Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ---5 LITAI -----
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3
mariux578
Sveiki Gerbiamieji,

Taupant Jūsų laiką – trumpai ir aiškiai:

Ruošiames Kaune atidaryti naują kirpyklą, su visai kitokia rinkodara.
Viskas skamba taip: profesionalios kirpėjos apkirps betkokį vyrą už 5 litus.
Viskas bus ypatingai paprasta - jokių galvų plovimų,modeliavimų – jokių įmantrybių, tiesiog paprastas apkirpimas. Neabejotinai bus islaikomi higienos reikalavimai.

Taigi ir klausiam Jūsų , ar kirptumėtės kirpykloje , kurioje kirpimas kainuotu 5 litus ?

Dekui už atsakymus bei komentarus,pasiūlymus.
smile.gif
Uksnė
aš neičiau, mano vyras - tikriausiai eitų. Nesuprantu, nejaugi apsimoka teikti tik tokias paslaugas? Nebent kirptų labai gerai - tada taip smile.gif
mariux578
Dekui uz atsakyma.

Tikslas - tvarkyti absurdiska sistema. siuo metu padoriai apsikirpti 15-20 litu ... Zmones to vengia , iesko kur pigiau. Mes jums sakom , mums apsimoka , jai jus kirpsites . O besikerpanciu bus . NEs 5 litai uz tokia paslauga tikrai mazi pinigai. O ypac kai paslaugos kokybe bus tikrai neprastesne uz ta ,kurios kaina 3 ar net 4 kartus didesne. smile.gif

Aciu.
Uksnė
tai čia tik vyrams kirpykla? Biškį nesuprantu..
mariux578
Na , galvojam daryti ne tik vyrams, bet ir moterims, taciau kadangi moteru logika : kaina negali atitikti kokybes(nieko pries neturiu ), tai ir atitinkamai mazeu silpnosios lyties atstoviu lankysis , todel jai planuojam daryt 10-12 vietu vyrams tai moterims tektu 3-4 vietos. TAciau pabreziu kirpejos bus tikrai profesionalios , ne vienus metus dirbancios savo darbus . smile.gif
Uksnė
bet taip įdomiai, moterys apsikerpa pas jus, o jei nori nusidažyt ar šukuoseną prie to paties pasidaryt, turės eiti kitur g.gif Nu bet sėkmės 4u.gif
Bittersweet
nu man ir 15lt uz kirpima atrodo abejotinai mazai. o 5lt isvis
man idomu koks profesionalus kirpejas sutiktu dirbti uz toki atlygi
mariux578
Saunus pastebejimas " kirpejas uz toki atligi"- Kirpejas dirbs uz alga , o ne uz tai ka gaus nuo kliento. Elementari sistema.Tikrai neabejoju kirpeju kompetencija, kandangi pats ne vienus metus esu kirpesis pas jas. Liaudiskai tariant - jos kietos ! smile.gif)
Papildyta:
Uksne , o del tavo pastebejimo tiktais belieka pasakyti - tikslas svari,tvarkinga,higienos reikalavimu besilaikanti kirpykla , kurioje kirpimas kainuoja normalius pinigus ( 5-7 lt) , o ypac tokiu kriziniu laikotarpiu.
Bittersweet
o tai palaukit kas cia per verslo planas? ta prasme pajamu is kirpyklos darbo turesit apverktinu, bet alga mokesit kirpejams kaip profesionalams is savo kisenes?
labdara planuojat uzsiimt?
0kristut0
man taij atrodo, cia viskas normaliai, siulau draseij atidaryti, aijsq moterys bijos eiti kirptis , niu bet vyraij manau tikraij eijs . ypac tokiu kriziniu laikotarpiu.
ir viskas ce normaliai gausis tiek kirpejom alga , tiek kirpyklai, ji tikrai nenukentes , ir labdaringa akcija neuzsiims . tiesiog daujgiau klientu bus apkerpama mirksiukas.gif mano nuomone . ax.gif
Vitulka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 00:00)
Sveiki Gerbiamieji,

Taupant Jūsų laiką – trumpai ir aiškiai:

Ruošiames Kaune atidaryti naują kirpyklą, su visai kitokia rinkodara.
Viskas skamba taip: profesionalios kirpėjos apkirps betkokį vyrą už 5 litus.
Viskas bus ypatingai paprasta - jokių galvų plovimų,modeliavimų – jokių įmantrybių, tiesiog paprastas apkirpimas. Neabejotinai bus islaikomi higienos reikalavimai.

