Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

Krissti, nuostabi gėlė! wub.gif Su tiek pumpurų ilgai pas tave žydės thumbup.gif

Merginos, kalbėjote apie miltonijas ir man iškilo toks klausimas - juk esate pačios jas pražydinusios, taip? g.gif
Atsakyti
Lietuva au!!! iki keliu dirba ta parduotuvyte, kur tokias miltonijas parduoda? blink.gif Kai perskaiciau kokia kaina abejoniu neliko schmoll.gif brangusis sako paimtu po darbo. o gal kitos zinote iki kelintos val dirba? gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 31, 11:54)
Lietuva au!!! iki keliu dirba ta parduotuvyte, kur tokias miltonijas parduoda?  blink.gif  Kai perskaiciau kokia kaina abejoniu neliko  schmoll.gif brangusis sako paimtu po darbo. o gal kitos zinote iki kelintos val dirba?  gossip.gif

gal Lietuvai i az parasykit, greiciau atsakymo sulauksit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 03 31, 10:55)
Sveikos visos, su saulėta diena  biggrin.gif
Pastebėjau, kad vieno oncidium lapas pagelto. Daugiau jokių pokyčių, na gal dar žiedų kvapas pastiprėjo, užsiuodžia praeinant pro šalį  biggrin.gif
mikuotuke ruošk vietą naujam gyventojui  mirksiukas.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
vieta tai, žinok jau paruošta bigsmile.gif assa.gif
dėl pageltimo - hmm, jis gal buvo vos traumuotas vežant, na, o dabar sugalvojo? g.gif
žinok, mano cimbo kartais koks lapas nugelsta, dendrobio - matau, jie buvo prieš tai vos pažeisti, tik kantriai laukė ilgesnį laiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 31, 12:02)
gal Lietuvai i az parasykit, greiciau atsakymo sulauksit  mirksiukas.gif

aha, Lietuva man jau viska paaiskino 4u.gif belieka laukti ir tiketis, kad dar bus like situ grazuoliu wub.gif
Atsakyti
Nera retos miltonijos, bet su jomis tikras vargas. As tai ju daugiau nepirksiu. Kiek turejau - nugaisinau.
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(campanula @ 2009 03 31, 11:07)
Noriu padėkot Rytinei rasai,kad pasidalino kur phalenopsių(vadinamųjų karvyčių) galima rasti 4u.gif  4u.gif  4u.gif štai kokią gražuolę savo geriausiai draugei nupirkau,o tai niekada neužtaikiau.
orche-karvyte

jezus neplys sirdele kai atsisveikint reikes su tokiu goziu smile.gif
Atsakyti
Labai grazi karvyte wub.gif Vis neuztaikau jos nusipirkti rolleyes.gif
Atsakyti
O MB fainulka nupirko man 2 miltonijas bigsmile.gif Labai labai aciu Lietuvai, kuri pasidalino informacija gossip.gif 4u.gif beje, toje parduotuveje sake po 16lt dar yra mini phalenopsiu, cia lyg ir kazkas iesko (o gal ir klystu)
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 31, 08:54)
Kol kas turiu vieną  nukainotą miltoniją, o kitą pirkau žydinčią. Keista, jos pas mane vis dar gyvena  blink.gif  Nelabai žinau, kaip dozuoti vandenį, tad į permatomus vazonėlius susodinau jas, kad šaknis matyčiau. Kartas nuo karto palaistau, papurškiu, na, kol kas tikrai nesiruošia mirti, net šaknys gan gražios, baltos tokios  blink.gif Nors, jei atvirai, jos man kelia nemažai streso  unsure.gif Vis bijau numarinti  doh.gif

Na matai matyt tai tavo gėlė.aš tarkim jokiu problemu neturiu su oncidiumu,pafikais,phal.,net cimbas pas man pražydo,o vat su šitom niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2009 03 31, 10:07)
Noriu padėkot Rytinei rasai,kad pasidalino kur phalenopsių(vadinamųjų karvyčių) galima rasti 4u.gif  4u.gif  4u.gif štai kokią gražuolę savo geriausiai draugei nupirkau,o tai niekada neužtaikiau.
orche-karvyte

Prašom negaila biggrin.gif
Atsakyti
kilka, ne tu viena su miltonijom vargai. Cia reikia savo kailiu, taip sakant, patirti. As ir maniau - ai tegul sneka, augint nemoka ir vsio.

Bet miltonija - jai tikrai turbut reikia orchidariumo.
Atsakyti