Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Namo aplinka
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vida777
QUOTE(Kristuks @ 2009 04 01, 15:32)
nusiskyniau lauke augančios gabenės šakelių ir norėčiau įsišaknyti... kažin, ar geriau kišti į vazonėlio žemę ir laikyti kambaryje, ar pamerkti šakutes??? Ar šiaip gajus augalas? ir ar per vasarą man užžels siena??? 4u.gif  smile.gif 
beje, o gebenių būna įvairių spalvų - tarkim, tamsiais lapais, rainais lapeliais....
Arba kokį augalą užsodinti ant jos, kad vasarą būtų žiedų, atsimuštų ta žalia spalva, o žiemai liktų žaluma...? 4u.gif  smile.gif
*

augalas gajus tik kai pilnai isitvirtina saknys. Per vasara siena neuzzels (i auksti).
as kisu tiesiai i zeme (tik ne kambary), vandenyje nemeginau, negaliu pasakyti kaip greiciau isisaknija. Jei neturi pakankamai ugliuku, gali isaknydinti gulscia sakele - uzpylus zememis isleis keliose vietose saknis, tokiu budu turesi daugiau sodinuku. Patrumpinus virsuneles, pradeda labiau sakotis.

Gebenes
leliumai
O aš šiandien atidariau "piniginių tuštėjimo" sezoną - įsigijau pirmuosius augaliukus (vaismedžius, vaiskrūmius). Visai netikėtai gavau pirkt pas tą patį ūkininką lazdyną 'Red Majestic' - kaip 'Contorta', tik raudonais lapeliais) biggrin.gif Jaučiu, kaip gaminasi laimės hormonai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 01, 14:11)
As is Utenos, reiks cia vietoj ieskoti  lanksvu smile.gif
*

Tau gana netoli bus Limino medelynas - lanksvos po 5Lt. Žiūrėk čia. Aš ketinu rytoj ten vizitą daryt ax.gif
QUOTE(drieziukas @ 2009 04 01, 10:16)
o jūs jau genėjat augalus?
*

Jau genėjau kiek anksčiau.
adra
sveikutes smile.gif

o tujas jau genejote ? as planuoju tai savaitgali kazin nesusivelinsiu ? smile.gif
DeeDee
QUOTE(adra @ 2009 04 01, 18:00)
sveikutes  smile.gif

o tujas jau genejote ? as planuoju tai savaitgali kazin nesusivelinsiu ? smile.gif
*

gegužės mėn reikia tujas genėt wink.gif Bent jau pati tik gegužės mėn su sekatorium praeisiu.
Papildyta:
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 01, 17:01)
O aš šiandien atidariau "piniginių tuštėjimo" sezoną - įsigijau pirmuosius augaliukus (vaismedžius, vaiskrūmius). Visai netikėtai gavau pirkt pas tą patį ūkininką lazdyną 'Red Majestic' - kaip 'Contorta', tik raudonais lapeliais) biggrin.gif Jaučiu, kaip gaminasi laimės hormonai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

jei jau prasitarei, girkis kokius vaismedžius ir vaiskrūmius įsitaisei ir kodėl būtent juos bigsmile.gif
O lazdynas kodėl patraukė? ir prie ko derinsi - vis neduoda ramybės lapų spalva, truputėlį įnoringa tokia wink.gif
Neri29
QUOTE(Kriste222 @ 2009 04 01, 15:22)
Neri29 kokios veisles pas jus tujos?? Gal man kas galetu patarti, blaskausi tarp veisliu Smaragd ir Brabant. Smaragd spalva grazesne, bet leciau auga ax.gif Gal kas kokiu patarimu turi
*

Ten tos tujos jau nebe mano biggrin.gif , kaimynes, bet tiksliai zinau kad Smaragd, ir kiek ji sake kad sodintis 2002 metais, tik nzn kokio dydzio buvo.

Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2009 04 01, 16:49)
Man labai rupi, kokiu atstumu susodintos tujos uz to borto, gal gali pamatuoti ? (Klausimas Neri29)  biggrin.gif

Nubegau ir pamatavau biggrin.gif , lygiai 70 cm.