Taigi ir klausiam Jūsų , ar kirptumėtės kirpykloje , kurioje kirpimas kainuotu 5 litus ?

Dekui už atsakymus bei komentarus,pasiūlymus.
smile.gif
*

kaip nukirpt vyrą, moterį neišplovus plaukų? g.gif

o už 5 litus pas mus galim profkėj nusikirpt, mokines aišku prižiūri mokytojos biggrin.gif
mariux578
Aciu uz nuomones.

Prie ko cia tas galvos plovimas , 8 is 10 vyru ateina i kirpykla apsikirpti , o ne pailseti , isiplauti galvos. Musu tikslas greitas,higieniskas,tvarkingas,profesionalus apkirpimas uz 5-7 litu. Viskas.
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:29)
Aciu uz nuomones.

Prie ko cia tas galvos plovimas , 8 is 10 vyru ateina i kirpykla apsikirpti , o ne pailseti , isiplauti galvos. Musu tikslas greitas,higieniskas,tvarkingas,profesionalus apkirpimas uz 5-7 litu. Viskas.
*

zodziu mano nuomone, verslo planas labai nevykes

as irgi neinu i kirpykla pailseti ar gavos issiplauti. plauna plaukus, kadangi kerpa slapius.
mariux578
Aciu uz nuomone ,

Tamsta potencialus kliente, galima apipurksti plaukus su purkstuku smile.gif Ir be to dauguma vyru kerpasi masinelemis , taip kad galvos plovimas nera butinas. Aciu dar kart uz nuomone.
Bittersweet
tai visiskai niekaip neatsipirktu. pasiskaiciavot pajamas per diena?
kokios jos mazdaug butu? kiek klientu planuojat per diena priimti?

plius nuoma, plius iranga, plius normali alga profesionaliems kirpejams?
Svajojanti
Jei kirpejos gaus alga menesine,tai ar jos jau labai stengsis kuo daugiau apkirpt tu klientu?Jau dabar buna taip,krizes metu,atvedi vaika,sedi kirpeja be darbo,bet nepriema,nes tipo mazi pinigai.
Joliee
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 01:00)
Sveiki Gerbiamieji,
...tiesiog paprastas apkirpimas. Neabejotinai bus islaikomi higienos reikalavimai.

*

Tuomet manau, blogai padarėte, kam čia pasisakėte, ypač dėl higienos reikalavimų... VISOS kirpyklos turi jų laikytis, jei ne - mokėsite baudas, kai tikrins..

O šiaip, jei paprastas kirpimas ir be jokių galvos plovimų, tai manau, kad eitų nemažai vyrukų, ypač jei taip pigiai.. Bet netikiu, kad dirbs profesionalios kirpėjos, už tokią kainą profesionalios neina dirbt tongue.gif
Xanaka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:29)
Aciu uz nuomones.

