Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BREKETAI
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas odontologei
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Vyshnia
labutis smile.gif

na va pagaliau uzsirasiau pas gyd. Damusiene birzelio 4 d. i konsultacija, tai tikiuosi viska susikalbesim thumbup.gif thumbup.gif
Kavytė
QUOTE(Vyshnia @ 2009 04 23, 19:25)
labutis  smile.gif

na va pagaliau uzsirasiau pas gyd. Damusiene birzelio 4 d. i konsultacija, tai tikiuosi viska susikalbesim  thumbup.gif  thumbup.gif
*

oho kaip ilgai laukti unsure.gif
Papildyta:
Atsiprasau, tik dabar pamaciau, kad jus is Londono ir tik birzeli grisite 4u.gif
Meri_ceri
QUOTE(Vyshnia @ 2009 04 23, 20:25)
labutis  smile.gif

na va pagaliau uzsirasiau pas gyd. Damusiene birzelio 4 d. i konsultacija, tai tikiuosi viska susikalbesim  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Sveikinu, pirmas zingsniukas zengtas smile.gif 4u.gif gal greitu laiku kursim Damusienes fankluba? biggrin.gif
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 23, 20:57)
Sveikinu, pirmas zingsniukas zengtas smile.gif 4u.gif  gal greitu laiku kursim Damusienes fankluba? biggrin.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gitusia
QUOTE(Giedre_S @ 2009 04 23, 15:32)
Kiek pamenu, man nieko nekainavo  smile.gif . Ten triju minuciu darbas ir matyt iskaite i bendra breketu kaina  biggrin.gif . Tiesiog sukisa gumytes i tarpdancius ir viso gero - sekmes kenciant skausma lotuliukas.gif ...
*

Ir man nekainavo papildomai schmoll.gif
kaip žiauriai tu čia aggressive.gif

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 23, 15:45)
Truputis laiko praeis ir nebeliks priezasties taves zuikuciu vadint smile.gif  tada pervadins kaciuku biggrin.gif
*

wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 23, 16:21)
Joo buvau, kaip tik zadejau parasyti smile.gif  4u.gif  Tai va, pakeite apacioje viela, virsutine viela paliko ta pacia, bet kazkaip islankste kitaip. kazkaip mazai ji snekejo siandien biggrin.gif  bet sake vaizdas geras, leido nakciai nebesideti antro elastiko, nes, jos zodziais "nebedaug beliko taisyti"..tai kaip suprantu sakandis apsitvarke normaliai..gavau maisiuka elastiku ir laiminga parvaziavau i Vilniu biggrin.gif
*

Tai su gerom naujienom grįžai namučio
Ir man šiandien vizitas
Pažiūrėsiu, kokios mano ateities perspektyvos g.gif
PILNATIS13
[quote=Gitusia,2009 04 24, 09:00]
wub.gif thumbup.gif

Tai jau reikia moraliskai ruostis skausma kesti. unsure.gif
Giedre_S
[quote=PILNATIS13,2009 04 24, 10:19]
wub.gif thumbup.gif
*

[/quote]

Nu man su tom gumytem skaudejo labiausiai per visa gydymo laika 4u.gif . Bet cia gal kaip kam mirksiukas.gif . Del viso pikto turek vaistuku nuo skausmo po ranka ax.gif ...
Meri_ceri
[quote=PILNATIS13,2009 04 24, 10:19]
wub.gif thumbup.gif
*

[/quote]
Nesinori gasdinti, bet truputis skausmo ir truputis nepatogumu yra neisvengiamas dalykas 4u.gif
Kavytė
Gitusia, ar jau buvai pas daktare savo? mirksiukas.gif
Vyshnia
Sveikutes thumbup.gif

