Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 04 19, 19:46)
O kur ten paskutinėje fotkėje ta erozija matosi? Kas vyksta, kai būna erozija??  unsure.gif


na paskutinej foto atkreipk demesi i priekini dantuka, apacioj matosi nusidevejes dantu emalis ir tokia juostele melsva sad.gif(((((((( aisku anksciau matesi labiau... padejo sensodyne pronamel pasta, bet noretusi kad nebesimatytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(heroxa @ 2009 04 20, 08:32)
na paskutinej foto atkreipk demesi i priekini dantuka, apacioj matosi nusidevejes dantu emalis ir tokia  juostele melsva sad.gif(((((((( aisku anksciau matesi labiau... padejo sensodyne pronamel pasta, bet noretusi kad nebesimatytu smile.gif

Sveika, as irgi turejau erozija ant vieno dantuko, bet prie dantenos, tai man tiesiog uzplombavo ta vieta..mano gydytojas sake, kad nera veiksmingu priemoniu su ja kovoti, ar kazkokios prevencijos, kad neatsirastu erozija smile.gif bet as tai kazkaip nepergyvenu, nes tai tik estetinis minusiukas, ir tai vos vos matomas smile.gif
Atsakyti
Labukas
QUOTE(kabesita @ 2009 04 17, 22:21)
Mano gilus sakandis...
po dveju menesiu nesiojimo gydytoja pasake, kad gana neblogai pajudejo zandikaulis, tai tikiuos viskas bus tvarkoj.  ax.gif

Mūsų abiejų gilus sąkandis, man irgi liepe pradėjus elastikus nešioti ateiti po 2 mėn., o jie bus sį penktadienį. Įdomu, ką man pasakys, kaip juda dantukai elastikų pagalba g.gif Nudžiugins ar nuliūdins????

QUOTE(kabesita @ 2009 04 18, 18:17)
Gilus mano sakandis, apatiniai dantys i gomuri remesi, del to paskui su gydytoja nusprendem detis Damon breketus, nes jei paprastus tai butu teke dantis rautis, o dabar jau 2 menesius elastikus atnesiojus, tai jau dantis jau i priekinius remias nebe i gomuri  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mano irgi remiasi į dantų pradžią, bet dar toli gražu, kad jie remtųsi ten, kur priklauso, bet dar juk 2 mėn tepraėjo nuo elastikų nešiojimo smile.gif

QUOTE(heroxa @ 2009 04 19, 17:57)
o mano istorija tokia.....

2008 m. vasario pabaigoj sudejo breketus....

...zada liepa nuimti jau smile.gif

Sveikutė 4u.gif
Kaip suprantu, tavo situacija panaši į manąją - rauti ketvertukai, breketai paprastieji, metaliniai...
Tik pas tave "ragų" nėra, kaip stumdymas dantukų vyko?
Ir taip greitai dantukai susistatė į vietas, tiek trumpai bus nešiojami breketai? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jungiuosi ir as prie jusu, ryt man vizitas pas odontologe ir jau zadejo uzdeti breketus ant virsutiniu dantuku.. iki tol teko viena pasalinti, ir dar reikes salinti apacioje viena. Zodziu labai laukiu rytojaus, bet kartu ir labai bijau...pasiskaiciau jusu pasisakymu, kad nutrina,maziau kalbeti reiktu del to, o as kai plepute ka reikes daryti doh.gif lotuliukas.gif bet vistiek vat noras didesnis nei baime matyt.. blush2.gif
Pas mane virsus tai puse velnio gyventi butu galima, bet apacia, dantis uz danties prasikeites..ne kaip atrodo, o ir gydymo tikslu sunku butu prieiti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2009 04 20, 16:04)
Sveikutes  4u.gif Jungiuosi ir as prie jusu, ryt man vizitas pas odontologe ir jau zadejo uzdeti breketus ant virsutiniu dantuku.. iki tol teko viena pasalinti, ir dar reikes salinti apacioje viena. Zodziu labai laukiu rytojaus, bet kartu ir labai bijau...pasiskaiciau jusu pasisakymu, kad nutrina,maziau kalbeti reiktu del to, o as kai plepute ka reikes daryti  doh.gif  lotuliukas.gif  bet vistiek vat noras didesnis nei baime matyt..  blush2.gif
Pas mane virsus tai puse velnio gyventi butu galima, bet apacia, dantis uz danties prasikeites..ne kaip atrodo, o ir gydymo tikslu sunku butu prieiti  verysad.gif

