Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(stepute @ 2009 05 11, 20:14)
idomu, o kodel gali nepatikti sypsena? jeigu issitiesins, tai manau ir bus grazu. Kaipgi kitaip? Juk kitaip ir breketu nedetume.

na nzn, damušienė sakė, kad yra du gydymo būdai: pirmas toks, kad nerauti jokių dantų (tokį ji ir rekomenduoja), vadinasi, vaizdas ištiesintų dantukų bus vienoks....(jaučiu, jog bus platesnė šypsena)
o kitas būdas, tai rauti 2 dantukus - tai dantukai, savaime suprantama, kitaip atrodytų..
na žodžiu kaip nors... ax.gif
o kitą vizitą paskyrė 27 d., kurio metu turėtų ir sudėt breketus, tikiuosi nepersigalvosiu ir vyras manęs neatkalbės blush2.gif , o jaučiu, kad atkalbinės...
Atsakyti
Lygiai ta pati sake ir man,tame paciame centre tik as pas Dalia Latkauskiene dedu breketus rytoj ir nepersigalvosiu 4u.gif ,okad platesne bus sypsena bus tik graziau.Ryt parasysiu kaip seksis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stepute @ 2009 05 11, 20:35)
Lygiai ta pati sake ir man,tame paciame centre tik as pas Dalia Latkauskiene dedu breketus rytoj ir nepersigalvosiu 4u.gif ,okad platesne bus sypsena bus tik graziau.Ryt parasysiu kaip seksis. ax.gif

o kokius breketus dėsies?
Atsakyti
beligaturinius jie vadinasi damon smile.gif
Atsakyti
labas mergytes senai jau buvau cia uzsukus, man dbr dave nakciai gumas uzsideti tik nelabai paaiskino del ko jas reikia detis. Gal kuri nesiojo?
Atsakyti
tai cia matyt apie elastikus kalbi. man dar visai neseniai sudejo breketus, bet kiek zinau, tai elastikai reikalingi sakandziui tvarkyti g.gif o kaipo cia tau nepaaiskino g.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 05 12, 09:25)
tai cia matyt apie elastikus kalbi. man dar visai neseniai sudejo breketus, bet kiek zinau, tai elastikai reikalingi sakandziui tvarkyti  g.gif o kaipo cia tau nepaaiskino  g.gif



na nzn ar cia elastikai, tokios mazytes gumytes ten nakciai uzsidedi ir ryte nusiimti, pas mane vienoje puse tarpeliai du yra kuriuos liko uzdaryti. O nepaaiskino del to kad ne pats ortodontas verze o jo tetis, tai nelabai jis buvo linkes aiskinti:) del to ir lb idomu kam jos duodamos ar cia geras zenklas kad nebedaug liko nesioti:)
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2009 05 11, 20:30)
o kitą vizitą paskyrė 27 d., kurio metu  turėtų ir sudėt breketus, tikiuosi nepersigalvosiu ir vyras manęs neatkalbės  blush2.gif , o jaučiu, kad atkalbinės...

man siule is viso 3 variantus:
1. raut 2 dantis
2. Damon breketai
3. Breketai ir apatinio zandikaulio operacija

Tai pasirinkau 2, nesioju jau 7 menesius, kol kas patenkinta esu mirksiukas.gif

Bet zinok apsisprest labai sunku buvo blush2.gif O MB sakydavo, kad nesupranta kam as tai darau, bet dabar kai rezutatai akivaizdus ne kiek nedvejoju, kad uzsidejau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmosius @ 2009 05 12, 09:16)
labas mergytes senai jau buvau cia uzsukus, man dbr dave nakciai gumas uzsideti tik nelabai paaiskino del ko jas reikia detis. Gal kuri nesiojo?

Paaiskink kaip juos kabini mirksiukas.gif Jei uzkabinta nuo vieno zandikaulio ir iki kito, tai sakandzio tvarkymui, o jeigu tik ant dantu, tai gai buti kad tarpams mazint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 05 12, 11:11)
man siule is viso 3 variantus:
1. raut 2 dantis
2. Damon breketai
3. Breketai ir apatinio zandikaulio operacija

Tai pasirinkau 2, nesioju jau 7 menesius, kol kas patenkinta esu  mirksiukas.gif

Bet zinok apsisprest labai sunku buvo  blush2.gif O MB sakydavo, kad nesupranta kam as tai darau, bet dabar kai rezutatai akivaizdus ne kiek nedvejoju, kad uzsidejau  mirksiukas.gif
Papildyta:

Paaiskink kaip juos kabini  mirksiukas.gif Jei uzkabinta nuo vieno zandikaulio ir iki kito, tai sakandzio tvarkymui, o jeigu tik ant dantu, tai gai buti kad tarpams mazint  mirksiukas.gif



Man irgi sunku apsispresiti, dabar kol laukiu tos dienos dar vis svarstau ar verta, ar turesiu kantrybes, ar turesiu pinigeliu visus tuos du ar kiek ten metu, o ir MB posakys: kam tau to reikia, irgi nepadeda apsispresti. Nes pagal ji viskas ir dabar yra gerai.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 05 12, 11:53)
Man irgi sunku apsispresiti, dabar kol laukiu tos dienos dar vis svarstau ar verta, ar turesiu kantrybes, ar turesiu pinigeliu visus tuos du ar kiek ten metu, o ir MB posakys: kam tau to reikia, irgi nepadeda apsispresti. Nes pagal ji viskas ir dabar yra gerai.

Sunku priimt tinkama sprendima, bet zinokit kai breketai jau buna sudeti tai visos abejones isnyksta, o visos mintys nukrypsta i kitus dalykus: buna smagu stebeti, laukti pokyciu, turbut pastebejot kad netgi vizitu pas ortodonte laukiam biggrin.gif taip kad siulau nedvejoti..as pati pries koki pusantru metu sakiau kad breketu tai tikrai nenesiosiu, negrazu, MB nemyles ir panasias pievas kalbejau biggrin.gif o dabar nesioju ir esu zymiai laimingesne nei be breketu. ir sypsaus daugiau biggrin.gif ir brangusis domisi vis tais mano breketais, apziurineja kaip ten viskas vyksta biggrin.gif taip kad aisku, cia grynai Jusu asmeninis apsisprendimas, nieko neperesu, tiesiog linkiu priimti teisinga sprendima, del kurio ateity netektu gailetis 4u.gif
Atsakyti


Paaiskink kaip juos kabini mirksiukas.gif Jei uzkabinta nuo vieno zandikaulio ir iki kito, tai sakandzio tvarkymui, o jeigu tik ant dantu, tai gai buti kad tarpams mazint mirksiukas.gif
[/quote]


kabinu nuo iltiniu i apacia ant dvieju dantu, gaunasi toks trikampiukas. tai jei jau tvarko sakandi reiskia kad i pabaiga jau viskas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 05 12, 12:25)
kabinu nuo iltiniu i apacia ant dvieju dantu, gaunasi toks trikampiukas.  tai jei jau tvarko sakandi reiskia kad i pabaiga jau viskas? blush2.gif

Tai kiek supratau cia jau sakandi tvarko, bet ar i pabaiga velnias zino g.gif as jau trecia menesi su tais elastikais. Idomu ka pasakys sekanti vizita g.gif
Atsakyti