QUOTE(murzuliukas @ 2009 04 23, 19:51)
oho kaip ilgai laukti  unsure.gif
Papildy ta:
Atsiprasau, tik dabar pamaciau, kad jus is Londono ir tik birzeli grisite  4u.gif
*

nieko tokio mirksiukas.gif jo nes as tik geguzes 30 griztu smile.gif

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 23, 19:57)
Sveikinu, pirmas zingsniukas zengtas smile.gif 4u.gif  gal greitu laiku kursim Damusienes fankluba? biggrin.gif
*

taip as irgi dziaugiuosi thumbup.gif , tai aisku kad galesim kurti mirksiukas.gif
kabesita
Vyshnia, o jei breketus uzsidesi, zadi skraidyt? Ar kazka kita galvoji?
ingutera
o kiek laiko tau elastika reikejo nesioti? abejose pusese dejaisi? blush2.gif
Meri_ceri
QUOTE(ingutera @ 2009 04 25, 19:49)
o kiek laiko tau elastika reikejo nesioti? abejose pusese dejaisi? blush2.gif
*

Kam adresuotas sitas klausimas? smile.gif
*fabulouslife*
Sveikos smile.gif prisijungsiu ir as prie jusu smile.gif
esu su breketais jau beveik 7menesiai wink.gif sunkumu man nesukelia jie, breketus nesioju tik ant virsutinio zandikaulio..
ir virsutinis zandikaulis labai islindes i prieki, kai sukandu dantis labai didelis tarp apatinio ir virsutinio zandikaulio tarpai sad.gif apacia ruosiuosiu detis po 5men smile.gif
Vyshnia
QUOTE(kabesita @ 2009 04 25, 18:20)
Vyshnia, o jei breketus uzsidesi, zadi skraidyt? Ar kazka kita galvoji?
*

siaip tai bandysiu skraidyti, o po to net nezinau,reiks cia pasiklausineti,gal paverzimus kokius tai ir cia gales padaryti, nereiktu taip tankiai skraidyti.

ingutera
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 26, 12:18)
Kam adresuotas sitas klausimas? smile.gif
*

Tau 4u.gif ar ne tu rasei apie elastika? unsure.gif
Meri_ceri
QUOTE(ingutera @ 2009 04 26, 20:59)
Tau 4u.gif ar ne tu rasei apie elastika? unsure.gif
*

smile.gif rasiau as smile.gif bet ne tik as, cia nemazai musu elastikus nesioja:) jo, pas mane elastikai abiejose pusese, nesioju jau 2 menesius, kitas vizitas - po 6 savaiciu, tai nezinau ka pasakys, gal jau leis nusiimt elastikus smile.gif nors pati gydytoja nieko nesake, o ir as neklausineju niekad "kiek dar liko" biggrin.gif 4u.gif
kabesita
QUOTE(Vyshnia @ 2009 04 26, 17:09)
siaip tai bandysiu skraidyti, o po to net nezinau,reiks cia pasiklausineti,gal paverzimus kokius tai ir cia gales padaryti, nereiktu taip tankiai skraidyti.
*

uzklausiau del to, nes pati skraidau, kas du menesius, kaip ir del to problemu nera, nes ir darbe turiu daug atostogu ir eina susiderint, bet ateiti planuojam leliu, vat kaip tada daryt, jei dar breketu nenuims g.gif
Papildyta:
Meri Ceri kada tau sekantis vizitas? bigsmile.gif
Meri_ceri
QUOTE(kabesita @ 2009 04 27, 10:19)
uzklausiau del to, nes pati skraidau, kas du menesius, kaip ir del to problemu nera, nes ir darbe turiu daug atostogu ir eina susiderint, bet ateiti planuojam leliu, vat kaip tada daryt, jei dar breketu nenuims  g.gif
Papildyta:
Meri Ceri kada tau sekantis vizitas?  bigsmile.gif
*

Man kitas vizitas birzelio 11d, viena diena pries mano gimtadieni smile.gif
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 27, 11:57)
Man kitas vizitas birzelio 11d, viena diena pries mano gimtadieni smile.gif
*

man irgi thumbup.gif kelinta valanda?
Meri_ceri
QUOTE(kabesita @ 2009 04 27, 11:59)
man irgi  thumbup.gif kelinta valanda?
*

geras smile.gif man 13 val., o Tau?
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 27, 17:17)
geras smile.gif  man 13 val., o Tau?
*

man 16val., o gaila verysad.gif
ou_jeaa
Sveikos smile.gif

Šiandien buvau pas ortodonte biggrin.gif vielos nekeitė, tik suveržė, ir uždėjo ant ilties kažkokia gumą, kad temtų žemyn ta dantuką smile.gif vakare įdėsiu foto smile.gif vėl skauda visa burna smile.gif

