Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kabesita @ 2009 04 22, 18:15)
as vazineju is uzsienio, bet ne kas menesius, o kas du, nes Damon breketus turiu  mirksiukas.gif



na ir kaip, ne vargas? mane gydytoja atkalbineja detis breketus, nes noriu vaziuoti i uzsieni keliems metams, sako susidesi grizusi, nes pas mane tik netaisyklingas sakandis, tai estetine priezastis nera lemianti tai daryti kuo greiciau, taciau noreciau susideti ir butu rami galva 4u.gif bet vis tiek, ji geriau ismano.. o jei nepavyks grizti tam tikru metu, ar nulus kas nors... dave laiko apsispresti, susidelioti pliusus minusus, tai as dabar suku galva.. gal ka is savos patirties galetum papasakoti blush2.gif nes dabar tiesiog nebezinau..
Atsakyti
QUOTE(elektrike @ 2009 04 22, 19:31)

cia jau tau sprest, man asmeniskai nera problema skraidyt kas du menesius, nes atostogu daug turiu, tai kaip papildomu dienu ir imt nereikia blush2.gif o ir atvaziavus dar ir su tevais kelias dieneles praleidziu, tai kaip ir man lig nera to vargo. blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabesita: 22 balandžio 2009 - 19:08
QUOTE(kabesita @ 2009 04 22, 19:07)
QUOTE(elektrike @ 2009 04 22, 19:31)

cia jau tau sprest, man asmeniskai nera problema skraidyt kas du menesius, nes atostogu daug turiu, tai kaip papildomu dienu ir imt nereikia blush2.gif o ir atvaziavus dar ir su tevais kelias dieneles praleidziu, tai kaip ir man lig nera to vargo. blush2.gif


o kiek laiko jau nesioji? sake pabaigoje nesiojimo kas savaite reiktu lankytis 2 menesius..na bet cia gal tik mano atvejui smile.gif as detis damon irgi noreciau, jei aisku apsispresiu.. ech...vargas vargelis .. man kazkaip atrodo irgi neturetu buti problemu, taciau gydytoja sako uzknis tave pamatysi, nes pas ja sake yra skraidanciu ir zyzia kaskart kada nuims biggrin.gif jei ne paslaptis kiek atostogu turi rolleyes.gif man lyg zada 28 ar 30 dienu duoti..tai nezinau, cia daug ar mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(elektrike @ 2009 04 22, 20:14)
o kiek laiko jau nesioji? sake pabaigoje nesiojimo kas savaite reiktu lankytis 2 menesius..na bet cia gal tik mano atvejui  smile.gif  as detis damon irgi noreciau, jei aisku apsispresiu.. ech...vargas vargelis .. man kazkaip atrodo irgi neturetu buti problemu, taciau gydytoja sako uzknis tave pamatysi, nes pas ja sake yra skraidanciu ir zyzia kaskart kada nuims  biggrin.gif  jei ne paslaptis kiek atostogu turi rolleyes.gif man lyg zada 28 ar 30 dienu duoti..tai nezinau, cia daug ar mazai  g.gif

nesioju jau 6 menesius, del pabaigos nieko nezinau apie lankymasi kas savaite g.gif

28, 30 dienu atostogu skaitosi normalios atostogos, tik as per visus metus turiu beveik 3 menesius blush2.gif nes dirbu mokykloj, tai kai atostogos, tai as i Lt skrendu.

O i kuria saly tu vaziuosi?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 04 22, 19:19)
nesioju jau 6 menesius, del pabaigos nieko nezinau apie lankymasi kas savaite  g.gif

28, 30 dienu atostogu skaitosi normalios atostogos, tik as per visus metus turiu beveik 3 menesius  blush2.gif nes dirbu mokykloj, tai kai atostogos, tai as i Lt skrendu.

O i kuria saly tu vaziuosi?


aa, viskas aisku smile.gif tai jau atostogu prasme tai tikrai geras darbukas thumbup.gif as tai i didziaja britanija trauksiu, kaip ir dauguma ax.gif tiksliau i anglija smile.gif o tu dejais breketus del kosmetinio vaizdo daugiau ar del sakandzio problemu smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(elektrike @ 2009 04 22, 21:25)
aa, viskas aisku  smile.gif tai jau atostogu prasme tai tikrai geras darbukas  thumbup.gif as tai i didziaja britanija trauksiu, kaip ir dauguma  ax.gif tiksliau i anglija  smile.gif o tu dejais breketus del kosmetinio vaizdo daugiau ar del sakandzio problemu  smile.gif ?

As irgi Anglijoj, nera cia taip toli ir atskrist mirksiukas.gif kartais skrendu rytiniam reise, o antros dienos pusej jau sedziu pas gydytoja kedej blush2.gif O dejaus, nes ir sakandis blogas buvo, ir priekiniai du dantis i prieki labai islinde buvo, kaip zuikus atrodziau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabesita: 22 balandžio 2009 - 22:15
QUOTE(kabesita @ 2009 04 22, 22:14)
O dejaus, nes ir sakandis blogas buvo, ir priekiniai du dantis i prieki labai islinde buvo, kaip zuikus atrodziau  hihihi.gif


Ir aš taip pat, MB todėl zuikučiu mane vadin, o man tas visai nepatink schmoll.gif
Atsakyti
O kiek panasiai kainuoja gumytes, kurias deda pries breketus?
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 04 23, 16:01)
O kiek panasiai kainuoja gumytes, kurias deda pries breketus?


Kiek pamenu, man nieko nekainavo smile.gif . Ten triju minuciu darbas ir matyt iskaite i bendra breketu kaina biggrin.gif . Tiesiog sukisa gumytes i tarpdancius ir viso gero - sekmes kenciant skausma lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 23, 08:48)
Ir aš taip pat, MB todėl zuikučiu mane vadin, o man tas visai nepatink schmoll.gif

Truputis laiko praeis ir nebeliks priezasties taves zuikuciu vadint smile.gif tada pervadins kaciuku biggrin.gif
Atsakyti
Meri Ceri, berods siandien turejai lankytis pas gydytoja, kaip sekes?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 04 23, 16:55)
Meri Ceri, berods siandien turejai lankytis pas gydytoja, kaip sekes?

Joo buvau, kaip tik zadejau parasyti smile.gif 4u.gif Tai va, pakeite apacioje viela, virsutine viela paliko ta pacia, bet kazkaip islankste kitaip. kazkaip mazai ji snekejo siandien biggrin.gif bet sake vaizdas geras, leido nakciai nebesideti antro elastiko, nes, jos zodziais "nebedaug beliko taisyti"..tai kaip suprantu sakandis apsitvarke normaliai..gavau maisiuka elastiku ir laiminga parvaziavau i Vilniu biggrin.gif
Atsakyti