*

Gal ideja ir nebloga. Bet kokybe turi tikrai islikti, nes kitaip sakyciau 1 karta zmogus pabandys, ir jei nepatiks - tai bus paskutinis kartas.
Esu maciusi reportaza apie tokia kirpykla Vokietijoje- viskas 10 Euru, kirpimas, dazymas ir t.t. Kirpyklos savininkai komentavo, kad uzdirba nuo zmoniu kiekio, o ne nuo to kiek klientas sumoka. Logiska - pvz. vyrai gali eiti kirptis ir kas savaite ar dvi, o ne pvz. kas menesi, jei tai nebrangu.
Ideja manyciau gera, tik idomu kaip lietuvos liaudis ja priims.
O kur tokia kirpykla turetu atsidaryti? smile.gif
Joliee
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 07:43)
Saunus pastebejimas " kirpejas uz toki atligi"- Kirpejas dirbs uz alga , o ne uz tai ka gaus nuo kliento. Elementari sistema.Tikrai neabejoju kirpeju kompetencija, kandangi pats ne vienus metus esu kirpesis pas jas. Liaudiskai tariant - jos kietos ! smile.gif)
Papildyta:
Uksne , o del tavo pastebejimo tiktais belieka pasakyti - tikslas svari,tvarkinga,higienos reikalavimu besilaikanti kirpykla , kurioje kirpimas kainuoja normalius pinigus ( 5-7 lt) , o ypac tokiu kriziniu laikotarpiu.
*

Nesupratau, tai vis dėl to bus laikomasi tų higienos reikalavimų? Gal kažką blogai įskaičiau pirmame poste? g.gif
Atsiprašau, tikrai blogai įskaičiau.. Tuomet manau, visai neblogai, bet dėl kirpėjų profesionalumo ir atsiperkamumo tai tikrai abejoju..
Vitulka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 13:29)
*

kaip tai prie ko?
riebaluotus plaukus apipukšit vandeniu ir kirpsit? tai koks tas klientas išeis? blink.gif
išvis koks gali būt profesionalus kirpimas neišplovus plaukų
o jei sakot, kad dauguma vyrų kerpa plaukus mašinėle, tai ko išvis pas jus eit, jei tą galim pasidaryt namie
Joliee
QUOTE(Xanaka @ 2009 03 26, 14:52)
Gal ideja ir nebloga. Bet kokybe turi tikrai islikti, nes kitaip sakyciau 1 karta zmogus pabandys, ir jei nepatiks - tai bus paskutinis kartas.
Esu maciusi reportaza apie tokia kirpykla Vokietijoje- viskas 10 Euru, kirpimas, dazymas ir t.t. Kirpyklos savininkai komentavo, kad uzdirba nuo zmoniu kiekio, o ne nuo to kiek klientas sumoka. Logiska - pvz. vyrai gali eiti kirptis ir kas savaite ar dvi, o ne pvz. kas menesi, jei tai nebrangu.
Ideja manyciau gera, tik idomu kaip  lietuvos liaudis ja priims.
O kur tokia kirpykla turetu atsidaryti? smile.gif
*