Ir Gegužės 25d klijuos apačią, ir apžiūrės kaip tik viršus kaip juda smile.gif

va, pirma diena
user posted image
ir siandien
user posted image
user posted image
Gitusia
QUOTE(murzuliukas @ 2009 04 24, 16:48)
Gitusia, ar jau buvai pas daktare savo?  mirksiukas.gif
*

Buvau
darė paveržimą (kažkodėl ne 20, o 40 Lt);
dar pakirpo viršutinių vielučių atsikišusius galiukus (10 Lt);
priklijavo atsiklijavusį breketą (40 Lt);
Elastikų 2 maišeliai (10 Lt)
TOTAL: 100 Lt doh.gif

Sakė, dantys juda normaliai - nei per letai, bet ir ne per greit. Ateit po mėnesio, keis vielą apačioj, o viršuj sakė dar ilgai nieko nekeis, tik pakirps vielos galiukus...
Beje, po paveržimo visiškai neskaudėjo, ne taip kaip po viršutinių paveržimo g.gif
Žodžiu laukia dar ilgas etapas, nes per mėn turi ketvertukas užsitraukti 1mm, man jis traukias, o skylė randas tarp 2 ir 3 dantukų...
Beje, savaitgalį išskrendu į Turkiją savaitei, tai podrūžkė juokauja, kad pro metalo detektorių nepraleis manęs breketuotos lotuliukas.gif
Kavytė
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 28, 07:15)
Buvau
darė paveržimą (kažkodėl ne 20, o 40 Lt);
dar pakirpo viršutinių vielučių atsikišusius galiukus (10 Lt);
priklijavo atsiklijavusį breketą (40 Lt);
Elastikų 2 maišeliai (10 Lt)
TOTAL: 100 Lt doh.gif

Sakė, dantys juda normaliai - nei per letai, bet ir ne per greit. Ateit po mėnesio, keis vielą apačioj, o viršuj sakė dar ilgai nieko nekeis, tik pakirps vielos galiukus...
Beje, po paveržimo visiškai neskaudėjo, ne taip kaip po viršutinių paveržimo g.gif
Žodžiu laukia dar ilgas etapas, nes per mėn turi ketvertukas užsitraukti 1mm, man jis traukias, o skylė randas tarp 2 ir 3 dantukų...
Beje, savaitgalį išskrendu į Turkiją savaitei, tai podrūžkė juokauja, kad pro metalo detektorių nepraleis manęs breketuotos lotuliukas.gif
*

man draugas ta pati sake, jog kai busiu su breketais, tai nepraleis pro metalo detektoriu lotuliukas.gif ir siaip juokesi is manes. sake alaus bonkes galesiu su dantim atidarinet doh.gif doh.gif doh.gif bet bairiai tu vyru tai ka as zinau doh.gif lotuliukas.gif
Kašariukė
Na va, jau užsirašinėjam su broliu i kelias klinikas konsultacijai... Išsirinkom tris: zveryne, juozapavičiaus gatvėj Ortodenta (ten anksčiau plokšteles dėjomės), ir savanoriu gatvej, prie konarskio sustojimo...
Meri_ceri
QUOTE(kabesita @ 2009 04 27, 17:26)
man 16val., o gaila  verysad.gif
*

Aga, reiks paprasyt Damusienes kad kitam vizitui viena po kitos rasytu biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 04 26, 16:32)
Sveikos smile.gif prisijungsiu ir as prie jusu smile.gif
esu su breketais jau beveik 7menesiai wink.gif sunkumu man nesukelia jie, breketus nesioju tik ant virsutinio zandikaulio..
ir virsutinis zandikaulis labai islindes i prieki, kai sukandu dantis labai didelis tarp apatinio ir virsutinio zandikaulio tarpai sad.gif apacia ruosiuosiu detis po 5men smile.gif
*

