Įkraunama...
Įkraunama...

---5 LITAI -----

Sveiki Gerbiamieji,

Taupant Jūsų laiką – trumpai ir aiškiai:

Ruošiames Kaune atidaryti naują kirpyklą, su visai kitokia rinkodara.
Viskas skamba taip: profesionalios kirpėjos apkirps betkokį vyrą už 5 litus.
Viskas bus ypatingai paprasta - jokių galvų plovimų,modeliavimų – jokių įmantrybių, tiesiog paprastas apkirpimas. Neabejotinai bus islaikomi higienos reikalavimai.

Taigi ir klausiam Jūsų , ar kirptumėtės kirpykloje , kurioje kirpimas kainuotu 5 litus ?

Dekui už atsakymus bei komentarus,pasiūlymus.
smile.gif
Atsakyti
aš neičiau, mano vyras - tikriausiai eitų. Nesuprantu, nejaugi apsimoka teikti tik tokias paslaugas? Nebent kirptų labai gerai - tada taip smile.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakyma.

Tikslas - tvarkyti absurdiska sistema. siuo metu padoriai apsikirpti 15-20 litu ... Zmones to vengia , iesko kur pigiau. Mes jums sakom , mums apsimoka , jai jus kirpsites . O besikerpanciu bus . NEs 5 litai uz tokia paslauga tikrai mazi pinigai. O ypac kai paslaugos kokybe bus tikrai neprastesne uz ta ,kurios kaina 3 ar net 4 kartus didesne. smile.gif

Aciu.
Atsakyti
tai čia tik vyrams kirpykla? Biškį nesuprantu..
Atsakyti
Na , galvojam daryti ne tik vyrams, bet ir moterims, taciau kadangi moteru logika : kaina negali atitikti kokybes(nieko pries neturiu ), tai ir atitinkamai mazeu silpnosios lyties atstoviu lankysis , todel jai planuojam daryt 10-12 vietu vyrams tai moterims tektu 3-4 vietos. TAciau pabreziu kirpejos bus tikrai profesionalios , ne vienus metus dirbancios savo darbus . smile.gif
Atsakyti
bet taip įdomiai, moterys apsikerpa pas jus, o jei nori nusidažyt ar šukuoseną prie to paties pasidaryt, turės eiti kitur g.gif Nu bet sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uksnė: 26 kovo 2009 - 00:32
nu man ir 15lt uz kirpima atrodo abejotinai mazai. o 5lt isvis
man idomu koks profesionalus kirpejas sutiktu dirbti uz toki atlygi
Atsakyti
Saunus pastebejimas " kirpejas uz toki atligi"- Kirpejas dirbs uz alga , o ne uz tai ka gaus nuo kliento. Elementari sistema.Tikrai neabejoju kirpeju kompetencija, kandangi pats ne vienus metus esu kirpesis pas jas. Liaudiskai tariant - jos kietos ! smile.gif)
Papildyta:
Uksne , o del tavo pastebejimo tiktais belieka pasakyti - tikslas svari,tvarkinga,higienos reikalavimu besilaikanti kirpykla , kurioje kirpimas kainuoja normalius pinigus ( 5-7 lt) , o ypac tokiu kriziniu laikotarpiu.
Atsakyti
o tai palaukit kas cia per verslo planas? ta prasme pajamu is kirpyklos darbo turesit apverktinu, bet alga mokesit kirpejams kaip profesionalams is savo kisenes?
labdara planuojat uzsiimt?
Atsakyti
man taij atrodo, cia viskas normaliai, siulau draseij atidaryti, aijsq moterys bijos eiti kirptis , niu bet vyraij manau tikraij eijs . ypac tokiu kriziniu laikotarpiu.
ir viskas ce normaliai gausis tiek kirpejom alga , tiek kirpyklai, ji tikrai nenukentes , ir labdaringa akcija neuzsiims . tiesiog daujgiau klientu bus apkerpama mirksiukas.gif mano nuomone . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 00:00)
Sveiki Gerbiamieji,

Taupant Jūsų laiką – trumpai ir aiškiai:

Ruošiames Kaune atidaryti naują kirpyklą, su visai kitokia rinkodara.
Viskas skamba taip: profesionalios kirpėjos apkirps betkokį vyrą už 5 litus.
Viskas bus ypatingai paprasta - jokių galvų plovimų,modeliavimų – jokių įmantrybių, tiesiog paprastas apkirpimas. Neabejotinai bus islaikomi higienos reikalavimai.

Taigi ir klausiam Jūsų , ar kirptumėtės kirpykloje , kurioje kirpimas kainuotu 5 litus ?

Dekui už atsakymus bei komentarus,pasiūlymus.
smile.gif

kaip nukirpt vyrą, moterį neišplovus plaukų? g.gif

o už 5 litus pas mus galim profkėj nusikirpt, mokines aišku prižiūri mokytojos biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones.

Prie ko cia tas galvos plovimas , 8 is 10 vyru ateina i kirpykla apsikirpti , o ne pailseti , isiplauti galvos. Musu tikslas greitas,higieniskas,tvarkingas,profesionalus apkirpimas uz 5-7 litu. Viskas.
Atsakyti