O kiek tos lanksvos kerojasi, kas kiek cm reiktu sodinti, ir pas zeme labai rugsti, tai cia irgi gal negerai. na reiks studijuoti internete dabar bigsmile.gif
eglekla
Labas visoms 4u.gif

as paskaitinejau apie lanksvas jusu diskusijas,tai norejau perspet,kai pirksit lanksvas butinai ziurekit veislia,nes vienos panasiai 50 cm. į virsu ir į ploti auga ,o kitos iki 2-2,5 m. uzauga. smile.gif O kas dėl rugščios dirvos tai dolomitmilčiais nurugštint galima,bet tai reiks daryti kasmet,arba sodinti spigliuočius jiems rugšti dirva patinka.dar siulyčiau pagalvot apie sidabrakrumius jie neaukšti ir labai ilgai žydi. smile.gif
O gebenės tikrai paer sezona neuzauga daug,jos lėtai auga ir kartais žiemom nušala jei vėjuota vieta.
gatito
sveiki,

iškylo noras prie namų pasodinti kokį žydintį krūmą. akys krypsta link rododendrų.

gal kas gali dar ką nors parekomenduoti?

prioritetai: ilgesnis žydėjimas, nesunkus auginimas, kaina iki 100lt

dėkoju už patarimus

eglekla
Rododendrai viszaliai ir labai gražiai žydi,bet jie ganetinai reiklus,jiems reikia rugščios dirvos,nemegsta skersveju ir egzotiskesniu veisliu rododendrai kartais nušala,be to jų žydejimo laikas trumpas,nebent sodinti skirtingu veisliu rododendrus ir paringti skirtingus žydejimo laikus. smile.gif
eglekla
ilgiause žydi rožės,bet joms be abejo reikia priežiūros.Bet ju grožis to vertas. smile.gif
Dar ilgai žydi sidabrakrumiai,bet jie nėra labai tvarkingi,pavasari ir rudeni.
Priklausomai nuo veislės ir kai kurios vėgėlės žydi ilgai ,jų krumai tvarkingesni.Dar siulyčiau hortenzijas,jos puošnios ilga laika ir nereiklios.

Dar priklausomai nuovietos galima sodinti keleta skirtingu krumu,kad ju žydejimo laikas nesutaptu ,bet ugis butu panasus,arba jie butu karpomi(pvz.:tarpinė forzitija,sodine vėgelė ir jazminas,alyva)tuomet žiedų bus ilga laika.
Neri29
QUOTE(eglekla @ 2009 04 01, 21:03)
Labas visoms 4u.gif

as paskaitinejau apie lanksvas jusu diskusijas,tai norejau perspet,kai pirksit lanksvas butinai ziurekit veislia,nes vienos panasiai 50 cm. į virsu ir į ploti auga ,o kitos iki 2-2,5 m. uzauga. smile.gif
*

O kaip issirinkti g.gif ; visa vakara sedziu prie kompo, tai ziuriu, kad tiek daug ivairiausiu lanksvu rusiu doh.gif ; O norisi graziausios smile.gif
adra
[quote=DeeDee,2009 04 01, 18:09]
gegužės mėn reikia tujas genėt wink.gif Bent jau pati tik gegužės mėn su sekatorium praeisiu.
Papildyta:

olialia kazka tada sumaisiau g.gif
eglekla
Man atrodo ,kad nuvaziavus į medelyna pasirinksit,nes jei sodinsit su vilkdalgiais tai turesit rinktis maziauses,o medelyne mazaugiu lanksvu tikrai daug veisliu netures.O be to idomesniu veisliu kaina gali buti iki 20 lt.,o ne penki.Man asmeniskai patinka japonine lanksva 'Anthony Waterer',bet jos kaina nemaza,o japonines"little princes" irgi nedideles ,bet kaina daug mažesnė. smile.gif
DeeDee
Balandžio pirmos proga vilkdalgiai vieno ūgio tapo ir lanksvos šian tik nuo 2metrų? rolleyes.gif
Knifofija
Nemanau, kad kokią gražesnę veislę kas parduotų už 5 lt, čia greičiausiai gyvatvorinės lanksvos. Nes jos ir augti nelabai skuba.
Wolke
keletas ideju jusu aplinkai ant paveikslelio uzeiti su pele -pasididina 4u.gif
eglekla
yra po 5 medelynuose,bet tiesa dar labai nedideles smile.gif
leliumai
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 01, 21:13)
O kaip issirinkti g.gif ; visa vakara sedziu prie kompo, tai ziuriu, kad  tiek daug ivairiausiu lanksvu rusiu doh.gif ; O norisi graziausios smile.gif
*

pagalvok kokio aukščio nori, kokios lapų spalvos, kokios žiedų spalvos - ir susiaurės pasirinkimo ratas. Pasiimk konkretaus medelyno(-ų) pasiūlos sąrašą ir pagal jį pagooglink 4u.gif
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 01, 18:09)
kokius vaismedžius ir vaiskrūmius įsitaisei ir kodėl būtent juos  bigsmile.gif
O lazdynas kodėl patraukė? ir prie ko derinsi - vis neduoda ramybės lapų spalva, truputėlį įnoringa tokia wink.gif
*