Sveika prisijungus!! papsakok daugiau smile.gif kokie breketukai pas tave? kokiam mieste gydaisi? kiek laiko mazdaug prognozuoja nesiot?
*fabulouslife*

Sveika prisijungus!! papsakok daugiau smile.gif kokie breketukai pas tave? kokiam mieste gydaisi? kiek laiko mazdaug prognozuoja nesiot?
*

[/quote]
breketai metaliniai tik labai maziukai smile.gif gydausi Vilniuje. prognozavo 1.5m, bet uztruks daug ilgiau manau, nes tik po puses metu des apacia, tai kol viskas susitvarkys tai manau kokie 3metai bus smile.gif
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 28, 12:48)
Aga, reiks paprasyt Damusienes kad kitam vizitui viena po kitos rasytu biggrin.gif  4u.gif

Tai jauciu tu dabar pries mane keliausi kita karta mirksiukas.gif nes juk su mano breketais reciau lankytis reikia blush2.gif
Kašariukė
Kas lankotes žvėryne? Pas katrą eiti? Kažkokia Baguškiene lyg ir Grigaite yra g.gif
Meri_ceri
QUOTE(kabesita @ 2009 04 28, 13:03)
Tai jauciu tu dabar pries mane keliausi kita karta  mirksiukas.gif nes juk su mano breketais reciau lankytis reikia  blush2.gif
*

Sutinku, pagal ideja as tureciau i vizitus vaikscioti dazniau nei Tu, bet kaip iki siol pastebejau, tai vaikstom daugmaz vienodai abi, kas 6-8 savaites biggrin.gif nors pas mane tai ne Damonai biggrin.gif nzn kodel cia taip smile.gif
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 28, 14:09)
Sutinku, pagal ideja as tureciau i vizitus vaikscioti dazniau nei Tu, bet kaip iki siol pastebejau, tai vaikstom daugmaz vienodai abi, kas 6-8 savaites biggrin.gif  nors pas mane tai ne Damonai biggrin.gif  nzn kodel cia taip smile.gif
*

Nezinau g.gif Damusiene si karta norejo, kad as anksciau ateiciau, bet kadangi jau bilietus turiu birzelio 11d., tai sake nieko tokio mirksiukas.gif
Meri_ceri
QUOTE(kabesita @ 2009 04 28, 14:21)
Nezinau  g.gif Damusiene si karta norejo, kad as anksciau ateiciau, bet kadangi jau bilietus turiu birzelio 11d., tai sake nieko tokio  mirksiukas.gif
*

O primink ka Tau dare paskutini karta? keite vielas ar tik paverze? man tai dar nebuvo vizito, kad vielos nepakeistu..keicia ir keicia kiekviena karta smile.gif
kabesita
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 28, 14:58)
O primink ka Tau dare paskutini karta? keite vielas ar tik paverze? man tai dar nebuvo vizito, kad vielos nepakeistu..keicia ir keicia kiekviena karta smile.gif
*

Jo pakeite vielas, virsuj idejo lankstomaja, o apacioj dar ne, sake kita karta keis tik apacioj. Tai dabar galvoju, gal virsuj jau paskutine g.gif bet jauciu, kad dar ne blush2.gif O del elastiku sake, vienoj pusej nesiot 12-16val., o kitoj 24val.
Svajaaa
Paneles o kiek jus mokate uz vizitus? g.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 20:00)
Paneles o kiek jus mokate uz vizitus? g.gif
*

Priklauso nuo to, ka daro vizito metu. pvz as moku uz vielutes pakeitima 120 litu (dar nebuvo vizito kad nekeistu), uz paprasta paverzima (pasikrapstyma burnoj) 50 litu. jei duoda elastiku maiseli - papildomai 10 litu. tai va, taip ir prisipliusuoja koks pora simtu biggrin.gif
Svajaaa
o kiek sake su viskuo mazdaug kainuos? g.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 20:15)
o kiek sake su viskuo mazdaug kainuos? g.gif
*

ta prasme kiek mazdaug busiu palikus litu gydytojai gydymo gale, kai nuims breketus?
Svajaaa
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 21:30)
ta prasme kiek mazdaug busiu palikus litu gydytojai gydymo gale, kai nuims breketus?
*

taip 4u.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 21:41)
taip 4u.gif
*

