Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(Tina* @ 2009 03 29, 16:38)
Simre, jei dar kada i Lenkija vaziuosi, gal ten pamatysi? Help
help.gif

Tam kaime, kur aš buvau, pusdienį davėmės, kol LEGO konstruktorių vienoj zakamurkėj radom, tai apie tokius prabangius vazonus tik pasvajot manau... Bet jei kur užmatysiu, būtinai nupirksiu. O kiek tau jų reiktų ir kokio dydžio?
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 20:53)
blink.gif Pas mane tik 5, o jau karas namie vyksta, nes ju per daug  doh.gif

aha,man irgi pakariaut tenka lotuliukas.gif o dar tiek nedaug ju teturiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 29, 20:59)
aha,man irgi pakariaut tenka  lotuliukas.gif  o dar tiek nedaug ju teturiu  cool.gif


Pas mus namie kova irgi vyko, kol pasakiau, kad ok, jeigu neleisi man gėlių rinkti, tada vietoj jų kaupsiu knygas lotuliukas.gif Bet šiaip aš pati orchių beveik neperku, pats MB sudovanoja, o po to dejuoja, kiek daug jų namie biggrin.gif

Pasigirsiu, zygutis mano naują žiedstiebį leidžia wub.gif Oi, laukiu tų tigrinių kvepiančių žvaigždučių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 03 29, 19:55)
Mano tai ramus,aš jau persirgau,dabar eveik abejingai praeinu pro lentynas su phalikais,bet dar tskant pasiseiliju prie vandu ir kitu bulbiniu,bet kainos kanda ir vietos nėr,niekas nedvėsta kad vieta užleistu,tai ramu biggrin.gif

As sergu, bet saika jauciu. Negaliu pradeiti pro geliu parduotuve ar maxima i orchidejas idemiai nepaziurejus doh.gif Bet jeigu pirkciau dar nors viena, tai jau sazine labai grauztu, nes vietos joms nelabai yra, o ir namiskiai pyksta, kad ju per daug doh.gif Nu nebent pamatyciau kokia labai jau grazia bigsmile.gif Kartais galvoju, kad gal tas nezydincias perleisti kam nors, o i ju vieta nusipirkti nauju. Taip ir savo manija patenkinciau, o ir vietos niekada nepritruktu biggrin.gif Nu bet gaila kolkas kazkam atiduoti savo geliukus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 20:10)
As sergu, bet saika jauciu. Negaliu pradeiti pro geliu parduotuve ar maxima i orchidejas idemiai nepaziurejus  doh.gif Bet jeigu pirkciau dar nors viena, tai jau sazine labai grauztu, nes vietos joms nelabai yra, o ir namiskiai pyksta, kad ju per daug  doh.gif Nu nebent pamatyciau kokia labai jau grazia  bigsmile.gif Kartais galvoju, kad gal tas nezydincias perleisti kam nors, o i ju vieta nusipirkti nauju. Taip ir savo manija patenkinciau, o ir vietos niekada nepritruktu  biggrin.gif Nu bet gaila kolkas kazkam atiduoti savo geliukus  verysad.gif

vovo,aš irgi kartais noriu apsimažinti,bet....niekaip nesiryžtu,na gaila kažkaip ax.gif tiek rinkau,tiek vargau ech.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 29, 20:08)
Pas mus namie kova irgi vyko, kol pasakiau, kad ok, jeigu neleisi man gėlių rinkti, tada vietoj jų kaupsiu knygas lotuliukas.gif  Bet šiaip aš pati orchių beveik neperku, pats MB sudovanoja, o po to dejuoja, kiek daug jų namie biggrin.gif

Man dar vasara brangusis pasake: "Kokia tu moteris, jei pas tave namie geliu nera". Supykau tada nejuokais blink.gif (nors namie geliu tikrai nebuvo). Tada uzmaciau orchidejas wub.gif. Pasakiau MB, kad labai noreciau, tai po kurio laiko gavau pirmaja dovanu. Nuo tos dienos prasidejo si liga biggrin.gif Ir kitos atkeliavo viena po kitos. O kai dabar MB zyziu, kad noriu dar vienos ir jis pradeda burbeti, kad man jau liga, tai sakau: "Kokia as moteris, jei pas mane tiek mazai geliu" (dabar pas mane jau ne vien orchidejos, susirgau ir amariliu liga doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 29, 20:44)
O po to nereikia namų ir jų šeimininkės gelbėti nuo armijos orchidėjų?  lotuliukas.gif  Aš su saviškėmis jau nebesusitvarkau, nors pas mane jų visai nedaug - tik 11. Dabar daigeliai lauko gėlių paėmė viršų smile.gif