Jo, yra Vokietijoj tokių kirpyklų, su tokiom visi čia kovoja, nes darbo sąlygos - vergiškos, nors klientų tikrai turi, bet kokybė, atsiprašant, šššš, be to, labai dažnai kirpėjai dirba juodai, gauna irgi mažai.. Ir tokias įstaigas daug dažniau nei įprastai tikrina įvairios institucijos, nes jos dažnai pažeidžia įstatymus... Bankrotai - daug dažnesni, neišsilaiko, neužtenka pinigų normaliom priemonėm, dėl to tikrai nukenčia kokybė, priemonės skiedžiamos ir t.t. Žodžu, jei laikysitės Vokietijos modelio, tai tikrai ne kas bus..
mariux578
Nesuprantu jusu tikslo , as paklausiau ar kirptumetes kirpykloje , svarioje,tvakringoje uz 5-7 litu , kur paslaugu kokybe neatsiliktu nuo tu kirpyklu kuriose kainos 3-4 kartus didesnes. Jus nesirupinkit musu sistema,kaipmokesim algas, kirpejos bus ne tik motyvuotos , bet ir linksmos,bendraujancios!Zmones Jums neturetu rupeti kaip mes tai padarysim , as tik paklausiau ar kirptumetes smile.gif?
jul-ija
man atrodo, kad jūs nelabai ka ir užsidirbsit su tokia kirpykla. Na nežinau kaip čia korektiškai išsireikšti, bet manau pačią pirmą savaitę pradės eiti kirptis tokie vyrukai kuriems rūpi, kad tik pigiau, nelabai tvarkingi, su kvapeliu ir t.t. tuo tarpu kiti klientai nelabai norės ten eiti kirptis, nes matys kok kontingentas ten ateina.
na nežinau ar mane teisingai supratote, tačiau jeinorite pradėti verslą, tai tikrai ne taip schmoll.gif paskui jei norėsite toj vietoj normalią kirpyklą pasidaryti, tai irgi jau bus nelabai kokios žmonėms asociacijos.
linkiu viska apgalvoti ir sekmės versle 4u.gif
linuxox
Man tai čia aiškiai parašyta BESILAIKANTI,ko čia nesuprasti?Idėja sveikintina,net ir pačiam Londone yra nemažai tokiu kirpyklų,taip vadinamu Barber shop,kurios specializuojasi vyrų kirpime,ir kur kirpimas kainuoja tik 5 svarai,ir jos visuomet buna pilnos,ten dirba profesionalūs vyrų kirpėjai,dažniausiai vyrai.Tik aš siūlyčiau vietoje 5lt imti iš visų 10lt,nes lietuviai dažniausiai bijo pigių paslaugų,gal tik iš kokių pensininkų ar studentų galima po 5lt.imti.Grynai specializuotis tik vyrų kirpime,moterų visai net nepriimti,pasivadinti vyrų kirpykla,kad visiems būtų aiškiau.Ir sėkmės versle.
mariux578
Linuxox, va stai ka as turejau omeny, pigu ir kokybiska. Kodel jus manot kad tai neimanoma ?smile.gif
Romy
Man atrodo tai pavyktu vien su vyrais. Vokietijoje yra tokiu kirpyklu kur vyrai ''papigiai'' apsikerpa. Bet tokiose kirpyklose negali uzsirasyti is anksto, reiskia eiliej reiks palaukt, neplauna galvos, nedaro veliau jokios sukuosenos, na ta prasme su putom ir t.t.
Visada priklauso su nuo zmogaus poreikiu. Mano MB i jas neina ( bo turi savo pazystama kirpeja ), bet pazistu daug savo kolegu, kurie tokiomis paslaugomis naudojasi.
Vitulka
tečiui už 5 lt ateina kirpėja į namus lotuliukas.gif

aš neičiau, bet aš ne vyras rolleyes.gif
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 16:12)
Kodel jus manot kad tai neimanoma ?smile.gif
*

del daugelio priezasciu.
mariux578
aciu uz isamu ir argumentuotu atsakyma.
marmaliade
Manau, ideja nebloga, tik kaip ten su kirpeju atlyginimais? g.gif siaip moteru asortimento nepritrauksite, pagal ta pacia logika, kuria anksciau minejote, nors manau klienciu bus, bet vyrai liuosiai eitu ir be tu galvos plovimu... ideja nebloga, bet ar ji visikai pasiteisint, siek tiek abejoju, bet nebandant nesuzinodi mirksiukas.gif sekmes 4u.gif beje imeskite kur normaliai apklausa, gal bus aiskiau... nes dabar tik klausinejate moteris ir tokias, kurios pasiruosusios uz kirpima plot daugiau nei 5 lt
linuxox
Kadangi čia lankosi vien moterys,tai jos išsako savo nuomonę,kuri beje labiausiai priklauso nuo nuotaikos,iš savo pusės,kad jos į tokią kirpyklą nė kojos nekeltų,bet ne visos gal įsiskaito jog ji būtų skirta vyrams.Manau jums tikrai viskas pasiseks,nes jeigu ir kitose labiau išsivysčiusiose šalyse jų yra,ir jos nuolat būna lankomos,tai pas mus taip pat prigis.
jadzka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:07)
Nesuprantu jusu tikslo , as paklausiau ar kirptumetes kirpykloje , svarioje,tvakringoje uz 5-7 litu , kur paslaugu kokybe neatsiliktu nuo tu kirpyklu kuriose kainos 3-4 kartus didesnes. Jus nesirupinkit musu sistema,kaipmokesim algas, kirpejos bus ne tik motyvuotos , bet ir linksmos,bendraujancios!Zmones Jums neturetu rupeti  kaip mes tai padarysim , as tik paklausiau ar kirptumetes smile.gif?
*

