Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 01, 21:32)
kad tik pati netapciau nuo ju priklausoma

Žinot, mergaitės, man toks klausimas iškilo: o gal augintojai prideda joms kokių medžiagų trąšų, purškalų ar dar kokios bieso pavidalu, kurios paskui tokias prietrankas kaip mes veikia narkotizuojančiai ir sukelia priklausomybę? Panašiai kaip natrio gliutamatas daugelyje itin nesveikų produktų.
Atsakyti
As pirma phalika gavau dovanu, o antro jau vaziavau pati pirkti po poros dienu, dar po keturiu dienu vaziavau trecio ieskot na ir taip pasaka be galo biggrin.gif Tikrai jos prisotintos mononatrio gliutomatu biggrin.gif Karta paragaves negali sustot biggrin.gif
Atsakyti
Nu čia jūs ir teoriją išvedėt apie priklausomybę, bet gerai, nors pasijuokiau prieš miegą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 11:28)
p.s kuri cia rase berods TINA kad savo substrata dare???atsiliepkit smile.gif

Nepamenu g.gif siaip esu pirkusi apdorotas zieves ir kiminus. Juos sumaisius pasigaminau substrata. Mano pirmasis phalenopsis tokiam ilgai ir sekmingai augo, kol vazona isaugo. Dabar visas sodinu i "extra".

Buvau Hypery. Ale siaubas kaip tuscia blink.gif ko gero laukia naujas didelis uzvezimas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 01, 23:29)
Buvau Hypery. Ale siaubas kaip tuscia  blink.gif ko gero laukia naujas didelis uzvezimas.  tongue.gif


Reikia tikėtis, labai norėčiau, vis laukiu ir laukiu, bet kaip nieko gero, taip nieko gero... unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas. Gal kuri buvot siandien medzioklej? biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas merginos wub.gif
Atsakyti
labas rytelis 4u.gif
snd mb sake padarys revizija per vilniaus maxes tai gal ras ka idomaus???
ale ziuriu jis visai nieko pries tas mano gelytes. Pats savim kaip didziuojas kad karvyte man rado rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif net draugam gyresi kokia gele rado zmonai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif
kaip ligonių palata šiandien laikosi? rolleyes.gif 4u.gif
Šilinge, dėl vis kitų rūšių mėginimo auginti - taip ir stengiuosi daryti mirksiukas.gif be falenopsių auginu oncidium, cambria (jau čia tai mįslė bus), cybmidium, miltonijas, raibuoles, o dar laukiu sedirėjos atkeliausiant wub.gif labai norėtųsi kvapnią medlielę auginti (dendrochilum), bet dar laikausi kol kas, nes joms reikia šiltesnių sąlygų, o žiemą kol kas negaliu to pasiūlyti ax.gif tad dėl pačio augalo dar laikausi blush2.gif
O foto, Šilinge, labai lauksim, kai tik bus galimybė! bigsmile.gif
Atsakyti
man snd blogiau... jau savaite praejo nuo naujausios gelytes pirkimo... irs as jau vel noriuuuuuuuu doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 02, 09:16)
labas rytelis  4u.gif
snd mb sake padarys revizija per vilniaus maxes tai gal ras ka idomaus???
ale ziuriu jis visai nieko pries tas mano gelytes. Pats savim kaip didziuojas kad karvyte man rado rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  net draugam gyresi kokia gele rado zmonai thumbup.gif  thumbup.gif

Labas rytas smile.gif
Va cia tai svajoniu vyras thumbup.gif Mano falenopsiai visi brangiausiojo dovanoti, bet isivaizduoju, kad nuperka pirma pasitaikiusi biggrin.gif O ir mano falenospiu spalvu nepamena. Nupirko antra lygiai toki pati biggrin.gif Bet as vis tiek labai patenkinta. Svarbu dovanoja thumbup.gif
Sakiau reikes brangiausiajam pravesti pamoka apie sveikas saknis doh.gif
Atsakyti
labas rytas orchidejininkes 4u.gif 4u.gif 4u.gif turiu eile klausimu del prieziuros- matau kad jau vazonelis per mazas mano orchidejai - persodinat jus gelytes y permatomus? esu girdejusi kad saknys turi sviesa matyti tai negi reikes ieskoti permatomu vazonu? kokia zeme naudojate butent orchidejoms? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
pas mane ji matau kad labai daug nauju saknu isleido, senosios jau per dugna vazonelio islindo ir naujas stiebas auga ziedeliams krauti wub.gif wub.gif tai jei jau tokia gerute tai sakau reikia gal jau viena karta persodinti g.gif
Atsakyti