:10)
LABAI grazus dantukai wub.gif  ir brektukai simpatiski thumbup.gif  nu zodziu liuks... primink kiek laiko jau nesioji ir kiek dar liko? nes man jau dabar vaizdas grazus

Ačiū wub.gif aš ir pati džiaugiuosi sokiai.gif assa.gif nuimčiau juos, bet man taip jie patinka! Nešioju nuo rugsėjo 23, daugiau negu 6 mėn, ketina nuimti rugpjūtį-rugsėjį...metus panešiosiu mirksiukas.gif Ir būtinai akmenuką prikliuosiu, man taip gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 07 balandžio 2009 - 22:23
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 04 07, 22:31)
sveikos smile.gif

Štai mano pirma diena ir vakar biggrin.gif
Pokyčiai matos pagal tai kaip buvo išsilankščius viela, ir kaip dabar yra smile.gif
Tik labai jau maža nuotrauka gavos  g.gif
user posted image

Smagu, kai galime matyti pokycius smile.gif labai dziaugiuos uz visas brektininkes kad nepabijojome kazko ir tobulinam savo sypseneles 4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms po baliona 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 23:28)
Ačiū  wub.gif  aš ir pati džiaugiuosi sokiai.gif  assa.gif  nuimčiau juos, bet man taip jie patinka!  Nešioju nuo rugsėjo 23, daugiau negu 6 mėn, ketina nuimti rugpjūtį-rugsėjį...metus panešiosiu mirksiukas.gif  Ir būtinai akmenuką prikliuosiu, man taip gražu wub.gif

thumbup.gif , as irgi esu suplanavus du dalykus kai nuims: Nusibalinti dantukus ir uzsiklijuoti deimanciuka..mmm..ir sypsosiuos tada visam pasauliui neuzsiciaupdama smile.gif nors ir dabarb su breketais sypsaus zymiai daugiau ir drasiau nei tada, kai buvau be ju:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 08 balandžio 2009 - 08:26
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 07, 07:10)
Labas Vasaroti  4u.gif  Kodė nebeužsuki pas mus  4u.gif

Nene, metalinių nenoriu, noriu keramikinių  unsure.gif O kiek keramikiniai Kaune kainuoja?


Aš tai siūlyčiau dėtis safyrinius.. biggrin.gif Nu idealus variantas.. wub.gif O kaina 1 "safyriuko" 200 lt.. smile.gif Aš dėjausi 8 safyriukus ir 4 metalinius (kadangi galima sakyti šiaip ar taip nesimato.. unsure.gif Nors išsišiepus iš šono tai matosi, bet aj.. biggrin.gif O metalinio kaina 110 lt.. smile.gif Tai va, kas turi mažiau dantukų, tai ir kaina mažesnė gaunasi.. smile.gif

Aš irgi laukiu kol nuims breketus ir galėsiu išsibalinti.. biggrin.gif Bet tie deimančiukai man iš tolo kaip kokia skylutė atrodo.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 04 08, 15:16)

Aš irgi laukiu kol nuims breketus ir galėsiu išsibalinti.. biggrin.gif Bet tie deimančiukai man iš tolo kaip kokia skylutė atrodo..  blush2.gif

Aisku, nuo apsvietimo priklauso smile.gif bet man vis tiek laaabai grazu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
oi, mergaites, siandien man sudejo breketus doh.gif
Dejo Damon'us. virsuj sesis priekyje sudejo pusiau skaidrius, o visur kitur metalinius. Jausmas ne koks ..... nesuprantu kaip sypsotis, kaip kalbet, kaip valgyt - baisu ..... atrodo visi ziuri i mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 08, 15:23)
Sveikutes,
oi, mergaites, siandien man sudejo breketus  doh.gif
Dejo Damon'us. virsuj sesis priekyje sudejo pusiau skaidrius, o visur kitur metalinius. Jausmas ne koks ..... nesuprantu kaip sypsotis, kaip kalbet, kaip valgyt - baisu ..... atrodo visi ziuri i mane  blush2.gif