skamba nelogiškai man.... Na spėju, kad apsimokėtų, reikia, kad viena kirpėja apkirptų kokį 20 galvų per dieną ir tai tik 100 lt doh.gif: Įsivaizduoju kokia linksma ir bendraujanti kirpėja gali būt po 20 galvų doh.gif: Kaip ten sako: "Nuvarytus arklius nušauna" lotuliukas.gif
Jei jau kirpėja po 100 lt per diena uždirba tai per mėnesį 2000 lt. Ką aš žinau.... Man prasilenkia su logika ax.gif

Atsakymas: Aš nesikirpčiau. Mano vyras tikriasuia irgi. Gal darbo liaudžiai ir sueitų...
BOMBONKE :)
aga ir airijoj yra tu barber shop..ir eilute beveik pastovei.ir nepasakyciau kad valkatos,net kostiumuoti dedes maciau sedi.dirba pagrinde vyrai kirpejai,grazus stilingi vyrukai arba usuoti pagyvene dedes smile.gif man grazu.
o lt labai egzistuoja pinigo,vardo kultas,tik del to gali but sunkiau prasimust.bet seip bandyt verta,krize palanki pigiom paslaugom ir jei kirpejos bus bent jau normalios,nekirps sukem o priemones valys kad neplatint gyvuniuku ir pan,tai vyrai turetu eiti smile.gif
mariux578
Ponia ir Ponas (vyras jusu) , Parhyziuje kherpa po 300 lhithuku , then ir putyciu uzmeta, ir galvyte isplauna , ir muzika labai grazi groja ten vat ir ten galit skristi kirptis. O darbo liaudis pasitenkins manau ir paprastu kirpimu. Nemanote taip ? doh.gif
BOMBONKE :)
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 16:50)
Ponia ir Ponas (vyras jusu) , Parhyziuje kherpa po 300 lhithuku , then ir putyciu uzmeta, ir galvyte isplauna , ir muzika labai grazi groja ten vat ir ten galit skristi kirptis. O darbo liaudis pasitenkins manau ir paprastu kirpimu. Nemanote taip ? doh.gif
*

jei bus kirpykla tik vyram tai manau nieks tu putyciu labai ir nepasiges,nesiparink biggrin.gif

o apie putytes..tai labai daznai gryzus is tu kirpyklu su muzika ir pan malonumais noris kuo greiciau tas putytes ir kitas malevones nusiplaut ir persitvarkyt pagal save biggrin.gif
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 16:23)
aciu uz isamu ir argumentuotu atsakyma.
*

tai, kad visu pirma jus visiskai neatsakinejat i argumentuotus klausimus. 'kirpsites ar ne' viskas.

o priezasciu is tikruju yra begale.

o pvz. as nesikirpciau tokioj kirpykloj ne del putyciu ir muzikyciu, o todel, kad logiskai paskaiciavus, jus su gaunamom pajamom nesugebesit islaikyti profesionaliu kirpeju. isvada - as savo plaukus bijociau patiket kirpejai, kuri dirba uz juokinga suma. o nes kadangi, vadinasi ji tiek ir verta. nebent. nebent jus zadat moket kirpejoms is savo kisenes algas. bet logikos vel truksta.
Vitulka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 14:50)
*