Faina kad musu vis daugeja smile.gif sveika prisijungusi 4u.gif siandien atsisveikink su savo dantuku kreivumu, nuo rytojaus nebereiks apie ji galvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 20, 16:23)
Faina kad musu vis daugeja smile.gif  sveika prisijungusi 4u.gif  siandien atsisveikink su savo dantuku kreivumu, nuo rytojaus nebereiks apie ji galvoti smile.gif


mhm reikes dar nusifotkinti nepamirsti nes kai papuos bus jau ne tas vaizdas..oj laukia sunkus etapas, bet tikrai vertas galutinio rezultato, jau vien paziurejus i jusu visu foto kurios sudejote 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2009 04 20, 16:31)
mhm reikes dar nusifotkinti nepamirsti nes kai papuos bus jau ne tas vaizdas..oj laukia sunkus etapas, bet tikrai vertas galutinio rezultato, jau vien paziurejus i jusu visu foto kurios sudejote  4u.gif  thumbup.gif

Tikrai nedvejok ne minutei mirksiukas.gif o kai prades matytis rezultatai, tai is viso dziaugsies kad juos uzsidejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2009 04 20, 15:04)
Sveikutes  4u.gif Jungiuosi ir as prie jusu, ryt man vizitas pas odontologe ir jau zadejo uzdeti breketus ant virsutiniu dantuku.. iki tol teko viena pasalinti, ir dar reikes salinti apacioje viena. Zodziu labai laukiu rytojaus, bet kartu ir labai bijau...pasiskaiciau jusu pasisakymu, kad nutrina,maziau kalbeti reiktu del to, o as kai plepute ka reikes daryti  doh.gif  lotuliukas.gif  bet vistiek vat noras didesnis nei baime matyt..  blush2.gif
Pas mane virsus tai puse velnio gyventi butu galima, bet apacia, dantis uz danties prasikeites..ne kaip atrodo, o ir gydymo tikslu sunku butu prieiti  verysad.gif

labutis. man irgi rytoj breketukus suklijuos. drinks_cheers.gif laukiu thumbup.gifo kokius tau des? metalinius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzuliukas: 20 balandžio 2009 - 16:54
QUOTE(murzuliukas @ 2009 04 20, 17:54)
labutis. man irgi rytoj breketukus suklijuos.  drinks_cheers.gif  laukiu  thumbup.gifo kokius tau des? metalinius?  4u.gif



tikriausiai g.gif odontologe nieko nekalbejo apie juos kokie buna, drauge pas ja lankosi tai ir metalinius nesioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2009 04 20, 18:49)
tikriausiai  g.gif  odontologe nieko nekalbejo apie juos kokie buna, drauge pas ja lankosi tai ir metalinius nesioja  smile.gif

Man tai labai keista, kad desies breketus ir nezinau kokius blush2.gif Matau, kad esi is Kauno, o pas kokia gydytoja desies?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 04 20, 18:58)
Man tai labai keista, kad desies breketus ir nezinau kokius blush2.gif Matau, kad esi is Kauno, o pas kokia gydytoja desies?


kad nesitikejau kad taip greitai sudes, gal buciau daugiau pasidomejus kokiu buna, kokie ivairiu pliusai ir minusai.. bet keletas pazistamu metalinius nesioja ir labai jau nesiskundzia smile.gif pas Buskiene 4u.gif
Atsakyti
as tai dar mastau ar metalinius ar keramikinius, ka patarsit? g.gif
Atsakyti