Sveikinu 4u.gif 4u.gif Pirma diena buna pilna ispudziu, antra- skausmelio (ne visoms aisku, ir tau nelinkiu jokiu budu), taip kad laikykis:))) nesvepluoji? jauciu i veidrodi ziuri kas desimt minuciu:)
Atsakyti
Labutis
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 07, 21:10)
LABAI grazus dantukai  ir brektukai simpatiski thumbup.gif  nu zodziu liuks... primink kiek laiko jau nesioji ir kiek dar liko? nes man jau dabar vaizdas grazus

Ir man atrodo labai gražus vaizdas wub.gif Ir po gana trumpo laikotarpio thumbup.gif

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 04 07, 21:31)
Štai mano pirma diena ir vakar
Pokyčiai matos pagal tai kaip buvo išsilankščius viela, ir kaip dabar yra Tik labai jau maža nuotrauka gavos  g.gif
user posted image

matosi pokyčiai, kaip šaunu, ania? smile.gif

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 08, 08:25)
Smagu, kai galime matyti pokycius smile.gif  labai dziaugiuos uz visas brektininkes kad nepabijojome kazko ir tobulinam savo sypseneles 4u.gif    4u.gif  4u.gif visoms po baliona 4u.gif  4u.gif
Papildyta:

thumbup.gif , as irgi esu suplanavus du dalykus kai nuims: Nusibalinti dantukus ir uzsiklijuoti deimanciuka..mmm..ir sypsosiuos tada visam pasauliui neuzsiciaupdama smile.gif nors ir dabarb su breketais sypsaus zymiai daugiau ir drasiau nei tada, kai buvau be ju:)

Ir aš už save ir kitas džiaugiuosi, nors man sakė - ką čia senatvėj sumastei???
O dėl planų - mano lygiai tokie patys drinks_cheers.gif
O dėl šypsenos.... Nu man žiauriai tie ragai nepatinka, tai ir šypsaus ne tiek jau daug blush2.gif

QUOTE(norma @ 2009 04 08, 14:23)
Sveikutes,
oi, mergaites, siandien man sudejo breketus  doh.gif
Dejo Damon'us. virsuj sesis priekyje sudejo pusiau skaidrius, o visur kitur metalinius. Jausmas ne koks ..... nesuprantu kaip sypsotis, kaip kalbet, kaip valgyt - baisu ..... atrodo visi ziuri i mane  blush2.gif

Sveikinu papildžius mūsų geras 4u.gif
Pirma dieną, o gal ir visą pirmą savaitę bus keistoka, bet apsiprasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 08 balandžio 2009 - 14:33
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 08, 15:32)

O dėl šypsenos.... Nu man žiauriai tie ragai nepatinka, tai ir šypsaus ne tiek jau daug blush2.gif


O man atrodo, kad niekas neziuri i tuos ragus kai sypsaisi:) turbut pati juos matai labiausiai, uztai atrodo kad ir kiti ziuri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 08, 15:32)
Labutis

Ir man atrodo labai gražus vaizdas  wub.gif Ir po gana trumpo laikotarpio thumbup.gif
matosi pokyčiai, kaip šaunu, ania? smile.gif
Ir aš už save ir kitas džiaugiuosi, nors man sakė - ką čia senatvėj sumastei???
O dėl planų - mano lygiai tokie patys drinks_cheers.gif
O dėl šypsenos.... Nu man žiauriai tie ragai nepatinka, tai ir šypsaus ne tiek jau daug blush2.gif
Sveikinu papildžius mūsų geras 4u.gif
Pirma dieną, o gal ir visą pirmą savaitę bus keistoka, bet apsiprasi smile.gif


Taip, kas 10 min ziuriu i veidrodi doh.gif biggrin.gif
Neisivaizduoju ka valgyt ..... vien kosem ir jogurtu juk nesimaitinsiu sad.gif
Man ant kruminiu uzdejo plombas - paaukstino, kad negaleciau sukasti .... kada bus galima normaliai valgyt, ir kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 08, 14:32)
matosi pokyčiai, kaip šaunu, ania? smile.gif

Šaunu smile.gif matos ant antro dantuko kad pajudėjas, ir jaučias smile.gif
Atsakyti