Nereik taip hiperbolizuot smile.gif kam taip pult į kraštutinumus, Lietuvoj irgi galim rast kirpyklų, kur galvą išplauna ir muzika groja, ir nekainuos 300 rolleyes.gif
mariux578
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:13)
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is  savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif
*

man ar taip ar taip ramu biggrin.gif
o pasauli vargiai isgelbesit atidares kirpykla, pigia ar brangia, nesvarbu laugh.gif
cia buvo elementarus klausimai i kuriuos jus akivaizdu atsakymu neturit 4u.gif o tai blogai, pries imantis verslo, reikia 'kieto' ir iki smulkmenu apgalvoto verslo plano.
mariux578
Tuomet , kad nebeliktu abejoniu , tvarkingai i viena komentara surasykit visus ramybes neduodancius jums klausimus- ataskysiu. Laukiu.Aciu
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:40)
Tuomet , kad nebeliktu abejoniu , tvarkingai i viena komentara surasykit visus ramybes neduodancius jums klausimus- ataskysiu. Laukiu.Aciu
*

tingiu, ne tiek rupi smile.gif
as savo nuomone pasakiau, ko neatsaket, to neatsaket, tiek to
mariux578
biggrin.gif
jadzka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:50)
*

Oij, tik nereikia perdėti.... Aš kerpuosi už kažkas 50 lt. O vyras už 35 kažkas ax.gif tikrai nemanau, kad brangiai.
Kažkaip neįsivaizduoju, kad kirpimas gali kainuoti pigiau nei puodelis kavos...
Putyčių man niekada nededa, nes man to nereikia, o muzika groja gal kažkokia, bet tikrai nekreipiu į ją dėmesio.
Man svarbu, kad mane kerpa gerai nusiteikusi kirpėja, pataria apie plaukų priežiūrą ir neperduoda savo neigiamų emocijų.

QUOTE(Bittersweet @ 2009 03 26, 15:56)
o pvz. as nesikirpciau tokioj kirpykloj ne del putyciu ir muzikyciu, o todel, kad logiskai paskaiciavus, jus su gaunamom pajamom nesugebesit islaikyti profesionaliu kirpeju. isvada - as savo plaukus bijociau patiket kirpejai, kuri dirba uz juokinga suma. o nes kadangi, vadinasi ji tiek ir verta. nebent. nebent jus zadat moket kirpejoms is savo kisenes algas. bet logikos vel truksta.
*

drinks_cheers.gif

QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 16:13)
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is  savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif
*

Nu jo... atsirado labdaros - paramos fondas kerpame pigiausiai lotuliukas.gif

O jei rimtai, užduosiu aš klausimus:
1. Kiek laiko truktų kirpimas?
2. Kiek žmonių per darbo laiką (8 val.) apkirpti turėtų kirpėja?
3. Kiek įsivaizduoji mokėti kirpėjai?
4. Kiek kainuos patalpų nuoma ir komunalinės paslaugos?
5. Kiek kainuos kirpyklos įranga, dezinfekavimo priemonės, žirklės ir t.t.
6. Kiek kainuos papildomos paslaugos: pvz. buhalterinė apskaita, draudimas, apsauga ir pan.
7. Kokiu būdu bus įdarbintos kirpėjos ir kokius mokesčius mokėsi?
8. Kaip ruošiesi populerinti kirpyklą?

Va atsakymai į šiuos klausimus man sudėliotų daug ką į vietas: ar čia nesamoningi svaičiojimai ar realus verslo planas.
mariux578
Aciu uz klausimus , atsakes i siuos klausimus viesai pateikciau visa verslo plana. Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.
jadzka
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:07)
Aciu uz klausimus , atsakes i siuos klausimus viesai pateikciau visa verslo plana. Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir  nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.
*

Oij, tada viskas aišku... Svajuko dramblionės biggrin.gif

tik kažkaip nemanau, kad tą verslo planą apskritai turi... Ir ar apskritai turi įsivaizdavimą apie verslą, sąnaudas, atlyginimus, mokesčius ir t.t.

aišku, atsiras žmonių kurie kirpsis, tik kiek ilgam? iki bankroto po mėnesio lotuliukas.gif
Bittersweet
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 18:07)
Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.
*

che biggrin.gif
nu tikrai viskas aisku...
carela
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 01:21)
Dekui uz atsakyma.