Va va, teisingai, nes kur dar kitos gėlės, kurių bent 20 (laimei, pamažu tikrai geriems pažįstamiems žmonėms atidavinėju), kur daigeliai - vienas kambarys paverstas daigykla, o juk ir jurginus reikia daiginti jau, užims vietos doh.gif
taigi, kartais pagalvoju, kad man tikrai reiktų pagalbos nuo orchyčių lotuliukas.gif

... kitą vertus... šiandien pavargusi iš darbo grįžau. Užuot miegojusi, apglosčiau, apžiūrėjau kiekvieną šakelę, pumpurėlį, šaknelę, taip nurimau, atsipalaidavau... su kitom gėlėm man taip nebūna schmoll.gif tai tikriausiai yra poreikis kažką lepinti wub.gif
Atsakyti
Neįsivaizduoju kaip prižiūrėti 30-40 gėlių doh.gif Nespėčiau apie visas aptupinėti. Dabar tik 9 yra ir jau atrodo daug...
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 03 29, 21:11)
vovo,aš irgi kartais noriu apsimažinti,bet....niekaip nesiryžtu,na gaila kažkaip  ax.gif  tiek rinkau,tiek vargau ech.

Kartais ir aš pažiūriu į forumiečių nuotraukytes, į savo bežiedes palanges, nustatytas vargetomis, palyginu...
... bet, kilka, argi nėra gera visgi laukti žiedo iš gėlės, kurios gal niekas nebūtų pražydinęs, kuri gal būtų atsidūrusi šiukšlyne? bigsmile.gif Vien tas laukimas ko vertas wub.gif
... šiandien laaabai suvargusios siurpriziukės nulaužtam stiebe pastebėjau suaktyvėjusią akutę. Jau kaip džiaugiausi, vargšė, gal jai jau geriau, ka ruošiasi kažką daryti bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 29, 21:23)
Neįsivaizduoju kaip prižiūrėti 30-40 gėlių  doh.gif  Nespėčiau apie visas aptupinėti. Dabar tik 9 yra ir jau atrodo daug...

Žinok, čia kaip vaikai - kol jų tik 2, 3 ar 9, atrodo dar daug, bet kai jų 38 (gi savo vandutę užmiršau priskaičiuoti ir nufotkinti), tai laistymas užima kokį 10 min. lotuliukas.gif O purškimas daugiausia 15 min mirksiukas.gif pripranti ir viskas labai ok mirksiukas.gif nes jos nebe vienišos jaučiasi, o šeimyniškai, tai moka rūpintis viena kita lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 29 kovo 2009 - 20:26
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 21:29)
nes jos nebe vienišos jaučiasi, o šeimyniškai, tai moka rūpintis viena kita  lotuliukas.gif  rolleyes.gif


Jau čia labai sužmogintai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 20:29)
Kartais ir aš pažiūriu į forumiečių nuotraukytes, į savo bežiedes palanges......

Žinok malonu dar ir kaip,juolab kad tu žiedu kartais lauki pora metu,tai kai jos pražysta toks alia medalis už kantrybe.
Kai ju turi 40 tai visai netupčioji,nes tam nėr tiek laiko,tiesiog sužiūri,palaistai ir tiek.Aš tai dar ir padžiovinu,vat apturėjau pamoka gera,kad jei pradeda negeras kvapelis eit palaisčius gėle,tai laikas keist substrata.Uždelsiau pora mėn dabar turiu lavona be šaknu ir skuduriniais lapai,o tokia graži dydžiažiedė buvo verysad.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 29, 21:32)
Jau čia labai sužmogintai  lotuliukas.gif

Kai sustatytos viena šalia kitos ir jų daug, tai geras miroklimatas sussidaro, mažiau reikia rūpintis mirksiukas.gif čia ta prasme ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kilka @ 2009 03 29, 21:38)
Žinok malonu dar ir kaip,juolab kad tu žiedu kartais lauki pora metu,tai kai jos pražysta toks alia medalis už kantrybe.
Kai ju turi 40 tai visai netupčioji,nes tam nėr tiek laiko,tiesiog sužiūri,palaistai ir tiek.Aš tai dar ir padžiovinu,vat apturėjau pamoka gera,kad jei pradeda negeras kvapelis eit palaisčius gėle,tai laikas keist substrata.Uždelsiau pora mėn dabar turiu lavona be šaknu ir skuduriniais lapai,o tokia graži dydžiažiedė buvo  verysad.gif  cool.gif

Dėl substrato - teisybė. Man labai nepatinka, kaip susodinti mano cimbidukai doh.gif vis delsiu sodinti, kolkas jie auga g.gif

Gal kas Kaune netyčia eitų medžioti arkliuko trąšytės, taip sakant? Galiu į kompaniją arba mielai atsilyginčiau už vargą ax.gif
reiktų tikrai greitu laiku, jei įmanoma blush2.gif
Atsakyti