Įkraunama...
Įkraunama...

---5 LITAI -----

QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 14:50)
Ponia ir Ponas (vyras jusu) , Parhyziuje kherpa po 300 lhithuku , then ir putyciu uzmeta, ir galvyte isplauna , ir muzika labai grazi groja ten vat ir ten galit skristi kirptis. O darbo liaudis pasitenkins manau ir paprastu kirpimu. Nemanote taip ? doh.gif

Nereik taip hiperbolizuot smile.gif kam taip pult į kraštutinumus, Lietuvoj irgi galim rast kirpyklų, kur galvą išplauna ir muzika groja, ir nekainuos 300 rolleyes.gif
Atsakyti
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:13)
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is  savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif


man ar taip ar taip ramu biggrin.gif
o pasauli vargiai isgelbesit atidares kirpykla, pigia ar brangia, nesvarbu laugh.gif
cia buvo elementarus klausimai i kuriuos jus akivaizdu atsakymu neturit 4u.gif o tai blogai, pries imantis verslo, reikia 'kieto' ir iki smulkmenu apgalvoto verslo plano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 26 kovo 2009 - 15:34
Tuomet , kad nebeliktu abejoniu , tvarkingai i viena komentara surasykit visus ramybes neduodancius jums klausimus- ataskysiu. Laukiu.Aciu
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:40)
Tuomet , kad nebeliktu abejoniu , tvarkingai i viena komentara surasykit visus ramybes neduodancius jums klausimus- ataskysiu. Laukiu.Aciu


tingiu, ne tiek rupi smile.gif
as savo nuomone pasakiau, ko neatsaket, to neatsaket, tiek to
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:50)
Ponia ir Ponas (vyras jusu) , Parhyziuje kherpa po 300 lhithuku , then ir putyciu uzmeta, ir galvyte isplauna , ir muzika labai grazi groja ten vat ir ten galit skristi kirptis. O darbo liaudis pasitenkins manau ir paprastu kirpimu. Nemanote taip ? doh.gif


Oij, tik nereikia perdėti.... Aš kerpuosi už kažkas 50 lt. O vyras už 35 kažkas ax.gif tikrai nemanau, kad brangiai.
Kažkaip neįsivaizduoju, kad kirpimas gali kainuoti pigiau nei puodelis kavos...
Putyčių man niekada nededa, nes man to nereikia, o muzika groja gal kažkokia, bet tikrai nekreipiu į ją dėmesio.
Man svarbu, kad mane kerpa gerai nusiteikusi kirpėja, pataria apie plaukų priežiūrą ir neperduoda savo neigiamų emocijų.

QUOTE(Bittersweet @ 2009 03 26, 15:56)
o pvz. as nesikirpciau tokioj kirpykloj ne del putyciu ir muzikyciu, o todel, kad logiskai paskaiciavus, jus su gaunamom pajamom nesugebesit islaikyti profesionaliu kirpeju. isvada - as savo plaukus bijociau patiket kirpejai, kuri dirba uz juokinga suma. o nes kadangi, vadinasi ji tiek ir verta. nebent. nebent jus zadat moket kirpejoms is savo kisenes algas. bet logikos vel truksta.

drinks_cheers.gif

QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 16:13)
Musu verslo planas - gelbeti pasauli, mes mokesim algas is  savo kisenes, na ar ramiau pasidare ? ax.gif


Nu jo... atsirado labdaros - paramos fondas kerpame pigiausiai lotuliukas.gif

O jei rimtai, užduosiu aš klausimus:
1. Kiek laiko truktų kirpimas?
2. Kiek žmonių per darbo laiką (8 val.) apkirpti turėtų kirpėja?
3. Kiek įsivaizduoji mokėti kirpėjai?
4. Kiek kainuos patalpų nuoma ir komunalinės paslaugos?
5. Kiek kainuos kirpyklos įranga, dezinfekavimo priemonės, žirklės ir t.t.
6. Kiek kainuos papildomos paslaugos: pvz. buhalterinė apskaita, draudimas, apsauga ir pan.
7. Kokiu būdu bus įdarbintos kirpėjos ir kokius mokesčius mokėsi?
8. Kaip ruošiesi populerinti kirpyklą?

