Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2009 04 02, 23:13)
o gal tu kalbi ne apie svarainius, o apie cidoniją? g.gif

Nea smile.gif tikrai apie svarainius kalbu.
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2009 04 02, 20:03)
Mergaites  saugokit savo namu tvoras ax.gif
Sianakt Raudondvaryje pavokta -visa tvora . Seimininkai miegojo namuose  schmoll.gif


ech, kad taip kas nors per naktį man iš kiemo pavogtų statybinį laužą, kuris liko dalį ūkinio išardžius doh.gif
o tai kiek siūlau, niekam nereikia verysad.gif Net dovanai neima doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 04 02, 20:25)
Nea  smile.gif tikrai apie svarainius kalbu.


apie savarainius labai plačiai čia
http://www.rojaussod...i...?f=3&t=1654

Beje, tas pats Antanas (kaunas) naikina savo svarainių plantaciją, mes pernai iš jo nemažai krūmų parsivežėm. Gal ir šiemet dar turės "išmetimui" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 balandžio 2009 - 07:06
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 04 02, 21:59)
juokai juokais, bet realiausia tai stiklo sukiu pakast butu,- tik jau aisku ne po gelem cia o po medeliais. Nu jau man tokios piktos mintys kartais kyla angel_not.gif

ojetau, nepyk tu taip smarkiai (nors pati ta jausma zinau), kad ir kokie tie zmones baisus, bet savo teritorijoj jokio brudo i zemele nekisciau, kad nuo ju apsisaugoti.
Gal jus ten ne nuolat gyvenat, arba dar aplinka ne iki galo sutvarkyta g.gif ? Siaip tai is pradziu tokie vizitai buna dazni, bet kai jau mato, kad viskas sutvarkyta, tada lenda nebent tikras vagis.
Pas mus kol statybos, tai eina sniurais, viena boba norejau isprasyt ir paaiskint, kad cia privati teritorija, tai ji man isreze - ar tau gaila, kad as cia pavaiksciosiu, gi nieko nepadarysiu doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 03 balandžio 2009 - 08:19
QUOTE(vida777 @ 2009 04 03, 09:18)
<...>
Pas mus kol statybos, tai eina sniurais, viena boba norejau isprasyt ir paaiskint, kad cia privati teritorija, tai ji man isreze - ar tau gaila, kad as cia pavaiksciosiu, gi nieko nepadarysiu  doh.gif .

LT lygiai tas pat, nėra tvoros, tai ekskursiją sau praveda net šeimininkams esant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 02, 08:04)
Limino kainininke aiškiai pavadinimai surašyti. Vios lanksvos po 5 lt. ir veislės normalios. Galvoju, jeigu man prireiktų, teks iki jų pavažiuot, nes vln. kainos apie 15 sukasi...

Buvau vakar Limino medelyne. Pasižiūrėjau, kad tos lanksvos po 5Lt jei žemaūgės, tai panašiai dviejų sudėtų mano kumščių dydžio krūmeliai. Nedidukai, bet jei reikia daug, tai tikrai geras variantas. Aš pati visad renkuosi mažiausiuosius augalus. Šiaip man labai patiko tas medelynas thumbup.gif
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 04 02, 16:15)
Vilniuje erfurto seklu filialo neradau..

Turi kažkiek Erfurto sėklų parduotuvė "Viskas sodininkams" Vilniuje, Taikos g.1. Bet šiaip gėlių mišiniai žydinčiai vejai ne deficitas - esu pernai net Senukuose mačiusi.

Ačiū jums, DeeDee, Vida777 ir smth1 už pamąstymus lazdyno tema - ten kontrasto su geltona/salotine spalva nenoriu, verčiau rinksiuosi pilkšvus/žalius augalus. O nutolstant nuo lazdyno temos noriu išsiaiškinti apie vieną derinį. Ar iš principo tinkamas derinys raudonlapiai+melsvaspygliai+rausvažiedžiai(ružavi)? Ar jis išvis nesižiūrintis, ar "žiūrėjimasis" priklauso nuo to, kokio konkretaus atspalvio tie raudonlapiai, melsvaspygliai?