Vyšnios: Šavunija (desertinė), Keleris (vėlyvesnė), Igruška;
Slyvos: Empres (geri auginančių atsiliepimai), Prezident (reikėjo dar vienos rudeninės);
Persikas: Navigator (savidulkis, raudonlapis);
Agrastai: Kalvan (bespyglis), Invicta (didelės uogos);
Serbentas juodas: Ben Alder (paįvairinimui);
Serbentas baltas: Verdavyja...??? (nusitrynė dalis užrašo...)

O lazdyno būtent šito senokai norėjau, tik niekur neužmačiau. Patinka tos raitytos šakelės, o ir lapų spalva vis ne žalia. Ne lazdyną prie kažko derinsiu, o prie jo "papildinius" rinksiu smile.gif Ir tų papildinių minimaliai - iš esmės tai bus akcentinis augalas. Dabar mintys sukasi apie 1 rūšies šliaužiantis kadagys ('Blue Carpet' ???) + 1 rūšies žolinį kilimą. Laikui bėgant parinksiu konkrečius, o ir jūs gal patarsit smile.gif Plotelis tas "kiaušinio" formos, apie 9 kv.m.

Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 01, 22:30)
Nemanau, kad kokią gražesnę veislę kas parduotų už 5 lt, čia greičiausiai gyvatvorinės lanksvos. Nes jos ir augti nelabai skuba.
*

O kokios lanksvų veislės yra gražios, įdomesnės?
Tina*
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 31, 23:16)
tai jau kvepia kambary  wub.gif
Aš taip pat pirktas šakneles pasisodinus, jau lapus išleidusios wink.gif
*

kaip bebutu keista (gal kad erdve didele) nera to kvapo stipraus. Jazminaitis viska matyt nustelbia smile.gif
DeeDee
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 01, 22:49)
O lazdyno būtent šito senokai norėjau, tik niekur neužmačiau. Patinka tos raitytos šakelės, o ir lapų spalva vis ne žalia. Ne lazdyną prie kažko derinsiu, o prie jo "papildinius" rinksiu smile.gif Ir tų papildinių minimaliai - iš esmės tai bus akcentinis augalas. Dabar mintys sukasi apie 1 rūšies šliaužiantis kadagys ('Blue Carpet' ???) + 1 rūšies žolinį kilimą. Laikui bėgant parinksiu konkrečius, o ir jūs gal patarsit smile.gif Plotelis tas "kiaušinio" formos, apie 9 kv.m.
*

ačiū už sąrašėlį 4u.gif
Gražus įsigytas lazdynas, tik po juo 'Blue Carpet' nelabai įsivaizduoju - kad ne tas kadagio melsvumas mastau.gif Norėtųsi šalia švelnios salotinės ar vos vos į gelsvumą. Arba šviesiai pilkos, bet be mėlynos priemaišų.
Reikia šauktis smth1 į pagalbą smile.gif
rozamunda
QUOTE(eglekla @ 2009 04 01, 20:30)
*

ne i tema-pamaciau tavo vaikiuku vardus ir prisiminiau beveik anekdotine situacija mano drauges gyvenime-prisistato jai vaikinas: Sveika,as Azuolas.\Sveikas,as Zibuokle./Nesityciok! biggrin.gif Va kaip buna su vardais biggrin.gif
kasiopeja
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 01, 19:30)

Limino kainininke aiškiai pavadinimai surašyti. Vios lanksvos po 5 lt. ir veislės normalios. Galvoju, jeigu man prireiktų, teks iki jų pavažiuot, nes vln. kainos apie 15 sukasi...

