Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 03 25, 13:03)
Nu jio.. matau tik aš.. bet vis tiek nervina.. biggrin.gif Tai guodžiuosi orotodontės žodžiais, kad "nuimant breketus TIKRAI jokių tarpų nebebus"..  lotuliukas.gif  blush2.gif

Aš kitą savaitę jau einu antram vizitui..  ax.gif Nežinau, ar tik ką paverš, ar ir vėl vielutę keis.. smile.gif


Ir as kaskart einu su nezinia, ka gi man darys:) bet kol kas kiek ejau tai visalaik vielutes keite!
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 03 24, 21:57)
sukelsiu i interneta nuotraukyte sir bandysiu tada cia idet  smile.gif
Papildyta:
na va mano dantukai smile.gif

Kokybė nelabai gera, neina gerai apžiurėt verysad.gif


Aš gal ryt įdėsiu dar keleta foto, parodyt savo paskutinta septintą dantuką viršui, kaip jis keistai stovi pas mane g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 03 25, 16:09)
Kokybė nelabai gera, neina gerai apžiurėt  verysad.gif
Aš gal ryt įdėsiu dar keleta foto, parodyt savo paskutinta septintą dantuką viršui, kaip jis keistai stovi pas mane  g.gif

Kazkaip padrasinot mane, susiradau foto pries breketus, nusifotkinau siandien jau su breketais, ir pamaciau kad skirtumas jau yra. fotkinau pirmakart nes iki siol tik apziurinejau veidrody. jei kam idomu kaip atrodo keraminiai breketai (ir mano dantys kartu), tai va:http://public.fotki.com/meri-ceri/ blush2.gif
Atsakyti
neatsimenu kaip reikia ikelt foto g.gif

Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 25, 16:21)
Kazkaip padrasinot mane, susiradau foto pries breketus, nusifotkinau siandien jau su breketais, ir pamaciau kad skirtumas jau yra. fotkinau pirmakart nes iki siol tik apziurinejau veidrody. jei kam idomu kaip atrodo keraminiai breketai (ir mano dantys kartu), tai va:http://public.fotki.com/meri-ceri/ blush2.gif

labai faini breketukai wub.gif , bet ir kreivumas nebuvo labai didelis ar ne? mano metaliukai tai ir vaizdas visai kitoks ..
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 03 25, 16:25)
neatsimenu kaip reikia ikelt foto  g.gif

Papildyta:

labai faini breketukai  wub.gif , bet ir kreivumas nebuvo labai didelis ar ne? mano metaliukai tai ir vaizdas visai kitoks ..

Na, ten 2 nuotraukas ikeliau, vienoje matosi siek tiek tas kreivumas, na zinok man tai didelis jis buvo, gal toje foto nelabai matosi, nes siaip privengdavau sypsotis labai placiai, bet kai kuriose nuotraukose is kito sono fotkintose atrodydavo, kad neturiu isvis danties priekyje biggrin.gif nes toks tarpas buvo tarp 1 ir 2 dantuko..siaip tai chaosas visiskas pries breketus burnoje buvo, i visas puses tie dantys issikraipe , uzlipe vieni ant kitu buvo..tik kad smulkus, mazi dantys pas mane tai gal i akis labai nekrisdavo..niu bet zinot kaip buna kai pati prisigalvoji visko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 25 kovo 2009 - 15:49
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 25, 15:21)
Kazkaip padrasinot mane, susiradau foto pries breketus, nusifotkinau siandien jau su breketais, ir pamaciau kad skirtumas jau yra. fotkinau pirmakart nes iki siol tik apziurinejau veidrody. jei kam idomu kaip atrodo keraminiai breketai (ir mano dantys kartu), tai va:http://public.fotki.com/meri-ceri/ blush2.gif

Gražu žiūrėt smile.gif
Jei pas mane būtų toks kreivumas tai džiaugčiaus turbūt, net breketų nereikėtu, man rodos kaip ir pas vasaroti dantys beveik tiesūs ,tik čiut čiut kreivi... o pas mane tragedija doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 03 25, 15:25)
neatsimenu kaip reikia ikelt foto  g.gif

aš ankščiau keldavau per photobucket.com, bet kadangi šįkart nepavyko, tai tai per biteplius.lt sukėliau g.gif
Atsakyti
[quote=Pakeliautoja,2009 03 25, 16:25]neatsimenu kaip reikia ikelt foto  g.gif

[/quote]

as niekada ir nemokejau...uztai tik nuoroda ir ikeliau..
Papildyta:
[quote=ou_jeaa,2009 03 25, 16:49]Gražu žiūrėt smile.gif
Jei pas mane būtų toks kreivumas tai džiaugčiaus turbūt, net breketų nereikėtu, man rodos kaip ir pas vasaroti dantys beveik tiesūs ,tik čiut čiut kreivi... o pas mane tragedija  doh.gif  lotuliukas.gif
[/quote]
Aciu.. wub.gif bet zinok as ir be kreivumo daug nepatogiu pojuciu turedavau su "senaisiais" dantim, pvz turejau toki sonu pasisukusi antruka, i kurio astru krasta valgydama isipjaudavau liezuvi (!). Fotkej matos tas antrukas kaip vampyro iltis persisukes visas, atrodo nesamoninga situacija nu bet kaip nepatogu zinokit. kai sypsodavaus tai ta antruka visad slepdavau desinej pusej, tai pastaruosius 2 metus sypsodavaus tik su kaire puse, tai va turiu dabar ganetinai asimetriskas lupas ir mokaus is naujo sypsotis placiai ir tolygiai..nu vienuzodz, tokiu istoriju turbut kiekviena papasakot galetume:)
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 25 kovo 2009 - 15:58
Meri ceri sveikinu 4u.gif graziai issilygino jie pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 03 25, 17:24)
Meri ceri sveikinu  4u.gif  graziai issilygino jie pas tave  mirksiukas.gif

Aciu.. blush2.gif o didziausias aciu tai musu mylimai Damusienei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 25, 17:57)
Aciu.. blush2.gif  o didziausias aciu tai musu mylimai Damusienei biggrin.gif

clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
neprisimenu nors tu ka kaip ten idet fotke tai ikeliu per banga
http://www.biteplius...504-=(127617043
mano geleziukai ax.gif keista bet jokio zadeto skausmo nejauciu bigsmile.gif taip atrodo beligaturiniai bet ne damonai o kitos firmos, didziausias trukumas tai atsikise iltys kaip pas vampyra...gal pas mane dar niekas nevyksta kad nieko nejauciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2009 03 25, 22:03)
neprisimenu nors tu ka kaip ten idet fotke tai ikeliu per banga
http://www.biteplius...504-=(127617043
mano geleziukai  ax.gif  keista bet jokio zadeto skausmo nejauciu  bigsmile.gif  taip atrodo beligaturiniai bet ne damonai o kitos firmos, didziausias trukumas tai atsikise iltys kaip pas vampyra...gal pas mane dar niekas nevyksta kad nieko nejauciu  ax.gif

na tu esi dar vienas patvirtinimas, kad su beligaturiniais breketais skausmas mazesnis:) o del rezultatu -tai kantrybes, kantrybes..juk dar tik kelios dienos praejo smile.gif as pvz pirmuosius pokycius tik po menesio pamaciau..
Atsakyti