Aš čia esu užmačius derinimą melsvos (vienur žydri žiedai, kitur melsvi melsvių lapai) su raudona lapija:
user posted image user posted image
Gal perdaug "nukeliavau" pereidama nuo meslvų žolių prie spyglių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 03 balandžio 2009 - 09:03
QUOTE(smth1 @ 2009 04 02, 19:44)
Papildyta:
Kad nezydetu vienmetis vijoklinis tai nzn tokiu, maziausiai (ispudingai) zydi Echinocystis lobata ( dygliavaisis virkstenis. Jei apsigalvosi del zydejimo- Trapaeolum majus (didz. nasturte), Lathyrus odoratus (kvap. pelezirnis), Phaseolus coccineus (raudonziede pupele), Ipomea purpurea (purpurinis sukutis), Cobaea scandens (laip. kobeja). Parasiau lotyniskus pav, kad galetum pasiguglint.


Ačiū už pasiūlymus vijoklinių augaliukų - pagoglinsiu - gal kuris labai aptiks... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 03, 06:52)
Aš čia esu užmačius derinimą melsvos (vienur žydri žiedai, kitur melsvi melsvių lapai) su raudona lapija:
Gal perdaug "nukeliavau" pereidama nuo meslvų žolių prie spyglių...


Žinai, man rodosi, kad esi teisi. Jeigu melsvi būtų lapuočiai/viksvos, man žiūrėtųsi. O va spygliuotis jau schmoll.gif
Prie tavo raudonlapio lazdyno pilka melsvė ir kas nors rausvais žiedukais (pvz. neaukšta rožė, kuri žydi pakartotinai, t.y. visą vasarą) man tikrai būtų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 balandžio 2009 - 09:44
Labas rytas visoms 4u.gif

mano siaurine palange suplanuota su jusu pagalba 4u.gif dabar kamuojuos su kitais klausimais.. mano lelyte 4 men duoda miegot naktim, tai augalai neduoda... kosmarus sapnuoju... vaikstau, pilna augalu, o man neparduoda, sako neturim... atsiprasau, issiliejau....

o jeigu dar pora foto ikelciau jusu teismui, niekaip nenusprendziu ka sodint prie 'paradinio' iejimo... seniau galvojau sodint tuju rutuliukus, bet dabar jau tie rutuliukai labai 'valdiskai' atrodo.. o gal ir tiktu.. bet ir kitokiu tu krumiuku graziu... viszaliu, mazdaug rutuliskos formos, neaukstu... bet kaaaa...

o apie ta velnio gyvatvore is vis tyliu... suprantu kad Smaragd niekad Lietuvoj nebus toks grazus kaip is paveiksliuku, o ka dar sodint kad butu viszale, nekarpoma, iki 3 m... kadagio kolonines formos maciau apacia lyg negrazi pasidaro, isplinka, nu zodziu....
Atsakyti
QUOTE(Aguonaa @ 2009 04 03, 07:29)
o apie ta velnio gyvatvore is vis tyliu... suprantu kad Smaragd niekad Lietuvoj nebus toks grazus kaip is paveiksliuku,


o kodėl tokia tikra? Pažiūrėk Sobieskos foto 4u.gif tik laistyt reikia ir tręšti mirksiukas.gif ir mylėti mirksiukas.gif

P.S. laiminga mama esi, kad lėlytė duoda pamiegoti. Draugiškai pavydžiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 balandžio 2009 - 09:42
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 03, 10:42)
o kodėl tokia tikra? Pažiūrėk Sobieskos foto  4u.gif  tik laistyt reikia ir tręšti  mirksiukas.gif  ir mylėti  mirksiukas.gif

Sobieska nerodė foto kaip atrodo žiemos metu jos tujos, sodrumą įgauna tik pavasarį, žiemos metu tikrai nėra lygiai tokia pati graži mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 03 balandžio 2009 - 09:44
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 03, 07:44)
Sobieska nerodė foto kaip atrodo žiemos metu jos tujos, sodrumą įgauna tik pavasarį, žiemos metu tikrai nėra lygiai tokia pati graži  mirksiukas.gif


bet tikrai ne tiek prasta, kad jos nevertėtų auginti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 03, 09:52)
<...> ar "žiūrėjimasis" priklauso nuo to, kokio konkretaus atspalvio tie raudonlapiai, melsvaspygliai?

būtent todėl wink.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 03, 10:45)
bet tikrai ne tiek prasta, kad jos nevertėtų auginti  tongue.gif

ne apie tai kalba, renkasi žmonės pagal reklaminius paveiksliukus, o realus vaizdas ne visus metus esti vienodas bigsmile.gif
Atsakyti