Tikslas - tvarkyti absurdiska sistema. siuo metu padoriai apsikirpti 15-20 litu ... Zmones to vengia , iesko kur pigiau. Mes jums sakom , mums apsimoka , jai jus kirpsites . O besikerpanciu bus . NEs 5 litai uz tokia paslauga tikrai mazi pinigai. O ypac kai paslaugos kokybe bus tikrai neprastesne uz ta ,kurios kaina 3 ar  net 4 kartus didesne. smile.gif

Aciu.
*

lotuliukas.gif apie kokia kokybe snekat???neplautos galvos kirpimas-kokybiskas lotuliukas.gif nukirps jusu kirpejos desimt tokiu ir reiks joms zirkles ir masineles pirktis naujas lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebeispindekit (sorry negrazus zodis) kitokia rinkodara lotuliukas.gif cia jau taip nebeuzdirbat ar taip dirbat kad klienturos nesusirenkat kad sampuno negalit nusipirkt??? lotuliukas.gif ne nu cia prajuokinot lotuliukas.gif plius,na pasityciojimas is kirpeju,jos ranku darbas penki litai lotuliukas.gif
Joliee
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:07)
Nesuprantu jusu tikslo , as paklausiau ar kirptumetes kirpykloje , svarioje,tvakringoje uz 5-7 litu , kur paslaugu kokybe neatsiliktu nuo tu kirpyklu kuriose kainos 3-4 kartus didesnes. Jus nesirupinkit musu sistema,kaipmokesim algas, kirpejos bus ne tik motyvuotos , bet ir linksmos,bendraujancios!Zmones Jums neturetu rupeti  kaip mes tai padarysim , as tik paklausiau ar kirptumetes smile.gif?
*

QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:50)
*

QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:07)

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir  nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.
*

Įspūdis toks, kad nelabai ir rūpėjo ta nuomonė, tai kam klausėt? Jei jau turit savo "verslo planą" ( lotuliukas.gif ) ir juo tikit, pirmyn tongue.gif
Vaikiška ir nekorektiška yra, kai pats užduodi klausimą, vėliau pasakyt "o aš žinau, bet nesakysiu" cool.gif
Jei jau bijote atskleisti savo "verslo planą", tai ir neklausinėkite, nors netikiu, kaip šiuolaikinėj rinkos situacijoj būtų galima įgyvendinti tokį planą...
Jei jau tokia kirpykla, mano tėtis irgi gali kirpti, draugeliai turi nusipirkę kirpimo mašinėlę, tai kartais vienas kitą apkerpa, nemanau, kad Jūsų siūloma kokybė (už penkis litus) bus didesnė, tai kam tada ir tuos penkis litus mokėt?
Bet kuriuo atveju, sėkmės versle cool.gif
Becel
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 13:29)
Aciu uz nuomones.

*

vienas kitam prieštaraujantys sakiniai rolleyes.gif

neičiau,nes neišlauna galvos. Jei išplautų ir girdėčiau gerų nuomonių, nueičiau ax.gif
carela
Jus man kaip kirpejai paaiskinkite,kaip galima atlikti TVARKINGA,HIGIENISKA,PROFESIONALU kirpima ant neisplautos galvos????kokioj jus cia vietoj dirbate ir kokio lygio jusu salonas???normaliose salonuose ir kirpyklose ar vyras ar moteris nesvarbu.ateina kirptis,pirmas dalykas ka daro kirpejas-plauna galva...del keliu priezasciu:
1. Ant svariu plauku,kirpejas gali sumodeliuoti kirpima.
2. Klientas is salono iseina tvarkingas
3. Tai higienos reikalas (jus nzn is kur ir koks zmogus pas jus atejo,ir nesvarbu kaip jis atrodo,manau suprantate apie ka as)

tai gal ir ranku neplauti pradekime is tuoleto iseje,o is karto pulkime aptarnauti klienta neplauta galva??? nu kosmaras kazkoks doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.