Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Na ka sveikos koleges biggrin.gif
senokai nerasiau, tai galvoju reik pasiguost unsure.gif
buvau siandien nuejus pas stomatologe, (dar pries tai pasidariau panoramine ir sumokejau 60lt blink.gif ) paziurejus i nuotrauka sako reik perklijuot kelis apatinius breketus doh.gif ir dar uzdejo keturis naujus breketus ant paciu paskutiniu dantuku.. iskankino tai siaubingai blink.gif nesitikejau kad tiek padarys per eilini apsilankyma.. visa ta mano kankne kainavo 200lt doh.gif siaubas.. jauciuos siandien kaip buciau katik breketus uzsidejus.. nieko negaliu valgyt verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
As irgi noriu pasipasakoti, sudejo man gumutes siandien. Kol kas skausmo nelauciu, ziuresim kaip bus toliau. Dziaugiuos savimi,kad isdrysau... smile.gif Po savaites des breketus virsuje,o rugpjuti ar rugsejo pradzioje apacioje. Sake reiks nesioti 2 metus tikrai, bet man atrodo ji taip nuteikia, kad neprisisvajociau greit tiesiu dantu tureti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 05 17, 21:39)
Kadangi panoramines fotkes daro toje pačioje klinikoje, tai nuėjau pas ortodontę, ji nusiuntė pasidaryti panoraminės nuotraukos, grįžau su fotke, nuėmė atspaudus dantų ir sekantį kartą jau suklijavo breketukus smile.gif


MAN IRGI FOTO TOJE PACIOJE KLINIKOJE PADARE IR ATSPAUDUS NUEME IR VISKA PER PATI PIRMA VIZITA,NES JAU APSISPRENDUSI SENIAI BUVAU.O BREKETUS KLIJAVO PER ANTRA VIZITA IRGI smile.gif

QUOTE(Raganiukas86 @ 2009 05 18, 21:16)
Labai noriu ir as grazios sypsenos, Bet kazkaip bijau as tu breketu, man juk ne 16 metu, kitais metais baigiu universiteta, o jei tie breketai trugdys man ieskant darbo, gal niekam nereikalinga "pushkariova"  blush2.gif (gal ir klaidingai manau) bet kita vertus, nuolat kompleksuoti irgi saves kankinimas. niekaip negaliu apsispresti ar dar laukti, ar zingsniuoti pas odontologa  doh.gif


NA SENIAU IR AS TAIP MANYDAVAU, KAD LABAI KOMPLEKSUOSIU, BET DABAR YRA IVAIRIU BREKETU, KURIU BEVEIK NESIMATO. TODEL TIKRAI SIULAU NEDVEJOTI IR PASIRYZTI.

QUOTE(vampyre @ 2009 05 20, 09:52)
birzelio 10d desiuos breketukus ... greiciausiai keramikinius arba safyrinius...biski baugoka kaip ten kas bus ir kaip atrodysiu  blush2.gif bet zadejo istiesinti mano kreivuliukus per 5men...tai jeigu viskas taip kaip ji susake, niu tai tadu roooojus ax.gif


JEI DEDIESI KERAMIKINIUS AR SAFYRINIUS TAI TIKRAI NEBIJOK,ATRODYSI LYGIAI TAIP PAT KAIP IR BE BREKETU.AS ESU SU SAFYRINIAIS, TAI KAI UZDEJO PIRMA KART BIJOJAU PAZIURETI I VEIDRODI,BET NIEKO, VISKAS GERAI,KAI KALBI NET NE VISI PASTEBI JUOS.
O TAU PASISEKE, TIK 5MEN.GERAI CIA, MAN JAU MENUO PRAEJO KAIP AS SU BREKETAIS,O JIE NET NEPRADEDA JUDETI.

QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 05 21, 19:45)
sudejo man gumutes siandien. Kol kas skausmo nelauciu, ziuresim kaip bus toliau. Dziaugiuos savimi,kad isdrysau... smile.gif Po savaites des breketus virsuje,o rugpjuti ar rugsejo pradzioje apacioje. Sake reiks nesioti 2 metus tikrai, bet man atrodo ji taip nuteikia, kad neprisisvajociau greit tiesiu dantu tureti.  biggrin.gif


SVEIKINU, PIRMASIS ZINGSNIS VISADA LABAI SVARBUS smile.gif
Atsakyti
As irgi siandien buvau pas savo ortodonte. Na pagaliau ir ji pirma karta per 8 menesius nudziugo pamaciusi teigiamus pokycius mano burnoje thumbup.gif kaip jinai sako, didysis vargelis jau isvargtas, nepaklusnus dantukai jau beveik atsistojo i savo vietas, ir pagaliau paskyre data apatinio zandikaulio apibreketavimui. Tiesa, irgi perkijavo viena breketuka virsuje ir uzklijavo 2 naujus su "uzraktais" ant paciu paskutiniu dantu. Dziaugiuosi be galo ir laukiu kol busiu visa burna pilna geleziuku rolleyes.gif
Visoms abejojancios ar kazko bijancioms - tikrai nedvejotit, nebijokit ir neteks gailetis thumbup.gif
Atsakyti
esu breketuota nuo geguzes 18d.-nieko baisaus,tik kramtyti sunku,pirma diena jauciau stipriau sukandus,netrina nei lupos nei vielutes duria.tik valytis dantis sunkaiu ir po pavalgymo einu isivalyti,o is kitos puses jauciamas pliusas-maziau pagundu vis ka nors detis burnon smile.gif kolkas breketai virsutiniame zandikauli,liepa eisiu pas ortodonte tada zadejo deti ir apacia tik dar laukia trukti danti(bus trecias)-dabar trauksiu priekini-toki baisuokliuka,kuris kreivas,nebegyvas-man jo visai negaila,net pati ji noriu naikinti.zadejo gydyma 1.5m-o kaip bus???
Atsakyti
QUOTE(Raganiukas86 @ 2009 05 21, 17:26)
As irgi prisidedu prie sveikinimu  4u.gif  thumbup.gif 

Vakar analizavau savo dantukus, kazkaip buvau isitikinusi, kad mano apatiniai visi tiesus, bet vakar paanalizavau ir jau ziuriu, kad reikia ir ten tvarka daryt doh.gif

As pries dedamasi breketus irgi isanalizavau savo dantis ir buvau nuspredusi kad man pavyks issisukti tik su virsutiniais breketais, bet nuejau pas gydytoja ir ji mano analize paneige kaip reikalas biggrin.gif zinok gal tik tau taip atrodo, gal viskas su jais tvarkoj? apsilankyk pas gydytoja, ji viska issamiai paaiskins smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 05 21, 17:42)
Na ka sveikos koleges biggrin.gif
senokai nerasiau, tai galvoju reik pasiguost unsure.gif
buvau siandien nuejus pas stomatologe, (dar pries tai pasidariau panoramine ir sumokejau 60lt  blink.gif ) paziurejus i nuotrauka sako reik perklijuot kelis apatinius breketus doh.gif  ir dar uzdejo keturis naujus breketus ant paciu paskutiniu dantuku.. iskankino tai siaubingai blink.gif  nesitikejau kad tiek padarys per eilini apsilankyma.. visa ta mano kankne kainavo 200lt doh.gif  siaubas.. jauciuos siandien kaip buciau katik breketus uzsidejus.. nieko negaliu valgyt verysad.gif

O geras, cia vos ne siurprizas - nueini pas ortodonte ir nezinai, ka si karta sugalvos biggrin.gif o paaiskink man prasau, kodel reikejo perklijuoti breketus?

Papildyta:
QUOTE(verbus @ 2009 05 21, 22:06)
esu breketuota nuo geguzes 18d.-nieko baisaus,tik kramtyti sunku,pirma diena jauciau stipriau sukandus,netrina nei lupos nei vielutes duria.tik valytis dantis sunkaiu ir po pavalgymo einu isivalyti,o is kitos puses jauciamas pliusas-maziau pagundu vis ka nors detis burnon smile.gif kolkas breketai virsutiniame zandikauli,liepa eisiu pas ortodonte tada zadejo deti ir apacia tik dar laukia trukti danti(bus trecias)-dabar trauksiu priekini-toki baisuokliuka,kuris kreivas,nebegyvas-man jo visai negaila,net pati ji noriu naikinti.zadejo gydyma 1.5m-o kaip bus???