Sake apie 5 tukstancius litu.. smile.gif
Svajaaa
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 21:42)
Sake apie 5 tukstancius litu.. smile.gif
*

aa kaip ir man 4u.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 22:24)
aa kaip ir man  4u.gif
*

O kokius Tu nesioji (atleisk jei anksciau rasei, o as nepamenu)? smile.gif kiek laiko? kokiam mieste? smile.gif
Svajaaa
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 29, 23:06)
O kokius Tu nesioji (atleisk jei anksciau rasei, o as nepamenu)? smile.gif  kiek laiko? kokiam mieste? smile.gif
*

As nesioju metalinius,7 menesius,vulniuje,o tu? 4u.gif
Kavytė
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 22:31)
*

o kokioj klinikoj dejaisi? smile.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 29, 23:31)
*

As turiu 8 keramikinius priekyje, o ten kur nesimato - metalinius smile.gif Man jau 6 menuo eina, siaip Vilniuje gyvenu, bet vazineju i Kauna smile.gif o apacioje nesioji ar dar tik desies veliau?
Svajaaa
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 30, 09:34)
As turiu 8 keramikinius priekyje, o ten kur nesimato - metalinius smile.gif  Man jau 6 menuo eina, siaip Vilniuje gyvenu, bet vazineju i Kauna smile.gif  o apacioje nesioji ar dar tik desies veliau?
*

o kodel kaune dejaisi ?:)turiu jau ir apacioj,po menesio laiko uzdejo ir apacioje kai nesiojau,tai dziaugiausi,kad teko iskart prie abieju priprast biggrin.gif
Meri_ceri
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 04 30, 10:22)
o kodel kaune dejaisi ?:)turiu jau ir apacioj,po menesio laiko uzdejo ir apacioje kai nesiojau,tai dziaugiausi,kad teko iskart prie abieju priprast  biggrin.gif
*

As kadangi norejau butent safyriniu arba keramikiniu, tai paskaiciavau kad man Kaune pigiau iseina nei Vilniuj:) ir man taip pat uzdejo:pirma ant virsaus, o po menesio jau ir apacioje smile.gif pas tave sakandis irgi netaisyklingas? elastikus nesioji?
Svajaaa
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 30, 10:37)
As kadangi norejau butent safyriniu arba keramikiniu, tai paskaiciavau kad man Kaune pigiau iseina nei Vilniuj:) ir man taip pat uzdejo:pirma ant virsaus, o po menesio jau ir apacioje smile.gif  pas tave sakandis irgi netaisyklingas? elastikus nesioji?
*

pas mane iltiniai isauge auskciau ir sakandis blogas,dar nesioju toki lanka per gomuri doh.gif kuris mane nervina:) elastiku nenesioju:) o kokia pas tave situacija?bet tai tau pigiau istikruju jei keramikinius turi ir apie 5000 smile.gif
Kašariukė
Na va, apsilankėm pas gydytoja Bučinskienę Ortodotoj (dantų harmonijoj). Labai faina gydytoja, turbut daugiau niekur ir nebeisim. Gaila nieko konkrečiai negalėjo pasakyti, nes sakė reikia nuotraukų ir atspaudų sad.gif Kaina: metalinių 1400-1600 ltl, keramikiniai 1900 ltl, o safyriniai 2100 ltl. Damonai man atrodo 2300. Bet turbut visai neblogos čia tos kainos g.gif Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo g.gif Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim ax.gif
kabesita
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 30, 13:37)
Sakė kad sistemų čia kainos, tai jau gal su viskuo  g.gif  Dabar darysimės nuotraukas ir vėl eisim  ax.gif
*

Nebus su viskuo, cia kaina bus tik vienam zandikauliui mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.