Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(staselė @ 2009 03 30, 18:02)
...Bet... susimasčiau, ar verta pasisodinti augalaus, jei dar nesam tvoros apie namą užsitvėrę, ar nebus išrauti, ir išdraskyti mano mylimi augalėliai.

iš tiesų, tai tvora nesudaro didelės reikšmės augalijai, mes tvėrėm jau bene trejetą metų pragyvenę, o iki to laiko ir veja buvo užsėta ir gėlynai pamažu įsibėgėjo. Juk iš esmės, tai reta (nors negaliu sakyti, kad nepasitaiko) kad ateitų koks dvikojis ir išrautų dėl to, kad tvoros nėra. Na svetimi šunėkai gali dar pridaryti "iškados", tačiau irgi ne taip jau tragiškai. Labiau aktualu tikrai tvirtai įvertinti kiek dar bus kieme darbų vykdoma, kiek ta dėžutė baigta, jei ir apdaila padaryta fasado, tai kaip ir ok, tačiau jei dar su pastoliais ten bus manevrų, tai jau rimtas signalas, kaip rozamunda minėjo. Vėlgi, įrenginėjant vidų irgi gal reikės kažką atvežti ir tarkim iš kitos namo pusės su technika privažiuoti, o gal grunto užvežinėsit ir lyginsit reljefą, o gal tvorai pamatą rimtą darysit, tad planuojamais patvoriais reikia vietos darbams palikti... Taigi minėti ir panašūs niuansai turi būti apgalvoti. Jei visa tai tikrai ne kliūtis, tai drąsiai pradėk planuoti gėlynus ir tupdyk savo grožius.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 03 30, 17:49)
pernai nusipirkau be didelio entuziazmo snapucius-ai kazkokia petruska,kuria man tiesiog isiule. Bet kai pradejo plestis ir zydeti-fantastika-siemet po sniega kapsciaus ar gyvi mano mylimieji ziureti. Labai graziai atrode prie keliu puntuku mano kieme wub.gif Vieta pas mane sauleta,zydejo iki uzsalimo.
Gerai auga šviesiame pusšešėlyje ar saulėtoje vietoje, kur netrūksta drėgmės. Mėgsta purią, derlingą priemolio dirvą.

hmmm , nepamirsk pasirodyti smile.gif .
pas mane kitapus tvoros prisodino daugybe snapuciu, bet rozines spalvos, ziuresiu kaip tie atrodys mastau.gif .
gal cia koks simptomas, bet as pernai del melsvos sp. geliu buvau kaip pamishus.
Atsakyti
Snapučių mėlynų galiu pasiūlyti:
http://www.sodai.lie.../Snapuciai.html
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 30, 20:22)
Snapučių mėlynų galiu pasiūlyti:
http://www.sodai.lie.../Snapuciai.html

o kiek kupstelis kastuos g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 30, 19:31)
Juk iš esmės, tai reta (nors negaliu sakyti, kad nepasitaiko) kad ateitų koks dvikojis ir išrautų dėl to, kad tvoros nėra.

o pa s mus isrove isravejo ir bobutes bidonus ukiniam ir granito plokstes,net sena metaline tvora isravejo :unsure :
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 03 30, 18:25)
  blink.gif  Tai kur jūs gyvenat, gal ne Lietuvoj?

ne Lietuvoj ax.gif

Knifofija
,tavo bendravarde gelyte pas mane is po ziemos kazkokia liudna atrodo unsure.gif ar nereiketu lapu nukarpyt...is viduriuko ziuriu kaikurie lapeliai kaip ir papuve,patraukiau -issitrauke blink.gif o jeigu nukarpyciau,gal atzeltu naujai
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 03 30, 20:44)
o pa s mus isrove isravejo ir bobutes bidonus ukiniam ir granito plokstes,net sena metaline tvora isravejo :unsure :

nu joo... doh.gif ale panašius atvejus aš vadinu "naujakurių krikštu", nes gaila pripažinti, bet sunkiai rastum "nepakrikštyto" statytojo. Pas mumi irgi savu laiku praretino trobelės įrengimui paruoštas medžiagas gun_bandana.gif
Atsakyti
na pas mane beliko keli kibirai sniego kieme, gal ryt jau neberasiu rolleyes.gif [i ka reiks batus valyt doh.gif lotuliukas.gif ]

QUOTE(vida777 @ 2009 03 30, 15:49)
rokoko, tavo raktazoles - tiesiai i desimtuka. Tokios, kokios ir turejo buti  wub.gif .

liuks patvorys thumbup.gif
ir liuks,, kad pataikem. jos siaip nesikeroja, kaip tos zemosios, t.y. daug daug leciau kerojasi.
mano raktazoliu lapija kad graziai perziemojo - vesliausios salotos atrodo dabar lotuliukas.gif

QUOTE(Wolke @ 2009 03 30, 16:25)
kazokios isvirtusios tos tulpes,bet gal del to ,kad as ju nebuvau iskasusi praejusiais metais (neberadau)

man nepatinka dauguma mano tulpiu daigeliai.... g.gif kazkaip prie pagrindo plona atrodo...
Uztad biude [zemeje kol kas] kaip graziai sudygo 3 rusiu Kaufmano tulpes [skirtingo velyvumo turetu but], tarp zalios ir margos ziemes sakeliu wub.gif [jos irgi bliude]


QUOTE(rozamunda @ 2009 03 30, 17:49)
pernai nusipirkau be didelio entuziazmo snapucius-
zydejo iki uzsalimo.

na mano snapuciai zydi tik pavasari..

O virziai baisiai atrodo, as tik 2-3 cm aukscio palikau sukuosenu blush2.gif vilti tai turiu..
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 03 30, 21:38)
ir liuks,, kad pataikem. jos siaip nesikeroja, kaip tos zemosios, t.y. daug daug leciau kerojasi.

oi, dar va kas rupi - prikaisiojau i raktazoliu tarpus armenines zydres, bet ji gi dauginasi be proto doh.gif , kazi nenustelbs raktazoliu ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 30, 22:05)
oi, dar va kas rupi - prikaisiojau i raktazoliu tarpus armenines zydres, bet ji gi dauginasi be proto  doh.gif , kazi nenustelbs raktazoliu ?

na zinok,pas mane armenines nesidaugina ''be proto'' - na tikrai schmoll.gif
nenustelbs. juk nusipjauna. o raktazoles lieka.
jei butu tos zemosios placiai kerojancios raktazoles - jos nustelbtu zydres.
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 03 30, 20:28)
ne Lietuvoj  ax.gif

Knifofija
,tavo bendravarde gelyte pas mane is po ziemos kazkokia liudna atrodo  unsure.gif ar nereiketu lapu nukarpyt...is viduriuko ziuriu kaikurie lapeliai kaip ir papuve,patraukiau -issitrauke  blink.gif o jeigu nukarpyciau,gal atzeltu naujai

tai ko gero joms amen, nors bandyk laukti, gal pasirodys koks naujas daigelis, bet jei jau šerdis žuvo, tai maža tikymybė, kad išgyvens.
Atsakyti
Sveikutes,
na va, ir as pasipuikuosiu - stai musu sodas, tiksliau tevu sodas tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip supratau virziai pas visas baisuokliai... reiskias kaltos ne mes, o aplinkybes kaltos biggrin.gif
Atsakyti