Kur gydaisi, kokius breketukus nesioji?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(verbus @ 2009 05 21, 22:06)
esu breketuota nuo geguzes 18d.-nieko baisaus,tik kramtyti sunku,pirma diena jauciau stipriau sukandus,netrina nei lupos nei vielutes duria.tik valytis dantis sunkaiu ir po pavalgymo einu isivalyti,o is kitos puses jauciamas pliusas-maziau pagundu vis ka nors detis burnon smile.gif kolkas breketai virsutiniame zandikauli,liepa eisiu pas ortodonte tada zadejo deti ir apacia tik dar laukia trukti danti(bus trecias)-dabar trauksiu priekini-toki baisuokliuka,kuris kreivas,nebegyvas-man jo visai negaila,net pati ji noriu naikinti.zadejo gydyma 1.5m-o kaip bus???



na sveikute prisijungus 4u.gif na jei gydytoja sake kad tiek laiko nesiosi reiskias tik tiek ir nesiosi, bet visada gali buti ir ilgiau juk niekas nezino kaip dantukai stumdysis wink.gif
Atsakyti
Kazkas klause ar yra Siauliuose geru ortodontu, tai kiek as pati domejausi, yra tik du, Kirkutis, ir Javtokienes kabinete yra kazkokia ortodonte, bet eiles nezmoniskos, kai as klausinejaus, buvo dviems metams i prieki, todel as nieko nebelaukiau ir vazineju i Vilniu. Ir taip jau pavelavau maziausiai 15 metu su breketais, todel du metai man labai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 21, 23:51)
As pries dedamasi breketus irgi isanalizavau savo dantis ir buvau nuspredusi kad man pavyks issisukti tik su virsutiniais breketais, bet nuejau pas gydytoja ir ji mano analize paneige kaip reikalas biggrin.gif  zinok gal tik tau taip atrodo, gal viskas su jais tvarkoj? apsilankyk pas gydytoja, ji viska issamiai paaiskins smile.gif



as kazkada irgi maniau kad apacioj galesiu nesideti,nes apatiniai mano dantukai pakankamai tiesus, bet dabar kai isiziuriu,tai matosi kiekvienas netiesus milimetras
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 21, 23:51)
As pries dedamasi breketus irgi isanalizavau savo dantis ir buvau nuspredusi kad man pavyks issisukti tik su virsutiniais breketais, bet nuejau pas gydytoja ir ji mano analize paneige kaip reikalas biggrin.gif  zinok gal tik tau taip atrodo, gal viskas su jais tvarkoj? apsilankyk pas gydytoja, ji viska issamiai paaiskins smile.gif
Papildyta:

O geras, cia vos ne siurprizas - nueini pas ortodonte ir nezinai, ka si karta sugalvos biggrin.gif  o paaiskink man prasau, kodel reikejo perklijuoti breketus?

Papildyta:

Kur gydaisi, kokius breketukus nesioji?smile.gif



as Ortodontijos centre savanoriu pr,tik uzkilus ant kalno-prie zemaiciu sustojimo,gydytoja Damusiene.breketai metaliniai,o dantis traukiau Danteneje,prie pasimatymo-tarp kitko geras kabinetas.sypasausi-ir nekreipiu demesio,jauciu,jog lupa prisitaiko prie ju,nepatogumo nera.
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

noriu prisijungti prie jusu dideles kompanijos smile.gif

Šiam pirmadieniui užsirašiau pas gyd. Liatukiene Klaipėdoje konsultacijai. Laukiu nesulaukiu kol sudės breketus, noriu pagaliau susitvarkyti savo dantukus ax.gif

P.S. Gal is forumieciu yra klaipėdiečiu, kurios lankosi pas gyd.Liatukiene? Gal galite pasidalinti patirtimi, kaip jums si ortodonte, gal pamenat kiek jums breketukai kainavo? 4u.gif

Atsakyti
As pas Liatukiene dejausi metalinius, kol kas ant virsustinio zandikaulio, 1560 berods kainavo..o gydytoja atrodo ismananti savo darba, su breketukais as tik nuo kovo men.. mirksiukas.gif
Atsakyti