Va atsakymai į šiuos klausimus man sudėliotų daug ką į vietas: ar čia nesamoningi svaičiojimai ar realus verslo planas.
Atsakyti
Aciu uz klausimus , atsakes i siuos klausimus viesai pateikciau visa verslo plana. Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:07)
Aciu uz klausimus , atsakes i siuos klausimus viesai pateikciau visa verslo plana. Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir  nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.


Oij, tada viskas aišku... Svajuko dramblionės biggrin.gif

tik kažkaip nemanau, kad tą verslo planą apskritai turi... Ir ar apskritai turi įsivaizdavimą apie verslą, sąnaudas, atlyginimus, mokesčius ir t.t.

aišku, atsiras žmonių kurie kirpsis, tik kiek ilgam? iki bankroto po mėnesio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 18:07)
Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.


che biggrin.gif
nu tikrai viskas aisku...
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 01:21)
Dekui uz atsakyma.

Tikslas - tvarkyti absurdiska sistema. siuo metu padoriai apsikirpti 15-20 litu ... Zmones to vengia , iesko kur pigiau. Mes jums sakom , mums apsimoka , jai jus kirpsites . O besikerpanciu bus . NEs 5 litai uz tokia paslauga tikrai mazi pinigai. O ypac kai paslaugos kokybe bus tikrai neprastesne uz ta ,kurios kaina 3 ar  net 4 kartus didesne. smile.gif

Aciu.

lotuliukas.gif apie kokia kokybe snekat???neplautos galvos kirpimas-kokybiskas lotuliukas.gif nukirps jusu kirpejos desimt tokiu ir reiks joms zirkles ir masineles pirktis naujas lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebeispindekit (sorry negrazus zodis) kitokia rinkodara lotuliukas.gif cia jau taip nebeuzdirbat ar taip dirbat kad klienturos nesusirenkat kad sampuno negalit nusipirkt??? lotuliukas.gif ne nu cia prajuokinot lotuliukas.gif plius,na pasityciojimas is kirpeju,jos ranku darbas penki litai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:07)
Nesuprantu jusu tikslo , as paklausiau ar kirptumetes kirpykloje , svarioje,tvakringoje uz 5-7 litu , kur paslaugu kokybe neatsiliktu nuo tu kirpyklu kuriose kainos 3-4 kartus didesnes. Jus nesirupinkit musu sistema,kaipmokesim algas, kirpejos bus ne tik motyvuotos , bet ir linksmos,bendraujancios!Zmones Jums neturetu rupeti  kaip mes tai padarysim , as tik paklausiau ar kirptumetes smile.gif?



QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 15:50)
Ponia ir Ponas (vyras jusu) , Parhyziuje kherpa po 300 lhithuku , then ir putyciu uzmeta, ir galvyte isplauna , ir muzika labai grazi groja ten vat ir ten galit skristi kirptis. O darbo liaudis pasitenkins manau ir paprastu kirpimu. Nemanote taip ? doh.gif



QUOTE(mariux578 @ 2009 03 26, 17:07)
Aciu uz klausimus , atsakes i siuos klausimus viesai pateikciau visa verslo plana. Nuo atsakymo susilaikysiu (priezastis aiski). Aciu. Diskusija baigta.

Paklausiau ar kirptumetes? Nemanot kad vaikiska, ir  nekorektiska klausineti tokiu dalyka apie privatau kapitalo versla ?

Aciu.



Įspūdis toks, kad nelabai ir rūpėjo ta nuomonė, tai kam klausėt? Jei jau turit savo "verslo planą" ( lotuliukas.gif ) ir juo tikit, pirmyn tongue.gif
Vaikiška ir nekorektiška yra, kai pats užduodi klausimą, vėliau pasakyt "o aš žinau, bet nesakysiu" cool.gif
Jei jau bijote atskleisti savo "verslo planą", tai ir neklausinėkite, nors netikiu, kaip šiuolaikinėj rinkos situacijoj būtų galima įgyvendinti tokį planą...
Jei jau tokia kirpykla, mano tėtis irgi gali kirpti, draugeliai turi nusipirkę kirpimo mašinėlę, tai kartais vienas kitą apkerpa, nemanau, kad Jūsų siūloma kokybė (už penkis litus) bus didesnė, tai kam tada ir tuos penkis litus mokėt?
Bet kuriuo atveju, sėkmės versle cool.gif
Atsakyti