Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 05 03, 17:54)
Po breketų nuėjimo ortodontė tikrai nei higieninį valymą daro, nei dantis balina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jeigu pati kažkur nueisi, tai ir padarys, ir nubalins (čia po kelių mėnesių po nuėmimo) smile.gif Paskaičius tavo postą atrodo, kad nujama breketus ir puola kažkas kažką daryti neprašytas biggrin.gif


Juk čia kiekvienam aišku, kad ne ortodontės darbas valyti ar balinti mirksiukas.gif Bet... broliui už tuos pačius pinigėlius, skirtus breketams, paveržimams ir t.t., padarė ir higieninį valymą. O mano klausimas ir buvo su ta mintim, nuo ko čia tas valymas priklauso, nes vieniem jį daro, o kitiem ne...
Atsakyti
QUOTE(MissDoll @ 2009 05 04, 14:35)
Juk čia kiekvienam aišku, kad ne ortodontės darbas valyti ar balinti  mirksiukas.gif  Bet... broliui už tuos pačius pinigėlius, skirtus breketams, paveržimams ir t.t., padarė ir higieninį valymą. O mano klausimas ir buvo su ta mintim, nuo ko čia tas valymas priklauso, nes vieniem jį daro, o kitiem ne...

Manau visos supratom tavo klausima 4u.gif Siaip pirma karta girdziu, kad nuemusi breketus ortodonte dar uz tuos pacius pinigelius ir valyma padaro. siaip kai nuima breketus tai dantis daug slifuoja,valo kliju likucius nuo emalio. sia procedura atlieka visiems be isismties, bet tai nera higieninis valymas. gal brolis sumaise su higieniniu valymu? jei ne, tai nzn, turbut tiesiog pasiseke broliui biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena visiems be isimties 4u.gif
Man pagaliau jau paskirta breketu klijavimo diena pas gyd.Liatukiene thumbup.gif
Pavargau lakstyti nuo vieno gydytojo prie kito-tik dalykas tas,kad nebevyksiu i Kauna,nors ir buciau sutaupiusi pinigeliu... cool.gif Kaip manote,ar vertetu pranesti gyd.Kaune,kad neatvyksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 05 04, 15:27)
Laba diena visiems be isimties 4u.gif
Man pagaliau jau paskirta breketu klijavimo diena pas gyd.Liatukiene thumbup.gif
Pavargau lakstyti nuo vieno gydytojo prie kito-tik dalykas tas,kad nebevyksiu i Kauna,nors ir buciau sutaupiusi pinigeliu... cool.gif Kaip manote,ar vertetu pranesti gyd.Kaune,kad neatvyksiu g.gif

Sveika,
sveikinu su pirmuoju zingsniu smile.gif manau, pranesti tiesiog butina, nes tai - elementarus mandagumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MissDoll @ 2009 05 04, 13:35)
Juk čia kiekvienam aišku, kad ne ortodontės darbas valyti ar balinti  mirksiukas.gif  Bet... broliui už tuos pačius pinigėlius, skirtus breketams, paveržimams ir t.t., padarė ir higieninį valymą. O mano klausimas ir buvo su ta mintim, nuo ko čia tas valymas priklauso, nes vieniem jį daro, o kitiem ne...


Nu sakyčiau, kad toks stebuklas priklauso tik nuo pačios klinikos biggrin.gif Aš tai irgi negirdėjau, kad kažkas kažką už tuos pačius pinigus papildomai darytų biggrin.gif

Matyt tikrai klijų valymo procedūra panaši į higieninį valymą smile.gif Bet kaži, ar ir akmenus dar gremžė nuo dantų.. g.gif

Na gaaaal, kas ten žino.. lotuliukas.gif 4u.gif

O aš rytoj einu eiliniam paveržimui.. wub.gif
Atsakyti

O aš rytoj einu eiliniam paveržimui.. wub.gif
[/quote]
oj man iki paverzimo dar 22dienos.. taip ilgai eina tie du menesiai smile.gif nes kas du men reikia vaiksciot, tai net pamirstu ka reiskias skausmas wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 04, 15:17)
siaip kai nuima breketus tai dantis  daug slifuoja,valo kliju likucius nuo emalio.


norejau kaip tik paklausti, ar cia tik klijus nukrapšto, kai jau nuima, ar dar biski ir pavalo kaip nors specialiai ?? biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 05 04, 18:43)
oj man iki paverzimo dar 22dienos.. taip ilgai eina tie du menesiai smile.gif nes kas du men reikia vaiksciot, tai net pamirstu ka reiskias skausmas wink.gif thumbup.gif



o man tai 23dienos liko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 04, 20:10)
norejau kaip tik paklausti, ar cia tik klijus nukrapšto, kai jau nuima, ar dar biski ir pavalo kaip nors specialiai ??  biggrin.gif  biggrin.gif



Kliju nenukrapsto, juos nuslifuoja, tuo paciu nuslifuojamas ir danties pavirsius. visa sita procedura trunka gana ilgai, ir ja jau galima pavadinti "pavalo specialiai" smile.gif zodziu, sutvarko estetini vaizda kaip priklauso, tikrai nepaleidzia i gatve pvz su klijais pakibusiais ant danties biggrin.gif bet aisku tobulumui ribu nera, ir daug kas nuemus breketus lekia dar ir nusibalinti dantuku (as busiu viena is ju:)) ar tiesiog higiena pasidaryti. bet kazkur specialiai eiti po breketu nuemimo "taisyti vaizdo" nereikia, nes ortodonte savo darba padaro puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 04, 20:25)
Kliju nenukrapsto, juos nuslifuoja, tuo paciu nuslifuojamas ir danties pavirsius. visa sita procedura trunka gana ilgai, ir ja jau galima pavadinti "pavalo specialiai" smile.gif  zodziu, sutvarko estetini vaizda kaip priklauso, tikrai nepaleidzia i gatve pvz su klijais pakibusiais ant danties  biggrin.gif  bet aisku tobulumui ribu nera, ir daug kas nuemus breketus lekia dar ir nusibalinti dantuku (as busiu viena is ju:)) ar tiesiog higiena pasidaryti. bet kazkur specialiai eiti po breketu nuemimo "taisyti vaizdo" nereikia, nes ortodonte savo darba padaro puikiai smile.gif


aciu, to ir norejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 04, 20:54)
aciu, to ir norejau  4u.gif

Nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
sveiki, man ka tik uzklijavo breketus. pagaliau thumbup.gif tik jausmas laaabai jau idomus. db valgau varske doh.gif
Atsakyti
oho,sveikinu ... thumbup.gif o kokius uzklijavo? o valgyti taip dar kokias dvi dienas teks doh.gif
Atsakyti