Aš pati turiu Little Princess, Grefsheim, Golflame ir Betulifolia. Visos labai gražios. Ypatingai Goldflame patinka. Pavasarį rausvai oranžiniai, vasarą žaliai geltoni, o rudenį vėl ryškiai oranžiniai thumbup.gif Ir Betulifolia graži spalva rudenį. Oranžinė su geltona.

O sidabrakrūmio nesodinčiau. Man jis rudeniop labai netvarkingai atrodo dėl nužydėjusių žiedų. Na, nesimpatiškas ir tiek...
jolaxus
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 01, 21:13)
O kaip issirinkti g.gif ; visa vakara sedziu prie kompo, tai ziuriu, kad  tiek daug ivairiausiu lanksvu rusiu doh.gif ; O norisi graziausios smile.gif
*

tesingai sakė smėlio smiltelė, kad apsispręsk kokios nori ir ratas susiaurės.
aš irgi norėju žemaūgių bet geltonlapiųštai šiai eilutei, tai išsiringau "Goden Princes", labai panašios, bet šiek tiek didesnės auga berods kasiopėjos minėtos "Gold flame"

QUOTE(eglekla @ 2009 04 01, 22:46)
yra po 5 medelynuose,bet tiesa dar labai nedideles smile.gif
*

aš pirkau būtent po 5 anksčiau minėtame medelyne, bet irgi prieš kelis metus, dabar gal ir pajudėję kainos, nežinia...
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 08:04)
O sidabrakrūmio nesodinčiau. Man jis rudeniop labai netvarkingai atrodo dėl nužydėjusių žiedų. Na, nesimpatiškas ir tiek...
*

drinks_cheers.gif man sidabrakrūmis irgi teigiamų emocijų nesukelia schmoll.gif dar iš toli šiek tiek galima pakęsti, bet artyn einant iš tiesų kažkoks netvarkingas akyse darosi
drieziukas
Gal galite pasakyti tikslų pavadinimą 4u.gif
user posted image
pagalvojau, kad man jis labai tiktų ax.gif
jolaxus
QUOTE(drieziukas @ 2009 04 02, 08:20)
Gal galite pasakyti tikslų pavadinimą 4u.gif

pagalvojau, kad man jis labai tiktų ax.gif
*

čia greičiausiai Plaštakiškasis klevas `Atropurpureum`(pasigooglink pagal lotynišką Acer palmatum Atropurpureum)
DeeDee
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 08:04)
*

tai, kad žydi iki šalnų, skirtingai nei lanksvos. tongue.gif
drieziukas
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:33)
tai, kad žydi iki šalnų, skirtingai nei lanksvos.  tongue.gif
*

Aš jį irgi vertinu dėl žydėjimo trukmės ir žiedų gausos drinks_cheers.gif
O lanksvos man pražydėjusios labai negražiai atrodo, ypatingai pas mane augančios "Golden Princess" schmoll.gif Pačioje pradžioje, kai pradeda žydėti, dar gražu, bet kai jau pradeda ruduoti, aš jas visas nukarpau doh.gif Margalapė (berods "Antony Waterer") mane paperka lapų grožiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 07:26)
čia greičiausiai Plaštakiškasis klevas `Atropurpureum`(pasigooglink pagal lotynišką Acer palmatum Atropurpureum)
*

Ačiū 4u.gif
jolaxus
štai ir išsiskyrė nuomonės smile.gif tačiau tai labai normalu, juk kiekvienam savi priorotetai, man lanksvos rūpėjo ne dėl žydėjimo, o dėl lapų spalvos, tad po žydėjimo aš jas irgi iš karto nukarpau ir dėl to visai nesikankinu smile.gif
Saulės gėlė
Laba ryta 4u.gif sakykit, gal žinote, kodėl labai į į namą veržiasi boružės, namas medinis. Tiesiog krūvos boružių ax.gif Draugė sako baimė numint didelė, ar yra kokios priemonės, kurių boružės nemėgsta, bet, kad joms ir nepakenktų? rolleyes.gif
DeeDee
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 09:02)
štai ir išsiskyrė nuomonės smile.gif tačiau tai labai normalu, juk kiekvienam savi priorotetai, man lanksvos rūpėjo ne dėl žydėjimo, o dėl lapų spalvos, tad po žydėjimo aš jas irgi iš karto nukarpau ir dėl to visai nesikankinu smile.gif
*

