Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Tina* @ 2009 04 03, 21:57)
Gal ir purvinos. Esme ta, kad man jos negrazios, nusivyliau.

O stai kas sirdi ir aki dziugina  wub.gif
[attachmentid=174037]
[attachmentid=174038]

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 03, 20:57)
Gal ir purvinos. Esme ta, kad man jos negrazios, nusivyliau.

O stai kas sirdi ir aki dziugina  wub.gif
[attachmentid=174037]
[attachmentid=174038]

Iris reticulata - tinklinis vilkdalgis.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 04, 00:16)
as dar nepamirsau,kad kazkas man siloku zadejo cool.gif  mirksiukas.gif

kai tik kažkas mano kieme atsiras, tai šilokus ir praretinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 04 03, 22:23)
http://public.fotki....08ruduo013.html

Viską užgožia... Gal netinkami jie alpinariumui?  g.gif

ojojoi kaip graziai issiplete - vos ne japoniskas sodas wub.gif
trauk is arciau ir dek cia susipazinti, kas per vienas tas, kur sitaip pleciasi g.gif ... a kokioj zemej jis gyvena?
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 04 04, 04:58)
Kasiopeja[/color], gal gali patarti konkrečias šliaužiančių rožių veisles (ružavą ir raudoną-"bombordavą"-purpurinę)?


dabar tik "ant greitųjų" prisimenu saldžiai (barbiškai) riūūūūūūžavą Knirps. Tokia mini rožytė, bet labai sparčiai šliaužioja bigsmile.gif Lapukai gal nago didumo, žiedeliai maksimum 1 lito monetos dydžio (bent jau pas mane).

Gal dar Dee ką nors patars.

O šiaip geriausia šnioti per
www.rozes.lt
www.roziu-sodinukai.lt
ir lygiagrečiai ieškotis foto ir daugiau info apie jų siūlomus variantus (info ieškoti www.helpmefind.com arba www.rosebook.ru)

Jeigu nori įmantresnių, žiūrėkis kada RS rožininkės ką užsisakinėja ir junkis prie užsakymų 4u.gif

Beje, iš mano (kol kas dar trumpai) auginamų, galiu nuoširdžiai pagirti baltą šliaužiančią Swany. Labai miela, graži ir sveika rožė 4u.gif
Atsakyti
uch dienelė pavasarinė thumbup.gif tikriausiai visos prisigrėbsčiusios bus.
Aš tai iš netoliese rastų karklų nusprendzžiau pupelėm piramides nupint ale, kai pintelėjau blink.gif kažkaip netyčia gavosi 3m bokštai daba gavoju, gal nekišt į daržą o kur gėlyne sukučiais užleist g.gif
user posted image
Atsakyti
sveikutes
na siandien nuostabi dienele, nors nuospaudos ant ranku biggrin.gif , bet sirdyje taip gera wub.gif . negaliu nepasigirusi tokiu vaizdeliu, man paciai na taip sirdi glosto, kad.....
user posted image
ir dar su bitute
user posted image
Su pavasariu visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 04 04, 15:27)
user posted image


gražu bigsmile.gif šauniai padirbėjai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Neri29 labai gražiai krokai pievutėje atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Pagarba grozio myletojoms 4u.gif

Mergaites, aubretes seti balandi ar geguze lauke ?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 04 04, 00:16)
naktinis pasivaidenimas:
cia kur virsuj bites reklama,man vis vaidenas ten Sobieskos pantera ir turbut jos kojos hihihi.gif  hihihi.gif

Man lygiai taip, tik neparasiau... lotuliukas.gif

Dar siandienos ziedeliu. Krokai griezia smuikais wub.gif
[attachmentid=174119]
[attachmentid=174120]
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 04, 18:10)
dabar tik "ant greitųjų" prisimenu saldžiai (barbiškai) riūūūūūūžavą Knirps. Tokia mini rožytė, bet labai sparčiai šliaužioja  bigsmile.gif  Lapukai gal nago didumo, žiedeliai maksimum 1 lito monetos dydžio (bent jau pas mane).

Gal dar Dee ką nors patars.

O šiaip geriausia šnioti per
www.rozes.lt
www.roziu-sodinukai.lt
ir lygiagrečiai ieškotis foto ir daugiau info apie jų siūlomus variantus (info ieškoti www.helpmefind.com arba www.rosebook.ru)

Jeigu nori įmantresnių, žiūrėkis kada RS rožininkės ką užsisakinėja ir junkis prie užsakymų  4u.gif

Beje, iš mano (kol kas dar trumpai) auginamų, galiu nuoširdžiai pagirti baltą šliaužiančią Swany. Labai miela, graži ir sveika rožė  4u.gif

Gal galetum parodyt kaip Swany atrodo. ax.gif Ziedai labai grazus, bet kiek ieskojau neradau viso krumelio foto. Idomu kaip realiai ji atrodo
Atsakyti