Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 09:02)
štai ir išsiskyrė nuomonės smile.gif tačiau tai labai normalu, juk kiekvienam savi priorotetai, man lanksvos rūpėjo ne dėl žydėjimo, o dėl lapų spalvos, tad po žydėjimo aš jas irgi iš karto nukarpau ir dėl to visai nesikankinu smile.gif

na, tokiai kaip pas Sobieską auga ( tikrai graži kol žydi ) tektų su visomis šakelėmis vos ne iki žemių nukirpti. Kitokie žiedynai wink.gif
Šiemet bandysiu kaimynų lanksvą pirštais prašukuot, gal tik tokia ir bėda mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:34)
na, tokiai kaip pas Sobieską auga ( tikrai graži kol žydi ) tektų su visomis šakelėmis vos ne iki žemių nukirpti. Kitokie žiedynai wink.gif
Šiemet bandysiu kaimynų lanksvą pirštais prašukuot, gal tik tokia ir bėda  mastau.gif

jo jo, būna tokios, kur tiesiog kaskadom išlinksta žiedais iki žemės
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 08:36)
jo jo, būna tokios, kur tiesiog kaskadom išlinksta žiedais iki žemės
wub.gif


mes vakar pasisodinom 3 niponines lanksvas ''snowmound'', man ju zydejimas nepakartojamas wub.gif http://images.google...q...sa=N&tab=wi
Atsakyti
... dar svaigstu, kaip noriu persiką arba abrikosą pasisodinti. Kažin, kuris geriau g.gif
O gal abu sodinti (o gal paaukoti vietelę, kurią buvau numačius antrai slyvai -į porą senajai kryžmadulkei)
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2009 04 02, 06:46)
mes vakar pasisodinom 3 niponines lanksvas ''snowmound'', man ju zydejimas nepakartojamas wub.gif http://images.google...q...sa=N&tab=wi


graži lanksva. O 3 augalai grupėje arba po visą sklypą atsikartojantys iš viso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 04 01, 20:13)
O kaip issirinkti g.gif ; visa vakara sedziu prie kompo, tai ziuriu, kad  tiek daug ivairiausiu lanksvu rusiu doh.gif ; O norisi graziausios smile.gif

aciu uz varga del tuju biggrin.gif .
man ten ziurisi tik zemauges geltonos. Zemauges tam, kad gyvatvores neuzgoztu, o geltonos, kad ryskus akcentas prie zalios tuju sienos butu. Ne margalapes todel, kad jei sodinsi i tarpus dar kitokiu augaliuku - bus vinigretas.


QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 01, 21:49)
O lazdyno būtent šito senokai norėjau, tik niekur neužmačiau. Patinka tos raitytos šakelės, o ir lapų spalva vis ne žalia. Ne lazdyną prie kažko derinsiu, o prie jo "papildinius" rinksiu smile.gif Ir tų papildinių minimaliai - iš esmės tai bus akcentinis augalas. Dabar mintys sukasi apie 1 rūšies šliaužiantis kadagys ('Blue Carpet' ???) + 1 rūšies žolinį kilimą. Laikui bėgant parinksiu konkrečius, o ir jūs gal patarsit smile.gif Plotelis tas "kiaušinio" formos, apie 9 kv.m.

nuostabiai grazus lazdynas wub.gif , bet su "Blue Carpet" - galvojau, kad tu apsirikai rasydama biggrin.gif - neisivaizduojamas dalykas. Kol kas man ateina mintis - fortuno ozeksnis (margalapis su geltona sp.). Kol lazdynas plikas bus, ozeksnis zaliuos...
Esu macius toki lazdyna truputi nuo apacios apgenetu kamienu - atrodo fantastiskai.

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:33)
tai, kad žydi iki šalnų, skirtingai nei lanksvos.  tongue.gif

ir vel tos pacios dainos... lotuliukas.gif
sidabrakrumiai grazu, bet tik ne istisa eile wink.gif .
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 09:52)
... dar svaigstu, kaip noriu persiką arba abrikosą pasisodinti. Kažin, kuris geriau  g.gif
O gal abu sodinti (o gal paaukoti vietelę, kurią buvau numačius antrai slyvai -į porą senajai kryžmadulkei)

abu! net klausimų neturėtų kilti bigsmile.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 04 02, 09:54)
sidabrakrumiai grazu, bet tik ne istisa eile  wink.gif .

nius klausykis, realiai tik Sobieskos turima ( kol žydi ) graži, bet gi ant lanksvų visų matomų subjektyvių minusų nerašau, taigis - tas ant to tongue.gif Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:06)
nius klausykis, realiai tik Sobieskos turima ( kol žydi ) graži, bet gi ant lanksvų visų matomų subjektyvių minusų nerašau, taigis - tas ant to tongue.gif Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)

cia galetu jolaxus savo teises apginti tongue.gif , as neauginu, tik matau kaip kitur atrodo.
raugerskis ok, bet kai ju bus daug ir tarpuose dar kazko prisodinta, tai per spygliuotus raugerskius (kazkada ta eile suaugs i istisa) prie to kazko prieiti israveti, isretinti... malonumas menkas.
Be to, raugerskio sakeles labai trapios, greit luzta, reikia surinkt, kad paskui ravint ranku nesusibadyti (vos ne siaubo filmas lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:06)
Siūlau kompromisą -raugerškį ( įvairios variacijos išskyrus tamsią purpurinę)


o jeigu jau visai paleidus fantazijos vadžias - svarainį lotuliukas.gif
nors raugerškis neblogai arodytų, ypač ne vienoda eilė, o kelių skirtingų rūšių kombinacija 4u.gif

ne, su jumis čia košės neišvirsi. Nuolat visas kortas sumaišot. Pati ketinau palei įvažiavimą į garažą sodinti eilę svarainių. Dabar pagalvojau, gal ir bordinių raugerškių ten įmaišyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 02 balandžio 2009 - 09:25
Vis tiek negerai lotuliukas.gif ( kai augalas mielas, tai ir spygliai ne taip skaudžiai duria tongue.gif )
Tuomet Fortūno ožekšnį siūlau, nesibado, gražiai žiūrėsis tamsiame fone ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 10:20)
o jeigu jau visai paleidus fantazijos vadžias - svarainį  lotuliukas.gif
nors raugerškis neblogai arodytų, ypač ne vienoda eilė, o kelių skirtingų rūšių kombinacija  4u.gif

nu jau, yra išvesta veislių, kur spyglių nerasta - tai gal rožės, na tos, kur atrodo kaip laukinės flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 07:23)
tai gal rožės, na tos, kur atrodo kaip laukinės  flirt.gif


Ei, čia turėjo būti mano žodžiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 02 balandžio 2009 - 09:26
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 02, 09:21)
Vis tiek negerai  lotuliukas.gif ( kai augalas mielas, tai ir spygliai ne taip skaudžiai duria  tongue.gif )
Tuomet Fortūno ožekšnį siūlau, nesibado, gražiai žiūrėsis tamsiame fone  ax.gif

o kodel lanksvos bogai biggrin.gif mastau.gif... ? nepamenu lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 04 02, 07:24)
o kodel lanksvos bogai  biggrin.gif  mastau.gif... ? nepamenu  lotuliukas.gif ...


taigis dėl žiedų...
Atsakyti