na, tokiai kaip pas Sobieską auga ( tikrai graži kol žydi ) tektų su visomis šakelėmis vos ne iki žemių nukirpti. Kitokie žiedynai wink.gif
Šiemet bandysiu kaimynų lanksvą pirštais prašukuot, gal tik tokia ir bėda mastau.gif
jolaxus
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:34)
na, tokiai kaip pas Sobieską auga ( tikrai graži kol žydi ) tektų su visomis šakelėmis vos ne iki žemių nukirpti. Kitokie žiedynai wink.gif
Šiemet bandysiu kaimynų lanksvą pirštais prašukuot, gal tik tokia ir bėda  mastau.gif
*

jo jo, būna tokios, kur tiesiog kaskadom išlinksta žiedais iki žemės
wub.gif
jot.ka
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 08:36)
jo jo, būna tokios, kur tiesiog kaskadom išlinksta žiedais iki žemės
wub.gif
*

mes vakar pasisodinom 3 niponines lanksvas ''snowmound'', man ju zydejimas nepakartojamas wub.gif http://images.google.lt/images?hl=lt&q...sa=N&tab=wi
kasiopeja
... dar svaigstu, kaip noriu persiką arba abrikosą pasisodinti. Kažin, kuris geriau g.gif
O gal abu sodinti (o gal paaukoti vietelę, kurią buvau numačius antrai slyvai -į porą senajai kryžmadulkei)
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2009 04 02, 06:46)
mes vakar pasisodinom 3 niponines lanksvas ''snowmound'', man ju zydejimas nepakartojamas wub.gif http://images.google.lt/images?hl=lt&q...sa=N&tab=wi
*

graži lanksva. O 3 augalai grupėje arba po visą sklypą atsikartojantys iš viso thumbup.gif
vida777
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 01, 20:13)
*

aciu uz varga del tuju biggrin.gif .
man ten ziurisi tik zemauges geltonos. Zemauges tam, kad gyvatvores neuzgoztu, o geltonos, kad ryskus akcentas prie zalios tuju sienos butu. Ne margalapes todel, kad jei sodinsi i tarpus dar kitokiu augaliuku - bus vinigretas.

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 01, 21:49)
*

nuostabiai grazus lazdynas wub.gif , bet su "Blue Carpet" - galvojau, kad tu apsirikai rasydama biggrin.gif - neisivaizduojamas dalykas. Kol kas man ateina mintis - fortuno ozeksnis (margalapis su geltona sp.). Kol lazdynas plikas bus, ozeksnis zaliuos...
Esu macius toki lazdyna truputi nuo apacios apgenetu kamienu - atrodo fantastiskai.

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:33)
tai, kad žydi iki šalnų, skirtingai nei lanksvos.  tongue.gif
*

ir vel tos pacios dainos... lotuliukas.gif
sidabrakrumiai grazu, bet tik ne istisa eile wink.gif .
DeeDee
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 09:52)
... dar svaigstu, kaip noriu persiką arba abrikosą pasisodinti. Kažin, kuris geriau  g.gif
O gal abu sodinti (o gal paaukoti vietelę, kurią buvau numačius antrai slyvai -į porą senajai kryžmadulkei)
*

abu! net klausimų neturėtų kilti bigsmile.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 04 02, 09:54)
sidabrakrumiai grazu, bet tik ne istisa eile  wink.gif .
*

nius klausykis, realiai tik Sobieskos turima ( kol žydi ) graži, bet gi ant lanksvų visų matomų subjektyvių minusų nerašau, taigis - tas ant to tongue.gif Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)
vida777
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:06)
nius klausykis, realiai tik Sobieskos turima ( kol žydi ) graži, bet gi ant lanksvų visų matomų subjektyvių minusų nerašau, taigis - tas ant to tongue.gif Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)
*

cia galetu jolaxus savo teises apginti tongue.gif , as neauginu, tik matau kaip kitur atrodo.
raugerskis ok, bet kai ju bus daug ir tarpuose dar kazko prisodinta, tai per spygliuotus raugerskius (kazkada ta eile suaugs i istisa) prie to kazko prieiti israveti, isretinti... malonumas menkas.
Be to, raugerskio sakeles labai trapios, greit luzta, reikia surinkt, kad paskui ravint ranku nesusibadyti (vos ne siaubo filmas lotuliukas.gif ).
kasiopeja
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:06)
Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)

o jeigu jau visai paleidus fantazijos vadžias - svarainį lotuliukas.gif
nors raugerškis neblogai arodytų, ypač ne vienoda eilė, o kelių skirtingų rūšių kombinacija 4u.gif

ne, su jumis čia košės neišvirsi. Nuolat visas kortas sumaišot. Pati ketinau palei įvažiavimą į garažą sodinti eilę svarainių. Dabar pagalvojau, gal ir bordinių raugerškių ten įmaišyti g.gif
DeeDee
Vis tiek negerai lotuliukas.gif ( kai augalas mielas, tai ir spygliai ne taip skaudžiai duria tongue.gif )
Tuomet Fortūno ožekšnį siūlau, nesibado, gražiai žiūrėsis tamsiame fone ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 10:20)
o jeigu jau visai paleidus fantazijos vadžias - svarainį  lotuliukas.gif
nors raugerškis neblogai arodytų, ypač ne vienoda eilė, o kelių skirtingų rūšių kombinacija  4u.gif
*

nu jau, yra išvesta veislių, kur spyglių nerasta - tai gal rožės, na tos, kur atrodo kaip laukinės flirt.gif
kasiopeja
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:23)
tai gal rožės, na tos, kur atrodo kaip laukinės  flirt.gif

Ei, čia turėjo būti mano žodžiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vida777
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:21)
Vis tiek negerai  lotuliukas.gif ( kai augalas mielas, tai ir spygliai ne taip skaudžiai duria  tongue.gif )
Tuomet Fortūno ožekšnį siūlau, nesibado, gražiai žiūrėsis tamsiame fone  ax.gif
*

o kodel lanksvos bogai biggrin.gif mastau.gif... ? nepamenu lotuliukas.gif ...
kasiopeja
QUOTE(vida777 @ 2009 04 02, 07:24)
o kodel lanksvos bogai  biggrin.gif  mastau.gif... ? nepamenu  lotuliukas.gif ...
*

taigis dėl žiedų...
DeeDee
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 10:24)

Ei, čia turėjo būti mano žodžiai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

*

vistik fortūno ožekšnį primygtinai siūlau, neaukštas krūmelis, be to - visžalis! ir prie betoninių sienelių super atrodo bigsmile.gif
vida777
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 09:20)
ne, su jumis čia košės neišvirsi. Nuolat visas kortas sumaišot. Pati ketinau palei įvažiavimą į garažą sodinti eilę svarainių. Dabar pagalvojau, gal ir bordinių raugerškių ten įmaišyti  g.gif
*

maisyk tu ta kose , bordiniais raugerskiais koses nepagadinsi (tingiu foto atsiverst, tavo garazo durys berods bordines g.gif ).
Jei is abieju pusiu laisvai prieiti gali, tai tikrai akiu neissibadysi beravedama irnesakyk.gif.
Knifofija
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:28)
vistik fortūno ožekšnį primygtinai siūlau, neaukštas krūmelis, be to - visžalis! ir prie betoninių sienelių super atrodo  bigsmile.gif
*

Ožekįnis būtų gera išeitis, ypač geltonai margas.
vida777
QUOTE(Knifofija @ 2009 04 02, 09:36)
Ožekįnis būtų gera išeitis, ypač geltonai margas.
*

na, kas dabar isdrys gincytis lotuliukas.gif ?
Vartotojo vardas
o ne nuobodu tokia ilga ožekšnio eilė? (čia aš ginčytis bandau drąsintis tease.gif ). Paskaičius taip ir nesupratau - ar reikia tik bortelį uždengti, t.y. reikia kažko žemo, ar aukštesnio, ar kaip? Vienoj vietoj mačiau sienenę padarytą iš didžialapių hortenzijų pramaišiui su raudonlapėm slyvaitėm. Eilė buvo nelygi, tokiomis bangomis ėjo, kur hortenzijos į priekį išsikišą. Po slyvaitėm dar pūkeniai raudonlapiai augo, buvo labai gražu
Knifofija
QUOTE(Vartotojo vardas @ 2009 04 02, 10:09)
o ne nuobodu tokia ilga ožekšnio eilė? (čia aš ginčytis bandau drąsintis  tease.gif ). Paskaičius taip ir nesupratau - ar reikia tik bortelį uždengti, t.y. reikia kažko žemo, ar aukštesnio, ar kaip? Vienoj vietoj mačiau sienenę padarytą iš didžialapių hortenzijų pramaišiui su raudonlapėm slyvaitėm. Eilė buvo nelygi, tokiomis bangomis ėjo, kur hortenzijos į priekį išsikišą. Po slyvaitėm dar pūkeniai raudonlapiai augo, buvo labai gražu
*

Aš daryčiau mini gyvatvorę iš ožekšnio, truputį aukštesnę už bortelį, bet tokios pat formos ir tikrai būtų nenuobodu. Ir tujas atšviestų ir bortelį paslėptų ir daug priežiūros nereikalautų, lapų nemestų, žiema išvaizdi. Ir tik vienas minusas, kartą metuose nukarpyti.
jot.ka
ar hydrangea macrofylia augtu atviroj sauletoj vietoj jei jai pakaktu dregmes? zinau kad hortenzijom labiau rytine saule patinka, bet beskaitydama keliose vietose radau priestaravimu, vieni saltiniai teigia kad butent didzialapes gali puikiai augt sauleje, kitur kad hyfrangea arborescens, tai kaip yra is tiesu? gal kas is praktikos gali pasakyt?
smth1
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 00:22)
ačiū už sąrašėlį  4u.gif
Gražus įsigytas lazdynas, tik po juo 'Blue Carpet' nelabai įsivaizduoju - kad ne tas kadagio melsvumas mastau.gif Norėtųsi šalia švelnios salotinės ar vos vos į gelsvumą. Arba šviesiai pilkos, bet be mėlynos priemaišų.
Reikia šauktis smth1 į pagalbą  smile.gif
*

O kam sauktis, kad viska teisingai pati susakei:) As sakyciau, kad jei bordine akcentas, salia tureti buti fonas neutralus- zalsvas. Gelsva ir bordine bus kontrastas stiprus, reik ziuret kas ir kaip aplinkui. (nesakau, kad tai blogas pasirinkimas, tiesiog reik konteksta zinot) Lazdynas ir kadagys 'Blue Carpet' man schmoll.gif, bet tai skonio reikalas.
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 10:20)
o jeigu jau visai paleidus fantazijos vadžias - svarainį  lotuliukas.gif
nors raugerškis neblogai arodytų, ypač ne vienoda eilė, o kelių skirtingų rūšių kombinacija  4u.gif

ne, su jumis čia košės neišvirsi. Nuolat visas kortas sumaišot. Pati ketinau palei įvažiavimą į garažą sodinti eilę svarainių. Dabar pagalvojau, gal ir bordinių raugerškių ten įmaišyti  g.gif
*

Neisvirsi koses su mumis. Davai nesodink bordinio su svarainiais. Bo svarainiu ziedai oranziniai, o paskiau geltoni vaisiai su ta bordine tai kazkaip nilabai schmoll.gif Daug geriau su salotiniais raugerskiais atrodytu:) Tik ugius jauciu reik labai ju suderint, nes svarainiukai tai maziukai (as neauginu, pas kaimynus maciau, tai galiu ir klysti).
Kristuks
Laba diena,

dar neduodu ramybės su savo gebenėm.... smile.gif Sakykit, o jos augdamos ardo sieną? Nes prisimenu, pažįstami pasakojo, kad kaimynai jų gebenes nuo daugiabučio sienos nudraskė, kad sienų neardytų.... kažin, ar tikrai tas poveikis toks "ardantis"? gal tada geriau į sieną atremti kopetėles ir jomis paleisti tuos augalus? O jei jų apačioje papilti skaldos? ar augs toje skaldoje???

Ir dar viena klausimas apie vijoklius augalus, greitai augančius..... Noriu kitoje vietoje, balkone, užsiauginti per vasarą tokią kaip lapinę "sienelę"... auginsiu vazonuose... Koką vijoklinį augalą pasirinkti, kad per vasarą užaugtų į viršų apie 2 metrus? žydinčio gal net nenoriu, nes bijau bičių.... 4u.gif blush2.gif
kasiopeja
QUOTE(smth1 @ 2009 04 02, 08:33)
Neisvirsi koses su mumis. Davai nesodink bordinio su svarainiais.

Apėjau ratą apie savo ūkį ir irgi tos pačios nuomonės likau - nesodinsiu bigsmile.gif
Tiesa, mažumėlę kiti argumentai, bet rezultatas tas pats - eilė svarainių be jokių priedų.

P.S. taip, jie iš tiesų neaukšti auga 4u.gif plius/minus iki kelių aukščio.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.